Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy
Vrsar - Motovun
Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy
Vrsar - Motovun
Datum
11 maart 2017
Startlocatie
Vrsar
Finish-locatie
Motovun
Afstand
186.00 km
Uitslag
Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy (2.2)
Vrsar → Vrsar (186,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Matej Mugerli
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
4:35:38
2
Rasmus Poulsen
Team Veloconcept
Team Veloconcept
+ 13
3
Tadej Pogacar
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
4
Ian Bibby
JLT Condor
JLT Condor
,,
5
Fabian Giger
+ 26
6
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
7
Marc Goos
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
8
Antonio Parrinello
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
9
Hermann Pernsteiner
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 34
10
Marek Canecky
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
11
Niklas Eg
Team Veloconcept
Team Veloconcept
+ 45
12
Bartosz Warchol
Team Hurom
Team Hurom
+ 52
13
Jure Golcer
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
14
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
15
Matteo Rabottini
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
16
Jiri Polnický
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
+ 55
17
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 2:19
18
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
19
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 2:26
20
Matija Kvasina
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 2:30
21
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 2:37
22
Marko Pavlic
+ 2:51
23
Ruben Zepuntke
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
24
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
25
Izidor Penko
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
26
Mustafa Sayar
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
27
Ryota Nishizono
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 3:10
28
Martin Boubal
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 3:25
29
Jonathan Dinkler
,,
30
Venantas Lasinis
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
31
Dmitrii Markov
,,
32
Florian Nowak
,,
33
Nikolay Cherkasov
,,
34
Mikkel Bjerg
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
35
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
36
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 3:44
37
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
38
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
39
Ryu Suzuki
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
40
Vitaliy Buts
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
41
Lluis Llibert Sendros
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
42
Elgun Alizada
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 3:59
43
Roman Kustadinchev
,,
44
Michael Kukrle
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
45
Ziga Rucigaj
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
46
Domenic Weinstein
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 4:17
47
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
48
Matthias Krizek
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
49
Tomas Buchacek
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
50
Johannes Adamietz
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
51
Stefan Poll
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
52
Georg Loef
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
53
Theo Reinhardt
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
54
Ziga Horvat
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 5:01
55
Martin Fanger
+ 5:08
56
Emanuel Piaskowy
Team Hurom
Team Hurom
,,
57
Nils Eekhoff
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
58
Steven Lampier
JLT Condor
JLT Condor
+ 5:18
59
Georg Zimmermann
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
60
Luca Chirico
,,
61
Simon Laib
+ 5:23
62
Gian Friesecke
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
,,
63
Josef Cerny
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
+ 5:30
64
Sho Hatsuyama
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 5:36
65
Bruno Maltar
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
66
Ivan Balykin
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 5:46
67
Emil Mielke Vinjebo
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
+ 5:58
68
Shatovkin Sergey
+ 6:01
69
Maximilian Kuen
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
70
Benjamin Brkic
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
71
Manabu Ishibashi
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 6:09
72
Takaaki Hori
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 25
73
Andrea Borso
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 6:23
74
Oleksandr Prevar
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 6:30
75
Andi Bajc
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 6:43
76
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 6:47
77
Evgeny Kobernyak
,,
78
Josip Rumac
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
79
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 6:54
80
Jonas Rapp
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
81
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
82
Tilen Finkst
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
83
Hans-Jörg Leopold
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
84
Primoz Obal
,,
85
Ziga Jerman
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
86
Max Kanter
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
87
Immanuel Stark
,,
88
Enver Asanov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
89
Stepan Kuriyanov
,,
90
Gianfranco Visconti
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
91
Pavel Camrda
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
92
Jaka Primozic
,,
93
Jernej Svab
+ 7:14
94
Mads Baadsgaard Rahbek
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
95
Matic Veber
+ 7:20
96
Wojciech Franczak
Team Hurom
Team Hurom
,,
97
Petr Rikunov
,,
98
Jan Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
99
Vasyl Malynivskyi
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
100
Frederik Hähnel
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
101
Robert Müller
+ 0
102
Luka Pajek
+ 7:20
103
Matteo Rotondi
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 7:34
104
Nathan Müller
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
105
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
106
Marcel Weber
+ 7:42
107
Kvasina Filip
+ 8:14
108
Róbert Malik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
109
Marc Clauss
+ 8:44
110
Nikita Panassenko
Astana City
Astana City
,,
111
Florian Chenaux
,,
112
Matej Drinovec
+ 8:59
113
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
114
Aleh Ahiyevich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 9:27
115
Henning Bommel
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
116
Pavel Gruber
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
117
Tadej Logar
,,
118
Rok Korosec
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
119
Filippo Fortin
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
120
Alexander Meier
,,
121
Matic Groselj
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
122
Kasper Asgreen
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
123
Russell Downing
JLT Condor
JLT Condor
+ 9:45
124
Thomas Nybo Riis
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
125
Fabian Kässmann
,,
126
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
127
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
128
Max Hamberger
+ 10:15
129
Alex Frame
JLT Condor
JLT Condor
+ 10:24
130
Barnabas Peak
,,
131
Artyom Zakharov
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
132
Michael Carbel Svendgaard
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
133
Aske Vorre Louring
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
+ 11:12
134
Matthias Grick
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
135
Pavel Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
136
Raman Tsishkou
,,
137
Mikhail Shemetau
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
138
Alois Kankovsky
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
139
Thomas Juul-Jensen
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
+ 11:42
140
Josef Schafbauer
,,
141
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
142
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
143
Jasper Frahm
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
144
Gediminas Kaupas
Staki - Technorama
Staki - Technorama
+ 12:00
145
Paulius Siskevicius
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
146
Sebastian Lander
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
147
Mirko Iafrati
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
148
Robert Jenko
+ 12:32
149
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
150
Carl Soballa
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
151
Alistair Slater
JLT Condor
JLT Condor
,,
152
Robert Kessler
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 14:15
153
Simon Cibej
,,
154
Arnaud Hertling
Team VTT BMC Fribourg
Team VTT BMC Fribourg
,,
155
Moritz Malcharek
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
156
Gorazd Per
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
157
Damien Monier
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
158
Paul Rudys
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
159
Thomas Moses
JLT Condor
JLT Condor
,,
160
Yauheni Karaliok
,,
161
Daniel Auer
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
162
Tim Roskar
+ 14:32
163
Léo L'Homme
Team VTT BMC Fribourg
Team VTT BMC Fribourg
+ 14:39
164
Martin Hebik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
165
Konrad Tomasiak
Team Hurom
Team Hurom
,,
166
Alisher Zhumakan
,,
167
Toni Franz
+ 15:37
168
Eryk Laton
Team Hurom
Team Hurom
,,
169
Lucas Liß
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
170
Leon Rohde
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
171
Markus Kopfauf
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
172
Tarik Haupt
,,
173
Wojciech Migdal
Team Hurom
Team Hurom
,,
174
Luka Cotar
,,
175
Robert Jägeler
+ 19:34
176
Manuel Porzner
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
177
Pascal Treubel
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
178
Kersten Thiele
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 22:21
179
Mykolas Raciunas
Staki - Technorama
Staki - Technorama
+ 24:12
180
Robert Gaineyev
,,
181
Yauheni Akhramenka
,,
182
Kasparas Punkrys
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
183
Sultanmurat Miraliyev
+ 25:41
DNF
Florian Bissinger
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
DNF
Kanan Gahramanli
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Florian Gindhart
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Matej Mugerli
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
8:21:06
2
Ian Bibby
JLT Condor
JLT Condor
+ 11
3
Tadej Pogacar
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
+ 19
4
Rasmus Poulsen
Team Veloconcept
Team Veloconcept
+ 20
5
Fabian Giger
+ 23
6
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 38
7
Antonio Parrinello
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 39
8
Marc Goos
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 40
9
Marek Canecky
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 47
10
Hermann Pernsteiner
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 50
11
Niklas Eg
Team Veloconcept
Team Veloconcept
+ 1:01
12
Bartosz Warchol
Team Hurom
Team Hurom
+ 1:03
13
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 1:07
14
Jiri Polnický
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
+ 1:08
15
Jure Golcer
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 1:09
16
Matteo Rabottini
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 1:12
17
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 2:33
18
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 2:37
19
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 2:39
20
Matija Kvasina
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 2:48
21
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
22
Ruben Zepuntke
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 3:01
23
Mustafa Sayar
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 3:03
24
Izidor Penko
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
25
Marko Pavlic
+ 3:10
26
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 3:12
27
Ryota Nishizono
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 3:30
28
Martin Boubal
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 3:38
29
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 3:39
30
Jonathan Dinkler
,,
31
Nikolay Cherkasov
+ 3:40
32
Dmitrii Markov
+ 3:42
33
Venantas Lasinis
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
34
Florian Nowak
+ 3:43
35
Ryu Suzuki
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 3:59
36
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 4:00
37
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 4:01
38
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 4:08
39
Ziga Rucigaj
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
+ 4:10
40
Michael Kukrle
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
+ 4:11
41
Lluis Llibert Sendros
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 4:21
42
Matthias Krizek
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 4:26
43
Domenic Weinstein
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 4:31
44
Georg Loef
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 4:32
45
Theo Reinhardt
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 4:35
46
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
47
Mikkel Bjerg
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
+ 4:36
48
Tomas Buchacek
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
49
Vitaliy Buts
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 4:52
50
Ziga Horvat
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 5:08
51
Nils Eekhoff
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 5:17
52
Martin Fanger
+ 5:21
53
Emanuel Piaskowy
Team Hurom
Team Hurom
+ 5:26
54
Roman Kustadinchev
+ 5:31
55
Johannes Adamietz
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 5:33
56
Georg Zimmermann
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
57
Luca Chirico
,,
58
Gian Friesecke
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
+ 5:35
59
Bruno Maltar
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 5:50
60
Sho Hatsuyama
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 5:53
61
Ivan Balykin
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 5:54
62
Emil Mielke Vinjebo
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
+ 6:13
63
Maximilian Kuen
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 6:20
64
Benjamin Brkic
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
65
Josef Cerny
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
+ 6:36
66
Andrea Borso
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 6:39
67
Simon Laib
+ 6:49
68
Manabu Ishibashi
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 6:50
69
Andi Bajc
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 6:56
70
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 7:01
71
Elgun Alizada
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 7:04
72
Ziga Jerman
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
+ 7:05
73
Max Kanter
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
74
Jonas Rapp
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 7:06
75
Evgeny Kobernyak
,,
76
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 7:09
77
Pavel Camrda
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
+ 7:12
78
Oleksandr Prevar
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 7:22
79
Hans-Jörg Leopold
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 7:27
80
Takaaki Hori
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 25
81
Mads Baadsgaard Rahbek
Team Veloconcept
Team Veloconcept
+ 7:30
82
Immanuel Stark
,,
83
Shatovkin Sergey
+ 7:31
84
Petr Rikunov
+ 7:39
85
Wojciech Franczak
Team Hurom
Team Hurom
+ 7:40
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren