Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Sibiu Cycling Tour
Sibiu - Balea Lac
Sibiu Cycling Tour
Sibiu - Balea Lac
Datum
12 juli 2013
Startlocatie
Sibiu
Finish-locatie
Balea Lac
Afstand
142.80 km
Uitslag
Sibiu Cycling Tour (2.1)
Sibiu → Sibiu (142,80 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Davide Rebellin
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
3:50:23
2
Frederik Wilmann
Christina Watches - Onfone
Christina Watches - Onfone
+ 4
3
Matija Kvasina
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
+ 24
4
Adrian Honkisz
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 30
5
Constantino Zaballa Gutierrez
Christina Watches - Onfone
Christina Watches - Onfone
+ 42
6
Stefan Schumacher
Christina Watches - Onfone
Christina Watches - Onfone
+ 49
7
Niels Vandyck
Verandas Willems
Verandas Willems
+ 55
8
Lukas Pöstlberger
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
,,
9
Victor De La Parte Gonzalez
SP Tableware
SP Tableware
,,
10
Nikolay Mihaylov
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 1:07
11
Peter Kusztor
Utensilnord Ora24.eu
Utensilnord Ora24.eu
+ 1:18
12
Anatoliy Pakhtusov
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 1:22
13
Matteo Di Serafino
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 1:33
14
César Bihel
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 1:48
15
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 1:55
16
Oleksandr Sheydyk
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 2:14
17
Denys Kostyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 2:25
18
Sergio Carrasco Garcia
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 2:44
19
Adrian Nitu
+ 2:52
20
Markus Eibegger
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
+ 3:11
21
Matej Jurco
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
+ 3:18
22
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 4:07
23
Paavo Paajanen
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 4:30
24
Jean-Albert Carnevali
Verandas Willems
Verandas Willems
+ 4:38
25
Dennis Paulus
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
,,
26
Vitalii Popkov
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 4:49
27
Alexandr Braico
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 5:37
28
Dmytro Krivtsov
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 5:51
29
Sebastian Deckert
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 6:08
30
Sebastian Schönberger
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
+ 6:19
31
Esad Hasanovic
,,
32
Salvador Guardiola Tora
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 7:51
33
Milo Borisavljevic
,,
34
Andriy Khripta
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 7:58
35
Petrus van Dijk
SP Tableware
SP Tableware
+ 8:20
36
Daniele Aldegheri
Christina Watches - Onfone
Christina Watches - Onfone
,,
37
Oleg Berdos
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
,,
38
Matthias Plarre
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 8:28
39
Bartosz Zajac
TC Chrobry Lasocki Glogow
TC Chrobry Lasocki Glogow
+ 8:36
40
Christian Helmig
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 8:51
41
Abel Kenyeres
Utensilnord Ora24.eu
Utensilnord Ora24.eu
+ 9:12
42
Adam Kozusnik
+ 9:35
43
Periklis Ilias
SP Tableware
SP Tableware
+ 9:46
44
Francisco Jose Pacheco Torres
Christina Watches - Onfone
Christina Watches - Onfone
+ 11:11
45
Zolt Der
Utensilnord Ora24.eu
Utensilnord Ora24.eu
+ 11:16
46
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
47
Oleksandr Kvachuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
48
Matej Marin
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
,,
49
Maros Kovac
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
,,
50
Nicolae Tanovitchii
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 11:39
51
Elias Angell Spikseth
Froy - Bianchi
Froy - Bianchi
+ 11:42
52
Sergio Ferrari
Verandas Willems
Verandas Willems
+ 12:12
53
Sigurd Nesset
Froy - Bianchi
Froy - Bianchi
+ 12:18
54
Nicolae Tintea
+ 12:22
55
Petr Hudecek
,,
56
Valentin Plesea
+ 13:45
57
Konrad Zatorski
TC Chrobry Lasocki Glogow
TC Chrobry Lasocki Glogow
+ 14:07
58
Tobias Knaup
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 14:16
59
Stefan Stefanovic
,,
60
Jacek Morajko
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 15:08
61
Krisztián Lovassy
Utensilnord Ora24.eu
Utensilnord Ora24.eu
+ 15:52
62
Martin Mahdar
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
+ 16:02
63
Patrik Tybor
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
,,
64
Lukasz Owsian
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 16:34
65
Adrian Kurek
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
66
Adam Majorek
TC Chrobry Lasocki Glogow
TC Chrobry Lasocki Glogow
,,
67
Georgios Karatzios
SP Tableware
SP Tableware
,,
68
Floris Smeyers
Verandas Willems
Verandas Willems
,,
69
Jérémy Burton
Verandas Willems
Verandas Willems
,,
70
Christopher Deguelle
Verandas Willems
Verandas Willems
,,
71
Roman Bronis
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
,,
72
Rida Cador
Utensilnord Ora24.eu
Utensilnord Ora24.eu
,,
73
Oleksandr Prevar
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
74
Damian Fornalski
TC Chrobry Lasocki Glogow
TC Chrobry Lasocki Glogow
,,
75
Carol-Eduard Novak
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 16:48
76
Milan Zalesky
+ 17:25
77
Tord Andre Sundhagen
Froy - Bianchi
Froy - Bianchi
,,
78
Omar Bertazzo
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 18:36
79
Antonio Parrinello
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
80
Alessandro Malaguti
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
81
Matej Vysna
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
,,
82
Giairo Ermeti
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 18:44
83
Neofytos Sakellaridis Mangouras
SP Tableware
SP Tableware
+ 18:59
84
Jonathan Herrmann
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 19:22
85
Eivind Ekeli
Froy - Bianchi
Froy - Bianchi
+ 19:59
86
Ivan Stevic
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
,,
87
Yuriy Agarkov
ISD Continental Team
ISD Continental Team
,,
88
Maksym Vasilyev
ISD Continental Team
ISD Continental Team
,,
89
Ondrej Micek
,,
90
Joaquin Sobrino Martinez
SP Tableware
SP Tableware
,,
91
Olivier Pardini
Verandas Willems
Verandas Willems
,,
92
Vasileios Simantirakis
SP Tableware
SP Tableware
,,
93
Martin Pedersen (1)
Christina Watches - Onfone
Christina Watches - Onfone
,,
94
Carl Soballa
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
95
Jimmi Sorensen
Christina Watches - Onfone
Christina Watches - Onfone
,,
96
Jovan Zekavica
+ 20:27
97
Bogdan-Adrian Coman
+ 20:54
98
Halvord Tandrevold
Froy - Bianchi
Froy - Bianchi
+ 20:56
99
Sergiu Cioban
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 22:00
100
Volodymyr Zagorodniy
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
101
Miroslav Marek
+ 23:50
102
Gabor Kasa
+ 24:26
103
Péter Palotai
Utensilnord Ora24.eu
Utensilnord Ora24.eu
,,
104
Tamas Csicsaky
+ 24:47
105
Juriy Vasyliv
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 25:23
106
Piotr Skrzeszewski
TC Chrobry Lasocki Glogow
TC Chrobry Lasocki Glogow
+ 26:29
107
Jakub Pytka
TC Chrobry Lasocki Glogow
TC Chrobry Lasocki Glogow
,,
108
Gediminas Kaupas
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 26:54
109
Janis Dakteris
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
110
Ionut-Adrian Sdraila
+ 27:04
111
Norbert Krakowiak
TC Chrobry Lasocki Glogow
TC Chrobry Lasocki Glogow
+ 27:47
112
Mattia Gavazzi
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 29:15
113
Daniel Crista
+ 30:12
114
Marko Danilovic
,,
115
Nikola Kozomara
,,
116
Michael Kukrle
+ 33:06
DNF
Róbert Gavenda
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Davide Rebellin
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
3:53:56
2
Frederik Wilmann
Christina Watches - Onfone
Christina Watches - Onfone
+ 22
3
Matija Kvasina
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
+ 36
4
Constantino Zaballa Gutierrez
Christina Watches - Onfone
Christina Watches - Onfone
+ 49
5
Adrian Honkisz
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 52
6
Stefan Schumacher
Christina Watches - Onfone
Christina Watches - Onfone
+ 59
7
Lukas Pöstlberger
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
+ 1:03
8
Niels Vandyck
Verandas Willems
Verandas Willems
+ 1:09
9
Victor De La Parte Gonzalez
SP Tableware
SP Tableware
+ 1:14
10
Nikolay Mihaylov
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 1:23
11
Peter Kusztor
Utensilnord Ora24.eu
Utensilnord Ora24.eu
+ 1:30
12
Anatoliy Pakhtusov
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 1:40
13
Matteo Di Serafino
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 1:50
14
César Bihel
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 1:59
15
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 2:15
16
Oleksandr Sheydyk
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 2:37
17
Denys Kostyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 2:43
18
Sergio Carrasco Garcia
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 3:14
19
Markus Eibegger
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
+ 3:24
20
Adrian Nitu
+ 3:41
21
Matej Jurco
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
+ 3:51
22
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 4:27
23
Jean-Albert Carnevali
Verandas Willems
Verandas Willems
+ 4:45
24
Paavo Paajanen
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 4:50
25
Dennis Paulus
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
+ 5:03
26
Vitalii Popkov
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 5:08
27
Alexandr Braico
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 6:03
28
Dmytro Krivtsov
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 6:08
29
Sebastian Deckert
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 6:24
30
Esad Hasanovic
+ 6:36
31
Sebastian Schönberger
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
,,
32
Salvador Guardiola Tora
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 8:09
33
Andriy Khripta
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 8:12
34
Milo Borisavljevic
+ 8:18
35
Oleg Berdos
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 8:38
36
Daniele Aldegheri
Christina Watches - Onfone
Christina Watches - Onfone
+ 8:44
37
Matthias Plarre
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 8:47
38
Petrus van Dijk
SP Tableware
SP Tableware
+ 8:55
39
Christian Helmig
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 8:58
40
Bartosz Zajac
TC Chrobry Lasocki Glogow
TC Chrobry Lasocki Glogow
+ 9:03
41
Adam Kozusnik
+ 9:53
42
Abel Kenyeres
Utensilnord Ora24.eu
Utensilnord Ora24.eu
+ 9:59
43
Periklis Ilias
SP Tableware
SP Tableware
+ 10:18
44
Maros Kovac
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
+ 11:20
45
Francisco Jose Pacheco Torres
Christina Watches - Onfone
Christina Watches - Onfone
+ 11:31
46
Zolt Der
Utensilnord Ora24.eu
Utensilnord Ora24.eu
+ 11:32
47
Matej Marin
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
+ 11:34
48
Oleksandr Kvachuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 11:38
49
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 11:42
50
Elias Angell Spikseth
Froy - Bianchi
Froy - Bianchi
+ 12:00
51
Nicolae Tanovitchii
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 12:14
52
Sergio Ferrari
Verandas Willems
Verandas Willems
+ 12:28
53
Sigurd Nesset
Froy - Bianchi
Froy - Bianchi
+ 12:43
54
Petr Hudecek
,,
55
Nicolae Tintea
+ 12:52
56
Daniel Bligaard
+ 14:16
57
Tobias Knaup
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 14:32
58
Konrad Zatorski
TC Chrobry Lasocki Glogow
TC Chrobry Lasocki Glogow
+ 14:40
59
Stefan Stefanovic
+ 14:48
60
Jacek Morajko
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 15:39
61
Krisztián Lovassy
Utensilnord Ora24.eu
Utensilnord Ora24.eu
+ 16:08
62
Patrik Tybor
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
+ 16:12
63
Martin Mahdar
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
+ 16:25
64
Adrian Kurek
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 16:43
65
Christopher Deguelle
Verandas Willems
Verandas Willems
+ 16:47
66
Lukasz Owsian
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 16:50
67
Georgios Karatzios
SP Tableware
SP Tableware
,,
68
Rida Cador
Utensilnord Ora24.eu
Utensilnord Ora24.eu
,,
69
Jérémy Burton
Verandas Willems
Verandas Willems
+ 16:52
70
Floris Smeyers
Verandas Willems
Verandas Willems
,,
71
Oleksandr Prevar
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 16:54
72
Adam Majorek
TC Chrobry Lasocki Glogow
TC Chrobry Lasocki Glogow
+ 17:02
73
Damian Fornalski
TC Chrobry Lasocki Glogow
TC Chrobry Lasocki Glogow
+ 17:05
74
Roman Bronis
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
+ 17:06
75
Carol-Eduard Novak
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 17:25
76
Milan Zalesky
+ 17:40
77
Tord Andre Sundhagen
Froy - Bianchi
Froy - Bianchi
+ 17:42
78
Omar Bertazzo
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 18:41
79
Alessandro Malaguti
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 18:53
80
Antonio Parrinello
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 18:58
81
Matej Vysna
Dukla Trencin Trek
Dukla Trencin Trek
+ 19:06
82
Giairo Ermeti
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 19:07
83
Neofytos Sakellaridis Mangouras
SP Tableware
SP Tableware
+ 19:32
84
Jonathan Herrmann
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 19:46
85
Olivier Pardini
Verandas Willems
Verandas Willems
+ 20:05
86
Ivan Stevic
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 20:10
87
Yuriy Agarkov
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 20:13
88
Jimmi Sorensen
Christina Watches - Onfone
Christina Watches - Onfone
+ 20:16
89
Eivind Ekeli
Froy - Bianchi
Froy - Bianchi
,,
90
Vasileios Simantirakis
SP Tableware
SP Tableware
+ 20:17
91
Ondrej Micek
+ 20:18
92
Maksym Vasilyev
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 20:19
93
Martin Pedersen (1)
Christina Watches - Onfone
Christina Watches - Onfone
+ 20:25
94
Carl Soballa
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 20:26
95
Joaquin Sobrino Martinez
SP Tableware
SP Tableware
+ 20:30
96
Jovan Zekavica
+ 20:46
97
Halvord Tandrevold
Froy - Bianchi
Froy - Bianchi
+ 21:16
98
Bogdan-Adrian Coman
+ 21:24
99
Sergiu Cioban
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 22:17
100
Volodymyr Zagorodniy
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 22:42
101
Miroslav Marek
+ 24:25
102
Péter Palotai
Utensilnord Ora24.eu
Utensilnord Ora24.eu
+ 24:51
103
Gabor Kasa
+ 24:53
104
Tamas Csicsaky
+ 25:15
105
Juriy Vasyliv
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 25:52
106
Jakub Pytka
TC Chrobry Lasocki Glogow
TC Chrobry Lasocki Glogow
+ 26:48
107
Piotr Skrzeszewski
TC Chrobry Lasocki Glogow
TC Chrobry Lasocki Glogow
+ 26:58
108
Gediminas Kaupas
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 27:01
109
Janis Dakteris
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 27:10
110
Ionut-Adrian Sdraila
+ 27:47
111
Norbert Krakowiak
TC Chrobry Lasocki Glogow
TC Chrobry Lasocki Glogow
+ 28:20
112
Mattia Gavazzi
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 29:32
113
Daniel Crista
+ 30:32
114
Nikola Kozomara
+ 30:43
115
Marko Danilovic
+ 31:57
116
Michael Kukrle
+ 33:22
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren