Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Olympia's Tour
Reuver - Reuver
Olympia's Tour
Reuver - Reuver
Datum
1 oktober 2016
Startlocatie
Reuver
Finish-locatie
Reuver
Afstand
145.40 km
Uitslag
Olympia's Tour (2.2U)
Reuver → Reuver (145,40 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Christopher Latham
Team Wiggins
Team Wiggins
3:13:02
2
Cees Bol
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
3
Jason Lowndes
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
4
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
5
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
Team Joker
,,
6
Ivan Garcia Cortina
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
7
Colin Joyce
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
8
Lukas Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
9
Gian Friesecke
,,
10
Youri van Iersel
,,
11
Cedric Defreyne
,,
12
Jacob Scott
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
13
Robbie van Bakel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
14
Ole Forfang
Team Joker
Team Joker
,,
15
Daan Schouten
,,
16
Wiebe Scholten
,,
17
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
18
Neilson Powless
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
19
Lukas Ruegg
,,
20
Hartthijs de Vries
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
21
Stephan Bakker
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
22
Jenthe Biermans
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
23
Paul Cremers
,,
24
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
25
Jan Logier
,,
26
Jim Lindenburg
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
27
Jordi van Loon
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
28
Julien Van den Brande
Veranclassic - AGO
Veranclassic - AGO
,,
29
Rémi Cavagna
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
30
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
31
Abe Celi
,,
32
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
33
Adriaan Janssen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
34
Oscar van Wijk
,,
35
Marc Kivits
,,
36
Martijn Budding
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
37
Bram Welten
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
38
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
39
Maarten Hendrickx
,,
40
Gabriel Cullaigh
,,
41
Remco Esselaar
,,
42
Michael Carbel Svendgaard
Stölting Service Group
Stölting Service Group
,,
43
Aaron Verwilst
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
44
Stef Krul
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
45
Luuk Lohuis
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
46
Tom Wirtgen
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
47
Pontus Kastemyr
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
48
Senne Leysen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
49
Jan Maas
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
50
Justin Oien
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
51
John Meewisse
,,
52
Matthias Reutimann
,,
53
Coen van Kleef
,,
54
Christiaan Meerbeek
,,
55
Twan Middelburg
,,
56
Stef de Louwere
,,
57
Jan Marcus Faaglum Karlsson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
,,
58
Lorenzo Harbers
,,
59
Hampus Anderberg
Team Coloquick
Team Coloquick
,,
60
Rob van Broekhoven
Iko Enertherm-Beobank
Iko Enertherm-Beobank
,,
61
Tyler Williams
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
62
Nick van Helvoirt
,,
63
Jason van Dalen
,,
64
Rasmus Bøgh Wallin
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
,,
65
Gijs Van 't Westeinde
,,
66
Beau Duvigneau
,,
67
Jelle Johannink
,,
68
Koen van de Klundert
,,
69
Lucas Eriksson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
,,
70
Robin Lowik
,,
71
Jonas Bokeloh
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
72
Wessel Zennipman
,,
73
Bart van Bindsbergen
Craft Ten Tusscher Offroad Team
Craft Ten Tusscher Offroad Team
,,
74
Martin Schäppi
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
75
Cyrill Kunz
,,
76
Jurriaan Vos
,,
77
Jai Hindley
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
78
Geoffrey Curran
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
79
Filip Bengtsson
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
80
Chiel Breukelman
,,
81
Nils Wolffenbuttel
,,
82
Jelle Wolsink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
83
Marco Doets
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
,,
84
Kristoffer Halvorsen
Team Joker
Team Joker
,,
85
Fridtjof Roeinaas
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
,,
86
Max Hendrikx
,,
87
Lucas Hamilton
,,
88
Michael Storer
,,
89
Stefan Kreder
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
90
Søren Siggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
,,
91
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
92
Guillaume Seye
,,
93
Henrik Evensen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
94
Rasmus Ginnerup
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
,,
95
Sjors Dekker
,,
96
Bas van der Kooij
+ 2:06
97
Nathan Van Hooydonck
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 0
98
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
99
Mads Pedersen
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 2:36
100
Nicholas Schultz
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
101
Matthew Bostock
+ 2:38
102
Piet Allegaert
Trek - Segafredo
Trek - Segafredo
+ 0
103
Justin Timmermans
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
,,
104
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
105
Enzo Wouters
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
106
Fabio Jakobsen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
107
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
108
Robbe Ghys
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
109
Christophe Noppe
,,
110
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
111
Jordi Talen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 6:33
112
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 0
DNS
Miles Scotson
Team Illuminate
Team Illuminate
DNF
Gustav Höög
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
DNF
Jeremy Lecroq
Klein Constantia
Klein Constantia
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Cees Bol
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
12:30:01
2
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 3
3
Hartthijs de Vries
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 14
4
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 23
5
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 26
6
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 1:06
7
Adriaan Janssen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:21
8
Lukas Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 1:29
9
Jim Lindenburg
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 1:49
10
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 2:18
11
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 2:21
12
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 3:11
13
Geoffrey Curran
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 3:12
14
Jan Maas
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 3:17
15
Jenthe Biermans
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 3:24
16
Kristoffer Halvorsen
Team Joker
Team Joker
+ 3:26
17
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
Team Joker
+ 3:28
18
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
19
Guillaume Seye
+ 3:34
20
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 3:38
21
Christophe Noppe
+ 3:43
22
Jan Logier
+ 3:46
23
Aaron Verwilst
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 4:05
24
Michael Carbel Svendgaard
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 4:07
25
Jacob Scott
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 4:10
26
Robbe Ghys
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 4:14
27
Piet Allegaert
Trek - Segafredo
Trek - Segafredo
+ 4:21
28
Stef Krul
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 4:22
29
Gian Friesecke
+ 4:32
30
Christopher Latham
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 4:34
31
Fabio Jakobsen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 4:43
32
Gabriel Cullaigh
,,
33
Pontus Kastemyr
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
34
Hampus Anderberg
Team Coloquick
Team Coloquick
+ 4:57
35
Justin Timmermans
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
,,
36
Mads Pedersen
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 5:30
37
John Meewisse
+ 5:49
38
Jason Lowndes
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 6:27
39
Senne Leysen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 6:57
40
Lucas Hamilton
+ 7:01
41
Stephan Bakker
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 7:15
42
Ivan Garcia Cortina
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 7:27
43
Neilson Powless
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 7:46
44
Jai Hindley
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 8:13
45
Martijn Budding
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 8:21
46
Justin Oien
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 8:33
47
Colin Joyce
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
48
Ole Forfang
Team Joker
Team Joker
+ 8:55
49
Martin Schäppi
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 9:23
50
Nathan Van Hooydonck
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 9:33
51
Cedric Defreyne
+ 9:41
52
Julien Van den Brande
Veranclassic - AGO
Veranclassic - AGO
+ 10:12
53
Fridtjof Roeinaas
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
+ 10:23
54
Jason van Dalen
+ 10:48
55
Lucas Eriksson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
+ 10:49
56
Jan Marcus Faaglum Karlsson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
+ 10:54
57
Rémi Cavagna
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 11:26
58
Oscar van Wijk
+ 11:44
59
Tyler Williams
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 12:03
60
Sjors Dekker
+ 12:33
61
Michael Storer
+ 13:13
62
Rasmus Ginnerup
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 13:22
63
Bas van der Kooij
+ 13:59
64
Jelle Wolsink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 14:03
65
Enzo Wouters
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 14:14
66
Matthias Reutimann
+ 14:19
67
Chiel Breukelman
+ 14:24
68
Rasmus Bøgh Wallin
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 14:40
69
Koen van de Klundert
+ 15:20
70
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 15:33
71
Nicholas Schultz
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 15:53
72
Lukas Ruegg
+ 15:54
73
Daan Schouten
+ 15:58
74
Tom Wirtgen
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 16:03
75
Jonas Bokeloh
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 17:00
76
Youri van Iersel
+ 17:21
77
Marco Doets
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 17:22
78
Rob van Broekhoven
Iko Enertherm-Beobank
Iko Enertherm-Beobank
+ 17:26
79
Søren Siggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 17:37
80
Christiaan Meerbeek
+ 17:43
81
Wiebe Scholten
+ 17:52
82
Maarten Hendrickx
+ 17:56
83
Abe Celi
+ 18:04
84
Filip Bengtsson
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 18:06
85
Jordi Talen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 18:08
86
Paul Cremers
+ 18:20
87
Henrik Evensen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 18:38
88
Bram Welten
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 18:43
89
Stefan Kreder
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 18:58
90
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 19:14
91
Robbie van Bakel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 19:20
92
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 20:00
93
Jordi van Loon
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 20:39
94
Marc Kivits
+ 20:44
95
Jelle Johannink
+ 21:00
96
Remco Esselaar
+ 21:06
97
Robin Lowik
+ 21:07
98
Gijs Van 't Westeinde
+ 21:12
99
Beau Duvigneau
+ 21:21
100
Bart van Bindsbergen
Craft Ten Tusscher Offroad Team
Craft Ten Tusscher Offroad Team
,,
101
Cyrill Kunz
+ 21:25
102
Coen van Kleef
+ 21:27
103
Max Hendrikx
+ 21:31
104
Lorenzo Harbers
+ 21:33
105
Twan Middelburg
+ 21:42
106
Jurriaan Vos
+ 22:05
107
Stef de Louwere
+ 22:06
108
Nick van Helvoirt
+ 22:42
109
Nils Wolffenbuttel
+ 22:43
110
Matthew Bostock
+ 23:49
111
Wessel Zennipman
,,
112
Luuk Lohuis
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 23:55
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Christopher Latham
Team Wiggins
Team Wiggins
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jan Marcus Faaglum Karlsson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren