Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Olympia's Tour
Margraten - Noorbeek
Olympia's Tour
Margraten - Noorbeek
Datum
2 oktober 2016
Startlocatie
Margraten
Finish-locatie
Noorbeek
Afstand
177.40 km
Uitslag
Olympia's Tour (2.2U)
Margraten → Margraten (177,40 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Martijn Budding
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
4:25:26
2
Piet Allegaert
Trek - Segafredo
Trek - Segafredo
,,
3
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
4
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
Team Joker
+ 2
5
Lucas Hamilton
+ 4
6
Geoffrey Curran
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 12
7
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 20
8
Mads Pedersen
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 32
9
Colin Joyce
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
,,
10
Ivan Garcia Cortina
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 35
11
Jenthe Biermans
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 42
12
Tyler Williams
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 50
13
Gabriel Cullaigh
+ 52
14
Matthias Reutimann
,,
15
Aaron Verwilst
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 55
16
Jan Logier
,,
17
Sjors Dekker
+ 1:06
18
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 1:34
19
Gian Friesecke
+ 1:36
20
Cees Bol
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
21
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
22
Jim Lindenburg
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
23
Christophe Noppe
,,
24
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
25
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
26
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
27
Hartthijs de Vries
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
28
Adriaan Janssen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
29
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
30
Cedric Defreyne
,,
31
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 1:41
32
Hampus Anderberg
Team Coloquick
Team Coloquick
+ 1:43
33
Lukas Ruegg
+ 1:44
34
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
35
Senne Leysen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 1:47
36
Stef Krul
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
37
Rémi Cavagna
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 1:49
38
Lucas Eriksson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
,,
39
Jordi van Loon
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
40
Pontus Kastemyr
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
41
Neilson Powless
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 1:54
42
Søren Siggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 2:00
43
Justin Oien
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 2:02
44
Nathan Van Hooydonck
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 2:08
45
Rob van Broekhoven
Iko Enertherm-Beobank
Iko Enertherm-Beobank
+ 2:09
46
Jai Hindley
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 2:14
47
Remco Esselaar
+ 2:44
48
Guillaume Seye
+ 3:53
49
Jan Marcus Faaglum Karlsson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
,,
50
Michael Storer
+ 4:21
51
Marc Kivits
+ 4:32
52
Oscar van Wijk
+ 5:02
53
Ole Forfang
Team Joker
Team Joker
+ 7:24
54
Fridtjof Roeinaas
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
,,
55
Jelle Johannink
+ 9:39
56
Bas van der Kooij
+ 9:41
57
Beau Duvigneau
+ 9:55
58
Maarten Hendrickx
,,
59
Christiaan Meerbeek
,,
60
Marco Doets
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 10:00
61
John Meewisse
,,
62
Tom Wirtgen
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 10:04
63
Martin Schäppi
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 10:08
64
Jan Maas
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
65
Max Hendrikx
,,
66
Cyrill Kunz
,,
67
Michael Carbel Svendgaard
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 10:11
68
Wiebe Scholten
,,
69
Enzo Wouters
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
70
Jordi Talen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
71
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
72
Daan Schouten
+ 10:15
73
Jacob Scott
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 10:29
74
Julien Van den Brande
Veranclassic - AGO
Veranclassic - AGO
+ 10:33
DNS
Kristoffer Halvorsen
Team Joker
Team Joker
DNS
Jason Lowndes
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
DNS
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
DNF
Bram Welten
BMC Development Team
BMC Development Team
DNF
Stefan Kreder
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
DNF
Robin Lowik
DNF
Rasmus Ginnerup
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
DNF
Stephan Bakker
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
DNF
Nicholas Schultz
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
DNF
Lukas Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
DNF
Robbie van Bakel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
DNF
Paul Cremers
DNF
Robbe Ghys
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
DNF
Filip Bengtsson
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
DNF
Rasmus Bøgh Wallin
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
DNF
Nick van Helvoirt
DNF
Koen van de Klundert
DNF
Luuk Lohuis
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
DNF
Stef de Louwere
DNF
Matthew Bostock
DNF
Chiel Breukelman
DNF
Bart van Bindsbergen
Craft Ten Tusscher Offroad Team
Craft Ten Tusscher Offroad Team
DNF
Nils Wolffenbuttel
DNF
Abe Celi
DNF
Coen van Kleef
DNF
Twan Middelburg
DNF
Lorenzo Harbers
DNF
Gijs Van 't Westeinde
DNF
Jurriaan Vos
DNF
Henrik Evensen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
DNF
Justin Timmermans
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
DNF
Jason van Dalen
DNF
Wessel Zennipman
DNF
Fabio Jakobsen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
DNF
Jelle Wolsink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
DNF
Christopher Latham
Team Wiggins
Team Wiggins
DNF
Youri van Iersel
DNF
Jonas Bokeloh
Klein Constantia
Klein Constantia
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Cees Bol
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
16:57:03
2
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 3
3
Hartthijs de Vries
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 14
4
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 23
5
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 34
6
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 1:04
7
Adriaan Janssen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:21
8
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 1:31
9
Geoffrey Curran
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 1:48
10
Jim Lindenburg
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 1:49
11
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
Team Joker
+ 1:54
12
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 2:18
13
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 2:21
14
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 2:22
15
Jenthe Biermans
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 2:30
16
Piet Allegaert
Trek - Segafredo
Trek - Segafredo
+ 2:39
17
Jan Logier
+ 3:05
18
Aaron Verwilst
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 3:24
19
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 3:33
20
Christophe Noppe
+ 3:43
21
Gabriel Cullaigh
+ 3:59
22
Mads Pedersen
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 4:26
23
Gian Friesecke
+ 4:32
24
Stef Krul
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 4:33
25
Pontus Kastemyr
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 4:56
26
Hampus Anderberg
Team Coloquick
Team Coloquick
+ 5:04
27
Lucas Hamilton
+ 5:29
28
Guillaume Seye
+ 5:51
29
Ivan Garcia Cortina
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 6:26
30
Martijn Budding
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 6:35
31
Senne Leysen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 7:08
32
Colin Joyce
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 7:29
33
Neilson Powless
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 8:04
34
Jai Hindley
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 8:51
35
Justin Oien
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 8:59
36
Cedric Defreyne
+ 9:41
37
Nathan Van Hooydonck
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 10:05
38
Lucas Eriksson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
+ 11:02
39
Tyler Williams
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
+ 11:17
40
Rémi Cavagna
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 11:39
41
Jan Maas
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 11:49
42
Sjors Dekker
+ 12:03
43
Michael Carbel Svendgaard
Stölting Service Group
Stölting Service Group
+ 12:42
44
Jacob Scott
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 13:03
45
Jan Marcus Faaglum Karlsson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
+ 13:11
46
Matthias Reutimann
+ 13:35
47
John Meewisse
+ 14:13
48
Ole Forfang
Team Joker
Team Joker
+ 14:43
49
Oscar van Wijk
+ 15:10
50
Michael Storer
+ 15:58
51
Lukas Ruegg
+ 16:02
52
Fridtjof Roeinaas
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
+ 16:11
53
Martin Schäppi
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 17:55
54
Rob van Broekhoven
Iko Enertherm-Beobank
Iko Enertherm-Beobank
+ 17:59
55
Søren Siggaard
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling
+ 18:01
56
Julien Van den Brande
Veranclassic - AGO
Veranclassic - AGO
+ 19:09
57
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 20:00
58
Jordi van Loon
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 20:52
59
Bas van der Kooij
+ 22:04
60
Remco Esselaar
+ 22:14
61
Enzo Wouters
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 22:49
62
Marc Kivits
+ 23:40
63
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 24:08
64
Tom Wirtgen
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 24:31
65
Daan Schouten
+ 24:37
66
Marco Doets
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 25:46
67
Christiaan Meerbeek
+ 26:02
68
Maarten Hendrickx
+ 26:15
69
Wiebe Scholten
+ 26:27
70
Jordi Talen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 26:43
71
Jelle Johannink
+ 29:03
72
Beau Duvigneau
+ 29:40
73
Cyrill Kunz
+ 29:57
74
Max Hendrikx
+ 30:03
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
53
2
Cees Bol
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
41
3
Piet Allegaert
Trek - Segafredo
Trek - Segafredo
35
4
Geoffrey Curran
Axeon - Hagens Berman
Axeon - Hagens Berman
30
5
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
30
6
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
Team Joker
26
7
Martijn Budding
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
25
8
Mads Pedersen
Stölting Service Group
Stölting Service Group
24
9
Christophe Noppe
23
10
Ivan Garcia Cortina
Klein Constantia
Klein Constantia
23
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jan Marcus Faaglum Karlsson
Team Tre Berg-Bianchi
Team Tre Berg-Bianchi
11
2
Michael Storer
9
3
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
7
4
Jacob Scott
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
5
5
Rémi Cavagna
Klein Constantia
Klein Constantia
4
6
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
3
7
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
3
8
Hartthijs de Vries
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
2
9
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
Team Joker
2
10
Ole Forfang
Team Joker
Team Joker
2
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren