Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Olympia's Tour
s-Heerenberg - Elten
Olympia's Tour
s-Heerenberg - Elten
Datum
29 september 2016
Startlocatie
s-Heerenberg
Finish-locatie
Elten
Afstand
15.30 km
Uitslag
Olympia's Tour (2.2U)
s-Heerenberg → s-Heerenberg (15,30 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Miles Scotson
Team Illuminate
Team Illuminate
20:03
2
Geoffrey Curran
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 27
3
Mads Pedersen
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 28
4
Rémi Cavagna
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 30
5
Neilson Powless
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 32
6
Nathan Van Hooydonck
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 37
7
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 38
8
Ole Forfang
Team Joker
Team Joker
+ 44
9
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 45
10
Cees Bol
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 46
11
Hartthijs de Vries
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
12
Gregory Daniel
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 49
13
Colin Joyce
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 52
14
Pontus Kastemyr
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
15
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 54
16
Tom Wirtgen
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 56
17
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 57
18
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 1:02
19
Gabriel Cullaigh
,,
20
Justin Oien
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 1:03
21
Michael Storer
+ 1:05
22
Jan Marcus Faaglum Karlsson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
+ 1:06
23
Jenthe Biermans
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 1:07
24
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
25
Guillaume Seye
+ 1:09
26
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
Team Joker
+ 1:10
27
Jeremy Lecroq
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
28
Nicholas Schultz
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 1:11
29
Martin Schäppi
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 1:12
30
Tim Rodenburg
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:16
31
Jacob Scott
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 1:17
32
Lukas Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 1:18
33
Senne Leysen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
34
Hampus Anderberg
Team Coloquick
Team Coloquick
+ 1:20
35
Jan Logier
+ 1:21
36
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
37
Jan Maas
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 1:23
38
Kristoffer Halvorsen
Team Joker
Team Joker
+ 1:24
39
Adriaan Janssen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:25
40
Jim Lindenburg
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
41
Tyler Williams
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 1:26
42
Christophe Noppe
,,
43
Cedric Defreyne
+ 1:32
44
Stephan Bakker
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:33
45
Stef Krul
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 1:34
46
Aaron Verwilst
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
47
Jason van Dalen
+ 1:40
48
Lucas Hamilton
+ 1:43
49
Michael Carbel Svendgaard
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 1:45
50
Henrik Evensen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 1:52
51
Rasmus Ginnerup
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 1:54
52
Gian Friesecke
+ 1:56
53
Fridtjof Roeinaas
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
+ 1:58
54
Jason Lowndes
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
55
Piet Allegaert
Trek - Segafredo
Trek - Segafredo
+ 2:00
56
Jai Hindley
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
57
Lukas Ruegg
+ 2:02
58
Julien Van den Brande
Veranclassic - AGO
Veranclassic - AGO
,,
59
Ivan Garcia Cortina
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 2:04
60
Robbe Ghys
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
61
Christopher Latham
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 2:07
62
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 2:08
63
Justin Timmermans
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 2:09
64
Matthias Reutimann
+ 2:11
65
Wiebe Scholten
+ 2:12
66
Gustav Höög
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
+ 2:16
67
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 2:17
68
Jelle Johannink
+ 2:18
69
Martijn Budding
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 2:22
70
Koen van de Klundert
,,
71
Marco Doets
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 2:23
72
Oscar van Wijk
+ 2:24
73
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 2:25
74
Marc Kivits
,,
75
Jordi van Loon
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 2:27
76
Maarten Hendrickx
+ 2:28
77
Remco Esselaar
+ 2:29
78
Robin Lowik
,,
79
Chiel Breukelman
+ 2:32
80
Fabio Jakobsen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
81
Jelle Wolsink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 2:33
82
Lucas Eriksson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
,,
83
Gijs Van 't Westeinde
+ 2:34
84
Abe Celi
,,
85
Rob van Broekhoven
Iko Enertherm-Beobank
Iko Enertherm-Beobank
,,
86
Youri van Iersel
+ 2:36
87
Bart van Bindsbergen
Craft Ten Tusscher Offroad Team
Craft Ten Tusscher Offroad Team
,,
88
Beau Duvigneau
+ 2:37
89
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
90
Rasmus Bøgh Wallin
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 2:46
91
Paul Cremers
+ 2:47
92
Lorenzo Harbers
+ 2:48
93
Robbert Keus
+ 2:49
94
Jordi Talen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 2:50
95
Søren Siggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 2:51
96
Christiaan Meerbeek
,,
97
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 2:52
98
Jonas Bokeloh
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 2:54
99
Matthew Bostock
,,
100
Max Hendrikx
+ 2:58
101
John Meewisse
+ 3:01
102
Filip Bengtsson
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 3:03
103
Coen van Kleef
,,
104
Bram Welten
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 3:07
105
Sjors Dekker
+ 3:13
106
Enzo Wouters
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
107
Daan Schouten
+ 3:21
108
Nick van Helvoirt
+ 3:22
109
Jurriaan Vos
+ 3:23
110
Nils Wolffenbuttel
+ 3:26
111
Bas van der Kooij
+ 3:28
112
Robbie van Bakel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 3:29
113
Twan Middelburg
+ 3:31
114
Stefan Kreder
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
115
Stef de Louwere
+ 3:33
116
Luuk Lohuis
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
117
Cyrill Kunz
,,
118
Joe Holt
+ 3:39
119
Wessel Zennipman
+ 3:44
120
Jonas Nordkroggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 3:55
OTL
Gino Vierhouten
DNS
Lennard Hofstede
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
DNS
Kenny Molly
Klein Constantia
Klein Constantia
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
3:49:53
2
Cees Bol
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 8
3
Hartthijs de Vries
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
4
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 21
5
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 25
6
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 1:00
7
Adriaan Janssen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:07
8
Lukas Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 1:23
9
Miles Scotson
Team Illuminate
Team Illuminate
+ 1:42
10
Jim Lindenburg
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 1:43
11
Geoffrey Curran
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 2:03
12
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 2:12
13
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 2:15
14
Colin Joyce
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 2:24
15
Justin Oien
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 2:35
16
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 2:36
17
Mads Pedersen
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 2:40
18
Jeremy Lecroq
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 2:58
19
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 3:05
20
Jan Maas
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 3:09
21
Jenthe Biermans
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 3:18
22
Guillaume Seye
+ 3:20
23
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
Team Joker
+ 3:22
24
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
25
Tim Rodenburg
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 3:26
26
Jan Logier
+ 3:32
27
Pontus Kastemyr
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 3:34
28
Kristoffer Halvorsen
Team Joker
Team Joker
+ 3:36
29
Christophe Noppe
+ 3:37
30
Aaron Verwilst
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 3:41
31
Gabriel Cullaigh
,,
32
Cedric Defreyne
+ 3:43
33
Michael Carbel Svendgaard
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 3:53
34
Jacob Scott
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 3:56
35
Hampus Anderberg
Team Coloquick
Team Coloquick
+ 4:02
36
Robbe Ghys
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 4:08
37
Fridtjof Roeinaas
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
+ 4:14
38
Piet Allegaert
Trek - Segafredo
Trek - Segafredo
+ 4:15
39
Stef Krul
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 4:16
40
Gian Friesecke
+ 4:18
41
Christopher Latham
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 4:42
42
Justin Timmermans
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 4:43
43
Fabio Jakobsen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
44
Jordi Talen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 5:24
45
John Meewisse
+ 5:35
46
Michael Storer
+ 6:09
47
Jason Lowndes
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 6:17
48
Senne Leysen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 6:43
49
Lucas Hamilton
+ 6:47
50
Stephan Bakker
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 7:01
51
Jai Hindley
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 7:04
52
Ivan Garcia Cortina
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 7:14
53
Rasmus Ginnerup
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 7:24
54
Neilson Powless
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 7:36
55
Martijn Budding
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 7:38
56
Nathan Van Hooydonck
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 8:03
57
Gustav Höög
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
+ 8:16
58
Ole Forfang
Team Joker
Team Joker
+ 8:28
59
Martin Schäppi
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 8:38
60
Tom Wirtgen
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 8:50
61
Jan Marcus Faaglum Karlsson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
+ 9:16
62
Julien Van den Brande
Veranclassic - AGO
Veranclassic - AGO
+ 9:45
63
Jason van Dalen
+ 9:53
64
Lukas Ruegg
+ 9:56
65
Jonas Bokeloh
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 10:14
66
Søren Siggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 10:31
67
Lucas Eriksson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
+ 10:43
68
Gregory Daniel
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 10:58
69
Wiebe Scholten
+ 10:59
70
Maarten Hendrickx
+ 11:03
71
Christiaan Meerbeek
+ 11:08
72
Filip Bengtsson
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 11:13
73
Abe Celi
+ 11:14
74
Youri van Iersel
+ 11:16
75
Rob van Broekhoven
Iko Enertherm-Beobank
Iko Enertherm-Beobank
+ 11:18
76
Rémi Cavagna
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 11:20
77
Paul Cremers
+ 11:27
78
Oscar van Wijk
+ 11:30
79
Tyler Williams
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 11:35
80
Stefan Kreder
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 11:45
81
Bas van der Kooij
+ 11:47
82
Nicholas Schultz
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 11:59
83
Robbie van Bakel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 12:14
84
Sjors Dekker
+ 12:19
85
Bram Welten
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 12:33
86
Henrik Evensen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 12:40
87
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 13:07
88
Matthias Reutimann
+ 13:10
89
Chiel Breukelman
+ 13:15
90
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 13:16
91
Jelle Wolsink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
92
Rasmus Bøgh Wallin
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 13:31
93
Jordi van Loon
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 13:46
94
Marc Kivits
+ 14:05
95
Matthew Bostock
+ 14:06
96
Enzo Wouters
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 14:08
97
Remco Esselaar
+ 14:09
98
Jelle Johannink
+ 14:10
99
Koen van de Klundert
+ 14:11
100
Robin Lowik
+ 14:14
101
Gijs Van 't Westeinde
+ 14:19
102
Marco Doets
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 14:20
103
Coen van Kleef
+ 14:21
104
Beau Duvigneau
+ 14:28
105
Bart van Bindsbergen
Craft Ten Tusscher Offroad Team
Craft Ten Tusscher Offroad Team
,,
106
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 14:31
107
Cyrill Kunz
+ 14:32
108
Robbert Keus
+ 14:38
109
Max Hendrikx
,,
110
Lorenzo Harbers
+ 14:40
111
Twan Middelburg
+ 14:49
112
Joe Holt
+ 14:51
113
Jurriaan Vos
+ 15:12
114
Stef de Louwere
+ 15:13
115
Daan Schouten
,,
116
Wessel Zennipman
+ 15:36
117
Nils Wolffenbuttel
+ 15:37
118
Nick van Helvoirt
+ 15:49
119
Luuk Lohuis
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 17:02
120
Jonas Nordkroggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 18:18
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren