Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Grand Prix of Sochi
Novo Rossiysk - Nebug
Grand Prix of Sochi
Novo Rossiysk - Nebug
Datum
6 april 2012
Startlocatie
Novo Rossiysk
Finish-locatie
Nebug
Afstand
154.00 km
Uitslag
Grand Prix of Sochi (2.2)
Novo Rossiysk → Novo Rossiysk (154,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Sergei Rudaskov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
3:57:01
2
Sergey Firsanov
Rusvelo
Rusvelo
+ 2
3
Krisztián Lovassy
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 3
4
Alexander Khatuntsev
Rusvelo
Rusvelo
+ 4
5
Ivan Stevic
Salcano - Manisaspor Cycling Team
Salcano - Manisaspor Cycling Team
,,
6
Kristofers Racenajs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
7
Anatoliy Pakhtusov
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
,,
8
Dmitriy Kosyakov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
9
Anton Samokhvalov
,,
10
Alexander Gottfried
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
,,
11
Dirk Müller
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
,,
12
Mykhaylo Kononenko
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
13
Dmitri Nikandrov
+ 11
14
Alexei Tsikhanau
,,
15
Vasilii Neustroev
,,
16
Alexander Budaragin
,,
17
Ivan Seledkov
,,
18
Alexey Leontyev
,,
19
Eugeny Bakhin
,,
20
Aleksandr Rotyakov
+ 18
21
Artem Topchanyuk
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
+ 20
22
Oleksandr Grygorenko
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
23
Alexander Rybakov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
24
Marek Canecky
Salcano - Manisaspor Cycling Team
Salcano - Manisaspor Cycling Team
,,
25
Roman Maikin
,,
26
Sigurd Nesset
Froy - Trek
Froy - Trek
,,
27
Aleksandr Berezkin
+ 24
28
Peter Simon
,,
29
Dmitriy Mokrov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 26
30
Vadim Maslennikov
+ 28
31
Alexander Evtushenko
,,
32
Denis Zhuykov
,,
33
Ivan Popp
,,
34
Denis Berezkin
,,
35
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
36
Volodymyr Gomenyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
37
Denys Karnulin
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
+ 33
38
Aleksey Velikanov
+ 34
39
Yauheni Patenka
,,
40
Michael Gogl
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
+ 37
41
Andrey Byvaltsev
+ 42
42
Ola Inge Dropping
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 44
43
Zolt Der
,,
44
Siarhei Artsimovich
,,
45
Ahmet Akdylek
Salcano - Manisaspor Cycling Team
Salcano - Manisaspor Cycling Team
,,
46
Bernard Bendeguz
,,
47
Yuriy Agarkov
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
+ 49
48
Andriy Kulyk
,,
49
Holger Burkhardt
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
,,
50
Ilnur Zakarin
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
51
Konstantin Yakimov
,,
52
Esad Hasanovic
,,
53
Pavel Priadein
+ 52
54
Valery Valynin
Rusvelo
Rusvelo
,,
55
Erki Pütsep
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 54
56
Anatoliy Gavrilov
+ 57
57
Alexander Chernolutskiy
,,
58
Dmitriy Rosanov
,,
59
Mikhail Besaha
+ 1:00
60
Kirill Zakharov
,,
61
Maxim Bartenev
,,
62
Ihar Mytsko
+ 1:03
63
Denis Chuporshnev
+ 1:05
64
Sandis Eislers
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 1:07
65
Ivan Makarov
+ 1:08
66
Maxim Kondrashov
+ 1:10
67
Illya Ponomarenko
,,
68
Benjamim Edmüller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
69
Mamyr Stash
,,
70
Oleksandr Martynenko
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
,,
71
Istvan Molnar
,,
72
Vladyslav Bakumenko
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
,,
73
Marko Stankovic
,,
74
Yuriy Leontenko
+ 1:16
75
Ignat Malei
,,
76
Yauheni Shamsonau
,,
77
Aliaksandr Piasetski
+ 1:21
78
Ilya Dyshakov
+ 1:24
79
Kirill Baranov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 1:25
80
Leonid Krasnov
Rusvelo
Rusvelo
,,
81
Konstantin Kuperasov
+ 1:27
82
Alexander Dürager
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
83
Sergej Kolodin
,,
84
Artem Kartashov
,,
85
Vladimir Bardin
,,
86
Vitaliy Kondrut
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
87
Kirill Zukin
,,
88
Domenik Domgjoni
+ 1:32
89
Nikita Kugaevskiy
+ 1:34
90
Siarhei Novikau
+ 1:40
91
Andrei Snitko
,,
92
Kirill Bozhenko
+ 1:46
93
Evgeniy Zheltobryukhov
,,
94
Daniel Reiter
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
+ 1:48
95
Evgeny Zverkov
+ 1:53
96
Nikolay Zhurkin
Rusvelo
Rusvelo
+ 1:55
97
Fatih Harmanci
Salcano - Manisaspor Cycling Team
Salcano - Manisaspor Cycling Team
+ 1:59
98
Sebastian Körber
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
+ 2:05
99
Andi Bajc
Salcano - Manisaspor Cycling Team
Salcano - Manisaspor Cycling Team
+ 2:12
100
Gabor Kasa
Salcano - Manisaspor Cycling Team
Salcano - Manisaspor Cycling Team
+ 2:22
101
Nikolai Kournov
,,
102
Alexander Erofeev
+ 2:24
103
Maksym Vasilyev
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
+ 2:40
104
Denys Yevdokymenko
,,
105
Andrii Bratashchuk
+ 2:52
106
Maris Bogdanovics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 2:58
107
Reinis Andrijanovs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
108
Jonas Orset
Froy - Trek
Froy - Trek
+ 3:11
109
Sergey Panfilov
+ 3:20
110
Maxim Bushmin
+ 3:25
111
Vadim Reznichenko
,,
112
Nikita Kirzhaykin
+ 3:28
113
Nikola Kozomara
+ 5:31
114
Aleh Ahiyevich
+ 6:09
115
Kanstantsin Khviyuzau
+ 6:42
116
Eivind Ekeli
Froy - Trek
Froy - Trek
+ 6:49
117
Michael Schweizer
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
+ 7:24
118
Anton Lyga
,,
DNF
Dmitriy Borzenkov
DNF
Morten Renslo Sandvik
Froy - Trek
Froy - Trek
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Anatoliy Pakhtusov
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
11:18:48
2
Ivan Stevic
Salcano - Manisaspor Cycling Team
Salcano - Manisaspor Cycling Team
+ 10
3
Dmitriy Kosyakov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 15
4
Anton Samokhvalov
,,
5
Alexander Rybakov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 1:14
6
Alexander Gottfried
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
+ 3:31
7
Oleksandr Grygorenko
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 3:37
8
Sergei Rudaskov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 4:13
9
Mykhaylo Kononenko
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 4:31
10
Denis Berezkin
+ 5:01
11
Erki Pütsep
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 5:04
12
Vadim Maslennikov
+ 5:15
13
Yuriy Agarkov
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
+ 5:22
14
Ilnur Zakarin
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
15
Benjamim Edmüller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
+ 6:15
16
Andi Bajc
Salcano - Manisaspor Cycling Team
Salcano - Manisaspor Cycling Team
+ 6:45
17
Dirk Müller
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
+ 7:51
18
Dmitriy Mokrov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 8:13
19
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 9:32
20
Sigurd Nesset
Froy - Trek
Froy - Trek
+ 9:36
21
Peter Simon
,,
22
Andrey Byvaltsev
+ 9:58
23
Mikhail Besaha
+ 10:16
24
Vitaliy Kondrut
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 11:03
25
Sergey Firsanov
Rusvelo
Rusvelo
+ 12:09
26
Alexei Tsikhanau
+ 12:24
27
Alexander Budaragin
,,
28
Dmitri Nikandrov
,,
29
Eugeny Bakhin
,,
30
Denys Karnulin
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
+ 12:46
31
Andriy Kulyk
+ 12:58
32
Aleksandr Rotyakov
+ 12:59
33
Vladyslav Bakumenko
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
+ 13:23
34
Oleksandr Martynenko
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
,,
35
Kirill Baranov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 13:38
36
Yauheni Shamsonau
+ 14:23
37
Alexander Dürager
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
+ 14:48
38
Maksym Vasilyev
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
+ 14:53
39
Siarhei Novikau
+ 15:01
40
Jonas Orset
Froy - Trek
Froy - Trek
+ 15:24
41
Gabor Kasa
Salcano - Manisaspor Cycling Team
Salcano - Manisaspor Cycling Team
+ 15:39
42
Artem Topchanyuk
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
+ 15:49
43
Yauheni Patenka
+ 15:59
44
Andrii Bratashchuk
+ 16:13
45
Maris Bogdanovics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 16:19
46
Krisztián Lovassy
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 16:43
47
Marek Canecky
Salcano - Manisaspor Cycling Team
Salcano - Manisaspor Cycling Team
+ 17:04
48
Denis Zhuykov
+ 17:12
49
Volodymyr Gomenyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
50
Esad Hasanovic
+ 17:13
51
Zolt Der
+ 17:28
52
Siarhei Artsimovich
,,
53
Bernard Bendeguz
,,
54
Ola Inge Dropping
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
55
Holger Burkhardt
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
+ 17:33
56
Pavel Priadein
+ 17:36
57
Konstantin Yakimov
+ 17:53
58
Mamyr Stash
+ 17:54
59
Ihar Mytsko
+ 17:59
60
Ignat Malei
+ 18:00
61
Aliaksandr Piasetski
+ 18:05
62
Nikolai Kournov
+ 19:06
63
Sebastian Körber
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
+ 19:09
64
Vasilii Neustroev
+ 20:58
65
Kristofers Racenajs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 21:05
66
Alexander Khatuntsev
Rusvelo
Rusvelo
,,
67
Alexey Leontyev
+ 21:12
68
Ivan Seledkov
,,
69
Roman Maikin
+ 21:21
70
Aleksandr Berezkin
+ 21:25
71
Alexander Evtushenko
+ 21:29
72
Ivan Popp
,,
73
Aleksey Velikanov
+ 21:35
74
Valery Valynin
Rusvelo
Rusvelo
+ 21:53
75
Dmitriy Rosanov
+ 21:58
76
Anatoliy Gavrilov
,,
77
Michael Gogl
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
78
Kirill Zakharov
+ 22:01
79
Maxim Bartenev
,,
80
Ahmet Akdylek
Salcano - Manisaspor Cycling Team
Salcano - Manisaspor Cycling Team
+ 22:05
81
Denis Chuporshnev
+ 22:06
82
Sandis Eislers
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 22:08
83
Ivan Makarov
+ 22:09
84
Marko Stankovic
+ 22:11
85
Maxim Kondrashov
,,
86
Illya Ponomarenko
,,
87
Istvan Molnar
,,
88
Yuriy Leontenko
+ 22:17
89
Ilya Dyshakov
+ 22:25
90
Leonid Krasnov
Rusvelo
Rusvelo
+ 22:26
91
Sergej Kolodin
+ 22:28
92
Artem Kartashov
,,
93
Konstantin Kuperasov
,,
94
Kirill Zukin
,,
95
Vladimir Bardin
,,
96
Domenik Domgjoni
+ 22:33
97
Nikita Kugaevskiy
+ 22:35
98
Andrei Snitko
+ 22:41
99
Evgeniy Zheltobryukhov
+ 22:47
100
Kirill Bozhenko
,,
101
Daniel Reiter
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
+ 22:49
102
Evgeny Zverkov
+ 22:54
103
Nikolay Zhurkin
Rusvelo
Rusvelo
+ 22:56
104
Fatih Harmanci
Salcano - Manisaspor Cycling Team
Salcano - Manisaspor Cycling Team
+ 23:00
105
Alexander Erofeev
+ 23:25
106
Kanstantsin Khviyuzau
+ 23:26
107
Denys Yevdokymenko
+ 23:41
108
Reinis Andrijanovs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 23:45
109
Sergey Panfilov
+ 24:21
110
Nikita Kirzhaykin
+ 24:29
111
Maxim Bushmin
+ 24:46
112
Vadim Reznichenko
,,
113
Michael Schweizer
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
+ 26:16
114
Nikola Kozomara
+ 26:32
115
Aleh Ahiyevich
+ 27:10
116
Anton Lyga
+ 28:25
117
Alexander Chernolutskiy
+ 29:09
118
Eivind Ekeli
Froy - Trek
Froy - Trek
+ 35:03
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren