Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Internationale Thüringen-Rundfahrt U23
Treffurt - Treffurt
Internationale Thüringen-Rundfahrt U23
Treffurt - Treffurt
Datum
13 juni 2012
Startlocatie
Treffurt
Finish-locatie
Treffurt
Afstand
185.90 km
Uitslag
Internationale Thüringen-Rundfahrt U23 (2.2U)
Treffurt → Treffurt (185,90 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Danny van Poppel
Rabobank CT
Rabobank CT
4:48:47
2
Nikias Arndt
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
3
Alexander Krieger
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
4
Simon Yates
,,
5
Jasha Sütterlin
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
6
Moreno Hofland
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
7
Rohan Dennis
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
8
Daan Olivier
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
9
Jakob Steigmiller
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
10
Alexey Lutsenko
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
11
Patrick Konrad
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
,,
12
Sam Harrison
,,
13
Emanuel Buchmann
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
,,
14
Mikhail Akimov
,,
15
Floris Smeyers
,,
16
Vladislav Gorbunov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
17
Erwan Teguel
,,
18
David van der Poel
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
19
Bob Schoonbroodt
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
20
Johan Le Bon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
21
Gianni Vermeersch
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
22
Wietse Bosmans
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
23
Felix Dehmel
Raiko Stölting
Raiko Stölting
,,
24
Kim Magnusson
,,
25
Michael Vanthourenhout
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
26
Ilya Davidenok
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
27
Lukas Pöstlberger
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
,,
28
Nikodemus Holler
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
,,
29
Damien Howson
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
30
Florian Scheit
,,
31
Marc Goos
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
32
Yoann Paillot
,,
33
Sebastian Deckert
,,
34
Michel Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
35
Lachlan David Morton
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
,,
36
Lubomir Petrus
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
37
Daniil Fominykh
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
38
Dylan van Baarle
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
39
Ike Groen
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
40
Mario Vogt
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
,,
41
Sander Helven
,,
42
David Wöhrer
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
43
Roman Katyrin
,,
44
Grant Ferguson
,,
45
Kirill Yatsevich
+ 57
46
Florian Gaugl
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
,,
47
Theo Reinhardt
+ 1:04
48
Alexander Grigoriev
,,
49
Marcel Fröse
,,
50
Fabian Thiel
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
51
Christopher Hatz
,,
52
Daniel Klemme
,,
53
Jonas Brodel
,,
54
Abdraimzhan Ishanov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
55
Mats Andersson
Argon 18 - Unaas Cycling
Argon 18 - Unaas Cycling
,,
56
Philipp Zwingenberger
+ 1:38
57
Andreas Hofer
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
+ 2:03
58
Dennis Sckarbath
,,
59
Calvin Watson
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 4:11
60
Jay McCarthy
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
61
Sergey Alekhin
+ 4:59
62
Robin Carpenter
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
,,
63
Kévin Labeque
,,
64
Angelo De Clercq
,,
65
Alexis Guerin
,,
66
Patrick Lane
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 5:03
67
Maxat Ayazbayev
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 6:36
68
Hans Joachim Benning
+ 6:38
69
Juriy Vasyliv
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 11:02
70
Robert Pölder
Team Cykelcity.se
Team Cykelcity.se
,,
71
Matthias Plarre
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
72
Philip Lindau
Team Cykelcity.se
Team Cykelcity.se
,,
73
Alexander Grad
+ 11:04
74
Mathew Lipscomb
,,
75
Anders Newbury
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
,,
76
Sebastian Wotschke
,,
77
Jan Sokol
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
,,
78
Kevin Predatsch
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
79
Rick Ottema
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
80
Harry Kraft
,,
81
Mike Egger
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
,,
82
Maxime Le Montagner
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
83
Raffael Freienstein
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
84
Jan Albrecht
,,
85
Yannick Mayer
Team NSP - Ghost
Team NSP - Ghost
,,
86
Thomas Moses
,,
87
Tom Scully
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
,,
88
Robert Bush
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
,,
89
Sebastiaan Pot
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 13:08
90
Henk Wildeman
Raiko Stölting
Raiko Stölting
,,
91
Yoeri Havik
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
92
Jesse Goodrich
,,
93
Timur Selvi
,,
94
Aleksandr Mezhechev
,,
95
Sandro Melchien
,,
96
Nico Knab
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
,,
97
George Atkins
,,
98
Michael Freiberg
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
99
Joseph Kelly
,,
100
Bastian Bürgel
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
101
Jan-Niklas Droste
+ 20:11
102
Phillip Müller
,,
103
Franz Schiewer
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
104
Tural Isgandarov
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
,,
105
Niek Boom
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
DNS
Ruben Zepuntke
Rabobank CT
Rabobank CT
DNF
Connor Oleary
DNF
Tim De Troyer
DNF
Jan Dieteren
DNF
Yannick Bok
Raiko Stölting
Raiko Stölting
DNF
Paul Lynch
DNF
Adam Leibovitz
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
DNF
Hans Pirius
DNF
Christian Freund
DNF
David Bartl
DNF
Michael Schweizer
DNF
Maximilian Werda
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
DNF
Daniel Eaton
DNF
Zach Noonan
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Moreno Hofland
Rabobank CT
Rabobank CT
15:53:04
2
Daan Olivier
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
3
Marc Goos
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
4
Rohan Dennis
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 3
5
Johan Le Bon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
6
Danny van Poppel
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 6
7
Damien Howson
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 9
8
Nikias Arndt
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 11
9
Michel Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
10
Yoann Paillot
,,
11
Jasha Sütterlin
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 16
12
Jakob Steigmiller
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
13
Lachlan David Morton
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
+ 18
14
Bob Schoonbroodt
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 21
15
Ike Groen
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
16
Alexey Lutsenko
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 24
17
Daniil Fominykh
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
18
David van der Poel
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
+ 27
19
Wietse Bosmans
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
20
Lubomir Petrus
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
21
Vladislav Gorbunov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 30
22
Ilya Davidenok
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
23
Gianni Vermeersch
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
+ 33
24
Patrick Konrad
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
+ 36
25
Sebastian Deckert
+ 38
26
Alexander Krieger
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 40
27
Roman Katyrin
,,
28
Floris Smeyers
+ 41
29
Erwan Teguel
+ 42
30
Kim Magnusson
+ 43
31
Mikhail Akimov
+ 46
32
Grant Ferguson
+ 50
33
Nikodemus Holler
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
+ 54
34
Mario Vogt
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
,,
35
Emanuel Buchmann
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
+ 1:00
36
David Wöhrer
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 1:09
37
Fabian Thiel
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 1:26
38
Abdraimzhan Ishanov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 1:37
39
Florian Gaugl
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
+ 1:39
40
Felix Dehmel
Raiko Stölting
Raiko Stölting
+ 1:48
41
Theo Reinhardt
+ 1:55
42
Kirill Yatsevich
,,
43
Marcel Fröse
,,
44
Lukas Pöstlberger
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
+ 2:10
45
Jonas Brodel
+ 2:26
46
Michael Vanthourenhout
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
+ 3:30
47
Alexander Grigoriev
+ 4:04
48
Jay McCarthy
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 4:20
49
Mats Andersson
Argon 18 - Unaas Cycling
Argon 18 - Unaas Cycling
+ 4:48
50
Andreas Hofer
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
+ 5:39
51
Kévin Labeque
+ 5:41
52
Simon Yates
+ 5:57
53
Robin Carpenter
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
+ 6:20
54
Sam Harrison
+ 6:35
55
Calvin Watson
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 6:40
56
Sander Helven
+ 6:57
57
Alexis Guerin
+ 8:05
58
Philipp Zwingenberger
+ 9:35
59
Matthias Plarre
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 11:33
60
Rick Ottema
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 11:37
61
Sergey Alekhin
+ 11:49
62
Mathew Lipscomb
+ 12:06
63
Dylan van Baarle
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 12:19
64
Hans Joachim Benning
+ 12:20
65
Jan Sokol
RC Arbö Wels Gourmetfein
RC Arbö Wels Gourmetfein
+ 12:22
66
Florian Scheit
+ 13:37
67
Maxat Ayazbayev
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 13:40
68
Patrick Lane
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 15:17
69
Raffael Freienstein
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 15:21
70
Tom Scully
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
+ 15:33
71
Angelo De Clercq
+ 15:36
72
Christopher Hatz
+ 15:37
73
Dennis Sckarbath
+ 15:42
74
Daniel Klemme
+ 15:44
75
Yannick Mayer
Team NSP - Ghost
Team NSP - Ghost
+ 15:50
76
Philip Lindau
Team Cykelcity.se
Team Cykelcity.se
+ 16:55
77
Juriy Vasyliv
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 17:48
78
Alexander Grad
+ 18:22
79
Timur Selvi
+ 19:22
80
Sebastian Wotschke
+ 21:53
81
Sebastiaan Pot
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 22:02
82
Yoeri Havik
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 22:03
83
Maxime Le Montagner
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
+ 22:10
84
Aleksandr Mezhechev
+ 22:41
85
Jan Albrecht
+ 22:49
86
Kevin Predatsch
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 23:07
87
Robert Pölder
Team Cykelcity.se
Team Cykelcity.se
+ 23:09
88
Harry Kraft
+ 23:45
89
Sandro Melchien
+ 24:36
90
Jesse Goodrich
+ 25:28
91
Henk Wildeman
Raiko Stölting
Raiko Stölting
,,
92
Thomas Moses
+ 26:09
93
Jan-Niklas Droste
+ 27:16
94
Nico Knab
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
+ 28:21
95
Joseph Kelly
+ 28:26
96
Mike Egger
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
+ 28:41
97
Robert Bush
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
+ 31:47
98
Phillip Müller
+ 31:53
99
George Atkins
+ 32:29
100
Anders Newbury
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
+ 35:21
101
Bastian Bürgel
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 39:18
102
Michael Freiberg
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 39:29
103
Tural Isgandarov
Team Specialized Concept Store
Team Specialized Concept Store
+ 42:12
104
Niek Boom
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 42:32
105
Franz Schiewer
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 52:53
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren