Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Sibiu Cycling Tour
Sibiu - Balea Lac
Sibiu Cycling Tour
Sibiu - Balea Lac
Datum
5 juli 2019
Startlocatie
Sibiu
Finish-locatie
Balea Lac
Afstand
163.30 km
Uitslag
Sibiu Cycling Tour (2.1)
Sibiu → Sibiu (163,30 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Kevin Rivera
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
4:28:23
2
Daniel Munoz Giraldo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 5
3
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 38
4
Serghei Tvetcov
Floyd's Pro Cycling
Floyd's Pro Cycling
+ 40
5
Ildar Arslanov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
6
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 45
7
Michal Schlegel
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 48
8
Mattia Bais
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
+ 49
9
Danilo Celano
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 1:08
10
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 1:15
11
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 1:17
12
Fabio Mazzucco
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 1:19
13
Attila Valter
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 1:20
14
Filippo Zana
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 1:21
15
Karel Hnik
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 1:24
16
Paolo Toto
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 1:32
17
Piotr Brozyna
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 1:40
18
Vitaliy Buts
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team
+ 2:17
19
Erik Fetter
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
+ 2:19
20
Justin Paroz
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 2:25
21
Michael Kukrle
Elkov - Author
Elkov - Author
,,
22
Denis Nekrasov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 2:34
23
Ivan Martinelli
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 2:36
24
Emil Dima
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 2:40
25
Bernat Font Mas
+ 2:45
26
Szymon Tracz
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 2:55
27
Michal Paluta
CCC Development Team
CCC Development Team
,,
28
Ziga Groselj
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 2:56
29
Jacopo Mosca
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 3:16
30
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 3:31
31
Savva Novikov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 3:36
32
Andriy Vasylyuk
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team
+ 3:42
33
Andras Szatmary
Cube - Csomor MTB Team
Cube - Csomor MTB Team
+ 3:43
34
Rick Pluimers
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 3:57
35
Piotr Pekala
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 4:04
36
Dario Puccioni
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 4:31
37
Isaiah Newkirk
+ 5:01
38
Dominik Neumann
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 6:15
39
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
40
Alexander Vdovin
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 6:30
41
Oleksandr Golovash
+ 6:50
42
Yannis Voisard
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 8:27
43
Daniel Arroyave Canas
Equipo Continental Orgullo Paisa
Equipo Continental Orgullo Paisa
+ 8:29
44
Viktor Filutas
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
+ 9:16
45
Niccolo' Salvietti
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 9:58
46
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 10:21
47
Aljaz Jarc
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
48
Denis-Marian Vulcan
Giotti Victoria
Giotti Victoria
,,
49
Franco Gabriel Orocito
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 11:51
50
Joel Suter
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 12:07
51
János Pelikán
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
+ 13:18
52
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 13:26
53
Josip Rumac
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
54
Yehor Dementyev
,,
55
Mel Van der Veekens
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 13:27
56
Ivar Slik
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
,,
57
Gorazd Per
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 16:54
58
Mykyta Zubenko
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling Team
+ 17:03
59
Frantisek Sisr
Elkov - Author
Elkov - Author
,,
60
Arseny Nikiforov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 18:31
61
Roman Kustadinchev
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 20:06
62
Daniel Moricz
+ 20:25
63
Leonardo Bonifazio
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 20:56
64
Riccardo Stacchiotti
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 21:04
65
Davide Bais
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
,,
66
Austin Stephens
+ 21:31
67
Oleksandr Prevar
+ 24:02
68
Federico Burchio
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 24:21
69
Wilmar Molina Rico
+ 24:34
70
Grant Ellwood
+ 25:47
71
Lars Loohuis
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 26:03
72
Vladyslav Soltasiuk
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team
+ 26:30
73
Evgeny Kobernyak
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 27:33
74
Daniel Crista
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 27:49
75
Alexandr Smirnov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 28:11
76
Nico Selenati
Akros - Thömus
Akros - Thömus
,,
77
Antoine Aebi
Akros - Thömus
Akros - Thömus
,,
78
Alexander Amiri
+ 28:12
79
Gabriele Petrelli
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
,,
80
Rubén Caseny Catala
Massi Vivo - Grupo Oresy
Massi Vivo - Grupo Oresy
+ 29:03
81
Mamyr Stash
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 30:13
82
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 31:40
83
Jaime Alberto Restrepo Diosa
+ 33:21
84
Andrea Meucci
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 35:01
85
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 36:09
86
Timo Güller
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 36:10
87
Lorant Balazsi
+ 36:58
88
David Alexander Maidana Ortiz
Massi Vivo - Grupo Oresy
Massi Vivo - Grupo Oresy
+ 37:14
89
Kacper Walkowiak
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 38:54
90
Andras Forray
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
+ 39:49
OTL
Simone Sterbini
Giotti Victoria
Giotti Victoria
OTL
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
Lokosphinx
OTL
Filippo Ferronato
OTL
Emanuele Onesti
Giotti Victoria
Giotti Victoria
OTL
Eduard-Michael Grosu
Delko Marseille Provence KTM
Delko Marseille Provence KTM
OTL
Angelo Raffaele
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
OTL
Gustavo Adolfo Mino Baez
Massi Vivo - Grupo Oresy
Massi Vivo - Grupo Oresy
DNS
Matteo Pelucchi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Kevin Rivera
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
9:20:17
2
Daniel Munoz Giraldo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 17
3
Justin Paroz
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 24
4
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 41
5
Serghei Tvetcov
Floyd's Pro Cycling
Floyd's Pro Cycling
+ 42
6
Ildar Arslanov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 43
7
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 50
8
Michal Schlegel
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 53
9
Mattia Bais
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
+ 1:00
10
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 1:18
11
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 1:20
12
Filippo Zana
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 1:21
13
Attila Valter
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 1:22
14
Karel Hnik
Elkov - Author
Elkov - Author
,,
15
Fabio Mazzucco
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
,,
16
Piotr Brozyna
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 1:40
17
Paolo Toto
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 2:13
18
Erik Fetter
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
+ 2:19
19
Michael Kukrle
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 2:21
20
Vitaliy Buts
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team
+ 2:27
21
Denis Nekrasov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 2:46
22
Emil Dima
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 2:48
23
Bernat Font Mas
+ 2:52
24
Michal Paluta
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 2:53
25
Ziga Groselj
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 3:02
26
Ivan Martinelli
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 3:04
27
Szymon Tracz
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 3:05
28
Jacopo Mosca
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 3:33
29
Savva Novikov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 3:48
30
Andriy Vasylyuk
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team
+ 3:49
31
Andras Szatmary
Cube - Csomor MTB Team
Cube - Csomor MTB Team
+ 3:50
32
Rick Pluimers
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 3:51
33
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 3:52
34
Piotr Pekala
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 4:20
35
Dario Puccioni
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 4:34
36
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 6:15
37
Dominik Neumann
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 6:19
38
Alexander Vdovin
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 6:47
39
Oleksandr Golovash
+ 7:02
40
Danilo Celano
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 7:56
41
Yannis Voisard
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 8:28
42
Daniel Arroyave Canas
Equipo Continental Orgullo Paisa
Equipo Continental Orgullo Paisa
+ 8:47
43
Viktor Filutas
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
+ 9:20
44
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 10:29
45
Aljaz Jarc
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 10:30
46
Niccolo' Salvietti
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 10:40
47
Denis-Marian Vulcan
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 11:25
48
Isaiah Newkirk
+ 11:54
49
Joel Suter
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 11:58
50
Ivar Slik
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 13:15
51
János Pelikán
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
+ 13:20
52
Mel Van der Veekens
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 13:22
53
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 13:25
54
Josip Rumac
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 13:30
55
Yehor Dementyev
+ 13:54
56
Frantisek Sisr
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 16:59
57
Franco Gabriel Orocito
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 17:00
58
Gorazd Per
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 17:09
59
Roman Kustadinchev
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 20:26
60
Daniel Moricz
+ 20:35
61
Riccardo Stacchiotti
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 20:51
62
Leonardo Bonifazio
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 20:53
63
Austin Stephens
+ 21:30
64
Mykyta Zubenko
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling Team
+ 22:19
65
Oleksandr Prevar
+ 24:11
66
Federico Burchio
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 24:28
67
Wilmar Molina Rico
+ 24:47
68
Arseny Nikiforov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 25:53
69
Davide Bais
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
+ 26:00
70
Nico Selenati
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 28:02
71
Antoine Aebi
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 28:04
72
Alexandr Smirnov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 28:16
73
Daniel Crista
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 28:29
74
Alexander Amiri
+ 28:36
75
Mamyr Stash
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 30:27
76
Evgeny Kobernyak
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 30:32
77
Vladyslav Soltasiuk
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team
+ 31:35
78
Grant Ellwood
+ 32:26
79
Gabriele Petrelli
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
+ 34:51
80
Timo Güller
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 36:10
81
Lars Loohuis
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 36:21
82
Kacper Walkowiak
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 39:05
83
Rubén Caseny Catala
Massi Vivo - Grupo Oresy
Massi Vivo - Grupo Oresy
+ 39:48
84
Lorant Balazsi
+ 42:08
85
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 42:15
86
Jaime Alberto Restrepo Diosa
+ 43:58
87
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 44:07
88
Andrea Meucci
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 45:44
89
David Alexander Maidana Ortiz
Massi Vivo - Grupo Oresy
Massi Vivo - Grupo Oresy
+ 1:00:11
90
Andras Forray
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
+ 1:03:00
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Justin Paroz
Akros - Thömus
Akros - Thömus
6
2
Riccardo Stacchiotti
Giotti Victoria
Giotti Victoria
4
3
Timo Güller
Akros - Thömus
Akros - Thömus
3
4
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
3
5
Joel Suter
Akros - Thömus
Akros - Thömus
2
6
Nico Selenati
Akros - Thömus
Akros - Thömus
2
7
Alexander Amiri
2
8
Davide Bais
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
1
Powered by
Cyclingflash.com
1
Kevin Rivera
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
20
2
Daniel Munoz Giraldo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
18
3
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
16
4
Serghei Tvetcov
Floyd's Pro Cycling
Floyd's Pro Cycling
14
5
Ildar Arslanov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
12
6
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
12
7
Justin Paroz
Akros - Thömus
Akros - Thömus
11
8
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
10
9
Michal Schlegel
Elkov - Author
Elkov - Author
8
10
Mattia Bais
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
7
11
Danilo Celano
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
6
12
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
5
13
Daniel Crista
Giotti Victoria
Giotti Victoria
3
14
Yehor Dementyev
2
15
Alexander Amiri
2
16
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
Adria Mobil
1
17
Davide Bais
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren