Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Olympia's Tour
Assen - Assen
Olympia's Tour
Assen - Assen
Datum
28 september 2016
Startlocatie
Assen
Finish-locatie
Assen
Afstand
141.30 km
Uitslag
Olympia's Tour (2.2U)
Assen → Assen (141,30 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
3:08:00
2
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 2
3
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 20
4
Cees Bol
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
5
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
6
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
7
Jim Lindenburg
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
8
Lukas Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
9
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
10
Hartthijs de Vries
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
11
Adriaan Janssen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
12
Christophe Noppe
+ 2:44
13
Christopher Latham
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
14
Kristoffer Halvorsen
Team Joker
Team Joker
,,
15
Cedric Defreyne
,,
16
Jeremy Lecroq
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
17
Jordi Talen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
18
Robbe Ghys
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
19
Jason Lowndes
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
20
Michael Carbel Svendgaard
Stölting Service Group
Stölting Service Group
,,
21
Justin Timmermans
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
,,
22
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
23
John Meewisse
,,
24
Fabio Jakobsen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
25
Guillaume Seye
,,
26
Jan Maas
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
27
Gian Friesecke
,,
28
Jenthe Biermans
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
29
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
Team Joker
,,
30
Jan Logier
,,
31
Colin Joyce
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
32
Justin Oien
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
33
Stef Krul
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
34
Miles Scotson
Team Illuminate
Team Illuminate
,,
35
Hampus Anderberg
Team Coloquick
Team Coloquick
+ 2:48
36
Jacob Scott
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
37
Fridtjof Roeinaas
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
,,
38
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
39
Tim Rodenburg
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
40
Pontus Kastemyr
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
41
Aaron Verwilst
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
42
Piet Allegaert
Trek - Segafredo
Trek - Segafredo
,,
43
Gabriel Cullaigh
,,
44
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
45
Geoffrey Curran
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
46
Lennard Hofstede
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
47
Mads Pedersen
Stölting Service Group
Stölting Service Group
,,
48
Stephan Bakker
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 6:06
49
Senne Leysen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
50
Gustav Höög
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
,,
51
Ivan Garcia Cortina
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
52
Jai Hindley
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
53
Lucas Hamilton
,,
54
Kenny Molly
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
55
Martijn Budding
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
56
Sjors Dekker
,,
57
Michael Storer
,,
58
Rasmus Ginnerup
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
,,
59
Wiebe Scholten
+ 8:16
60
Christiaan Meerbeek
,,
61
Bas van der Kooij
,,
62
Maarten Hendrickx
,,
63
Lukas Ruegg
,,
64
Jason van Dalen
,,
65
Filip Bengtsson
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
66
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
67
Paul Cremers
,,
68
Youri van Iersel
,,
69
Ole Forfang
Team Joker
Team Joker
,,
70
Søren Siggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
,,
71
Nathan Van Hooydonck
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
72
Jonas Bokeloh
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
73
Martin Schäppi
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
74
Robbie van Bakel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
75
Bram Welten
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
76
Neilson Powless
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
77
Rob van Broekhoven
Iko Enertherm-Beobank
Iko Enertherm-Beobank
,,
78
Tom Wirtgen
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
79
Lucas Eriksson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
,,
80
Jan Marcus Faaglum Karlsson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
,,
81
Oscar van Wijk
,,
82
Julien Van den Brande
Veranclassic - AGO
Veranclassic - AGO
,,
83
Abe Celi
,,
84
Stefan Kreder
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
85
Rasmus Bøgh Wallin
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 11:21
86
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
87
Henrik Evensen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
88
Twan Middelburg
,,
89
Daan Schouten
,,
90
Nils Wolffenbuttel
,,
91
Stef de Louwere
,,
92
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
93
Bart van Bindsbergen
Craft Ten Tusscher Offroad Team
Craft Ten Tusscher Offroad Team
,,
94
Jelle Wolsink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
95
Jonas Nordkroggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
,,
96
Robbert Keus
,,
97
Tyler Williams
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
98
Lorenzo Harbers
,,
99
Coen van Kleef
,,
100
Gino Vierhouten
,,
101
Max Hendrikx
,,
102
Jordi van Loon
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
103
Beau Duvigneau
,,
104
Luuk Lohuis
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
105
Jelle Johannink
,,
106
Marco Doets
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
,,
107
Rémi Cavagna
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
108
Koen van de Klundert
,,
109
Jurriaan Vos
,,
110
Nick van Helvoirt
,,
111
Matthew Bostock
,,
112
Cyrill Kunz
,,
113
Gregory Daniel
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
114
Chiel Breukelman
,,
115
Gijs Van 't Westeinde
,,
116
Matthias Reutimann
,,
117
Wessel Zennipman
,,
118
Joe Holt
,,
119
Robin Lowik
,,
120
Nicholas Schultz
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
121
Marc Kivits
,,
122
Remco Esselaar
,,
123
Enzo Wouters
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
DNF
Ivan Centrone
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
DNF
Bram Van Der Zwet
DNF
Harro Groeneveld
DNF
Thimo Kroeze
DNF
Rasmus Tiller
Team Ringeriks - Kraft
Team Ringeriks - Kraft
DNF
Luca Cairoli
DNF
Matthew Gibson
DNF
Dylan van Zijl
DNF
Lehvi Braam
DNF
Nico Selenati
DNF
Dennis van Leeuwen
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
3:28:56
2
Cees Bol
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 16
3
Hartthijs de Vries
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
4
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 18
5
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 32
6
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 33
7
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 34
8
Adriaan Janssen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 36
9
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 41
10
Lukas Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 59
11
Jim Lindenburg
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 1:12
12
Colin Joyce
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 2:26
13
Justin Oien
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
14
Geoffrey Curran
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 2:30
15
Miles Scotson
Team Illuminate
Team Illuminate
+ 2:36
16
Jan Maas
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 2:40
17
Jeremy Lecroq
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 2:42
18
Lennard Hofstede
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 2:44
19
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 2:52
20
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 2:57
21
Robbe Ghys
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 2:58
22
Aaron Verwilst
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 3:01
23
Michael Carbel Svendgaard
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 3:02
24
Tim Rodenburg
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 3:04
25
Christophe Noppe
+ 3:05
26
Cedric Defreyne
,,
27
Fabio Jakobsen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
28
Guillaume Seye
,,
29
Jenthe Biermans
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
30
Jan Logier
,,
31
Kristoffer Halvorsen
Team Joker
Team Joker
+ 3:06
32
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
Team Joker
,,
33
Mads Pedersen
Stölting Service Group
Stölting Service Group
,,
34
Piet Allegaert
Trek - Segafredo
Trek - Segafredo
+ 3:09
35
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
36
Fridtjof Roeinaas
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
+ 3:10
37
Gian Friesecke
+ 3:16
38
Jordi Talen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 3:28
39
Justin Timmermans
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
,,
40
John Meewisse
,,
41
Christopher Latham
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 3:29
42
Jacob Scott
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 3:33
43
Gabriel Cullaigh
,,
44
Stef Krul
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 3:36
45
Hampus Anderberg
Team Coloquick
Team Coloquick
,,
46
Pontus Kastemyr
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
47
Jason Lowndes
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 5:13
48
Jai Hindley
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 5:58
49
Lucas Hamilton
,,
50
Michael Storer
,,
51
Ivan Garcia Cortina
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 6:04
52
Kenny Molly
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
53
Martijn Budding
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 6:10
54
Senne Leysen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 6:19
55
Stephan Bakker
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 6:22
56
Rasmus Ginnerup
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 6:24
57
Gustav Höög
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
+ 6:54
58
Neilson Powless
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 7:58
59
Jonas Bokeloh
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 8:14
60
Nathan Van Hooydonck
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 8:20
61
Martin Schäppi
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
62
Søren Siggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 8:34
63
Julien Van den Brande
Veranclassic - AGO
Veranclassic - AGO
+ 8:37
64
Ole Forfang
Team Joker
Team Joker
+ 8:38
65
Lukas Ruegg
+ 8:48
66
Tom Wirtgen
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
67
Filip Bengtsson
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 9:04
68
Lucas Eriksson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
,,
69
Jan Marcus Faaglum Karlsson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
,,
70
Jason van Dalen
+ 9:07
71
Stefan Kreder
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 9:08
72
Christiaan Meerbeek
+ 9:11
73
Bas van der Kooij
+ 9:13
74
Maarten Hendrickx
+ 9:29
75
Paul Cremers
+ 9:34
76
Youri van Iersel
,,
77
Abe Celi
,,
78
Rob van Broekhoven
Iko Enertherm-Beobank
Iko Enertherm-Beobank
+ 9:38
79
Robbie van Bakel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 9:39
80
Wiebe Scholten
+ 9:41
81
Sjors Dekker
+ 10:00
82
Oscar van Wijk
,,
83
Bram Welten
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 10:20
84
Tyler Williams
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 11:03
85
Gregory Daniel
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
86
Jelle Wolsink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 11:37
87
Chiel Breukelman
,,
88
Rasmus Bøgh Wallin
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 11:39
89
Henrik Evensen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 11:42
90
Nicholas Schultz
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
91
Rémi Cavagna
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 11:44
92
Enzo Wouters
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 11:49
93
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 11:53
94
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
95
Cyrill Kunz
,,
96
Matthias Reutimann
,,
97
Matthew Bostock
+ 12:06
98
Joe Holt
,,
99
Twan Middelburg
+ 12:12
100
Coen van Kleef
,,
101
Jordi van Loon
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 12:13
102
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 12:33
103
Stef de Louwere
+ 12:34
104
Max Hendrikx
,,
105
Marc Kivits
,,
106
Remco Esselaar
,,
107
Gijs Van 't Westeinde
+ 12:39
108
Robin Lowik
,,
109
Robbert Keus
+ 12:43
110
Koen van de Klundert
,,
111
Jurriaan Vos
,,
112
Beau Duvigneau
+ 12:45
113
Daan Schouten
+ 12:46
114
Bart van Bindsbergen
Craft Ten Tusscher Offroad Team
Craft Ten Tusscher Offroad Team
,,
115
Lorenzo Harbers
,,
116
Jelle Johannink
,,
117
Wessel Zennipman
,,
118
Marco Doets
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 12:51
119
Nils Wolffenbuttel
+ 13:05
120
Nick van Helvoirt
+ 13:21
121
Gino Vierhouten
+ 13:59
122
Luuk Lohuis
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 14:23
123
Jonas Nordkroggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 15:17
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren