Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy
Umag - Umag
Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy
Umag - Umag
Datum
9 maart 2017
Startlocatie
Umag
Finish-locatie
Umag
Afstand
1.80 km
Uitslag
Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy (2.2)
Umag → Umag (1,80 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Alex Frame
JLT Condor
JLT Condor
2:05
2
Ian Bibby
JLT Condor
JLT Condor
+ 1
3
Manuel Porzner
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
4
Lucas Liß
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 2
5
Ivan Balykin
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 3
6
Ziga Horvat
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
7
Nils Eekhoff
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
8
Russell Downing
JLT Condor
JLT Condor
+ 4
9
Filippo Fortin
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
10
Tadej Pogacar
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
11
Michael Carbel Svendgaard
Team Veloconcept
Team Veloconcept
+ 5
12
Simon Laib
,,
13
Matej Mugerli
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
14
Ruben Zepuntke
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
15
Thomas Moses
JLT Condor
JLT Condor
,,
16
Kasper Asgreen
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
17
Ziga Rucigaj
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
+ 6
18
Rasmus Christian Quaade
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
19
Alois Kankovsky
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
20
Daniel Auer
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
21
Bartosz Warchol
Team Hurom
Team Hurom
,,
22
Ziga Jerman
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
23
Max Kanter
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
24
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
25
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
26
Alistair Slater
JLT Condor
JLT Condor
,,
27
Robert Kessler
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
28
Robert Jenko
,,
29
Michael Kukrle
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
30
Stepan Kuriyanov
+ 7
31
Matteo Rotondi
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
32
Gian Friesecke
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
,,
33
Robert Jägeler
,,
34
Mustafa Sayar
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
35
Mikhail Shemetau
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
36
Izidor Penko
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
37
Luka Pajek
,,
38
Jonas Rapp
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
39
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
40
Leon Rohde
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
41
Rok Korosec
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
42
Vitaliy Buts
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
43
Josef Cerny
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
44
Alisher Zhumakan
,,
45
Marek Canecky
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
46
Antonio Parrinello
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
47
Martin Boubal
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 8
48
Jiri Polnický
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
49
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
50
Rasmus Poulsen
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
51
Andi Bajc
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
52
Alexander Meier
,,
53
Tilen Finkst
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
54
Martin Fanger
,,
55
Matic Veber
,,
56
Fabian Giger
,,
57
Eryk Laton
Team Hurom
Team Hurom
,,
58
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
59
Shatovkin Sergey
+ 9
60
Josip Rumac
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
61
Bruno Maltar
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
62
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
63
Pascal Treubel
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
64
Moritz Malcharek
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
65
Barnabas Peak
,,
66
Arnaud Hertling
Team VTT BMC Fribourg
Team VTT BMC Fribourg
,,
67
Marc Goos
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
68
Thomas Nybo Riis
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
69
Domenic Weinstein
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
70
Raman Tsishkou
,,
71
Enver Asanov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
72
Nathan Müller
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
73
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
74
Jonathan Dinkler
,,
75
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
76
Konrad Tomasiak
Team Hurom
Team Hurom
,,
77
Mikkel Bjerg
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
78
Matic Groselj
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
79
Nikolay Cherkasov
,,
80
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
81
Gorazd Per
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 10
82
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
83
Ryu Suzuki
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
84
Georg Zimmermann
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
85
Yauheni Karaliok
,,
86
Hans-Jörg Leopold
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
87
Florian Chenaux
,,
88
Emil Mielke Vinjebo
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
89
Jernej Svab
,,
90
Primoz Obal
,,
91
Luca Chirico
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
92
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
93
Georg Loef
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
94
Aleh Ahiyevich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
95
Artyom Zakharov
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
96
Mads Baadsgaard Rahbek
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
97
Carl Soballa
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
98
Vasyl Malynivskyi
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
99
Frederik Hähnel
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
100
Andrea Borso
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 11
101
Matthias Krizek
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
102
Niklas Eg
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
103
Florian Bissinger
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
104
Jaka Primozic
,,
105
Roman Kustadinchev
,,
106
Sultanmurat Miraliyev
,,
107
Mirko Iafrati
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
108
Matej Drinovec
,,
109
Fabian Kässmann
,,
110
Tadej Logar
,,
111
Hermann Pernsteiner
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
112
Markus Kopfauf
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
113
Thomas Juul-Jensen
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
114
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
115
Luka Cotar
,,
116
Kvasina Filip
,,
117
Dmitrii Markov
,,
118
Max Hamberger
,,
119
Oleksandr Prevar
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 12
120
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
121
Venantas Lasinis
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
122
Wojciech Migdal
Team Hurom
Team Hurom
,,
123
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
124
Florian Gindhart
,,
125
Marius Therkildsen
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
126
Sho Hatsuyama
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
127
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
128
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
129
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
130
Martin Hebik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
131
Jure Golcer
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
132
Aske Vorre Louring
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
133
Yauheni Akhramenka
,,
134
Sebastian Lander
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
135
Takaaki Hori
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
136
Matija Kvasina
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
137
Florian Nowak
,,
138
Theo Reinhardt
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
139
Hardzei Tsishchanka
,,
140
Nikita Panassenko
Astana City
Astana City
+ 13
141
Pavel Camrda
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
142
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
143
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
144
Josef Schafbauer
,,
145
Emanuel Piaskowy
Team Hurom
Team Hurom
,,
146
Kersten Thiele
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
147
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
148
Immanuel Stark
,,
149
Matthias Grick
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
150
Gediminas Kaupas
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
151
Tarik Haupt
,,
152
Tomas Buchacek
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
153
Kasparas Punkrys
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
154
Elgun Alizada
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 14
155
Stefan Brandlmeier
,,
156
Marc Clauss
,,
157
Léo L'Homme
Team VTT BMC Fribourg
Team VTT BMC Fribourg
,,
158
Lluis Llibert Sendros
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
159
Jan Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
160
Stefan Poll
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
161
Maximilian Kuen
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
162
Jasper Frahm
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
163
Marko Pavlic
,,
164
Petr Rikunov
,,
165
Evgeny Kobernyak
,,
166
Benjamin Brkic
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
167
Robert Gaineyev
,,
168
Tim Roskar
,,
169
Johannes Adamietz
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
170
Matteo Rabottini
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
171
Henning Bommel
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 15
172
Ryota Nishizono
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
173
Marcel Weber
,,
174
Wojciech Franczak
Team Hurom
Team Hurom
,,
175
Róbert Malik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
176
Toni Franz
,,
177
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
178
Pavel Gruber
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
179
Steven Lampier
JLT Condor
JLT Condor
+ 16
180
Robert Müller
,,
181
Ferenc Szollosi
,,
182
Damien Monier
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
183
Gergely Szarka
,,
184
Michael Thumann
+ 17
185
Barna Hajdu
,,
186
Kanan Gahramanli
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
187
Simon Cibej
,,
188
Luka Kramberger
,,
189
Mykolas Raciunas
Staki - Technorama
Staki - Technorama
+ 18
190
Nathan Sauter
,,
191
Manabu Ishibashi
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
192
Andras Szentpeteri
,,
193
Pavel Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
194
Paulius Siskevicius
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
195
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 19
196
Gianfranco Visconti
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 20
197
Svetikas Gintaras
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
198
Paul Rudys
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
199
Jakob Smid
+ 25
200
Alex Sankovic
+ 30
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Alex Frame
JLT Condor
JLT Condor
2:05
2
Ian Bibby
JLT Condor
JLT Condor
+ 1
3
Manuel Porzner
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
4
Lucas Liß
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 2
5
Ivan Balykin
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 3
6
Ziga Horvat
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
7
Nils Eekhoff
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 4
8
Russell Downing
JLT Condor
JLT Condor
,,
9
Filippo Fortin
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
10
Tadej Pogacar
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
+ 5
11
Michael Carbel Svendgaard
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
12
Simon Laib
,,
13
Matej Mugerli
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
14
Ruben Zepuntke
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
15
Thomas Moses
JLT Condor
JLT Condor
,,
16
Kasper Asgreen
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
17
Ziga Rucigaj
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
+ 6
18
Rasmus Christian Quaade
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
19
Alois Kankovsky
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
20
Daniel Auer
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
21
Bartosz Warchol
Team Hurom
Team Hurom
,,
22
Ziga Jerman
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
23
Max Kanter
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
24
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
25
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
26
Alistair Slater
JLT Condor
JLT Condor
,,
27
Robert Kessler
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
28
Robert Jenko
+ 7
29
Michael Kukrle
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
30
Stepan Kuriyanov
,,
31
Matteo Rotondi
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
32
Gian Friesecke
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
,,
33
Robert Jägeler
,,
34
Mustafa Sayar
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
35
Mikhail Shemetau
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
36
Izidor Penko
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
37
Luka Pajek
,,
38
Jonas Rapp
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
39
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
40
Leon Rohde
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
41
Rok Korosec
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
42
Vitaliy Buts
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
43
Josef Cerny
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
+ 8
44
Alisher Zhumakan
,,
45
Marek Canecky
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
46
Antonio Parrinello
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
47
Martin Boubal
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
48
Jiri Polnický
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
49
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
50
Rasmus Poulsen
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
51
Andi Bajc
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
52
Alexander Meier
,,
53
Tilen Finkst
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
54
Martin Fanger
,,
55
Matic Veber
,,
56
Fabian Giger
,,
57
Eryk Laton
Team Hurom
Team Hurom
,,
58
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 9
59
Shatovkin Sergey
,,
60
Josip Rumac
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
61
Bruno Maltar
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
62
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
63
Pascal Treubel
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
64
Moritz Malcharek
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
65
Barnabas Peak
,,
66
Arnaud Hertling
Team VTT BMC Fribourg
Team VTT BMC Fribourg
,,
67
Marc Goos
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
68
Thomas Nybo Riis
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
69
Domenic Weinstein
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
70
Raman Tsishkou
,,
71
Enver Asanov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
72
Nathan Müller
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
73
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
74
Jonathan Dinkler
,,
75
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 10
76
Konrad Tomasiak
Team Hurom
Team Hurom
,,
77
Mikkel Bjerg
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
78
Matic Groselj
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
79
Nikolay Cherkasov
,,
80
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
81
Gorazd Per
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
82
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
83
Ryu Suzuki
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
84
Georg Zimmermann
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
85
Yauheni Karaliok
,,
86
Hans-Jörg Leopold
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
87
Florian Chenaux
,,
88
Emil Mielke Vinjebo
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
89
Jernej Svab
,,
90
Primoz Obal
,,
91
Luca Chirico
,,
92
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
93
Georg Loef
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
94
Aleh Ahiyevich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
95
Artyom Zakharov
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 11
96
Mads Baadsgaard Rahbek
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
97
Carl Soballa
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
98
Vasyl Malynivskyi
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
99
Frederik Hähnel
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
100
Andrea Borso
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
101
Matthias Krizek
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
102
Niklas Eg
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
103
Florian Bissinger
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
104
Jaka Primozic
,,
105
Roman Kustadinchev
,,
106
Sultanmurat Miraliyev
,,
107
Mirko Iafrati
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
108
Matej Drinovec
,,
109
Fabian Kässmann
,,
110
Tadej Logar
,,
111
Hermann Pernsteiner
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
112
Markus Kopfauf
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
113
Thomas Juul-Jensen
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
114
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
115
Luka Cotar
,,
116
Kvasina Filip
+ 12
117
Dmitrii Markov
,,
118
Max Hamberger
,,
119
Oleksandr Prevar
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
120
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
121
Venantas Lasinis
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
122
Wojciech Migdal
Team Hurom
Team Hurom
,,
123
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
124
Florian Gindhart
,,
125
Marius Therkildsen
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
126
Sho Hatsuyama
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
127
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
128
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
129
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
130
Martin Hebik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
131
Jure Golcer
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
132
Aske Vorre Louring
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
133
Yauheni Akhramenka
,,
134
Sebastian Lander
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 13
135
Takaaki Hori
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 25
136
Matija Kvasina
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 13
137
Florian Nowak
,,
138
Theo Reinhardt
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
139
Hardzei Tsishchanka
,,
140
Nikita Panassenko
Astana City
Astana City
,,
141
Pavel Camrda
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
142
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
143
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
144
Josef Schafbauer
,,
145
Emanuel Piaskowy
Team Hurom
Team Hurom
,,
146
Kersten Thiele
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
147
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
148
Immanuel Stark
,,
149
Matthias Grick
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 14
150
Gediminas Kaupas
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
151
Tarik Haupt
,,
152
Tomas Buchacek
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
153
Kasparas Punkrys
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
154
Elgun Alizada
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
155
Stefan Brandlmeier
,,
156
Marc Clauss
,,
157
Léo L'Homme
Team VTT BMC Fribourg
Team VTT BMC Fribourg
,,
158
Lluis Llibert Sendros
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
159
Jan Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
160
Stefan Poll
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
161
Maximilian Kuen
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
162
Jasper Frahm
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
163
Marko Pavlic
,,
164
Petr Rikunov
,,
165
Evgeny Kobernyak
,,
166
Benjamin Brkic
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
167
Robert Gaineyev
+ 15
168
Tim Roskar
,,
169
Johannes Adamietz
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
170
Matteo Rabottini
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
171
Henning Bommel
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
172
Ryota Nishizono
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
173
Marcel Weber
,,
174
Wojciech Franczak
Team Hurom
Team Hurom
,,
175
Róbert Malik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
176
Toni Franz
,,
177
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 16
178
Pavel Gruber
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
179
Steven Lampier
JLT Condor
JLT Condor
,,
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren