Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Olympia's Tour
Uffelte - Vledder
Olympia's Tour
Uffelte - Vledder
Datum
7 september 2017
Startlocatie
Uffelte
Finish-locatie
Vledder
Afstand
126.30 km
Uitslag
Olympia's Tour (2.2U)
Uffelte → Uffelte (126,30 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Fabio Jakobsen
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
2:55:31
2
Bram Welten
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
3
Patrick van der Duin
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
,,
4
Alfdan De Decker
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
5
Jasper Philipsen
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
6
Dennis van der Horst
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
7
Erik Nordsaeter Resell
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
8
Jordi Talen
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
,,
9
Julius van den Berg
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
10
Jonas Castrique
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
11
David Dekker
,,
12
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
,,
13
Gerben Thijssen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
14
Bas Ottevanger
,,
15
Bas van der Kooij
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
16
Marco Doets
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
,,
17
Chiel Breukelman
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
18
Ramon van Bokhoven
,,
19
Justin Kloese
,,
20
Maxime Gressier
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
21
Justin Timmermans
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
,,
22
Gerco Pastoor
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
,,
23
Wiebe Scholten
,,
24
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
25
Paul Cremers
,,
26
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
27
Jan Maas
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
28
Tim Meusen
,,
29
Marten Kooistra
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
30
Stef Krul
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
31
Yannick Vrielink
,,
32
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
33
Jim Lindenburg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
34
Rick Goeree
,,
35
Gino Vierhouten
,,
36
Christian Varweg
,,
37
Niels Goeree
,,
38
Sjoerd Bax
,,
39
Brent Van Moer
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
40
Kevin Coster
,,
41
Ruben Apers
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
42
Maarten Hendrickx
,,
43
Kelvin van den Dool
,,
44
Jordi van Loon
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
45
Florian Stork
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
46
Stefan De Bod
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
,,
47
Edoardo Affini
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
48
Jeen de Jong
,,
49
Bryan Bouwmans
,,
50
Daan van Sintmaartensdijk
,,
51
Lars Van den Berg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
52
Reto Müller
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
53
Aden James Paterson
,,
54
Rens Tulner
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
,,
55
Remco Esselaar
,,
56
Beau Duvigneau
,,
57
Felix Gall
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
58
Hans Kristian Rudland
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
59
Torstein Traeen
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
60
Jelle Nieuwpoort
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
61
Marc Kivits
,,
62
Jelle Johannink
,,
63
Mario Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
64
Nickolas Dlamini
Team Dimension Data
Team Dimension Data
,,
65
Max Hendrikx
,,
66
Maik van der Heijden
Destil - ZZPR.nl
Destil - ZZPR.nl
,,
67
Rob van Broekhoven
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
68
Jens Van Den Dool
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
,,
69
Rik Wielink
,,
70
Jurriaan Vos
,,
71
Jurgen Timmerman
,,
72
Kristian Kulset
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
73
Nils Sinschek
,,
74
Robin Lowik
,,
75
Lorenzo Harbers
,,
76
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
77
Willem Bok
,,
78
Jarno Mobach
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
79
Harro Groeneveld
,,
80
Lars Saugstad
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
81
Morne Van Niekerk
,,
82
Ide Schelling
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
83
Abe Celi
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
,,
84
Maarten Lubbers
,,
85
Arjan Arentsen
,,
86
Torjus Sleen
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
87
Joseph Areruya
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
,,
88
Dylan Bouwmans
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
89
Maarten Junte
,,
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
5:45:26
2
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 10
3
Edoardo Affini
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
4
Marten Kooistra
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
+ 14
5
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 16
6
Jens Van Den Dool
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
+ 18
7
Julius van den Berg
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
8
Hans Kristian Rudland
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 23
9
Stef Krul
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 33
10
Jonas Castrique
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 34
11
Daan van Sintmaartensdijk
+ 46
12
Patrick van der Duin
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
+ 1:28
13
Jasper Philipsen
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 2:02
14
Reto Müller
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
15
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
+ 2:03
16
Ide Schelling
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
+ 2:05
17
Gerben Thijssen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 2:06
18
Mario Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 2:07
19
Nickolas Dlamini
Team Dimension Data
Team Dimension Data
+ 2:09
20
Fabio Jakobsen
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
21
Sjoerd Bax
,,
22
Bram Welten
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 2:10
23
Rens Tulner
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
+ 2:11
24
Erik Nordsaeter Resell
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 2:12
25
Gerco Pastoor
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
,,
26
Jan Maas
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
27
Jarno Mobach
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
28
Florian Stork
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 2:13
29
Brent Van Moer
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 2:14
30
David Dekker
,,
31
Bas Ottevanger
+ 2:15
32
Jurgen Timmerman
+ 2:19
33
Dylan Bouwmans
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 2:20
34
Marco Doets
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
+ 2:21
35
Justin Timmermans
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
+ 2:22
36
Jim Lindenburg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 2:23
37
Torstein Traeen
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 2:27
38
Niels Goeree
,,
39
Justin Kloese
+ 2:33
40
Stefan De Bod
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
+ 4:14
41
Ruben Apers
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 4:17
42
Torjus Sleen
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 4:23
43
Maxime Gressier
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 4:24
44
Paul Cremers
+ 4:25
45
Willem Bok
+ 4:26
46
Lars Saugstad
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 4:27
47
Yannick Vrielink
,,
48
Chiel Breukelman
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
49
Ramon van Bokhoven
,,
50
Robin Lowik
+ 4:28
51
Dennis van der Horst
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 4:30
52
Rob van Broekhoven
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
53
Lars Van den Berg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 4:31
54
Jelle Nieuwpoort
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
55
Rik Wielink
+ 4:32
56
Jeen de Jong
,,
57
Jelle Johannink
,,
58
Wiebe Scholten
+ 4:33
59
Remco Esselaar
+ 4:34
60
Marc Kivits
+ 4:37
61
Jordi Talen
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
+ 4:38
62
Aden James Paterson
+ 4:42
63
Kristian Kulset
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
64
Alfdan De Decker
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 4:47
65
Rick Goeree
+ 4:53
66
Gino Vierhouten
+ 6:13
67
Maik van der Heijden
Destil - ZZPR.nl
Destil - ZZPR.nl
+ 8:20
68
Jordi van Loon
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
+ 8:32
69
Nils Sinschek
,,
70
Arjan Arentsen
,,
71
Kevin Coster
+ 8:35
72
Kelvin van den Dool
+ 8:39
73
Tim Meusen
+ 8:40
74
Bryan Bouwmans
,,
75
Maarten Junte
+ 8:51
76
Abe Celi
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
+ 9:18
77
Felix Gall
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 10:29
78
Lorenzo Harbers
+ 10:31
79
Joseph Areruya
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
+ 10:34
80
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 10:39
81
Beau Duvigneau
+ 10:40
82
Bas van der Kooij
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
+ 10:41
83
Morne Van Niekerk
+ 10:42
84
Maarten Lubbers
+ 10:43
85
Jurriaan Vos
+ 10:45
86
Max Hendrikx
+ 10:46
87
Maarten Hendrickx
+ 10:48
88
Harro Groeneveld
+ 10:59
89
Christian Varweg
+ 11:01
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
45
2
Patrick van der Duin
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
41
3
Edoardo Affini
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
30
4
Jasper Philipsen
BMC Development Team
BMC Development Team
27
5
Fabio Jakobsen
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
25
6
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
25
7
Julius van den Berg
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
25
8
Marten Kooistra
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
21
9
Bram Welten
BMC Racing Team
BMC Racing Team
20
10
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
16
11
Jonas Castrique
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
15
12
Jens Van Den Dool
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
14
13
Alfdan De Decker
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
14
14
Gerben Thijssen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
13
15
Reto Müller
BMC Development Team
BMC Development Team
12
16
Stef Krul
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
10
17
Dennis van der Horst
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
10
18
Mario Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
9
19
Erik Nordsaeter Resell
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
9
20
Jordi Talen
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
8
21
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
7
22
Hans Kristian Rudland
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
6
23
David Dekker
5
24
Daan van Sintmaartensdijk
4
25
Stefan De Bod
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
4
26
Sjoerd Bax
2
27
Bas Ottevanger
2
28
Marco Doets
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
2
29
Ide Schelling
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
1
30
Bas van der Kooij
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jordi Talen
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
3
2
Jasper Philipsen
BMC Development Team
BMC Development Team
2
3
Gino Vierhouten
1
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren