Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Olympia's Tour
Hardenberg - Hardenberg
Olympia's Tour
Hardenberg - Hardenberg
Datum
8 september 2017
Startlocatie
Hardenberg
Finish-locatie
Hardenberg
Afstand
141.80 km
Uitslag
Olympia's Tour (2.2U)
Hardenberg → Hardenberg (141,80 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Gerben Thijssen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
3:14:05
1
Fabio Jakobsen
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
3
Bram Welten
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
4
Jasper Philipsen
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
5
Patrick van der Duin
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
,,
6
Julius van den Berg
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
7
Chiel Breukelman
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
8
Justin Kloese
,,
9
Alfdan De Decker
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
10
Erik Nordsaeter Resell
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
11
Jonas Castrique
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
12
Ramon van Bokhoven
,,
13
Florian Stork
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
14
Dennis van der Horst
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
15
Paul Cremers
,,
16
Yannick Vrielink
,,
17
David Dekker
,,
18
Rob van Broekhoven
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
19
Jan Maas
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
20
Marco Doets
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
,,
21
Hans Kristian Rudland
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
22
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
23
Daan van Sintmaartensdijk
,,
24
Rens Tulner
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
,,
25
Christian Varweg
,,
26
Maxime Gressier
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
27
Stef Krul
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
28
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
29
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
30
Jim Lindenburg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
31
Ruben Apers
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
32
Bas Ottevanger
,,
33
Niels Goeree
,,
34
Jarno Mobach
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
35
Wiebe Scholten
,,
36
Justin Timmermans
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
,,
37
Marten Kooistra
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
38
Jens Van Den Dool
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
,,
39
Rick Goeree
,,
40
Bryan Bouwmans
,,
41
Brent Van Moer
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
42
Gerco Pastoor
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
,,
43
Nickolas Dlamini
Team Dimension Data
Team Dimension Data
,,
44
Edoardo Affini
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
45
Aden James Paterson
,,
46
Dylan Bouwmans
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
47
Felix Gall
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
48
Reto Müller
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
49
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
50
Torjus Sleen
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
51
Rik Wielink
,,
52
Jurgen Timmerman
,,
53
Torstein Traeen
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
54
Jelle Johannink
,,
55
Gino Vierhouten
,,
56
Kristian Kulset
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
57
Jurriaan Vos
,,
58
Sjoerd Bax
,,
59
Maarten Hendrickx
,,
60
Max Hendrikx
,,
61
Joseph Areruya
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
,,
62
Bas van der Kooij
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
63
Stefan De Bod
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
,,
64
Kelvin van den Dool
,,
65
Arjan Arentsen
,,
66
Jordi van Loon
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
67
Willem Bok
,,
68
Beau Duvigneau
,,
69
Morne Van Niekerk
,,
70
Jelle Nieuwpoort
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
71
Robin Lowik
,,
72
Marc Kivits
,,
73
Lorenzo Harbers
,,
74
Tim Meusen
,,
75
Maik van der Heijden
Destil - ZZPR.nl
Destil - ZZPR.nl
,,
76
Nils Sinschek
,,
77
Jeen de Jong
,,
78
Lars Saugstad
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
79
Abe Celi
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
,,
80
Remco Esselaar
,,
81
Mario Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
82
Ide Schelling
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
83
Kevin Coster
,,
84
Maarten Junte
,,
85
Maarten Lubbers
,,
86
Lars Van den Berg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
87
Jordi Talen
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
+ 2:22
88
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
,,
DNF
Harro Groeneveld
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
8:59:31
2
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 10
3
Edoardo Affini
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
4
Marten Kooistra
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
+ 14
5
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 16
6
Jens Van Den Dool
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
+ 18
7
Julius van den Berg
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
8
Hans Kristian Rudland
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 23
9
Stef Krul
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 33
10
Jonas Castrique
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 34
11
Daan van Sintmaartensdijk
+ 46
12
Patrick van der Duin
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
+ 1:28
13
Gerben Thijssen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 1:56
14
Fabio Jakobsen
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
+ 1:59
15
Reto Müller
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 2:02
16
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
+ 2:03
17
Ide Schelling
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
+ 2:05
18
Bram Welten
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 2:06
19
Mario Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 2:07
20
Nickolas Dlamini
Team Dimension Data
Team Dimension Data
+ 2:09
21
Sjoerd Bax
,,
22
Rens Tulner
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
+ 2:11
23
Erik Nordsaeter Resell
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 2:12
24
Gerco Pastoor
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
,,
25
Jan Maas
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
26
Jarno Mobach
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
27
Florian Stork
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 2:13
28
Brent Van Moer
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 2:14
29
David Dekker
,,
30
Bas Ottevanger
+ 2:15
31
Jurgen Timmerman
+ 2:19
32
Dylan Bouwmans
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 2:20
33
Marco Doets
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
+ 2:21
34
Jasper Philipsen
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 2:22
35
Justin Timmermans
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
,,
36
Jim Lindenburg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 2:23
37
Torstein Traeen
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 2:27
38
Niels Goeree
,,
39
Justin Kloese
+ 2:33
40
Stefan De Bod
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
+ 4:14
41
Ruben Apers
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 4:17
42
Torjus Sleen
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 4:23
43
Maxime Gressier
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 4:24
44
Paul Cremers
+ 4:25
45
Willem Bok
+ 4:26
46
Lars Saugstad
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 4:27
47
Yannick Vrielink
,,
48
Chiel Breukelman
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
49
Ramon van Bokhoven
,,
50
Robin Lowik
+ 4:28
51
Dennis van der Horst
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 4:30
52
Rob van Broekhoven
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
53
Lars Van den Berg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 4:31
54
Jelle Nieuwpoort
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
55
Rik Wielink
+ 4:32
56
Jeen de Jong
,,
57
Jelle Johannink
,,
58
Wiebe Scholten
+ 4:33
59
Remco Esselaar
+ 4:34
60
Marc Kivits
+ 4:37
61
Aden James Paterson
+ 4:42
62
Kristian Kulset
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
63
Alfdan De Decker
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 4:47
64
Rick Goeree
+ 4:53
65
Gino Vierhouten
+ 6:13
66
Jordi Talen
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
+ 7:00
67
Maik van der Heijden
Destil - ZZPR.nl
Destil - ZZPR.nl
+ 8:20
68
Jordi van Loon
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
+ 8:32
69
Nils Sinschek
,,
70
Arjan Arentsen
,,
71
Kevin Coster
+ 8:35
72
Kelvin van den Dool
+ 8:39
73
Tim Meusen
+ 8:40
74
Bryan Bouwmans
,,
75
Maarten Junte
+ 8:51
76
Abe Celi
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
+ 9:18
77
Felix Gall
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 10:29
78
Lorenzo Harbers
+ 10:31
79
Joseph Areruya
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
+ 10:34
80
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 10:39
81
Beau Duvigneau
+ 10:40
82
Bas van der Kooij
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
+ 10:41
83
Morne Van Niekerk
+ 10:42
84
Maarten Lubbers
+ 10:43
85
Jurriaan Vos
+ 10:45
86
Max Hendrikx
+ 10:46
87
Maarten Hendrickx
+ 10:48
88
Christian Varweg
+ 11:01
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Patrick van der Duin
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
53
2
Fabio Jakobsen
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
50
3
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
45
4
Jasper Philipsen
BMC Development Team
BMC Development Team
41
5
Gerben Thijssen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
38
6
Bram Welten
BMC Racing Team
BMC Racing Team
36
7
Julius van den Berg
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
35
8
Edoardo Affini
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
30
9
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
25
10
Marten Kooistra
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
21
11
Jonas Castrique
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
21
12
Alfdan De Decker
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
21
13
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
16
14
Jens Van Den Dool
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
14
15
Dennis van der Horst
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
13
16
Reto Müller
BMC Development Team
BMC Development Team
12
17
Stef Krul
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
10
18
Mario Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
9
19
Chiel Breukelman
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
9
20
Justin Kloese
8
21
Jordi Talen
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
8
22
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
7
23
Hans Kristian Rudland
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
6
24
David Dekker
5
25
Ramon van Bokhoven
5
26
Daan van Sintmaartensdijk
4
27
Florian Stork
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
4
28
Stefan De Bod
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
4
29
Bas Ottevanger
2
30
Marco Doets
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
2
31
Sjoerd Bax
2
32
Yannick Vrielink
2
33
Ide Schelling
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
1
34
Paul Cremers
1
35
Bas van der Kooij
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jordi Talen
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
6
2
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
2
3
Jasper Philipsen
BMC Development Team
BMC Development Team
2
4
Lars Van den Berg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
1
5
Gino Vierhouten
1
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren