Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Olympia's Tour
Offenbeek - Offenbeek
Olympia's Tour
Offenbeek - Offenbeek
Datum
9 september 2017
Startlocatie
Offenbeek
Finish-locatie
Offenbeek
Afstand
150.40 km
Uitslag
Olympia's Tour (2.2U)
Offenbeek → Offenbeek (150,40 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Jasper Philipsen
BMC Development Team
BMC Development Team
2:55:35
2
Patrick van der Duin
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
,,
3
Fabio Jakobsen
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
4
Bas van der Kooij
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
5
Bram Welten
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
6
Alfdan De Decker
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
7
Julius van den Berg
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
8
Jim Lindenburg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
9
Marco Doets
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
,,
10
Reto Müller
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
11
Gerben Thijssen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
12
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
,,
13
Jonas Castrique
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
14
Ramon van Bokhoven
,,
15
Jordi Talen
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
,,
16
Bas Ottevanger
,,
17
Erik Nordsaeter Resell
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
18
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
19
Niels Goeree
,,
20
Stef Krul
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
21
Florian Stork
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
22
Jelle Johannink
,,
23
Jarno Mobach
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
24
Jens Van Den Dool
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
,,
25
Marten Kooistra
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
26
Hans Kristian Rudland
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
27
Maxime Gressier
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
28
Chiel Breukelman
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
29
Wiebe Scholten
,,
30
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
31
Remco Esselaar
,,
32
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
33
Jan Maas
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
34
Torstein Traeen
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
35
Brent Van Moer
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
36
Nickolas Dlamini
Team Dimension Data
Team Dimension Data
,,
37
Justin Timmermans
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
,,
38
Sjoerd Bax
,,
39
David Dekker
,,
40
Dennis van der Horst
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
41
Daan van Sintmaartensdijk
,,
42
Jurriaan Vos
,,
43
Edoardo Affini
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
44
Maarten Hendrickx
,,
45
Lars Van den Berg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
46
Tim Meusen
,,
47
Felix Gall
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
48
Justin Kloese
,,
49
Rens Tulner
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
,,
50
Jurgen Timmerman
,,
51
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
52
Rik Wielink
,,
53
Kelvin van den Dool
,,
54
Joseph Areruya
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
,,
55
Stefan De Bod
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
,,
56
Jelle Nieuwpoort
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
57
Beau Duvigneau
,,
58
Mario Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
59
Jeen de Jong
,,
60
Yannick Vrielink
,,
61
Maik van der Heijden
Destil - ZZPR.nl
Destil - ZZPR.nl
,,
62
Kristian Kulset
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
63
Robin Lowik
,,
64
Rob van Broekhoven
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
+ 13
65
Max Hendrikx
,,
66
Aden James Paterson
,,
67
Arjan Arentsen
,,
68
Nils Sinschek
,,
69
Bryan Bouwmans
,,
70
Jordi van Loon
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
71
Kevin Coster
,,
72
Lorenzo Harbers
,,
73
Abe Celi
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
+ 17
74
Torjus Sleen
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
75
Lars Saugstad
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 21
76
Marc Kivits
+ 25
77
Dylan Bouwmans
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
78
Ruben Apers
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 27
79
Gerco Pastoor
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
+ 34
80
Rick Goeree
,,
81
Morne Van Niekerk
+ 44
82
Maarten Lubbers
+ 47
83
Gino Vierhouten
,,
84
Christian Varweg
,,
85
Willem Bok
,,
86
Ide Schelling
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
87
Paul Cremers
,,
88
Maarten Junte
+ 1:24
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
11:55:06
2
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 10
3
Edoardo Affini
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
4
Marten Kooistra
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
+ 14
5
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 16
6
Jens Van Den Dool
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
+ 18
7
Julius van den Berg
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
8
Hans Kristian Rudland
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 23
9
Stef Krul
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 33
10
Jonas Castrique
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 34
11
Daan van Sintmaartensdijk
+ 46
12
Patrick van der Duin
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
+ 1:22
13
Fabio Jakobsen
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
+ 1:55
14
Gerben Thijssen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 1:56
15
Reto Müller
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 2:02
16
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
+ 2:03
17
Bram Welten
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 2:06
18
Mario Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 2:07
19
Nickolas Dlamini
Team Dimension Data
Team Dimension Data
+ 2:09
20
Sjoerd Bax
,,
21
Rens Tulner
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
+ 2:11
22
Jasper Philipsen
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 2:12
23
Erik Nordsaeter Resell
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
,,
24
Jan Maas
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
,,
25
Jarno Mobach
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
,,
26
Florian Stork
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 2:13
27
Brent Van Moer
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 2:14
28
David Dekker
,,
29
Bas Ottevanger
+ 2:15
30
Justin Timmermans
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
+ 2:16
31
Jurgen Timmerman
+ 2:19
32
Marco Doets
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
+ 2:21
33
Jim Lindenburg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 2:23
34
Torstein Traeen
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 2:27
35
Niels Goeree
,,
36
Justin Kloese
+ 2:33
37
Dylan Bouwmans
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 2:45
38
Gerco Pastoor
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
+ 2:46
39
Ide Schelling
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
+ 2:52
40
Stefan De Bod
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
+ 4:14
41
Maxime Gressier
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 4:24
42
Paul Cremers
+ 4:25
43
Dennis van der Horst
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 4:27
44
Yannick Vrielink
,,
45
Chiel Breukelman
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
,,
46
Ramon van Bokhoven
,,
47
Robin Lowik
+ 4:28
48
Lars Van den Berg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
+ 4:31
49
Jelle Nieuwpoort
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
,,
50
Rik Wielink
+ 4:32
51
Jeen de Jong
,,
52
Jelle Johannink
,,
53
Wiebe Scholten
+ 4:33
54
Remco Esselaar
+ 4:34
55
Torjus Sleen
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 4:40
56
Kristian Kulset
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 4:42
57
Rob van Broekhoven
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
+ 4:43
58
Ruben Apers
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 4:44
59
Alfdan De Decker
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 4:47
60
Lars Saugstad
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
+ 4:48
61
Aden James Paterson
+ 4:55
62
Marc Kivits
+ 5:02
63
Willem Bok
+ 5:13
64
Rick Goeree
+ 5:25
65
Gino Vierhouten
+ 6:59
66
Jordi Talen
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
+ 7:00
67
Maik van der Heijden
Destil - ZZPR.nl
Destil - ZZPR.nl
+ 8:20
68
Kelvin van den Dool
+ 8:39
69
Tim Meusen
+ 8:40
70
Jordi van Loon
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
+ 8:45
71
Nils Sinschek
,,
72
Arjan Arentsen
,,
73
Kevin Coster
+ 8:48
74
Bryan Bouwmans
+ 8:53
75
Abe Celi
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
+ 9:35
76
Maarten Junte
+ 10:15
77
Felix Gall
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 10:29
78
Joseph Areruya
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
+ 10:34
79
Martin Salmon
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
+ 10:39
80
Beau Duvigneau
+ 10:40
81
Bas van der Kooij
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
+ 10:41
82
Lorenzo Harbers
+ 10:44
83
Jurriaan Vos
+ 10:45
84
Maarten Hendrickx
+ 10:48
85
Max Hendrikx
+ 10:59
86
Morne Van Niekerk
+ 11:26
87
Maarten Lubbers
+ 11:30
88
Christian Varweg
+ 11:48
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Patrick van der Duin
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
73
2
Fabio Jakobsen
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
66
3
Jasper Philipsen
BMC Development Team
BMC Development Team
66
4
Bram Welten
BMC Racing Team
BMC Racing Team
48
5
Pascal Eenkhoorn
BMC Development Team
BMC Development Team
45
6
Julius van den Berg
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
44
7
Gerben Thijssen
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
43
8
Alfdan De Decker
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
31
9
Edoardo Affini
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
30
10
Pavel Sivakov
BMC Development Team
BMC Development Team
25
11
Jonas Castrique
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
24
12
Marten Kooistra
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
21
13
Reto Müller
BMC Development Team
BMC Development Team
18
14
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
16
15
Bas van der Kooij
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
15
16
Jens Van Den Dool
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
14
17
Dennis van der Horst
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
13
18
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
11
19
Stef Krul
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
10
20
Mario Spengler
BMC Development Team
BMC Development Team
9
21
Marco Doets
Baby - Dump Cycling Team
Baby - Dump Cycling Team
9
22
Chiel Breukelman
Destil - Jo Piels Cycling Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
9
23
Jordi Talen
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
9
24
Jim Lindenburg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
8
25
Justin Kloese
8
26
Ramon van Bokhoven
7
27
Hans Kristian Rudland
UNO - X Hydrogen Development Team
UNO - X Hydrogen Development Team
6
28
David Dekker
5
29
Daan van Sintmaartensdijk
4
30
Florian Stork
Development Team Sunweb
Development Team Sunweb
4
31
Stefan De Bod
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
4
32
Sjoerd Bax
2
33
Bas Ottevanger
2
34
Yannick Vrielink
2
35
Ide Schelling
Seg Racing Academy
Seg Racing Academy
1
36
Paul Cremers
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jordi Talen
Delta Cycling Rotterdam
Delta Cycling Rotterdam
6
2
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
2
3
Jasper Philipsen
BMC Development Team
BMC Development Team
2
4
Lars Van den Berg
Metec - TKH p/b Mantel
Metec - TKH p/b Mantel
1
5
Gino Vierhouten
1
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren