Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Le Tour de Langkawi
Kuala Terrenganu - Tanah Merah
Le Tour de Langkawi
Kuala Terrenganu - Tanah Merah
Datum
28 februari 2013
Startlocatie
Kuala Terrenganu
Finish-locatie
Tanah Merah
Afstand
164.50 km
Uitslag
Le Tour de Langkawi (2.HC)
Kuala Terrenganu → Kuala Terrenganu (164,50 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Bryan Coquard
Team Europcar
Team Europcar
3:36:47
2
Andrew Fenn
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
3
Francesco Chicchi
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
,,
4
Andrea Guardini
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
5
Rico Dene Thomas Rogers
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
6
Omar Bertazzo
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
7
Raymond Kreder
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
8
Hossein Nateghi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
9
Anuar Manan
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
10
Jani Tewelde Weldegabir
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
,,
11
Allan Davis
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
12
Fabian Schnaidt
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
13
Muhamad Adiq Husainie Othman
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
14
Mohammad Saufi Mat Senan
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
15
Shimpei Fukuda
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
,,
16
Gregor Gazvoda
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
17
Mohd Fauzan Ahmad Lutfi
,,
18
Steele Von Hoff
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
19
Tsgabu Gebremaryam Grmay
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
,,
20
Graeme Brown
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
21
Jacobe Keough
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
22
Kiryll Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
23
Nathan Haas
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
24
Ji Min Jung
KSPO
KSPO
,,
25
Vidal Celis Zabala
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
26
Connor McConvey
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
27
Pieter Weening
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
28
Fortunato Baliani
Team Nippo - De Rosa
Team Nippo - De Rosa
,,
29
Julian David Arredondo
Team Nippo - De Rosa
Team Nippo - De Rosa
,,
30
Bert Grabsch
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
31
Michal Golas
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
32
Dan Craven
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
33
Peter Stetina
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
34
Jackson Rodríguez
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
35
Joonyong Seo
KSPO
KSPO
,,
36
Sergio Pardilla Bellon
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
,,
37
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
38
Patrick Facchini
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
39
Soon Yeong Kwon
KSPO
KSPO
,,
40
Sung Baek Park
KSPO
KSPO
,,
41
Tomas Aurelio Gil Martinez
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
42
Dennis Van Niekerk
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
,,
43
Mohd Nor Rizuan Zainal
,,
44
Hariff Salleh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
45
Mehdi Sohrabi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
46
Masakazu Ito
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
,,
47
Andrey Kashechkin
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
48
John Bohn Ebsen
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
49
Yasuharu Nakajima
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
,,
50
Diego Rosa
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
51
Saeid Safarzadeh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
52
Ruslan Tleubayev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
53
Yukiya Arashiro
Team Europcar
Team Europcar
,,
54
Lucas Euser
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
55
Amir Mustafa Rusli
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
56
Mohd Rauf Nur Nisbah
,,
57
Wesley Sulzberger
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
58
Ghader Mizbani Iranagh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
59
Aldo Ino Ilesic
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
60
Meran Russan
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
,,
61
Alexsandr Dyachenko
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
62
Serge Pauwels
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
63
Amir Kolahdozhagh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
64
Yonathan Monsalve
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
,,
65
Jacques Janse van Rensburg
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
,,
66
Victor Niño Corredor
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
67
Carlos José Ochoa
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
68
Christopher Butler
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
69
Kevin Reza
Team Europcar
Team Europcar
,,
70
Michele Merlo
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
,,
71
Chad Beyer
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
72
Caleb Fairly
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
73
Fu Xing
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
74
Jos van Emden
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
75
Endra Wijaya
,,
76
Luke Durbridge
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
77
Travis Meyer
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
78
Marc Goos
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
79
Hari Fitrianto
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
80
Sung Yeon Je
KSPO
KSPO
,,
81
Yilin Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
82
Yusrizal Usoff
,,
83
Kazuhiro Mori
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
,,
84
Aiman Cahyadi
+ 18
85
Taiji Nishitani
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
+ 22
86
Anwar Azis Muhd Shaiful
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 24
87
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
88
Pierre Rolland
Team Europcar
Team Europcar
,,
89
Muhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri
+ 28
90
Carlos Verona Quintanilla
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 31
91
Cyril Gautier
Team Europcar
Team Europcar
,,
92
Phuchong Sai-Udomsil
OCBC Singapore Continental Cycling Team
OCBC Singapore Continental Cycling Team
,,
93
Alex Destribois-Coudroy
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
94
Fatahilah Abdullah
,,
95
Yong Li Ng
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
96
Mohd Zamri Saleh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
97
Shinichi Fukushima
Team Nippo - De Rosa
Team Nippo - De Rosa
,,
98
Loh Sea Keong
OCBC Singapore Continental Cycling Team
OCBC Singapore Continental Cycling Team
,,
99
Robin Manulang
,,
100
Stefano Borchi
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
,,
101
Jetse Bol
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 36
102
Sun Jae Jang
RTS Racing Team
RTS Racing Team
+ 40
103
Tom Leezer
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 46
104
Dadi Suryadi
+ 50
105
Assan Bazayev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 56
106
Takeaki Ayabe
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
+ 58
107
Koldo Fernandez De Larrea
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
108
Mohd Nor Umardi Rosdi
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
109
Oscar Pujol Muñoz
RTS Racing Team
RTS Racing Team
+ 1:09
110
Manabu Ishibashi
Team Nippo - De Rosa
Team Nippo - De Rosa
+ 1:13
111
John Murphy
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 1:24
112
Perrig Quemeneur
Team Europcar
Team Europcar
+ 1:38
113
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 1:43
114
Junya Sano
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 1:49
115
Mauro Abel Richeze
Team Nippo - De Rosa
Team Nippo - De Rosa
,,
116
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
117
Fuyu Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 2:02
118
Alexey Lutsenko
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 2:07
119
Seung Woo Choi
KSPO
KSPO
+ 2:17
120
Thomas Rabou
OCBC Singapore Continental Cycling Team
OCBC Singapore Continental Cycling Team
+ 2:18
121
Craig Lewis
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 2:20
122
Jonathan Clarke
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 2:22
123
Ji Wen Low
OCBC Singapore Continental Cycling Team
OCBC Singapore Continental Cycling Team
+ 2:42
124
Tanzou Tokuda
Team Nippo - De Rosa
Team Nippo - De Rosa
+ 5:31
DNF
Aidis Kruopis
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Julian David Arredondo
Team Nippo - De Rosa
Team Nippo - De Rosa
29:31:52
2
Pieter Weening
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 1:15
3
Sergio Pardilla Bellon
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 2:10
4
Peter Stetina
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 2:32
5
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 2:40
6
Nathan Haas
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 2:47
7
Fortunato Baliani
Team Nippo - De Rosa
Team Nippo - De Rosa
+ 2:49
8
John Bohn Ebsen
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 2:55
9
Tsgabu Gebremaryam Grmay
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 2:58
10
Amir Kolahdozhagh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
11
Victor Niño Corredor
RTS Racing Team
RTS Racing Team
+ 3:19
12
Yonathan Monsalve
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 3:31
13
Ghader Mizbani Iranagh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 3:38
14
Jacques Janse van Rensburg
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 3:58
15
Alexsandr Dyachenko
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 4:24
16
Pierre Rolland
Team Europcar
Team Europcar
+ 4:27
17
Serge Pauwels
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 4:34
18
Tomas Aurelio Gil Martinez
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 4:38
19
Lucas Euser
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 5:24
20
Jackson Rodríguez
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 5:38
21
Wesley Sulzberger
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 6:11
22
Andrey Kashechkin
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 7:06
23
Christopher Butler
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 8:44
24
Kiryll Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 9:13
25
Dennis Van Niekerk
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 10:53
26
Yukiya Arashiro
Team Europcar
Team Europcar
+ 11:09
27
Connor McConvey
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 12:02
28
Marc Goos
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 12:06
29
Muhamad Adiq Husainie Othman
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 12:09
30
Jani Tewelde Weldegabir
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 12:14
31
Cyril Gautier
Team Europcar
Team Europcar
+ 12:22
32
Chad Beyer
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 12:28
33
Carlos Verona Quintanilla
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 13:03
34
Alex Destribois-Coudroy
RTS Racing Team
RTS Racing Team
+ 13:29
35
Patrick Facchini
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 13:35
36
Fu Xing
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 13:54
37
Mohammad Saufi Mat Senan
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 14:17
38
Hari Fitrianto
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
+ 14:36
39
Saeid Safarzadeh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 14:50
40
Diego Rosa
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 16:15
41
Masakazu Ito
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
+ 16:16
42
Assan Bazayev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 16:18
43
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 16:47
44
Mohd Fauzan Ahmad Lutfi
+ 17:21
45
Soon Yeong Kwon
KSPO
KSPO
+ 17:31
46
Mohd Rauf Nur Nisbah
+ 17:57
47
Yasuharu Nakajima
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
+ 18:34
48
Amir Mustafa Rusli
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 18:51
49
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 19:08
50
Dadi Suryadi
+ 19:17
51
Aiman Cahyadi
+ 20:04
52
Phuchong Sai-Udomsil
OCBC Singapore Continental Cycling Team
OCBC Singapore Continental Cycling Team
+ 20:26
53
Bert Grabsch
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 20:29
54
Endra Wijaya
+ 21:21
55
Gregor Gazvoda
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 21:43
56
Ji Min Jung
KSPO
KSPO
+ 21:55
57
Robin Manulang
+ 23:59
58
Luke Durbridge
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 24:11
59
Ruslan Tleubayev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 24:46
60
Meran Russan
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 25:47
61
Sung Baek Park
KSPO
KSPO
+ 25:55
62
Taiji Nishitani
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
+ 26:18
63
Seung Woo Choi
KSPO
KSPO
+ 27:53
64
Craig Lewis
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 29:54
65
Michal Golas
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 30:10
66
Oscar Pujol Muñoz
RTS Racing Team
RTS Racing Team
+ 31:05
67
Carlos José Ochoa
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 32:07
68
Perrig Quemeneur
Team Europcar
Team Europcar
+ 32:52
69
Caleb Fairly
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 34:20
70
Yong Li Ng
RTS Racing Team
RTS Racing Team
+ 34:56
71
Steele Von Hoff
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 35:28
72
Thomas Rabou
OCBC Singapore Continental Cycling Team
OCBC Singapore Continental Cycling Team
+ 35:32
73
Joonyong Seo
KSPO
KSPO
+ 35:45
74
Shinichi Fukushima
Team Nippo - De Rosa
Team Nippo - De Rosa
+ 35:57
75
Loh Sea Keong
OCBC Singapore Continental Cycling Team
OCBC Singapore Continental Cycling Team
+ 36:45
76
Yusrizal Usoff
+ 36:51
77
Travis Meyer
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 36:57
78
Jonathan Clarke
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 37:16
79
Anwar Azis Muhd Shaiful
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 37:31
80
Bryan Coquard
Team Europcar
Team Europcar
+ 38:00
81
Yilin Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 38:18
82
Mohd Nor Umardi Rosdi
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 38:23
83
Sung Yeon Je
KSPO
KSPO
+ 39:12
84
Fuyu Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
85
Tom Leezer
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 39:17
86
Mohd Nor Rizuan Zainal
+ 39:42
87
Junya Sano
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 40:03
88
Manabu Ishibashi
Team Nippo - De Rosa
Team Nippo - De Rosa
+ 40:09
89
Dan Craven
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 40:58
90
Stefano Borchi
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 41:06
91
Alexey Lutsenko
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 41:16
92
Kevin Reza
Team Europcar
Team Europcar
+ 42:35
93
Ji Wen Low
OCBC Singapore Continental Cycling Team
OCBC Singapore Continental Cycling Team
+ 42:39
94
Koldo Fernandez De Larrea
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 42:54
95
Andrew Fenn
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 43:47
96
Omar Bertazzo
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 43:56
97
Jetse Bol
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 44:58
98
Sun Jae Jang
RTS Racing Team
RTS Racing Team
+ 45:45
99
Anuar Manan
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 46:23
100
Andrea Guardini
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 46:30
101
Hossein Nateghi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 46:49
102
Rico Dene Thomas Rogers
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
103
Vidal Celis Zabala
RTS Racing Team
RTS Racing Team
+ 46:55
104
Mehdi Sohrabi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
105
Hariff Salleh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 47:10
106
Muhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri
+ 47:46
107
Allan Davis
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 48:11
108
Mohd Zamri Saleh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 48:20
109
Francesco Chicchi
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 49:06
110
John Murphy
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 49:10
111
Shimpei Fukuda
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
+ 49:20
112
Aldo Ino Ilesic
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
113
Jacobe Keough
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
114
Kazuhiro Mori
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
,,
115
Michele Merlo
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 49:52
116
Jos van Emden
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 49:57
117
Raymond Kreder
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 50:03
118
Fatahilah Abdullah
+ 50:13
119
Fabian Schnaidt
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 50:29
120
Graeme Brown
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 50:37
121
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 53:59
122
Mauro Abel Richeze
Team Nippo - De Rosa
Team Nippo - De Rosa
+ 55:10
123
Takeaki Ayabe
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
+ 55:45
124
Tanzou Tokuda
Team Nippo - De Rosa
Team Nippo - De Rosa
+ 57:05
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren