Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Olympia's Tour
Elst - Reuver
Olympia's Tour
Elst - Reuver
Datum
20 mei 2011
Startlocatie
Elst
Finish-locatie
Reuver
Afstand
108.80 km
Uitslag
Olympia's Tour (2.2)
Elst → Elst (108,80 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Wim Stroetinga
2:24:16
2
Barry Markus
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
3
Johim Ariesen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
4
Jetse Bol
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
5
Ritchie Motké
,,
6
Yoeri Havik
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
7
Olivier Chevalier
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
8
Nikola Aistrup
Team Concordia Forsikring - Himmerland
Team Concordia Forsikring - Himmerland
,,
9
Robin Stenuit
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
10
Jonathan Dufrasne
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
11
Kirill Baranov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
12
Jim van den Berg
,,
13
Wouter Wippert
,,
14
Jasper Hamelink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
15
Maarten de Jonge
Endura Racing
Endura Racing
,,
16
Ralph Gelens
,,
17
Daniel McLay
,,
18
Philippe Legrand
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
19
Christian Bertilsson
Team Cykelcity
Team Cykelcity
,,
20
Jorne Carolus
,,
21
Henrik Abom
,,
22
Ole Martin Olmheim
Sparebanken Vest - Ridley
Sparebanken Vest - Ridley
,,
23
Joren Segers
,,
24
Paul Helderman
,,
25
Sebastiaan Kamphuis
,,
26
Viacheslav Kuznetsov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
27
Robbert de Greef
,,
28
Berden de Vries
,,
29
Dex Groen
,,
30
Jonas Vangenechten
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
31
Michael Olsson
Team Cykelcity
Team Cykelcity
,,
32
Raymond Werst
,,
33
Niels Reynvoet
,,
34
Remco Te Brake
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
35
Justin Van Hoecke
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
36
Lars van der Haar
Rabobank - Giant Offroad Team
Rabobank - Giant Offroad Team
,,
37
Johnny van Diermen
,,
38
Tom Dumoulin
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
39
Jaron van Diermen
,,
40
Jesse de Haan
,,
41
Andrew Fenn
An Post-Sean Kelly
An Post-Sean Kelly
,,
42
Sven van Luijk
,,
43
Arno van der Zwet
,,
44
Luke Rowe
,,
45
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
46
Dylan van Baarle
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
47
Gijs Van Hoecke
,,
48
Niki Byrgesen
Team Concordia Forsikring - Himmerland
Team Concordia Forsikring - Himmerland
,,
49
Rene Mandri
Endura Racing
Endura Racing
,,
50
Sebastian Balck
Team Cykelcity
Team Cykelcity
,,
51
Marco Brus
,,
52
Alexander Wetterhall
Endura Racing
Endura Racing
,,
53
Nikolay Zhurkin
,,
54
Jack Vermeulen
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
55
Nieck Busser
,,
56
Tobias Ludvigsson
Team Cykelcity
Team Cykelcity
,,
57
Frode Solberg
Sparebanken Vest - Ridley
Sparebanken Vest - Ridley
,,
58
Harm van der Sanden
,,
59
Jeroen Breewel
,,
60
Michael Stevenson
Sparebanken Vest - Ridley
Sparebanken Vest - Ridley
,,
61
Jack Bauer
Endura Racing
Endura Racing
,,
62
Henk Wildeman
,,
63
Pavel Kochetkov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
64
Jumpei Murakami
Shimano Racing Team
Shimano Racing Team
,,
65
Jos Pronk
,,
66
Bart van Haaren
,,
67
Iker Camaño Ortuzar
Endura Racing
Endura Racing
,,
68
Ramon Sinkeldam
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
69
Johan Lindgren
Team Cykelcity
Team Cykelcity
,,
70
Wesley Kreder
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
71
Bert-Jan Lindeman
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
72
Stefan Breemes
,,
73
Jelmer Asjes
,,
74
Bouke Kuiper
,,
75
Michael Hepburn
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
76
Jenning Huizenga
,,
77
Moreno Hofland
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
78
Anton Vorobyev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
79
Lars Vierbergen
,,
80
Jack Anderson
Endura Racing
Endura Racing
,,
81
Robert Partridge
Endura Racing
Endura Racing
,,
82
Kay Welten
,,
83
Sander Oostlander
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
84
Erick Tol
,,
85
Viktor Manakov
,,
86
Nick Mulder
,,
87
Lars Horring
,,
88
Luke Durbridge
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
89
Roy de Waal
,,
90
Peter Merx
,,
91
Didier Caspers
,,
92
Rune van der Meijden
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
93
Leon Burger
,,
94
Alexandr Prishpetnyy
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
95
Paul Voss
Endura Racing
Endura Racing
,,
96
Aaron Donnelly
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
97
Frank Vreugdenhil
,,
98
Raymond Kreder
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
,,
99
Filip Eidsheim
Sparebanken Vest - Ridley
Sparebanken Vest - Ridley
,,
100
Rohan Dennis
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
101
Shinri Suzuki
Shimano Racing Team
Shimano Racing Team
,,
102
Rikke Dijkxhoorn
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
103
Johan Landstrom
Team Cykelcity
Team Cykelcity
,,
104
Dennis Smit
,,
105
Sjoerd Kouwenhoven
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
106
Jimmy Janssens
,,
107
Maint Berkenbosch
,,
108
Valery Valynin
,,
109
Leander Schreurs
,,
110
Bram de Kort
,,
111
Patrick Ruckert
,,
112
Takayuki Abe
,,
113
Wim Botman
,,
114
Mikhail Antonov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
115
Dilan van der Aar
,,
116
Gert-Jan Van Immerseel
,,
117
Yusuke Hatanaka
Shimano Racing Team
Shimano Racing Team
,,
118
Yannick Janssen
,,
119
Joris de Boer
,,
120
Erick Rowsell
,,
121
Pim de Beer
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
122
Steven Stenekes
,,
123
Peter Koning
,,
124
Simon Yates
,,
125
Sander Lormans
,,
126
Dennis Kreder
,,
127
Cor van Leeuwen
,,
128
Michel Stroosnijder
,,
129
Rens te Stroet
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
130
Jarno Gmelich
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
131
Alexey Markov
,,
132
Marco Bos
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
133
Niels de Blaauw
,,
134
Jos Harms
,,
135
Evgeny Kovalev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
136
Alex Carver
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
137
Malcom Rudolph
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
138
Thomas Guldhammer
Team Concordia Forsikring - Himmerland
Team Concordia Forsikring - Himmerland
,,
139
Haavard Jorbekk Blikra
Sparebanken Vest - Ridley
Sparebanken Vest - Ridley
,,
140
Mads Meyer
Team Concordia Forsikring - Himmerland
Team Concordia Forsikring - Himmerland
,,
141
Adrie Lindeman
,,
142
Johan Fredrik Ziesler
Sparebanken Vest - Ridley
Sparebanken Vest - Ridley
,,
143
Nick Aitken
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
144
Mark Stokreef
,,
145
Sierk-Jan de Haan
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
146
Yuzuru Suzuki
Shimano Racing Team
Shimano Racing Team
,,
147
Nick Stopler
,,
148
Alexander Serov
,,
149
Jorn Knops
,,
150
Harm de Vries
,,
151
Kazuki Aoyanagi
Shimano Racing Team
Shimano Racing Team
,,
152
Ryota Nishizono
Shimano Racing Team
Shimano Racing Team
,,
153
Christopher Stevenson
Sparebanken Vest - Ridley
Sparebanken Vest - Ridley
,,
154
Levi Heimans
,,
155
Thomas Moses
,,
156
Olivier Pardini
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
157
Bram Immink
,,
158
Rik Kavsek
,,
159
Dries Baetse
+ 1:11
160
Philip Lindau
Team Cykelcity
Team Cykelcity
+ 1:38
161
Dion Beukeboom
+ 2:15
162
Peter Schep
,,
163
Jeffrey Wiersma
,,
164
Ricky Enø Jørgensen
Team Concordia Forsikring - Himmerland
Team Concordia Forsikring - Himmerland
+ 2:24
165
Robert Pölder
Team Cykelcity
Team Cykelcity
+ 3:11
DNF
Sam Harrison
DNF
Bram Wegter
DNF
Jens-Erik Madsen
Team Concordia Forsikring - Himmerland
Team Concordia Forsikring - Himmerland
DNF
Sander Kreder
DNF
Mart van Blanken
DNF
Roy Eefting
DNF
Damien Howson
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Wim Stroetinga
13:40:25
2
Jetse Bol
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 6
3
Luke Rowe
+ 11
4
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 19
5
Michael Hepburn
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 24
6
Luke Durbridge
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 28
7
Sebastian Balck
Team Cykelcity
Team Cykelcity
,,
8
Yoeri Havik
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 29
9
Ramon Sinkeldam
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 31
10
Jasper Hamelink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
11
Sander Oostlander
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
12
Iker Camaño Ortuzar
Endura Racing
Endura Racing
+ 34
13
Jack Bauer
Endura Racing
Endura Racing
,,
14
Michael Olsson
Team Cykelcity
Team Cykelcity
+ 35
15
Tom Dumoulin
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
16
Arno van der Zwet
+ 36
17
Moreno Hofland
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 37
18
Peter Koning
,,
19
Barry Markus
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 38
20
Bart van Haaren
,,
21
Raymond Kreder
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
,,
22
Tobias Ludvigsson
Team Cykelcity
Team Cykelcity
+ 39
23
Andrew Fenn
An Post-Sean Kelly
An Post-Sean Kelly
+ 40
24
Dylan van Baarle
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
25
Alexey Markov
,,
26
Sebastiaan Kamphuis
+ 41
27
Alexander Wetterhall
Endura Racing
Endura Racing
+ 43
28
Anton Vorobyev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
29
Rene Mandri
Endura Racing
Endura Racing
,,
30
Rohan Dennis
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 44
31
Paul Voss
Endura Racing
Endura Racing
,,
32
Niels Reynvoet
,,
33
Daniel McLay
+ 45
34
Gijs Van Hoecke
,,
35
Wesley Kreder
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
36
Mikhail Antonov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
37
Johan Lindgren
Team Cykelcity
Team Cykelcity
,,
38
Nikola Aistrup
Team Concordia Forsikring - Himmerland
Team Concordia Forsikring - Himmerland
,,
39
Remco Te Brake
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 46
40
Jonas Vangenechten
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
41
Filip Eidsheim
Sparebanken Vest - Ridley
Sparebanken Vest - Ridley
+ 49
42
Rens te Stroet
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 50
43
Jonathan Dufrasne
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
44
Jorne Carolus
+ 51
45
Robert Partridge
Endura Racing
Endura Racing
,,
46
Jelmer Asjes
,,
47
Jos Pronk
,,
48
Frank Vreugdenhil
,,
49
Johim Ariesen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
50
Christian Bertilsson
Team Cykelcity
Team Cykelcity
+ 52
51
Berden de Vries
,,
52
Pim de Beer
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
53
Alexandr Prishpetnyy
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 53
54
Olivier Pardini
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
55
Peter Merx
,,
56
Wouter Wippert
,,
57
Pavel Kochetkov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
58
Joris de Boer
+ 54
59
Jack Vermeulen
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 55
60
Henrik Abom
,,
61
Bert-Jan Lindeman
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 56
62
Sierk-Jan de Haan
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
63
Viacheslav Kuznetsov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
64
Sander Lormans
+ 57
65
Jimmy Janssens
+ 59
66
Michael Stevenson
Sparebanken Vest - Ridley
Sparebanken Vest - Ridley
,,
67
Rikke Dijkxhoorn
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
68
Rune van der Meijden
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
69
Wim Botman
,,
70
Lars Vierbergen
,,
71
Lars van der Haar
Rabobank - Giant Offroad Team
Rabobank - Giant Offroad Team
+ 1:00
72
Olivier Chevalier
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
73
Paul Helderman
,,
74
Sjoerd Kouwenhoven
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
75
Henk Wildeman
,,
76
Shinri Suzuki
Shimano Racing Team
Shimano Racing Team
+ 1:01
77
Adrie Lindeman
,,
78
Sven van Luijk
+ 1:02
79
Leon Burger
+ 1:03
80
Jumpei Murakami
Shimano Racing Team
Shimano Racing Team
+ 1:04
81
Dennis Smit
,,
82
Lars Horring
,,
83
Jack Anderson
Endura Racing
Endura Racing
,,
84
Ritchie Motké
+ 1:05
85
Robin Stenuit
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
86
Raymond Werst
,,
87
Jeroen Breewel
+ 1:07
88
Patrick Ruckert
+ 1:10
89
Gert-Jan Van Immerseel
,,
90
Bouke Kuiper
,,
91
Jaron van Diermen
,,
92
Harm de Vries
+ 1:11
93
Robbert de Greef
,,
94
Maint Berkenbosch
+ 1:12
95
Kirill Baranov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 1:13
96
Marco Bos
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:16
97
Ole Martin Olmheim
Sparebanken Vest - Ridley
Sparebanken Vest - Ridley
,,
98
Bram de Kort
,,
99
Jesse de Haan
+ 1:20
100
Roy de Waal
,,
101
Kazuki Aoyanagi
Shimano Racing Team
Shimano Racing Team
+ 1:23
102
Yusuke Hatanaka
Shimano Racing Team
Shimano Racing Team
,,
103
Jim van den Berg
+ 1:24
104
Cor van Leeuwen
+ 1:25
105
Harm van der Sanden
+ 1:31
106
Dennis Kreder
+ 1:34
107
Jenning Huizenga
+ 1:47
108
Aaron Donnelly
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 1:58
109
Maarten de Jonge
Endura Racing
Endura Racing
+ 2:08
110
Alexander Serov
+ 2:13
111
Evgeny Kovalev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 2:14
112
Leander Schreurs
+ 2:15
113
Nick Stopler
+ 2:19
114
Nieck Busser
+ 2:20
115
Nick Mulder
+ 2:21
116
Justin Van Hoecke
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
+ 2:22
117
Frode Solberg
Sparebanken Vest - Ridley
Sparebanken Vest - Ridley
+ 2:23
118
Mads Meyer
Team Concordia Forsikring - Himmerland
Team Concordia Forsikring - Himmerland
+ 2:24
119
Nick Aitken
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 2:32
120
Stefan Breemes
+ 2:39
121
Jarno Gmelich
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 2:42
122
Dilan van der Aar
+ 2:44
123
Philippe Legrand
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
+ 2:47
124
Christopher Stevenson
Sparebanken Vest - Ridley
Sparebanken Vest - Ridley
+ 2:53
125
Steven Stenekes
+ 3:00
126
Takayuki Abe
+ 3:28
127
Joren Segers
+ 3:39
128
Ricky Enø Jørgensen
Team Concordia Forsikring - Himmerland
Team Concordia Forsikring - Himmerland
+ 3:49
129
Dion Beukeboom
+ 4:19
130
Thomas Guldhammer
Team Concordia Forsikring - Himmerland
Team Concordia Forsikring - Himmerland
+ 4:39
131
Niki Byrgesen
Team Concordia Forsikring - Himmerland
Team Concordia Forsikring - Himmerland
+ 4:51
132
Johan Landstrom
Team Cykelcity
Team Cykelcity
+ 4:54
133
Viktor Manakov
+ 4:56
134
Simon Yates
+ 4:58
135
Yannick Janssen
+ 4:59
136
Erick Rowsell
+ 5:00
137
Haavard Jorbekk Blikra
Sparebanken Vest - Ridley
Sparebanken Vest - Ridley
+ 5:01
138
Peter Schep
,,
139
Johnny van Diermen
+ 5:02
140
Kay Welten
+ 5:05
141
Mark Stokreef
+ 5:08
142
Jorn Knops
+ 5:18
143
Rik Kavsek
+ 5:26
144
Yuzuru Suzuki
Shimano Racing Team
Shimano Racing Team
+ 5:38
145
Dries Baetse
+ 5:42
146
Niels de Blaauw
+ 5:45
147
Thomas Moses
+ 6:16
148
Malcom Rudolph
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 6:18
149
Valery Valynin
+ 6:20
150
Didier Caspers
+ 6:33
151
Johan Fredrik Ziesler
Sparebanken Vest - Ridley
Sparebanken Vest - Ridley
+ 7:59
152
Ryota Nishizono
Shimano Racing Team
Shimano Racing Team
+ 8:19
153
Levi Heimans
+ 8:21
154
Michel Stroosnijder
+ 8:25
155
Alex Carver
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 8:29
156
Ralph Gelens
+ 8:58
157
Marco Brus
+ 12:40
158
Philip Lindau
Team Cykelcity
Team Cykelcity
+ 12:44
159
Jos Harms
+ 13:56
160
Nikolay Zhurkin
+ 15:37
161
Jeffrey Wiersma
+ 16:40
162
Dex Groen
+ 16:49
163
Erick Tol
+ 19:52
164
Robert Pölder
Team Cykelcity
Team Cykelcity
+ 20:03
165
Bram Immink
+ 20:04
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren