Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Ronde van Overijssel
Rijssen - Rijssen
Ronde van Overijssel
Rijssen - Rijssen
Datum
5 mei 2012
Startlocatie
Rijssen
Finish-locatie
Rijssen
Afstand
202.00 km
Uitslag
Ronde van Overijssel (1.2)
Rijssen → Rijssen (202,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Wim Stroetinga
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
4:43:04
2
Timothy Dupont
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
,,
3
Remco Te Brake
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
4
Reinardt Janse van Rensburg
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
5
Steve Schets
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
,,
6
Bert Van Lerberghe
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
,,
7
Wesley Kreder
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
8
Luc Hagenaars
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
,,
9
Bart van Haaren
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
10
Huub Duyn
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
11
Elmar Reinders
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
,,
12
Joris de Boer
,,
13
Dennis Bakker
,,
14
Kobus Hereijgers
Orange Babies Cycling Team
Orange Babies Cycling Team
,,
15
Cor van Leeuwen
,,
16
Joey van Rhee
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
,,
17
Jan Oelerich
Raiko Stölting
Raiko Stölting
,,
18
Pim de Beer
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
19
Peter Schulting
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
20
Janis Dakteris
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon
,,
21
Marco Hoekstra
,,
22
Robin Chaigneau
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
23
Stuart Shaw
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
24
Bas Stamsnijder
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
25
Wim Botman
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
+ 7
26
Johim Ariesen
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
+ 9
27
Jim van den Berg
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
+ 15
28
Rick Zabel
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
29
Yannick Janssen
,,
30
Melvin Boskamp
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
31
Peter Merx
,,
32
Vytautas Kaupas
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
33
Andrew Ydens
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon
,,
34
Ivar Slik
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
35
Rolf Nyborg Broge
Blue Water Cycling
Blue Water Cycling
,,
36
Raymond Werst
,,
37
Kevin Verwaest
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
,,
38
Stefan Vreugdenhil
,,
39
Berden de Vries
,,
40
Ralf Matzka
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
41
Gediminas Kaupas
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
42
Raphael Addy
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
43
Ian Vansumere
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon
,,
44
Bob Schoonbroodt
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
45
Martin Wesemann
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
46
Marcel Aregger
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
47
Aleksandr Mezhechev
,,
48
Axel Bult
,,
49
Daan Meijers
,,
50
Sjoerd Van Ginneken
,,
51
Mathijs Boerrigter
,,
52
Harm Bronkhorst
,,
53
Peter Koning
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
,,
54
Dion Beukeboom
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
55
Lars Horring
,,
56
Nicolas Winter
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
57
Jack Vermeulen
,,
58
Adam Phelan
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
59
Wouter de Haas
,,
60
Jasper Bovenhuis
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
61
Sander Oostlander
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
62
Geert van der Weijst
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
63
Floris Goesinnen
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
64
Bram Verweij
,,
65
Mark Sehested Pedersen
Blue Water Cycling
Blue Water Cycling
,,
66
Emmanuel van Ruitenbeek
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
67
Ike Groen
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 23
68
Pieter Van Herck
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
+ 25
69
Henk Wildeman
Raiko Stölting
Raiko Stölting
+ 28
70
Joris Cornet
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon
+ 35
71
Simon Pellaud
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
72
Teake-Piet Van der Werf
,,
73
Patrick Kos
+ 38
74
Kirill Yatsevich
,,
75
Rens te Stroet
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
76
Thijs Poelstra
+ 43
77
Mark Schreurs
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:47
78
Meran Russan
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 2:39
79
Robbert de Greef
+ 3:18
80
Jochem Hoekstra
,,
81
Mats Boeve
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
82
César Bihel
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 3:51
83
Frank Vreugdenhil
+ 3:59
84
Jasper Keulemans
+ 4:05
85
Rene Guillermo Corella Braun
,,
86
Daniel Abraham
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
,,
87
Jan Kuyckx
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
,,
88
Michael Chauner
,,
89
Bart Rijpma
,,
90
Jason Christie
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
91
Martijn Tusveld
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
92
Brian Megens
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
93
Arian Oosthoek
,,
94
Kay Welten
,,
95
Paul Moerland
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
,,
96
Pim Van den Berg
,,
97
Mitchell Huenders
,,
98
Koos Jeroen Kers
,,
99
Erwin Binnenpoorte
,,
100
Jacobus Venter
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
101
Moritz Schaffner
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
102
Steven Lammertink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
103
Bradley Potgieter
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
104
Arran Brown
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
105
Amir Mustafa Rusli
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
106
Dennis Kreder
,,
107
Ludovic Vuegen
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon
+ 5:49
108
Sven van Luijk
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 7:23
109
Sander Kreder
,,
110
Maarten de Jonge
Raiko Stölting
Raiko Stölting
+ 7:36
111
Björn Schröder
Raiko Stölting
Raiko Stölting
+ 17:36
112
Arne Hassink
Raiko Stölting
Raiko Stölting
,,
113
Darren Lapthorne
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 18:35
114
Dennis Smit
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
+ 21:55
115
Adrie Lindeman
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
,,
116
Dennis Van Niekerk
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 22:11
117
Viktor Shmalko
+ 24:43
DNF
Jelle van der Marel
DNF
Ian Kastelijn
DNF
Giel de Nijs
DNF
Jens Coppens
DNF
Sergey Alekhin
DNF
Roman Katyrin
DNF
Alexander Grigoriev
DNF
Thomas Wertz
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon
DNF
Rudy Rouet
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon
DNF
Maximilian Werda
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
DNF
Kevin Predatsch
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
DNF
Johannes Kahra
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
DNF
Benjamin Dietrich
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
DNF
Jonas Ljungblad
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
DNF
Nils Plötner
Raiko Stölting
Raiko Stölting
DNF
Yannick Bok
Raiko Stölting
Raiko Stölting
DNF
Jesper Asselman
Raiko Stölting
Raiko Stölting
DNF
Songezo Jim
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
DNF
Tsgabu Gebremaryam Grmay
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
DNF
Leon van Bon
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
DNF
Christopher Macic
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
DNF
Matt Green
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
DNF
Binyam Fitsum Bekele
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
DNF
Shane Archbold
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
DNF
Alem Grmay Abebe
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
DNF
Ingmar De Poortere
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
DNF
Jeroem Lepla
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
DNF
Peter Thompson
Drapac Cycling
Drapac Cycling
DNF
Malcom Rudolph
Drapac Cycling
Drapac Cycling
DNF
Thomas Palmer
Drapac Cycling
Drapac Cycling
DNF
Lasse Norman Hansen
Blue Water Cycling
Blue Water Cycling
DNF
Morten Larsen
Blue Water Cycling
Blue Water Cycling
DNF
Christian Jersild Jensen
Blue Water Cycling
Blue Water Cycling
DNF
Florian Salzinger
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
DNF
Joeri Willemse
DNF
Antoine van Brummelen
DNF
Simon Schram
DNF
Coen Rijpma
DNF
Willem Klein Tijssink
DNF
Rob Busser
DNF
Maarten Nijland
DNF
Jeroen Nijhuis
DNF
Joost Koelen
DNF
Peter Reef
DNF
Sebastiaan Kamphuis
DNF
Roel de Vries
DNF
Marien Wallink
DNF
Han van de Poppe
DNF
Dave Jansman
DNF
Dylan van Baarle
Rabobank CT
Rabobank CT
DNF
Jeff Vermeulen
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
DNF
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
DNF
Felix Baur
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
DNF
Peter Erdin
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
DNF
Peter Schep
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
DNF
Daniel Henggeler
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
DNF
Rochéz Harbers
DNF
Philip Kootstra
DNF
Ivor Bruin
DNF
Rick van Breda
DNF
Melvin van Zijl
DNF
Roy Pieters
DNF
Peter van Agtmaal
DNF
Harm van der Sanden
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Reinardt Janse van Rensburg
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
4:46:46
2
Huub Duyn
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 5
3
Wim Stroetinga
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
+ 6
4
Bas Stamsnijder
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 10
5
Remco Te Brake
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 12
6
Robin Chaigneau
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
+ 13
7
Bart van Haaren
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
+ 14
8
Wesley Kreder
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
9
Luc Hagenaars
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
+ 16
10
Marco Hoekstra
+ 17
11
Peter Schulting
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
12
Steve Schets
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
+ 20
13
Dion Beukeboom
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 21
14
Joris de Boer
,,
15
Kobus Hereijgers
Orange Babies Cycling Team
Orange Babies Cycling Team
+ 22
16
Bert Van Lerberghe
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
,,
17
Dennis Bakker
,,
18
Sander Oostlander
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 23
19
Jan Oelerich
Raiko Stölting
Raiko Stölting
,,
20
Timothy Dupont
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
+ 24
21
Stuart Shaw
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
22
Elmar Reinders
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
,,
23
Joey van Rhee
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
,,
24
Martin Wesemann
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 25
25
Jasper Bovenhuis
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 26
26
Adam Phelan
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 27
27
Pim de Beer
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 28
28
Bob Schoonbroodt
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
29
Berden de Vries
+ 30
30
Peter Koning
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
,,
31
Ivar Slik
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 31
32
Jim van den Berg
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
33
Cor van Leeuwen
+ 32
34
Aleksandr Mezhechev
+ 33
35
Daan Meijers
,,
36
Bram Verweij
+ 34
37
Janis Dakteris
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon
,,
38
Mark Sehested Pedersen
Blue Water Cycling
Blue Water Cycling
,,
39
Floris Goesinnen
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
40
Rick Zabel
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
41
Geert van der Weijst
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 35
42
Emmanuel van Ruitenbeek
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
43
Vytautas Kaupas
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
44
Axel Bult
+ 36
45
Yannick Janssen
,,
46
Melvin Boskamp
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
47
Ralf Matzka
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
,,
48
Johim Ariesen
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
+ 37
49
Raphael Addy
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
50
Marcel Aregger
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
+ 38
51
Rolf Nyborg Broge
Blue Water Cycling
Blue Water Cycling
+ 40
52
Kevin Verwaest
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
,,
53
Lars Horring
,,
54
Jack Vermeulen
,,
55
Wim Botman
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
+ 41
56
Nicolas Winter
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
57
Peter Merx
,,
58
Stefan Vreugdenhil
,,
59
Wouter de Haas
+ 42
60
Mathijs Boerrigter
,,
61
Ian Vansumere
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon
+ 44
62
Gediminas Kaupas
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 46
63
Sjoerd Van Ginneken
,,
64
Andrew Ydens
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon
+ 48
65
Kirill Yatsevich
+ 49
66
Harm Bronkhorst
,,
67
Raymond Werst
+ 51
68
Ike Groen
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 55
69
Henk Wildeman
Raiko Stölting
Raiko Stölting
+ 59
70
Simon Pellaud
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
+ 1:00
71
Joris Cornet
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon
+ 1:01
72
Pieter Van Herck
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
Bofrost - Seria / Jong Vlaanderen
+ 1:03
73
Rens te Stroet
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
74
Teake-Piet Van der Werf
+ 1:05
75
Patrick Kos
+ 1:11
76
Thijs Poelstra
+ 1:15
77
Mark Schreurs
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 2:09
78
Meran Russan
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 2:58
79
Jochem Hoekstra
+ 3:28
80
Mats Boeve
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 3:30
81
Robbert de Greef
+ 3:40
82
Frank Vreugdenhil
+ 4:13
83
Arran Brown
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 4:14
84
Moritz Schaffner
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 4:18
85
Jacobus Venter
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 4:19
86
César Bihel
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 4:22
87
Martijn Tusveld
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
88
Jason Christie
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
89
Brian Megens
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
90
Bradley Potgieter
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
91
Paul Moerland
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
+ 4:24
92
Michael Chauner
+ 4:26
93
Koos Jeroen Kers
,,
94
Mitchell Huenders
+ 4:29
95
Kay Welten
+ 4:30
96
Steven Lammertink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 4:32
97
Jan Kuyckx
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
+ 4:33
98
Bart Rijpma
+ 4:34
99
Rene Guillermo Corella Braun
,,
100
Pim Van den Berg
,,
101
Amir Mustafa Rusli
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 4:35
102
Jasper Keulemans
+ 4:37
103
Erwin Binnenpoorte
,,
104
Arian Oosthoek
+ 4:40
105
Daniel Abraham
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
Marco Polo Cycling Donckers Koffie
+ 4:41
106
Dennis Kreder
+ 4:46
107
Ludovic Vuegen
T.Palm - Pôle Continental Wallon
T.Palm - Pôle Continental Wallon
+ 6:20
108
Maarten de Jonge
Raiko Stölting
Raiko Stölting
+ 7:52
109
Sven van Luijk
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
110
Sander Kreder
+ 8:01
111
Björn Schröder
Raiko Stölting
Raiko Stölting
+ 17:50
112
Arne Hassink
Raiko Stölting
Raiko Stölting
+ 18:01
113
Darren Lapthorne
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 18:48
114
Dennis Smit
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
+ 22:24
115
Adrie Lindeman
Metec Continental Cyclingteam
Metec Continental Cyclingteam
+ 22:28
116
Dennis Van Niekerk
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 22:35
117
Viktor Shmalko
+ 24:59
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren