Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Internationale Thüringen-Rundfahrt U23
Schönbrunn - Steinbach
Internationale Thüringen-Rundfahrt U23
Schönbrunn - Steinbach
Datum
11 juni 2012
Startlocatie
Schönbrunn
Finish-locatie
Steinbach
Afstand
141.20 km
Uitslag
Internationale Thüringen-Rundfahrt U23 (2.2U)
Schönbrunn → Schönbrunn (141,20 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Johan Le Bon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
3:31:42
2
Mario Vogt
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
+ 8
3
Lubomir Petrus
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
4
Rohan Dennis
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
5
Alexey Lutsenko
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
6
Jakob Steigmiller
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
7
Marc Goos
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
8
Patrick Konrad
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
,,
9
Daan Olivier
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
10
Erwan Teguel
,,
11
Mikhail Akimov
,,
12
Kim Magnusson
,,
13
Moreno Hofland
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
14
Nikodemus Holler
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
,,
15
David van der Poel
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
16
Jasha Sütterlin
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
17
Floris Smeyers
,,
18
Michel Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
19
Wietse Bosmans
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
20
Nikias Arndt
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
21
Yoann Paillot
,,
22
Lachlan David Morton
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
,,
23
Sebastian Deckert
,,
24
Kévin Labeque
,,
25
Daniil Fominykh
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
26
David Wöhrer
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 14
27
Emanuel Buchmann
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
,,
28
Florian Gaugl
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
,,
29
Jay McCarthy
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
30
Abdraimzhan Ishanov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
31
Ike Groen
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
32
Danny van Poppel
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
33
Damien Howson
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
34
Marcel Fröse
,,
35
Gianni Vermeersch
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
36
Roman Katyrin
,,
37
Vladislav Gorbunov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
38
Bob Schoonbroodt
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
39
Simon Yates
,,
40
Fabian Thiel
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
41
Ilya Davidenok
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
42
Sam Harrison
+ 20
43
Jonas Brodel
+ 21
44
Theo Reinhardt
,,
45
Alexander Krieger
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 23
46
Rick Ottema
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 26
47
Matthias Plarre
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 28
48
Mats Andersson
Argon 18 - Unaas Cycling
Argon 18 - Unaas Cycling
+ 32
49
Kirill Yatsevich
,,
50
Calvin Watson
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 36
51
Grant Ferguson
,,
52
Mathew Lipscomb
+ 43
53
Andreas Hofer
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
+ 50
54
Jan Sokol
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
,,
55
Raffael Freienstein
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 57
56
Alexander Grigoriev
+ 1:00
57
Robin Carpenter
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
+ 1:05
58
Jan Dieteren
+ 1:10
59
Kevin Predatsch
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 1:12
60
Philipp Zwingenberger
+ 1:18
61
Felix Dehmel
Raiko Stölting
Raiko Stölting
+ 1:20
62
Michael Vanthourenhout
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
+ 1:24
63
Lukas Pöstlberger
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
+ 1:42
64
Maximilian Werda
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 2:32
65
Patrick Lane
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
66
Tom Scully
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
,,
67
Alexis Guerin
,,
68
Sander Helven
+ 2:34
69
Juriy Vasyliv
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 3:07
70
Alexander Grad
+ 3:36
71
Jan-Niklas Droste
+ 3:58
72
Philip Lindau
Team Cykelcity.se
Team Cykelcity.se
,,
73
Yannick Mayer
Team NSP - Ghost
Team NSP - Ghost
,,
74
Ruben Zepuntke
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
75
Hans Joachim Benning
+ 4:38
76
Maxat Ayazbayev
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 4:58
77
Robert Pölder
Team Cykelcity.se
Team Cykelcity.se
+ 5:28
78
Timur Selvi
+ 5:37
79
Aleksandr Mezhechev
+ 5:51
80
Jonas Viaene
+ 5:58
81
Sergey Alekhin
,,
82
Maxime Le Montagner
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
+ 7:00
83
Angelo De Clercq
,,
84
Michael Schweizer
Stevens Racing Team
Stevens Racing Team
,,
85
Jan Albrecht
,,
86
Sandro Melchien
,,
87
Daniel Eaton
,,
88
Sebastiaan Pot
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
89
Christian Freund
,,
90
Emil Andersson
,,
91
Dennis Sckarbath
,,
92
Thomas Moses
,,
93
Michael Freiberg
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
94
Bastian Bürgel
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
95
Yannick Bok
Raiko Stölting
Raiko Stölting
,,
96
Sebastian Wotschke
,,
97
Henk Wildeman
Raiko Stölting
Raiko Stölting
,,
98
Phillip Müller
,,
99
Yoeri Havik
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
100
Connor Oleary
+ 7:07
101
Florian Scheit
,,
102
Daniel Klemme
,,
103
Robert Bush
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
+ 7:09
104
Dylan van Baarle
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 10:26
105
Anders Newbury
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
+ 10:43
106
Niek Boom
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 10:45
107
Joseph Kelly
,,
108
David Bartl
,,
109
Jesse Goodrich
,,
110
Tural Isgandarov
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
,,
111
Nico Knab
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
,,
112
Mike Egger
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
+ 11:42
113
Paul Lynch
,,
114
Zach Noonan
,,
115
Adam Leibovitz
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
,,
116
Tim De Troyer
,,
117
George Atkins
,,
118
Hans Pirius
+ 11:44
119
Giorgio Derycke
,,
120
Franz Schiewer
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
121
Harry Kraft
+ 11:49
122
Thomas Koep
Raiko Stölting
Raiko Stölting
+ 13:23
123
Christopher Hatz
+ 13:25
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Moreno Hofland
Rabobank CT
Rabobank CT
7:44:31
2
Daan Olivier
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
3
Marc Goos
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
4
Rohan Dennis
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 3
5
Johan Le Bon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
6
Danny van Poppel
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 6
7
Damien Howson
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 9
8
Jay McCarthy
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
9
Nikias Arndt
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 11
10
Michel Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
11
Yoann Paillot
,,
12
Jasha Sütterlin
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 16
13
Jakob Steigmiller
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
14
Lachlan David Morton
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
+ 18
15
Ike Groen
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 21
16
Bob Schoonbroodt
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
17
Fabian Thiel
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 22
18
Alexey Lutsenko
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 24
19
Daniil Fominykh
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
20
David van der Poel
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
+ 27
21
Lubomir Petrus
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
22
Wietse Bosmans
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
23
Vladislav Gorbunov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 30
24
Ilya Davidenok
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
25
Matthias Plarre
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 31
26
Abdraimzhan Ishanov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 33
27
Gianni Vermeersch
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
28
Rick Ottema
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
29
Mikhail Akimov
+ 34
30
Patrick Konrad
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
+ 36
31
Sebastian Deckert
+ 38
32
Roman Katyrin
+ 40
33
Alexander Krieger
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
34
Floris Smeyers
+ 41
35
Florian Gaugl
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
+ 42
36
Erwan Teguel
,,
37
Kévin Labeque
,,
38
Kim Magnusson
+ 43
39
Grant Ferguson
+ 50
40
Theo Reinhardt
+ 51
41
Marcel Fröse
,,
42
Nikodemus Holler
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
+ 54
43
Mario Vogt
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
,,
44
Kirill Yatsevich
+ 58
45
Emanuel Buchmann
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
+ 1:00
46
Mathew Lipscomb
+ 1:02
47
David Wöhrer
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 1:09
48
Jan Sokol
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
+ 1:18
49
Robin Carpenter
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
+ 1:21
50
Jonas Brodel
+ 1:22
51
Jan Dieteren
+ 1:38
52
Felix Dehmel
Raiko Stölting
Raiko Stölting
+ 1:48
53
Lukas Pöstlberger
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
+ 2:10
54
Calvin Watson
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 2:29
55
Alexander Grigoriev
+ 3:00
56
Raffael Freienstein
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 3:01
57
Alexis Guerin
+ 3:06
58
Michael Vanthourenhout
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
+ 3:30
59
Andreas Hofer
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
+ 3:36
60
Mats Andersson
Argon 18 - Unaas Cycling
Argon 18 - Unaas Cycling
+ 3:44
61
Ruben Zepuntke
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 3:50
62
Maximilian Werda
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 4:27
63
Tom Scully
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
+ 4:29
64
Philip Lindau
Team Cykelcity.se
Team Cykelcity.se
+ 4:33
65
Simon Yates
+ 4:41
66
Yannick Mayer
Team NSP - Ghost
Team NSP - Ghost
+ 4:46
67
Hans Joachim Benning
+ 5:42
68
Maxat Ayazbayev
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 5:48
69
Jan-Niklas Droste
+ 5:49
70
Alexander Grad
+ 5:53
71
Kevin Predatsch
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 6:03
72
Timur Selvi
+ 6:14
73
Sam Harrison
+ 6:35
74
Sander Helven
+ 6:43
75
Juriy Vasyliv
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 6:46
76
Sergey Alekhin
+ 6:50
77
Phillip Müller
+ 7:17
78
Connor Oleary
+ 7:26
79
Florian Scheit
+ 7:37
80
Philipp Zwingenberger
+ 7:57
81
Henk Wildeman
Raiko Stölting
Raiko Stölting
+ 7:59
82
Christian Freund
+ 8:01
83
Aleksandr Mezhechev
+ 8:17
84
Sebastiaan Pot
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 8:54
85
Yoeri Havik
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 8:55
86
Thomas Moses
+ 9:05
87
Robert Bush
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
+ 9:06
88
Daniel Eaton
,,
89
Yannick Bok
Raiko Stölting
Raiko Stölting
+ 9:15
90
Sebastian Wotschke
+ 9:33
91
Maxime Le Montagner
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
+ 9:46
92
Patrick Lane
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 9:53
93
Jonas Viaene
+ 10:09
94
Jan Albrecht
+ 10:29
95
Angelo De Clercq
+ 10:37
96
Robert Pölder
Team Cykelcity.se
Team Cykelcity.se
+ 10:47
97
Jesse Goodrich
+ 11:04
98
Sandro Melchien
+ 11:28
99
Dylan van Baarle
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 12:05
100
Anders Newbury
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
+ 12:40
101
Harry Kraft
+ 12:41
102
Tim De Troyer
+ 12:46
103
Dennis Sckarbath
+ 13:39
104
Thomas Koep
Raiko Stölting
Raiko Stölting
+ 13:51
105
David Bartl
,,
106
Nico Knab
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
+ 13:53
107
Joseph Kelly
+ 14:02
108
Giorgio Derycke
+ 14:04
109
Michael Schweizer
+ 14:09
110
Bastian Bürgel
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 14:33
111
Christopher Hatz
,,
112
Daniel Klemme
+ 14:40
113
Michael Freiberg
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 14:44
114
Emil Andersson
+ 15:24
115
Mike Egger
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
+ 16:17
116
Tural Isgandarov
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
+ 17:40
117
Niek Boom
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 17:56
118
George Atkins
+ 18:05
119
Zach Noonan
+ 18:10
120
Paul Lynch
,,
121
Adam Leibovitz
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
+ 19:47
122
Hans Pirius
+ 20:03
123
Franz Schiewer
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 21:05
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren