Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
Fiorano Modenese - Sassuolo
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
Fiorano Modenese - Sassuolo
Datum
31 maart 2019
Startlocatie
Fiorano Modenese
Finish-locatie
Sassuolo
Afstand
153.40 km
Uitslag
Settimana Internazionale Coppi e Bartali (2.1)
Fiorano Modenese → Fiorano Modenese (153,40 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Mauro Finetto
Italy
Italy
3:48:02
2
Davide Gabburo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 3
3
Damien Howson
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
,,
4
Alexander Kamp Egested
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
,,
5
Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
,,
6
Matteo Montaguti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
7
Lucas Hamilton
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
,,
8
Johnatan Cañaveral Vargas
Coldeportes Bicicletas Strongman
Coldeportes Bicicletas Strongman
,,
9
Eliot Lietaer
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
,,
10
Miguel Eduardo Florez Lopez
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
11
Ben Hermans
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
,,
12
David De La Cruz Melgarejo
Team Sky
Team Sky
,,
13
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
14
Simone Ravanelli
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
,,
15
Alejandro Osorio Carvajal
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
16
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
17
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
18
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
,,
19
Lawson Craddock
EF Education First Pro Cycling Team
EF Education First Pro Cycling Team
,,
20
Dylan van Baarle
Team Sky
Team Sky
,,
21
Aleksander Vlasov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
22
Elie Gesbert
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
,,
23
Mikel Landa Meana
Movistar Team
Movistar Team
,,
24
Nicholas Schultz
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
,,
25
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
Movistar Team
,,
26
Dayer Uberney Quintana Rojas
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
,,
27
Jérémy Maison
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
,,
28
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
Movistar Team
,,
29
Ruben Fernandez Andujar
Movistar Team
Movistar Team
,,
30
Kenny Elissonde
Team Sky
Team Sky
,,
31
Eduardo Sepulveda
Movistar Team
Movistar Team
,,
32
Fausto Masnada
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
33
Lorenzo Rota
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 47
34
Federico Zurlo
Giotti Victoria
Giotti Victoria
,,
35
Matti Breschel
EF Education First Pro Cycling Team
EF Education First Pro Cycling Team
,,
36
Kevin Vermaerke
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
,,
37
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
,,
38
Awet Ghebremedhin
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
,,
39
Attila Valter
CCC Development Team
CCC Development Team
,,
40
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
,,
41
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
,,
42
Viesturs Luksevics
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
,,
43
Giovanni Carboni
Bardiani CSF
Bardiani CSF
,,
44
Diego Rosa
Team Sky
Team Sky
,,
45
Edoardo Zardini
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
,,
46
Matteo Badilatti
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
,,
47
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
,,
48
Rubén Plaza Molina
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
,,
49
Eddie Dunbar
Team Sky
Team Sky
,,
50
Sean Bennett
EF Education First Pro Cycling Team
EF Education First Pro Cycling Team
+ 56
51
Sebastian Alexander Castano Munoz
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
+ 1:15
52
Marco Bernardinetti
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 1:18
53
Alessandro Fedeli
Italy
Italy
+ 2:17
54
Stefano Oldani
Italy
Italy
+ 2:20
55
Julien Mortier
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
,,
56
Davide Botta
Team Colpack
Team Colpack
,,
57
Aleksey Rybalkin
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 2:22
58
Giovanni Visconti
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 2:26
59
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
Coldeportes Bicicletas Strongman
Coldeportes Bicicletas Strongman
,,
60
Joan Bou Company
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 3:35
61
Brent Bookwalter
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
,,
62
Robert Stannard
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
+ 4:20
63
Alessandro Covi
Team Colpack
Team Colpack
,,
64
Carlos Alberto Betancur Gomez
Movistar Team
Movistar Team
,,
65
Michal Golas
Team Sky
Team Sky
,,
66
James Whelan
EF Education First Pro Cycling Team
EF Education First Pro Cycling Team
+ 4:51
67
Ian Garrison
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 6:27
68
Vincenzo Albanese
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 6:50
69
Vladislav Kulikov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
70
Paolo Toto
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
,,
71
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
72
Filippo Zaccanti
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
73
Ivan Santaromita
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
74
Filippo Zana
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
,,
75
Filippo Conca
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
,,
76
Gianni Pugi
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
,,
77
Luca Covili
Bardiani CSF
Bardiani CSF
,,
78
Enrico Barbin
Bardiani CSF
Bardiani CSF
,,
79
Thomas Pesenti
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
,,
80
Filippo Baroncini
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
,,
81
João Almeida
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
,,
82
Mikkel Bjerg
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
,,
83
Clement Russo
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
,,
84
Michal Paluta
CCC Development Team
CCC Development Team
,,
85
Andre Carvalho
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
,,
86
Piotr Brozyna
CCC Development Team
CCC Development Team
,,
87
Jon Aberasturi Izaga
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
,,
88
Alex Aranburu Deba
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
,,
89
Sindre Skjoestad Lunke
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
,,
90
Lucas Eriksson
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
,,
91
Riccardo Stacchiotti
Giotti Victoria
Giotti Victoria
,,
92
Matteo Sobrero
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
,,
93
Francesco Romano
Bardiani CSF
Bardiani CSF
,,
94
Michel Piccot
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
,,
95
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
,,
96
Alex Howes
EF Education First Pro Cycling Team
EF Education First Pro Cycling Team
,,
97
Filippo Rocchetti
Team Colpack
Team Colpack
,,
98
Eduardo Estrada
Coldeportes Bicicletas Strongman
Coldeportes Bicicletas Strongman
,,
99
Niccolo' Salvietti
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 10:10
100
Dario Puccioni
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
,,
101
Daniel Savini
Bardiani CSF
Bardiani CSF
,,
102
Javier Ignacio Montoya Mesa
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
,,
103
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
104
Natnael Tesfatsion Ocbit
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
,,
105
Dimitri Peyskens
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
,,
106
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
,,
107
Kenny Molly
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
,,
108
Alberto Amici
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
,,
109
Jacopo Mosca
Italy
Italy
,,
110
Kamil Malecki
CCC Development Team
CCC Development Team
,,
111
Alexander Konychev
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
+ 10:22
112
Daniel Crista
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 10:56
113
Antonio Di Sante
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
,,
114
Ludovic Robeet
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
+ 10:59
115
Emils Liepins
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
+ 11:11
116
Riccardo Minali
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
,,
117
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 12:13
118
Emanuele Onesti
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 14:08
119
Guy Niv
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
,,
120
Szymon Tracz
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 14:12
121
Patryk Stosz
CCC Development Team
CCC Development Team
,,
122
Jonathan Brown
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
,,
DNS
Luca Pacioni
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
DNF
Sam Bewley
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
DNF
Cameron Meyer
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
DNF
Lachlan David Morton
EF Education First Pro Cycling Team
EF Education First Pro Cycling Team
DNF
Matteo Malucelli
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Thibault Guernalec
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
DNF
Manuel Belletti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Mathias Norsgaard Jørgensen
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
DNF
Liam Bertazzo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
DNF
Karel Vacek
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
DNF
Marco Canola
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
DNF
Million Beza Ejgu
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
DNF
Alexander Evtushenko
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
DNF
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
DNF
Emil Dima
Giotti Victoria
Giotti Victoria
DNF
Simone Sterbini
Giotti Victoria
Giotti Victoria
DNF
Marino Kobayashi
Giotti Victoria
Giotti Victoria
DNF
Andrea Toniatti
Team Colpack
Team Colpack
DNF
Jalel Duranti
Team Colpack
Team Colpack
DNF
Richard Holec
Team Colpack
Team Colpack
DNF
Giulio Masotto
Team Colpack
Team Colpack
DNF
Wilson Estiben Pena Molano
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
DNF
Matteo Furlan
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
DNF
Davide Ferrari
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
DNF
Giovanni Pedretti
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
DNF
Matteo Bellia
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
DNF
William David Munoz Perez
Coldeportes Bicicletas Strongman
Coldeportes Bicicletas Strongman
DNF
Victor Alejandro Ocampo Giraldo
Coldeportes Bicicletas Strongman
Coldeportes Bicicletas Strongman
DNF
Carloalberto Giordani
Italy
Italy
DNF
Davide Plebani
Italy
Italy
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Lucas Hamilton
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
17:57:33
2
Damien Howson
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
+ 12
3
Nicholas Schultz
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
+ 16
4
Mikel Landa Meana
Movistar Team
Movistar Team
+ 22
5
David De La Cruz Melgarejo
Team Sky
Team Sky
+ 26
6
Dylan van Baarle
Team Sky
Team Sky
,,
7
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 37
8
Aleksander Vlasov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
9
Davide Gabburo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 39
10
Matteo Montaguti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 42
11
Mauro Finetto
Italy
Italy
,,
12
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
13
Fausto Masnada
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
14
Ruben Fernandez Andujar
Movistar Team
Movistar Team
+ 43
15
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
Movistar Team
,,
16
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
Movistar Team
,,
17
Dayer Uberney Quintana Rojas
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 45
18
Lawson Craddock
EF Education First Pro Cycling Team
EF Education First Pro Cycling Team
+ 47
19
Alexander Kamp Egested
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
+ 48
20
Eliot Lietaer
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
+ 51
21
Elie Gesbert
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
+ 59
22
Ben Hermans
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
+ 1:21
23
Miguel Eduardo Florez Lopez
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 1:34
24
Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 1:37
25
Edoardo Zardini
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 1:41
26
Jérémy Maison
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
+ 1:51
27
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 1:54
28
Diego Rosa
Team Sky
Team Sky
+ 2:00
29
Giovanni Carboni
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 2:01
30
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 2:04
31
Rubén Plaza Molina
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
+ 2:05
32
Johnatan Cañaveral Vargas
Coldeportes Bicicletas Strongman
Coldeportes Bicicletas Strongman
+ 2:06
33
Eduardo Sepulveda
Movistar Team
Movistar Team
+ 2:40
34
Lorenzo Rota
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 2:50
35
Simone Ravanelli
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
+ 2:51
36
Kevin Vermaerke
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 3:28
37
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
Coldeportes Bicicletas Strongman
Coldeportes Bicicletas Strongman
+ 4:26
38
Attila Valter
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 4:48
39
Matteo Badilatti
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
+ 5:34
40
Alessandro Fedeli
Italy
Italy
+ 6:15
41
Robert Stannard
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
+ 6:21
42
Carlos Alberto Betancur Gomez
Movistar Team
Movistar Team
+ 6:57
43
Stefano Oldani
Italy
Italy
+ 7:17
44
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 7:38
45
Alejandro Osorio Carvajal
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 8:41
46
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 9:00
47
Brent Bookwalter
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
+ 9:15
48
Kenny Elissonde
Team Sky
Team Sky
+ 10:02
49
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 10:21
50
Eddie Dunbar
Team Sky
Team Sky
+ 11:12
51
Awet Ghebremedhin
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
+ 11:26
52
João Almeida
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 11:41
53
Joan Bou Company
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 12:26
54
Dimitri Peyskens
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
+ 12:55
55
Federico Zurlo
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 13:06
56
Piotr Brozyna
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 13:23
57
Michal Paluta
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 13:40
58
Michal Golas
Team Sky
Team Sky
+ 14:19
59
Aleksey Rybalkin
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 14:21
60
Davide Botta
Team Colpack
Team Colpack
+ 14:28
61
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 14:58
62
Sean Bennett
EF Education First Pro Cycling Team
EF Education First Pro Cycling Team
+ 15:31
63
Viesturs Luksevics
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
,,
64
Luca Covili
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 15:43
65
Sebastian Alexander Castano Munoz
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
+ 16:16
66
Mikkel Bjerg
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 16:27
67
Giovanni Visconti
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 17:03
68
Vincenzo Albanese
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 18:12
69
Gianni Pugi
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 18:17
70
Filippo Conca
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
+ 18:25
71
Ian Garrison
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 20:14
72
Lucas Eriksson
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
,,
73
Kamil Malecki
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 20:39
74
Paolo Toto
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 20:42
75
Julien Mortier
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
+ 20:46
76
Sindre Skjoestad Lunke
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
+ 20:57
77
Daniel Savini
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 21:26
78
Andre Carvalho
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 22:01
79
Alessandro Covi
Team Colpack
Team Colpack
+ 22:32
80
James Whelan
EF Education First Pro Cycling Team
EF Education First Pro Cycling Team
+ 23:26
81
Marco Bernardinetti
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 24:26
82
Ivan Santaromita
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 24:48
83
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 25:05
84
Matteo Sobrero
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
+ 25:19
85
El Mehdi Chokri
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
+ 25:20
86
Jon Aberasturi Izaga
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 25:37
87
Filippo Baroncini
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
+ 26:23
88
Thomas Pesenti
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
+ 26:28
89
Enrico Barbin
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 26:29
90
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
+ 26:49
91
Alex Aranburu Deba
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 27:41
92
Alex Howes
EF Education First Pro Cycling Team
EF Education First Pro Cycling Team
+ 28:50
93
Dario Puccioni
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 29:15
94
Filippo Zana
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 29:22
95
Guy Niv
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
+ 29:44
96
Filippo Zaccanti
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 31:00
97
Matti Breschel
EF Education First Pro Cycling Team
EF Education First Pro Cycling Team
+ 31:37
98
Vladislav Kulikov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 32:23
99
Jonathan Brown
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
+ 32:35
100
Jacopo Mosca
Italy
Italy
+ 33:45
101
Niccolo' Salvietti
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 34:29
102
Francesco Romano
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 35:21
103
Patryk Stosz
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 36:54
104
Kenny Molly
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
+ 37:43
105
Emanuele Onesti
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 37:48
106
Ludovic Robeet
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
+ 38:48
107
Clement Russo
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
+ 39:40
108
Javier Ignacio Montoya Mesa
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
+ 40:21
109
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 40:35
110
Alberto Amici
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
+ 42:15
111
Filippo Rocchetti
Team Colpack
Team Colpack
+ 42:18
112
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 43:09
113
Eduardo Estrada
Coldeportes Bicicletas Strongman
Coldeportes Bicicletas Strongman
+ 43:36
114
Natnael Tesfatsion Ocbit
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
+ 44:21
115
Alexander Konychev
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
+ 44:37
116
Riccardo Stacchiotti
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 45:16
117
Szymon Tracz
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 46:20
118
Emils Liepins
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
+ 47:25
119
Riccardo Minali
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
+ 49:32
120
Antonio Di Sante
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 49:42
121
Michel Piccot
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
+ 49:58
122
Daniel Crista
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 54:42
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Alexander Kamp Egested
Riwal Readynez Cycling Team
Riwal Readynez Cycling Team
17
2
Mauro Finetto
Italy
Italy
14
3
Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
14
4
Mikel Landa Meana
Movistar Team
Movistar Team
10
5
Ludovic Robeet
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
10
6
Emils Liepins
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
10
7
Lucas Hamilton
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
10
8
Davide Gabburo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
9
9
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
8
10
Mikkel Bjerg
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
8
11
Riccardo Stacchiotti
Giotti Victoria
Giotti Victoria
8
12
Damien Howson
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
6
13
Jacopo Mosca
Italy
Italy
6
14
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
5
15
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
5
16
Patryk Stosz
CCC Development Team
CCC Development Team
5
17
Robert Stannard
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
4
18
Giovanni Visconti
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
4
19
Matteo Montaguti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
3
20
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
3
21
Johnatan Cañaveral Vargas
Coldeportes Bicicletas Strongman
Coldeportes Bicicletas Strongman
3
22
Matteo Sobrero
Dimension Data for Qhubeka
Dimension Data for Qhubeka
3
23
Antonio Di Sante
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
3
24
Elie Gesbert
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
2
25
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
2
26
Ian Garrison
Hagens Berman Axeon
Hagens Berman Axeon
2
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Giovanni Visconti
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
37
2
Enrico Barbin
Bardiani CSF
Bardiani CSF
26
3
Nicholas Schultz
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
12
4
Daniel Crista
Giotti Victoria
Giotti Victoria
10
5
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
Coldeportes Bicicletas Strongman
Coldeportes Bicicletas Strongman
9
6
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
9
7
Mikel Landa Meana
Movistar Team
Movistar Team
8
8
Lawson Craddock
EF Education First Pro Cycling Team
EF Education First Pro Cycling Team
8
9
Edoardo Zardini
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
8
10
Matteo Badilatti
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
8
11
Lucas Hamilton
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
8
12
Damien Howson
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
8
13
Jacopo Mosca
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
8
14
James Whelan
EF Education First Pro Cycling Team
EF Education First Pro Cycling Team
7
15
Alejandro Osorio Carvajal
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
6
16
Michal Golas
Team Sky
Team Sky
6
17
Kenny Molly
Wallonie Bruxelles
Wallonie Bruxelles
6
18
Johnatan Cañaveral Vargas
Coldeportes Bicicletas Strongman
Coldeportes Bicicletas Strongman
5
19
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
Movistar Team
5
20
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
4
21
Dayer Uberney Quintana Rojas
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
4
22
Brent Bookwalter
Mitchelton - Scott
Mitchelton - Scott
4
23
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
4
24
Alessandro Covi
Team Colpack
Team Colpack
4
25
David De La Cruz Melgarejo
Team Sky
Team Sky
2
26
Ben Hermans
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
2
27
Michel Piccot
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
2
28
Joan Bou Company
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren