Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Sri Lanka T-Cup
Mahiyangana - Kandy
Sri Lanka T-Cup
Mahiyangana - Kandy
Datum
5 mei 2018
Startlocatie
Mahiyangana
Finish-locatie
Kandy
Afstand
71.00 km
Uitslag
Sri Lanka T-Cup (2.2)
Mahiyangana → Mahiyangana (71,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Yevgeniy Nepomnyachshiy
Vino - Astana Motors
Vino - Astana Motors
2:12:23
2
Arman Kamyshev
Vino - Astana Motors
Vino - Astana Motors
+ 12
3
Nicholas White
Oliver's Real Food Racing
Oliver's Real Food Racing
+ 38
4
Nur Amirull Fakhruddin Mazuki
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
5
Stepan Astafyev
Vino - Astana Motors
Vino - Astana Motors
,,
6
Yasuharu Nakajima
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
,,
7
Alexey Voloshin
Vino - Astana Motors
Vino - Astana Motors
,,
8
Hiratsuka Yoshimitsu
Team Ukyo
Team Ukyo
,,
9
Jonel Carcueva
,,
10
Logan Griffin
Nex CCN Cycling Team
Nex CCN Cycling Team
,,
11
Nick Miller
,,
12
Naoya Yoshioka
Team Ukyo
Team Ukyo
,,
13
Kenji Nakanishi
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 41
14
Suguru Tokuda
Team Ukyo
Team Ukyo
,,
15
Campbell Jones
Oliver's Real Food Racing
Oliver's Real Food Racing
+ 45
16
Thomas Lebas
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 57
17
Yudai Arashiro
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
,,
18
Kane Richards
Team McDonalds Downunder
Team McDonalds Downunder
+ 2:56
19
Hari Fitrianto
Nex CCN Cycling Team
Nex CCN Cycling Team
+ 3:10
20
Nicolas Pierre Magnan
+ 3:12
21
Julien Amadori
Project Nico Cote d'Azur
Project Nico Cote d'Azur
+ 3:26
22
Rellamas Ronnel Hualda
+ 10:41
23
Dong Hyun Choi
,,
24
Viktor Okishev
Vino - Astana Motors
Vino - Astana Motors
,,
25
Jay Lampawog
,,
26
Ryan Ariehan
Nex CCN Cycling Team
Nex CCN Cycling Team
,,
27
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
28
Bryant Sepnio
,,
29
Muhamad Afiq Huznie Othman
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 10:46
30
Viran Appuhamy
+ 14:13
31
Ronan Poulizac
+ 14:52
32
Seok Hyun Ham
Gapyeong Cycling Team
Gapyeong Cycling Team
,,
33
Eiichi Hirai
Team Ukyo
Team Ukyo
,,
34
Janaka Kumara
+ 15:34
35
Yeonwoo Yoo
+ 15:47
36
Prabath Silva
,,
37
Thomas Coates
Team McDonalds Downunder
Team McDonalds Downunder
+ 15:52
38
Lex Nederlof
,,
39
Konstantine Fast
Nex CCN Cycling Team
Nex CCN Cycling Team
,,
40
Noël Richet
,,
41
Cameron Layton
Team McDonalds Downunder
Team McDonalds Downunder
,,
42
Avishka Dilnuwan Mawathage
,,
43
Carsten Chapman
Oliver's Real Food Racing
Oliver's Real Food Racing
,,
44
Sean Whitfield
Oliver's Real Food Racing
Oliver's Real Food Racing
,,
45
Boots Ryan Cayubit
,,
46
Tanzou Tokuda
Team Ukyo
Team Ukyo
,,
47
Tatsuki Amagoi
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
,,
48
Fintan Conway
,,
49
Sudeera Nilanga
,,
50
Joo-Seok Kim
Gapyeong Cycling Team
Gapyeong Cycling Team
,,
51
Stéphane Poulhiès
,,
52
Priyantha Mudiyanselage
+ 20:28
53
Eunseong Jung
Gapyeong Cycling Team
Gapyeong Cycling Team
+ 20:39
54
Irwandie Lakasek
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
55
Dilnuwan Warnakulasooriyage
,,
56
Lahiru Fernando
,,
57
Darshana Fernando
,,
58
Mohd Harrif Saleh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
59
Dadang Andri Sehaji
+ 22:54
60
Sanju Sembukutti Arachchige
+ 26:27
OVL
Toni Alfian Syah
Java Partizan
Java Partizan
OVL
Jérémy Letue
OVL
Yi Peng Teoh
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Yasuharu Nakajima
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
5:00:31
2
Stepan Astafyev
Vino - Astana Motors
Vino - Astana Motors
+ 3
3
Hiratsuka Yoshimitsu
Team Ukyo
Team Ukyo
+ 12
4
Logan Griffin
Nex CCN Cycling Team
Nex CCN Cycling Team
+ 2:34
5
Naoya Yoshioka
Team Ukyo
Team Ukyo
+ 2:41
6
Yevgeniy Nepomnyachshiy
Vino - Astana Motors
Vino - Astana Motors
+ 2:47
7
Campbell Jones
Oliver's Real Food Racing
Oliver's Real Food Racing
+ 2:48
8
Arman Kamyshev
Vino - Astana Motors
Vino - Astana Motors
+ 3:01
9
Nicholas White
Oliver's Real Food Racing
Oliver's Real Food Racing
+ 3:31
10
Jonel Carcueva
+ 3:35
11
Nick Miller
,,
12
Alexey Voloshin
Vino - Astana Motors
Vino - Astana Motors
,,
13
Nur Amirull Fakhruddin Mazuki
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
14
Kenji Nakanishi
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 3:38
15
Suguru Tokuda
Team Ukyo
Team Ukyo
,,
16
Thomas Lebas
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 3:54
17
Yudai Arashiro
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
,,
18
Nicolas Pierre Magnan
+ 5:15
19
Julien Amadori
+ 5:27
20
Kane Richards
Team McDonalds Downunder
Team McDonalds Downunder
+ 5:53
21
Hari Fitrianto
Nex CCN Cycling Team
Nex CCN Cycling Team
+ 6:07
22
Dong Hyun Choi
+ 12:34
23
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 12:44
24
Jay Lampawog
,,
25
Rellamas Ronnel Hualda
+ 13:38
26
Viktor Okishev
Vino - Astana Motors
Vino - Astana Motors
,,
27
Ryan Ariehan
Nex CCN Cycling Team
Nex CCN Cycling Team
,,
28
Bryant Sepnio
,,
29
Muhamad Afiq Huznie Othman
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 13:43
30
Viran Appuhamy
+ 17:10
31
Yeonwoo Yoo
+ 17:49
32
Seok Hyun Ham
Gapyeong Cycling Team
Gapyeong Cycling Team
,,
33
Eiichi Hirai
Team Ukyo
Team Ukyo
,,
34
Ronan Poulizac
,,
35
Thomas Coates
Team McDonalds Downunder
Team McDonalds Downunder
+ 17:55
36
Janaka Kumara
+ 18:31
37
Prabath Silva
+ 18:44
38
Tatsuki Amagoi
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 18:49
39
Joo-Seok Kim
Gapyeong Cycling Team
Gapyeong Cycling Team
,,
40
Sean Whitfield
Oliver's Real Food Racing
Oliver's Real Food Racing
,,
41
Cameron Layton
Team McDonalds Downunder
Team McDonalds Downunder
,,
42
Stéphane Poulhiès
,,
43
Lex Nederlof
,,
44
Konstantine Fast
Nex CCN Cycling Team
Nex CCN Cycling Team
,,
45
Noël Richet
,,
46
Tanzou Tokuda
Team Ukyo
Team Ukyo
,,
47
Avishka Dilnuwan Mawathage
,,
48
Fintan Conway
,,
49
Sudeera Nilanga
,,
50
Boots Ryan Cayubit
,,
51
Carsten Chapman
Oliver's Real Food Racing
Oliver's Real Food Racing
+ 18:59
52
Priyantha Mudiyanselage
+ 23:25
53
Eunseong Jung
Gapyeong Cycling Team
Gapyeong Cycling Team
+ 23:35
54
Irwandie Lakasek
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 23:36
55
Mohd Harrif Saleh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
56
Lahiru Fernando
,,
57
Darshana Fernando
,,
58
Dilnuwan Warnakulasooriyage
,,
59
Dadang Andri Sehaji
+ 25:59
60
Sanju Sembukutti Arachchige
+ 29:24
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Yasuharu Nakajima
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
24
2
Stepan Astafyev
Vino - Astana Motors
Vino - Astana Motors
23
3
Yevgeniy Nepomnyachshiy
Vino - Astana Motors
Vino - Astana Motors
15
4
Arman Kamyshev
Vino - Astana Motors
Vino - Astana Motors
15
5
Logan Griffin
Nex CCN Cycling Team
Nex CCN Cycling Team
13
6
Hiratsuka Yoshimitsu
Team Ukyo
Team Ukyo
12
7
Nicholas White
Oliver's Real Food Racing
Oliver's Real Food Racing
9
8
Nur Amirull Fakhruddin Mazuki
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
7
9
Dong Hyun Choi
7
10
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
6
11
Yeonwoo Yoo
6
12
Naoya Yoshioka
Team Ukyo
Team Ukyo
5
13
Julien Amadori
5
14
Alexey Voloshin
Vino - Astana Motors
Vino - Astana Motors
4
15
Thomas Coates
Team McDonalds Downunder
Team McDonalds Downunder
3
16
Jonel Carcueva
2
17
Jay Lampawog
2
18
Eunseong Jung
Gapyeong Cycling Team
Gapyeong Cycling Team
2
19
Muhamad Afiq Huznie Othman
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Julien Amadori
25
2
Hari Fitrianto
Nex CCN Cycling Team
Nex CCN Cycling Team
20
3
Logan Griffin
Nex CCN Cycling Team
Nex CCN Cycling Team
12
4
Thomas Lebas
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
10
5
Nicolas Pierre Magnan
8
6
Jonel Carcueva
6
7
Nick Miller
4
8
Kenji Nakanishi
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
2
9
Yudai Arashiro
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
2
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren