Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy
Pazin - Umag
Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy
Pazin - Umag
Datum
12 maart 2017
Startlocatie
Pazin
Finish-locatie
Umag
Afstand
156.00 km
Uitslag
Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy (2.2)
Pazin → Pazin (156,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Alex Frame
JLT Condor
JLT Condor
3:36:26
2
Filippo Fortin
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
3
Daniel Auer
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
4
Russell Downing
JLT Condor
JLT Condor
,,
5
Luka Cotar
,,
6
Eryk Laton
Team Hurom
Team Hurom
,,
7
Matteo Rotondi
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
8
Robert Kessler
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
9
Tadej Pogacar
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
10
Manuel Porzner
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
11
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
12
Shatovkin Sergey
,,
13
Max Kanter
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
14
Leon Rohde
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
15
Stepan Kuriyanov
,,
16
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
17
Rasmus Poulsen
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
18
Ryu Suzuki
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
19
Jan Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
20
Vasyl Malynivskyi
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
21
Alois Kankovsky
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
22
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
23
Josip Rumac
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
24
Ivan Balykin
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
25
Ziga Jerman
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
26
Michael Carbel Svendgaard
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
27
Elgun Alizada
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
28
Domenic Weinstein
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
29
Matej Mugerli
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
30
Florian Chenaux
,,
31
Matthias Krizek
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
32
Nils Eekhoff
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
33
Lucas Liß
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
34
Fabian Giger
,,
35
Ziga Rucigaj
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
36
Max Hamberger
,,
37
Tilen Finkst
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
38
Alexander Meier
,,
39
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
40
Izidor Penko
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
41
Marek Canecky
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
42
Arnaud Hertling
Team VTT BMC Fribourg
Team VTT BMC Fribourg
,,
43
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
44
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
45
Gian Friesecke
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
,,
46
Nathan Müller
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
47
Jonathan Dinkler
,,
48
Gediminas Kaupas
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
49
Jiri Polnický
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
50
Theo Reinhardt
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
51
Robert Müller
,,
52
Rok Korosec
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
53
Ian Bibby
JLT Condor
JLT Condor
,,
54
Robert Jenko
,,
55
Jernej Svab
,,
56
Luka Pajek
,,
57
Léo L'Homme
Team VTT BMC Fribourg
Team VTT BMC Fribourg
,,
58
Aske Vorre Louring
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
59
Fabian Kässmann
,,
60
Marc Clauss
,,
61
Pavel Camrda
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
62
Antonio Parrinello
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
63
Gorazd Per
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
64
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
65
Martin Boubal
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
66
Simon Cibej
,,
67
Martin Fanger
,,
68
Aleh Ahiyevich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
69
Andrea Borso
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
70
Marc Goos
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
71
Ziga Horvat
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
72
Nikolay Cherkasov
,,
73
Barnabas Peak
,,
74
Niklas Eg
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
75
Thomas Nybo Riis
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
76
Matej Drinovec
,,
77
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
78
Jaka Primozic
,,
79
Sebastian Lander
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
80
Roman Kustadinchev
,,
81
Bartosz Warchol
Team Hurom
Team Hurom
,,
82
Konrad Tomasiak
Team Hurom
Team Hurom
,,
83
Matic Veber
,,
84
Henning Bommel
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
85
Paul Rudys
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
86
Toni Franz
,,
87
Carl Soballa
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
88
Matija Kvasina
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
89
Mustafa Sayar
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
90
Tomas Buchacek
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
91
Wojciech Migdal
Team Hurom
Team Hurom
,,
92
Sultanmurat Miraliyev
,,
93
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
94
Thomas Juul-Jensen
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
95
Georg Loef
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
96
Oleksandr Prevar
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
97
Hermann Pernsteiner
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
98
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
99
Venantas Lasinis
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
100
Josef Cerny
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
101
Ruben Zepuntke
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
102
Kasper Asgreen
Team Veloconcept
Team Veloconcept
,,
103
Matteo Rabottini
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
104
Petr Rikunov
,,
105
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
106
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
107
Yauheni Karaliok
,,
108
Matic Groselj
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
109
Benjamin Brkic
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
110
Jure Golcer
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
111
Dmitrii Markov
,,
112
Immanuel Stark
,,
113
Artyom Zakharov
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
114
Johannes Adamietz
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
115
Marko Pavlic
,,
116
Hans-Jörg Leopold
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
117
Róbert Malik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
118
Ryota Nishizono
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
119
Alistair Slater
JLT Condor
JLT Condor
,,
120
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 18
121
Martin Hebik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
122
Evgeny Kobernyak
,,
123
Pavel Gruber
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
124
Emanuel Piaskowy
Team Hurom
Team Hurom
,,
125
Yauheni Akhramenka
,,
126
Mykolas Raciunas
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
127
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
128
Tadej Logar
,,
129
Wojciech Franczak
Team Hurom
Team Hurom
,,
130
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
131
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
132
Frederik Hähnel
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
133
Lluis Llibert Sendros
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
134
Markus Kopfauf
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
135
Matthias Grick
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
136
Maximilian Kuen
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
137
Jasper Frahm
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
138
Pavel Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
139
Nikita Panassenko
Astana City
Astana City
,,
140
Vitaliy Buts
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
141
Luca Chirico
,,
142
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
143
Primoz Obal
,,
144
Bruno Maltar
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
145
Tim Roskar
,,
146
Stefan Poll
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
147
Mikhail Shemetau
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
148
Robert Gaineyev
,,
149
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
150
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
151
Emil Mielke Vinjebo
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
152
Georg Zimmermann
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
153
Alisher Zhumakan
,,
154
Mirko Iafrati
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
155
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
156
Kersten Thiele
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
157
Andi Bajc
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
158
Enver Asanov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
159
Paulius Siskevicius
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
160
Florian Nowak
,,
161
Kvasina Filip
,,
162
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
163
Gianfranco Visconti
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
164
Mikkel Bjerg
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
,,
165
Kasparas Punkrys
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
166
Marcel Weber
,,
167
Takaaki Hori
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 25
168
Robert Jägeler
+ 30
169
Pascal Treubel
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
170
Damien Monier
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 37
171
Sho Hatsuyama
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
172
Michael Kukrle
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
,,
173
Simon Laib
,,
174
Josef Schafbauer
,,
175
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
176
Thomas Moses
JLT Condor
JLT Condor
+ 48
177
Steven Lampier
JLT Condor
JLT Condor
+ 1:10
178
Mads Baadsgaard Rahbek
Team Veloconcept
Team Veloconcept
+ 6:03
179
Moritz Malcharek
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 7:07
180
Tarik Haupt
,,
181
Manabu Ishibashi
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 8:38
DNS
Raman Tsishkou
DNF
Jonas Rapp
Team Heizomat
Team Heizomat
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Matej Mugerli
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
11:57:32
2
Ian Bibby
JLT Condor
JLT Condor
+ 4
3
Fabian Giger
Kross Racing Team
Kross Racing Team
+ 9
4
Tadej Pogacar
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
+ 12
5
Rasmus Poulsen
Team Veloconcept
Team Veloconcept
+ 13
6
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 24
7
Marek Canecky
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 25
8
Antonio Parrinello
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
9
Marc Goos
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 26
10
Hermann Pernsteiner
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 28
11
Bartosz Warchol
Team Hurom
Team Hurom
+ 37
12
Niklas Eg
Team Veloconcept
Team Veloconcept
+ 38
13
Jure Golcer
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 43
14
Jiri Polnický
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
+ 44
15
Matteo Rabottini
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 46
16
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 57
17
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 59
18
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
19
Matija Kvasina
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 1:01
20
Ruben Zepuntke
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 1:07
21
Mustafa Sayar
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 1:09
22
Izidor Penko
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
,,
23
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 1:11
24
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 1:14
25
Marko Pavlic
,,
26
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 1:18
27
Martin Boubal
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 1:27
28
Ryota Nishizono
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
29
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 1:28
30
Jonathan Dinkler
,,
31
Nikolay Cherkasov
+ 1:29
32
Dmitrii Markov
+ 1:31
33
Venantas Lasinis
Staki - Technorama
Staki - Technorama
,,
34
Ryu Suzuki
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 1:39
35
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 1:40
36
Ziga Rucigaj
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
+ 1:42
37
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 1:48
38
Matthias Krizek
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 1:49
39
Florian Nowak
+ 1:50
40
Domenic Weinstein
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 1:54
41
Georg Loef
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 1:55
42
Theo Reinhardt
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 1:58
43
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
44
Tomas Buchacek
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
+ 1:59
45
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
46
Ziga Horvat
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 2:10
47
Nils Eekhoff
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 2:16
48
Michael Kukrle
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
+ 2:18
49
Lluis Llibert Sendros
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 2:19
50
Martin Fanger
+ 2:20
51
Gian Friesecke
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
+ 2:36
52
Mikkel Bjerg
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
+ 2:43
53
Emanuel Piaskowy
Team Hurom
Team Hurom
,,
54
Georg Zimmermann
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 2:49
55
Luca Chirico
,,
56
Vitaliy Buts
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 2:50
57
Johannes Adamietz
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 2:56
58
Ivan Balykin
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
59
Roman Kustadinchev
+ 3:03
60
Bruno Maltar
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 3:16
61
Benjamin Brkic
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 3:19
62
Sho Hatsuyama
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 3:32
63
Emil Mielke Vinjebo
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
+ 3:33
64
Josef Cerny
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
+ 3:35
65
Maximilian Kuen
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 3:37
66
Andrea Borso
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 3:39
67
Ziga Jerman
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
+ 4:14
68
Max Kanter
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
69
Andi Bajc
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 4:18
70
Pavel Camrda
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
+ 4:21
71
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 4:22
72
Oleksandr Prevar
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 4:25
73
Simon Laib
+ 4:27
74
Evgeny Kobernyak
,,
75
Shatovkin Sergey
+ 4:30
76
Elgun Alizada
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 4:36
77
Hans-Jörg Leopold
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
78
Immanuel Stark
+ 4:39
79
Petr Rikunov
+ 4:47
80
Robert Müller
+ 0
81
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 4:52
82
Nathan Müller
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 4:56
83
Takaaki Hori
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 25
84
Wojciech Franczak
Team Hurom
Team Hurom
+ 5:06
85
Stepan Kuriyanov
+ 5:11
86
Primoz Obal
,,
87
Jaka Primozic
+ 5:15
88
Florian Chenaux
+ 5:16
89
Josip Rumac
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 5:20
90
Enver Asanov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 5:24
91
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 5:34
92
Luka Pajek
+ 5:36
93
Matic Veber
+ 5:57
94
Gianfranco Visconti
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 6:02
95
Jan Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 6:03
96
Matteo Rotondi
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 6:10
97
Nikita Panassenko
Astana City
Astana City
+ 6:12
98
Aleh Ahiyevich
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
99
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 6:13
100
Matej Drinovec
,,
101
Frederik Hähnel
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 6:18
102
Jernej Svab
+ 6:27
103
Henning Bommel
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 6:38
104
Filippo Fortin
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 6:40
105
Alexander Meier
+ 6:50
106
Marc Clauss
+ 7:01
107
Róbert Malik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 7:02
108
Matic Groselj
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
+ 7:10
109
Marcel Weber
+ 7:21
110
Stefan Poll
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 7:25
111
Thomas Nybo Riis
Team Veloconcept
Team Veloconcept
+ 7:59
112
Vasyl Malynivskyi
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 8:19
113
Russell Downing
JLT Condor
JLT Condor
+ 8:27
114
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 8:38
115
Tilen Finkst
ROG - Ljubljana
ROG - Ljubljana
+ 9:08
116
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 9:16
117
Steven Lampier
JLT Condor
JLT Condor
+ 9:30
118
Rok Korosec
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 9:39
119
Kvasina Filip
+ 9:54
120
Artyom Zakharov
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 10:15
121
Alex Frame
JLT Condor
JLT Condor
,,
122
Fabian Kässmann
+ 10:21
123
Pavel Gruber
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 10:25
124
Mads Baadsgaard Rahbek
Team Veloconcept
Team Veloconcept
+ 10:41
125
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 10:45
126
Barnabas Peak
+ 10:54
127
Matthias Grick
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 11:07
128
Kasper Asgreen
Team Veloconcept
Team Veloconcept
+ 11:28
129
Manabu Ishibashi
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 12:30
130
Thomas Juul-Jensen
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
+ 12:33
131
Mirko Iafrati
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 12:34
132
Alois Kankovsky
Elkov - Author Cycling Team
Elkov - Author Cycling Team
+ 12:39
133
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 12:49
134
Gediminas Kaupas
Staki - Technorama
Staki - Technorama
+ 13:35
135
Max Hamberger
+ 13:40
136
Jasper Frahm
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 14:00
137
Michael Carbel Svendgaard
Team Veloconcept
Team Veloconcept
+ 14:15
138
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 14:19
139
Daniel Auer
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 14:22
140
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 14:23
141
Gorazd Per
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 14:29
142
Tadej Logar
+ 15:23
143
Robert Kessler
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 15:42
144
Arnaud Hertling
Team VTT BMC Fribourg
Team VTT BMC Fribourg
+ 15:45
145
Sebastian Lander
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 15:53
146
Aske Vorre Louring
Team Giant - Castelli
Team Giant - Castelli
+ 16:12
147
Pavel Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 16:41
148
Robert Jenko
+ 17:32
149
Konrad Tomasiak
Team Hurom
Team Hurom
+ 17:44
150
Carl Soballa
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 17:52
151
Mikhail Shemetau
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 19:01
152
Paul Rudys
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 19:05
153
Léo L'Homme
Team VTT BMC Fribourg
Team VTT BMC Fribourg
+ 19:06
154
Eryk Laton
Team Hurom
Team Hurom
+ 19:08
155
Martin Hebik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 19:22
156
Simon Cibej
+ 19:25
157
Yauheni Karaliok
+ 19:38
158
Lucas Liß
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 20:00
159
Wojciech Migdal
Team Hurom
Team Hurom
+ 20:47
160
Paulius Siskevicius
Staki - Technorama
Staki - Technorama
+ 20:53
161
Damien Monier
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 20:54
162
Alisher Zhumakan
+ 21:22
163
Manuel Porzner
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 21:29
164
Luka Cotar
+ 21:43
165
Alistair Slater
JLT Condor
JLT Condor
+ 22:16
166
Josef Schafbauer
+ 22:53
167
Pascal Treubel
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 23:02
168
Moritz Malcharek
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 23:59
169
Toni Franz
+ 24:40
170
Thomas Moses
JLT Condor
JLT Condor
+ 24:46
171
Tim Roskar
+ 26:02
172
Leon Rohde
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 27:01
173
Markus Kopfauf
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 27:23
174
Robert Jägeler
+ 28:28
175
Yauheni Akhramenka
+ 29:55
176
Kersten Thiele
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 31:07
177
Sultanmurat Miraliyev
+ 31:40
178
Robert Gaineyev
+ 32:09
179
Kasparas Punkrys
Staki - Technorama
Staki - Technorama
+ 33:01
180
Tarik Haupt
+ 35:40
181
Mykolas Raciunas
Staki - Technorama
Staki - Technorama
+ 35:45
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren