Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Sibiu Cycling Tour
Sibiu - Paltinis
Sibiu Cycling Tour
Sibiu - Paltinis
Datum
3 juli 2015
Startlocatie
Sibiu
Finish-locatie
Paltinis
Afstand
154.40 km
Uitslag
Sibiu Cycling Tour (2.1)
Sibiu → Sibiu (154,40 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Mauro Finetto
SouthEast
SouthEast
3:55:58
2
Simone Ponzi
SouthEast
SouthEast
,,
3
Davide Rebellin
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
4
Antonio Parrinello
d'Amico Bottecchia
d'Amico Bottecchia
,,
5
Serghei Tvetcov
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
6
Sergey Nikolaev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
7
Paolo Ciavatta
d'Amico Bottecchia
d'Amico Bottecchia
,,
8
Patrik Tybor
Kemo Dukla Trecin
Kemo Dukla Trecin
+ 4
9
Alessandro Bisolti
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 8
10
Sergei Pomoshnikov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 9
11
Oivind Lukkedal
Team Ringeriks - Kraft
Team Ringeriks - Kraft
,,
12
Alessio Taliani
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 11
13
Nikolay Mihaylov
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
+ 23
14
Samuele Conti
SouthEast
SouthEast
+ 26
15
Elia Favilli
SouthEast
SouthEast
+ 49
16
Giovanni Carboni
Uniero Wilier
Uniero Wilier
+ 55
17
Njal Eivind Kleiven
Team Ringeriks - Kraft
Team Ringeriks - Kraft
+ 1:00
18
Tom Thill
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 1:45
19
Julian Schulze
Team Stuttgart
Team Stuttgart
+ 1:52
20
Pierpaolo De Negri
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 3:46
21
Martin Mahdar
Kemo Dukla Trecin
Kemo Dukla Trecin
,,
22
Artem Topchanyuk
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 4:15
23
Didier Alonso Chaparro Lopez
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 6:51
24
Sergey Belykh
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 7:08
25
Giacomo Berlato
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 7:20
26
Audun Brekke Flotten
Team Ringeriks - Kraft
Team Ringeriks - Kraft
+ 7:26
27
Frederik Wilmann
Team Ringeriks - Kraft
Team Ringeriks - Kraft
+ 8:08
28
Matvey Mamykin
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 8:56
29
Antonio Di Sante
GM Cycling Team
GM Cycling Team
,,
30
Florian Nowak
Team Stuttgart
Team Stuttgart
,,
31
Dmitrii Samokhvalov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
32
Evgeniy Krivosheev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
33
Andrea Fedi
SouthEast
SouthEast
,,
34
Dion Beukeboom
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
35
Marek Rutkiewicz
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
36
Thijs van Beusichem
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
37
Sergey Rozin
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
38
Francesco Gavazzi
SouthEast
SouthEast
+ 8:58
39
Marco d'Urbano
GM Cycling Team
GM Cycling Team
,,
40
Andrea Cacciotti
GM Cycling Team
GM Cycling Team
,,
41
Adriano Brogi
d'Amico Bottecchia
d'Amico Bottecchia
,,
42
Antonio Nibali
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
43
Fabio Taborre
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
44
Rick Ampler
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
45
Carl Soballa
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 10:04
46
Szabolcs Sebestyen
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
,,
47
Daniel Crista
+ 13:20
48
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 13:41
49
Andrei Nechita
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
,,
50
Jurgen van Diemen
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 16:30
51
Fabio Chinello
Uniero Wilier
Uniero Wilier
+ 17:16
52
Leon Berger
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
53
Davide Plebani
Uniero Wilier
Uniero Wilier
,,
54
Patrick Lechner
Bike Aid
Bike Aid
,,
55
Yannick Mayer
Bike Aid
Bike Aid
,,
56
Janis Dakteris
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
57
Torstein Traeen
Team Ringeriks - Kraft
Team Ringeriks - Kraft
,,
58
Mattia Frapporti
Uniero Wilier
Uniero Wilier
,,
59
Maros Kovac
Kemo Dukla Trecin
Kemo Dukla Trecin
,,
60
José Hernandez
GM Cycling Team
GM Cycling Team
+ 18:04
61
Georg Loef
Team Stuttgart
Team Stuttgart
+ 21:33
62
Adrian Kurek
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
+ 21:35
63
Matteo Rotondi
GM Cycling Team
GM Cycling Team
,,
64
Filippo Fortin
GM Cycling Team
GM Cycling Team
+ 21:54
65
Giorgio Bocchiola
d'Amico Bottecchia
d'Amico Bottecchia
+ 22:54
66
Rafael Andriato
SouthEast
SouthEast
,,
67
Daniele Cavasin
GM Cycling Team
GM Cycling Team
+ 22:56
68
Oscar Gatto
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
69
Josef Cerny
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
70
Tiziano Dall'Antonia
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
71
Marco Bandiera
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 23:20
72
Abel Kenyeres
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 29:30
73
Rino Gasparrini
Uniero Wilier
Uniero Wilier
,,
74
Dennis Bakker
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
75
Roman Bronis
Kemo Dukla Trecin
Kemo Dukla Trecin
,,
76
Iltjan Nika
d'Amico Bottecchia
d'Amico Bottecchia
,,
77
Rick van Breda
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
78
Marco Tecchio
Uniero Wilier
Uniero Wilier
+ 29:35
79
Thomas Capocchi
d'Amico Bottecchia
d'Amico Bottecchia
+ 29:37
80
Carol-Eduard Novak
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 29:42
81
Martin Reimer
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 30:24
82
Max Walsleben
Team Stuttgart
Team Stuttgart
+ 31:06
83
Arnold Fiek
Team Stuttgart
Team Stuttgart
+ 31:45
84
Piotr Brozyna
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
,,
85
Kai Kautz
Team Stuttgart
Team Stuttgart
+ 31:56
86
Ionut-Adrian Sdraila
+ 31:57
87
Jonas Marc Leefmann
Bike Aid
Bike Aid
,,
88
Robert Kessler
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
89
Lars Pria
,,
90
Manuel Stocker
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
91
Gediminas Kaupas
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
92
Kyle Buckosky
Bike Aid
Bike Aid
,,
93
Tom Bossis
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
,,
94
Iuri Filosi
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 32:01
95
Matthias Schnapka
Bike Aid
Bike Aid
+ 32:59
96
Franz Schiewer
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 33:34
97
Kristoffer Sommer Wormsen
Team Ringeriks - Kraft
Team Ringeriks - Kraft
,,
98
Christian Delle Stelle
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
+ 35:44
99
Lucas Gaday Orozco
Uniero Wilier
Uniero Wilier
,,
100
Marius-Cristian Petrache
,,
101
Krisztián Lovassy
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
,,
102
Martin Duben
Kemo Dukla Trecin
Kemo Dukla Trecin
+ 58:55
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Mauro Finetto
SouthEast
SouthEast
9:27:35
2
Simone Ponzi
SouthEast
SouthEast
+ 9
3
Davide Rebellin
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
+ 12
4
Patrik Tybor
Kemo Dukla Trecin
Kemo Dukla Trecin
+ 14
5
Paolo Ciavatta
d'Amico Bottecchia
d'Amico Bottecchia
+ 17
6
Serghei Tvetcov
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 23
7
Sergey Nikolaev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 27
8
Antonio Parrinello
d'Amico Bottecchia
d'Amico Bottecchia
+ 32
9
Alessio Taliani
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 33
10
Alessandro Bisolti
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 36
11
Oivind Lukkedal
Team Ringeriks - Kraft
Team Ringeriks - Kraft
+ 38
12
Sergei Pomoshnikov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 41
13
Nikolay Mihaylov
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
+ 49
14
Samuele Conti
SouthEast
SouthEast
+ 51
15
Elia Favilli
SouthEast
SouthEast
+ 1:03
16
Giovanni Carboni
Uniero Wilier
Uniero Wilier
+ 1:20
17
Njal Eivind Kleiven
Team Ringeriks - Kraft
Team Ringeriks - Kraft
+ 1:40
18
Tom Thill
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 2:05
19
Julian Schulze
Team Stuttgart
Team Stuttgart
+ 2:25
20
Martin Mahdar
Kemo Dukla Trecin
Kemo Dukla Trecin
+ 4:06
21
Pierpaolo De Negri
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 4:22
22
Artem Topchanyuk
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 4:34
23
Giacomo Berlato
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 7:34
24
Sergey Belykh
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 7:44
25
Audun Brekke Flotten
Team Ringeriks - Kraft
Team Ringeriks - Kraft
+ 7:49
26
Frederik Wilmann
Team Ringeriks - Kraft
Team Ringeriks - Kraft
+ 8:42
27
Marek Rutkiewicz
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
+ 9:16
28
Dmitrii Samokhvalov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 9:17
29
Evgeniy Krivosheev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 9:19
30
Fabio Taborre
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 9:20
31
Andrea Cacciotti
GM Cycling Team
GM Cycling Team
+ 9:25
32
Antonio Di Sante
GM Cycling Team
GM Cycling Team
+ 9:26
33
Marco d'Urbano
GM Cycling Team
GM Cycling Team
,,
34
Adriano Brogi
d'Amico Bottecchia
d'Amico Bottecchia
+ 9:27
35
Rick Ampler
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 9:34
36
Matvey Mamykin
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 9:36
37
Sergey Rozin
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 9:38
38
Carl Soballa
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 10:27
39
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 13:42
40
Didier Alonso Chaparro Lopez
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 14:20
41
Maros Kovac
Kemo Dukla Trecin
Kemo Dukla Trecin
+ 17:24
42
Janis Dakteris
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 17:32
43
Mattia Frapporti
Uniero Wilier
Uniero Wilier
+ 17:35
44
Dion Beukeboom
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 18:16
45
Andrea Fedi
SouthEast
SouthEast
+ 18:22
46
Francesco Gavazzi
SouthEast
SouthEast
+ 18:26
47
Thijs van Beusichem
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 18:28
48
José Hernandez
GM Cycling Team
GM Cycling Team
+ 18:39
49
Florian Nowak
Team Stuttgart
Team Stuttgart
+ 18:49
50
Antonio Nibali
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 18:51
51
Filippo Fortin
GM Cycling Team
GM Cycling Team
+ 22:08
52
Matteo Rotondi
GM Cycling Team
GM Cycling Team
+ 22:13
53
Daniel Crista
+ 22:38
54
Rafael Andriato
SouthEast
SouthEast
+ 23:01
55
Andrei Nechita
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 23:09
56
Josef Cerny
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
+ 23:21
57
Oscar Gatto
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 23:34
58
Marco Bandiera
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 23:53
59
Tiziano Dall'Antonia
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 24:10
60
Szabolcs Sebestyen
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 25:25
61
Jurgen van Diemen
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 25:53
62
Davide Plebani
Uniero Wilier
Uniero Wilier
+ 26:39
63
Leon Berger
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 26:42
64
Fabio Chinello
Uniero Wilier
Uniero Wilier
,,
65
Torstein Traeen
Team Ringeriks - Kraft
Team Ringeriks - Kraft
+ 26:52
66
Marco Tecchio
Uniero Wilier
Uniero Wilier
+ 29:57
67
Abel Kenyeres
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 30:14
68
Adrian Kurek
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
+ 30:57
69
Georg Loef
Team Stuttgart
Team Stuttgart
+ 31:12
70
Yannick Mayer
Bike Aid
Bike Aid
+ 32:13
71
Giorgio Bocchiola
d'Amico Bottecchia
d'Amico Bottecchia
+ 32:24
72
Piotr Brozyna
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
+ 32:34
73
Daniele Cavasin
GM Cycling Team
GM Cycling Team
+ 32:35
74
Patrick Lechner
Bike Aid
Bike Aid
+ 35:47
75
Christian Delle Stelle
CCC Sprandi Polkowice
CCC Sprandi Polkowice
+ 36:02
76
Dennis Bakker
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 38:53
77
Kristoffer Sommer Wormsen
Team Ringeriks - Kraft
Team Ringeriks - Kraft
+ 38:56
78
Rick van Breda
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 39:00
79
Rino Gasparrini
Uniero Wilier
Uniero Wilier
+ 39:02
80
Iltjan Nika
d'Amico Bottecchia
d'Amico Bottecchia
+ 39:11
81
Roman Bronis
Kemo Dukla Trecin
Kemo Dukla Trecin
+ 39:19
82
Martin Reimer
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 39:56
83
Robert Kessler
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 41:18
84
Tom Bossis
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 41:20
85
Kyle Buckosky
Bike Aid
Bike Aid
+ 41:26
86
Iuri Filosi
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 41:28
87
Franz Schiewer
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 43:18
88
Thomas Capocchi
d'Amico Bottecchia
d'Amico Bottecchia
+ 44:57
89
Max Walsleben
Team Stuttgart
Team Stuttgart
+ 46:05
90
Arnold Fiek
Team Stuttgart
Team Stuttgart
+ 46:52
91
Kai Kautz
Team Stuttgart
Team Stuttgart
+ 46:59
92
Ionut-Adrian Sdraila
+ 47:08
93
Matthias Schnapka
Bike Aid
Bike Aid
+ 48:10
94
Carol-Eduard Novak
Tusnad Cycling Team
Tusnad Cycling Team
+ 48:23
95
Manuel Stocker
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 50:35
96
Jonas Marc Leefmann
Bike Aid
Bike Aid
+ 50:37
97
Lars Pria
+ 51:18
98
Krisztián Lovassy
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 54:12
99
Marius-Cristian Petrache
,,
100
Gediminas Kaupas
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 55:07
101
Lucas Gaday Orozco
Uniero Wilier
Uniero Wilier
+ 58:58
102
Martin Duben
Kemo Dukla Trecin
Kemo Dukla Trecin
+ 1:29:18
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Mauro Finetto
SouthEast
SouthEast
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Mauro Finetto
SouthEast
SouthEast
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren