Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Sibiu Cycling Tour
Sibiu - Paltinis
Sibiu Cycling Tour
Sibiu - Paltinis
Datum
6 juli 2019
Startlocatie
Sibiu
Finish-locatie
Paltinis
Afstand
159.40 km
Uitslag
Sibiu Cycling Tour (2.1)
Sibiu → Sibiu (159,40 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
4:16:04
2
Attila Valter
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 1
3
Michal Schlegel
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 4
4
Mattia Bais
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
+ 9
5
Daniel Munoz Giraldo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
6
Kevin Rivera
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
7
Ildar Arslanov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 10
8
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
9
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 11
10
Serghei Tvetcov
Floyd's Pro Cycling
Floyd's Pro Cycling
,,
11
Fabio Mazzucco
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 14
12
Filippo Zana
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 20
13
Emil Dima
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 34
14
Danilo Celano
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 40
15
Paolo Toto
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 43
16
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 44
17
Erik Fetter
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
+ 46
18
Niccolo' Salvietti
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 52
19
Piotr Brozyna
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 1:03
20
Ziga Groselj
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 1:07
21
Michael Kukrle
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 1:12
22
Viktor Filutas
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
+ 1:22
23
Vitaliy Buts
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team
+ 1:24
24
Denis Nekrasov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 1:25
25
Bernat Font Mas
+ 1:26
26
Savva Novikov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 1:27
27
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
,,
28
Andriy Vasylyuk
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team
+ 1:28
29
Justin Paroz
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 1:32
30
Denis-Marian Vulcan
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 1:35
31
Ivan Martinelli
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 1:38
32
Yannis Voisard
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 1:40
33
Jacopo Mosca
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 3:03
34
Andras Szatmary
Cube - Csomor MTB Team
Cube - Csomor MTB Team
,,
35
Oleksandr Golovash
+ 3:10
36
Vladyslav Soltasiuk
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team
,,
37
Karel Hnik
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 3:32
38
Daniel Arroyave Canas
Equipo Continental Orgullo Paisa
Equipo Continental Orgullo Paisa
+ 6:15
39
Dominik Neumann
Elkov - Author
Elkov - Author
,,
40
Isaiah Newkirk
+ 7:03
41
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
42
Alexander Vdovin
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
43
Rick Pluimers
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 7:04
44
Ivar Slik
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
,,
45
Aljaz Jarc
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 7:19
46
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
47
Daniel Crista
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 7:55
48
Mel Van der Veekens
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 8:52
49
Dario Puccioni
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 9:12
50
Szymon Tracz
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 11:27
51
Piotr Pekala
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 11:30
52
Franco Gabriel Orocito
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
,,
53
Mykyta Zubenko
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling Team
+ 11:31
54
Leonardo Bonifazio
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
,,
55
Evgeny Kobernyak
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
56
Roman Kustadinchev
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
,,
57
Michal Paluta
CCC Development Team
CCC Development Team
,,
58
Arseny Nikiforov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 11:32
59
Daniel Moricz
,,
60
Davide Bais
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
+ 12:49
61
Federico Burchio
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 13:07
62
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 13:40
63
Gorazd Per
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 14:52
64
Mamyr Stash
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 15:28
65
Gabriele Petrelli
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
,,
66
Josip Rumac
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
67
Wilmar Molina Rico
,,
68
Yehor Dementyev
+ 15:29
69
Jaime Alberto Restrepo Diosa
,,
70
Alexander Amiri
+ 15:30
71
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
72
Frantisek Sisr
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 15:38
73
Timo Güller
Akros - Thömus
Akros - Thömus
,,
74
Antoine Aebi
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 15:39
75
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 15:40
76
Riccardo Stacchiotti
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 15:41
77
Grant Ellwood
+ 15:58
78
Austin Stephens
,,
79
János Pelikán
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
+ 16:40
80
Nico Selenati
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 17:39
81
Joel Suter
Akros - Thömus
Akros - Thömus
,,
82
Rubén Caseny Catala
Massi Vivo - Grupo Oresy
Massi Vivo - Grupo Oresy
+ 22:31
DNF
David Alexander Maidana Ortiz
Massi Vivo - Grupo Oresy
Massi Vivo - Grupo Oresy
DNF
Andras Forray
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
DNF
Kacper Walkowiak
CCC Development Team
CCC Development Team
DNF
Lars Loohuis
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
DNF
Lorant Balazsi
DNF
Alexandr Smirnov
Lokosphinx
Lokosphinx
DNF
Oleksandr Prevar
DNF
Andrea Meucci
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Kevin Rivera
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
13:36:30
2
Daniel Munoz Giraldo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 17
3
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 40
4
Serghei Tvetcov
Floyd's Pro Cycling
Floyd's Pro Cycling
+ 42
5
Ildar Arslanov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 43
6
Michal Schlegel
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 44
7
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 50
8
Mattia Bais
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
+ 1:00
9
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 1:01
10
Attila Valter
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 1:07
11
Fabio Mazzucco
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 1:27
12
Filippo Zana
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 1:32
13
Justin Paroz
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 1:46
14
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 1:52
15
Piotr Brozyna
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 2:34
16
Paolo Toto
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 2:47
17
Erik Fetter
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
+ 2:56
18
Emil Dima
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 3:13
19
Michael Kukrle
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 3:22
20
Vitaliy Buts
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team
+ 3:40
21
Ziga Groselj
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 3:59
22
Denis Nekrasov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 4:02
23
Bernat Font Mas
+ 4:08
24
Ivan Martinelli
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 4:33
25
Karel Hnik
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 4:45
26
Savva Novikov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 5:04
27
Andriy Vasylyuk
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team
+ 5:05
28
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 5:08
29
Jacopo Mosca
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 6:27
30
Andras Szatmary
Cube - Csomor MTB Team
Cube - Csomor MTB Team
+ 6:44
31
Danilo Celano
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 8:26
32
Yannis Voisard
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 9:59
33
Oleksandr Golovash
+ 10:03
34
Viktor Filutas
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
+ 10:33
35
Rick Pluimers
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 10:45
36
Niccolo' Salvietti
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 11:23
37
Dominik Neumann
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 12:25
38
Denis-Marian Vulcan
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 12:51
39
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 13:25
40
Dario Puccioni
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 13:37
41
Alexander Vdovin
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 13:41
42
Michal Paluta
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 14:14
43
Szymon Tracz
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 14:23
44
Daniel Arroyave Canas
Equipo Continental Orgullo Paisa
Equipo Continental Orgullo Paisa
+ 14:53
45
Piotr Pekala
CCC Development Team
CCC Development Team
+ 15:41
46
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 17:23
47
Aljaz Jarc
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 17:40
48
Isaiah Newkirk
+ 18:48
49
Ivar Slik
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 20:06
50
Mel Van der Veekens
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 22:03
51
Franco Gabriel Orocito
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 28:21
52
Josip Rumac
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 28:49
53
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 28:52
54
Yehor Dementyev
+ 29:13
55
Joel Suter
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 29:22
56
János Pelikán
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team
+ 29:51
57
Roman Kustadinchev
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 31:47
58
Gorazd Per
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 31:52
59
Daniel Moricz
+ 31:56
60
Leonardo Bonifazio
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
+ 32:14
61
Frantisek Sisr
Elkov - Author
Elkov - Author
+ 32:28
62
Mykyta Zubenko
Lviv Cycling Team
Lviv Cycling Team
+ 33:40
63
Vladyslav Soltasiuk
Kyiv Capital Team
Kyiv Capital Team
+ 34:36
64
Daniel Crista
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 36:15
65
Riccardo Stacchiotti
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 36:20
66
Arseny Nikiforov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 37:14
67
Austin Stephens
+ 37:19
68
Federico Burchio
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
+ 37:26
69
Davide Bais
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
+ 38:40
70
Wilmar Molina Rico
+ 40:06
71
Evgeny Kobernyak
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 41:53
72
Antoine Aebi
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 43:33
73
Alexander Amiri
+ 43:55
74
Nico Selenati
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 45:32
75
Mamyr Stash
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 45:46
76
Grant Ellwood
+ 48:15
77
Gabriele Petrelli
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
+ 50:10
78
Timo Güller
Akros - Thömus
Akros - Thömus
+ 51:39
79
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 57:34
80
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 57:38
81
Jaime Alberto Restrepo Diosa
+ 59:17
82
Rubén Caseny Catala
Massi Vivo - Grupo Oresy
Massi Vivo - Grupo Oresy
+ 1:02:10
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Joel Suter
Akros - Thömus
Akros - Thömus
8
2
Justin Paroz
Akros - Thömus
Akros - Thömus
6
3
Riccardo Stacchiotti
Giotti Victoria
Giotti Victoria
4
4
Ivar Slik
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
3
5
Timo Güller
Akros - Thömus
Akros - Thömus
3
6
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
3
7
Michael Kukrle
Elkov - Author
Elkov - Author
2
8
Mel Van der Veekens
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
2
9
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
Adria Mobil
2
10
Alexander Amiri
2
11
Nico Selenati
Akros - Thömus
Akros - Thömus
2
12
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
1
13
Ziga Groselj
Adria Mobil
Adria Mobil
1
14
Danilo Celano
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
1
15
Davide Bais
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Kevin Rivera
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
20
2
Daniel Munoz Giraldo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
20
3
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
17
4
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
16
5
Dario Puccioni
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
16
6
Serghei Tvetcov
Floyd's Pro Cycling
Floyd's Pro Cycling
14
7
Michal Schlegel
Elkov - Author
Elkov - Author
14
8
Ildar Arslanov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
12
9
Jon Bozic
Adria Mobil
Adria Mobil
12
10
Mattia Bais
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
11
11
Justin Paroz
Akros - Thömus
Akros - Thömus
11
12
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
10
13
Attila Valter
CCC Development Team
CCC Development Team
8
14
Danilo Celano
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
8
15
Mel Van der Veekens
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
6
16
Joel Suter
Akros - Thömus
Akros - Thömus
6
17
Ivan Martinelli
d'Amico - UM Tools
d'Amico - UM Tools
4
18
Daniel Crista
Giotti Victoria
Giotti Victoria
3
19
Michael Kukrle
Elkov - Author
Elkov - Author
2
20
Yehor Dementyev
2
21
Alexander Amiri
2
22
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
Adria Mobil
1
23
Davide Bais
Cycling Team Friuli
Cycling Team Friuli
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren