Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Olympia's Tour
Ulft - Gendringen
Olympia's Tour
Ulft - Gendringen
Datum
29 september 2016
Startlocatie
Ulft
Finish-locatie
Gendringen
Afstand
120.10 km
Uitslag
Olympia's Tour (2.2U)
Ulft → Ulft (120,10 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Kristoffer Halvorsen
Team Joker
Team Joker
2:19:58
2
Christopher Latham
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
3
Jeremy Lecroq
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
4
Jason Lowndes
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
5
Bram Welten
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
6
Christophe Noppe
,,
7
Gustav Höög
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
,,
8
Enzo Wouters
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
9
Ivan Garcia Cortina
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
10
Michael Carbel Svendgaard
Stölting Service Group
Stölting Service Group
,,
11
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
12
Fabio Jakobsen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
13
Piet Allegaert
Trek - Segafredo
Trek - Segafredo
,,
14
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
15
Cees Bol
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
16
Jacob Scott
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
17
Rémi Cavagna
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
18
Sjors Dekker
,,
19
Hartthijs de Vries
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
20
Lukas Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
21
Rasmus Ginnerup
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
,,
22
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
23
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
24
Neilson Powless
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
25
Justin Timmermans
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
,,
26
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
27
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
28
Jim Lindenburg
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
29
Jenthe Biermans
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
30
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
31
Stephan Bakker
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
32
Lukas Ruegg
,,
33
Robbe Ghys
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
34
John Meewisse
,,
35
Oscar van Wijk
,,
36
Martijn Budding
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
37
Jan Maas
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
38
Stef Krul
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
39
Lucas Hamilton
,,
40
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
41
Mads Pedersen
Stölting Service Group
Stölting Service Group
,,
42
Jordi Talen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
43
Tim Rodenburg
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
44
Julien Van den Brande
Veranclassic - AGO
Veranclassic - AGO
,,
45
Henrik Evensen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
46
Lucas Eriksson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
,,
47
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
Team Joker
,,
48
Nathan Van Hooydonck
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
49
Senne Leysen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
50
Justin Oien
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
51
Adriaan Janssen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
52
Jan Logier
,,
53
Fridtjof Roeinaas
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
,,
54
Cedric Defreyne
,,
55
Gian Friesecke
,,
56
Miles Scotson
Team Illuminate
Team Illuminate
,,
57
Guillaume Seye
,,
58
Colin Joyce
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
59
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
60
Ole Forfang
Team Joker
Team Joker
,,
61
Bas van der Kooij
,,
62
Youri van Iersel
+ 10
63
Rob van Broekhoven
Iko Enertherm-Beobank
Iko Enertherm-Beobank
,,
64
Aaron Verwilst
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
65
Tyler Williams
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 14
66
Christiaan Meerbeek
+ 26
67
Martin Schäppi
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 31
68
Daan Schouten
,,
69
Jelle Wolsink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 41
70
Hampus Anderberg
Team Coloquick
Team Coloquick
,,
71
Jason van Dalen
,,
72
Marc Kivits
,,
73
Nicholas Schultz
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 44
74
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 48
75
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
76
Jonas Bokeloh
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
77
Gabriel Cullaigh
,,
78
Remco Esselaar
,,
79
Wiebe Scholten
+ 55
80
Coen van Kleef
,,
81
Tom Wirtgen
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
82
Maarten Hendrickx
,,
83
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
84
Gijs Van 't Westeinde
,,
85
Bart van Bindsbergen
Craft Ten Tusscher Offroad Team
Craft Ten Tusscher Offroad Team
,,
86
Jai Hindley
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
87
Lorenzo Harbers
,,
88
Beau Duvigneau
,,
89
Paul Cremers
,,
90
Luuk Lohuis
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
91
Nick van Helvoirt
,,
92
Robin Lowik
,,
93
Rasmus Bøgh Wallin
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
,,
94
Stef de Louwere
,,
95
Pontus Kastemyr
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
96
Jurriaan Vos
,,
97
Abe Celi
,,
98
Matthias Reutimann
,,
99
Koen van de Klundert
,,
100
Robbert Keus
,,
101
Jelle Johannink
,,
102
Gregory Daniel
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
103
Twan Middelburg
,,
104
Søren Siggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
,,
105
Joe Holt
,,
106
Michael Storer
,,
107
Geoffrey Curran
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
108
Robbie van Bakel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
109
Cyrill Kunz
,,
110
Stefan Kreder
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
111
Chiel Breukelman
,,
112
Filip Bengtsson
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
113
Jonas Nordkroggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
,,
114
Nils Wolffenbuttel
,,
115
Jordi van Loon
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
116
Max Hendrikx
,,
117
Matthew Bostock
+ 1:07
118
Jan Marcus Faaglum Karlsson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
+ 1:11
119
Wessel Zennipman
+ 2:15
120
Marco Doets
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 2:56
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
6:09:51
2
Cees Bol
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 5
3
Hartthijs de Vries
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 8
4
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 21
5
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 25
6
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 1:00
7
Adriaan Janssen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:07
8
Lukas Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 1:23
9
Miles Scotson
Team Illuminate
Team Illuminate
+ 1:40
10
Jim Lindenburg
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 1:43
11
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 2:12
12
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 2:15
13
Colin Joyce
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 2:24
14
Justin Oien
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 2:35
15
Mads Pedersen
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 2:40
16
Jeremy Lecroq
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 2:56
17
Geoffrey Curran
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 2:58
18
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 3:05
19
Jan Maas
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 3:09
20
Jenthe Biermans
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 3:18
21
Guillaume Seye
+ 3:20
22
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
Team Joker
+ 3:22
23
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
24
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 3:24
25
Tim Rodenburg
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 3:26
26
Kristoffer Halvorsen
Team Joker
Team Joker
+ 3:30
27
Jan Logier
+ 3:32
28
Christophe Noppe
+ 3:37
29
Cedric Defreyne
+ 3:43
30
Aaron Verwilst
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 3:51
31
Michael Carbel Svendgaard
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 3:53
32
Jacob Scott
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 3:56
33
Robbe Ghys
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 4:08
34
Fridtjof Roeinaas
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
+ 4:14
35
Piet Allegaert
Trek - Segafredo
Trek - Segafredo
+ 4:15
36
Stef Krul
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 4:16
37
Gian Friesecke
+ 4:18
38
Gabriel Cullaigh
+ 4:29
39
Pontus Kastemyr
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
40
Christopher Latham
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 4:38
41
Hampus Anderberg
Team Coloquick
Team Coloquick
+ 4:43
42
Justin Timmermans
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
,,
43
Fabio Jakobsen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
44
Jordi Talen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 5:24
45
John Meewisse
+ 5:35
46
Jason Lowndes
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 6:17
47
Senne Leysen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 6:43
48
Lucas Hamilton
+ 6:47
49
Stephan Bakker
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 7:01
50
Michael Storer
+ 7:04
51
Ivan Garcia Cortina
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 7:13
52
Rasmus Ginnerup
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 7:24
53
Neilson Powless
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 7:36
54
Martijn Budding
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 7:38
55
Jai Hindley
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 7:59
56
Nathan Van Hooydonck
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 8:03
57
Gustav Höög
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
+ 8:16
58
Ole Forfang
Team Joker
Team Joker
+ 8:28
59
Martin Schäppi
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 9:09
60
Tom Wirtgen
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 9:45
61
Julien Van den Brande
Veranclassic - AGO
Veranclassic - AGO
,,
62
Lukas Ruegg
+ 9:56
63
Jan Marcus Faaglum Karlsson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
+ 10:27
64
Jason van Dalen
+ 10:34
65
Lucas Eriksson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
+ 10:43
66
Jonas Bokeloh
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 11:02
67
Rémi Cavagna
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 11:20
68
Søren Siggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 11:26
69
Youri van Iersel
,,
70
Rob van Broekhoven
Iko Enertherm-Beobank
Iko Enertherm-Beobank
+ 11:28
71
Oscar van Wijk
+ 11:30
72
Christiaan Meerbeek
+ 11:34
73
Bas van der Kooij
+ 11:47
74
Tyler Williams
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 11:49
75
Gregory Daniel
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 11:53
76
Wiebe Scholten
+ 11:54
77
Maarten Hendrickx
+ 11:58
78
Filip Bengtsson
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 12:08
79
Abe Celi
+ 12:09
80
Sjors Dekker
+ 12:19
81
Paul Cremers
+ 12:22
82
Bram Welten
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 12:33
83
Stefan Kreder
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 12:40
84
Henrik Evensen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
85
Nicholas Schultz
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 12:43
86
Robbie van Bakel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 13:09
87
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 13:16
88
Jelle Wolsink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 13:57
89
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 14:02
90
Matthias Reutimann
+ 14:05
91
Enzo Wouters
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 14:08
92
Chiel Breukelman
+ 14:10
93
Rasmus Bøgh Wallin
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 14:26
94
Jordi van Loon
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 14:41
95
Marc Kivits
+ 14:46
96
Remco Esselaar
+ 14:57
97
Jelle Johannink
+ 15:05
98
Koen van de Klundert
+ 15:06
99
Robin Lowik
+ 15:09
100
Matthew Bostock
+ 15:13
101
Gijs Van 't Westeinde
+ 15:14
102
Coen van Kleef
+ 15:16
103
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 15:19
104
Beau Duvigneau
+ 15:23
105
Bart van Bindsbergen
Craft Ten Tusscher Offroad Team
Craft Ten Tusscher Offroad Team
,,
106
Cyrill Kunz
+ 15:27
107
Robbert Keus
+ 15:33
108
Max Hendrikx
,,
109
Lorenzo Harbers
+ 15:35
110
Twan Middelburg
+ 15:44
111
Daan Schouten
,,
112
Joe Holt
+ 15:46
113
Jurriaan Vos
+ 16:07
114
Stef de Louwere
+ 16:08
115
Nils Wolffenbuttel
+ 16:32
116
Nick van Helvoirt
+ 16:44
117
Marco Doets
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 17:16
118
Wessel Zennipman
+ 17:51
119
Luuk Lohuis
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 17:57
120
Jonas Nordkroggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 19:13
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren