Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Ster ZLM Toer
Verviers - Jalhay
Ster ZLM Toer
Verviers - Jalhay
Datum
18 juni 2011
Startlocatie
Verviers
Finish-locatie
Jalhay
Afstand
194.00 km
Uitslag
Ster ZLM Toer (2.1)
Verviers → Verviers (194,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Philippe Gilbert
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
4:47:48
2
Niki Terpstra
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
+ 1
3
Ramunas Navardauskas
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
,,
4
Joost van Leijen
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
5
David Tanner
Team Saxo Bank - SunGard
Team Saxo Bank - SunGard
+ 19
6
Matti Helminen
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
+ 21
7
Johnny Hoogerland
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 45
8
Davide Appollonio
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 1:12
9
Dennis van Winden
Rabobank
Rabobank
+ 1:16
10
Alex Dowsett
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 1:17
11
Johan Coenen
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
12
Lars Ytting Bak
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
,,
13
Roy Curvers
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
14
Dimitri Claeys
Team Netapp
Team Netapp
,,
15
Laurens De Vreese
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
16
Koen de Kort
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
17
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
18
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
19
Gianni Meersman
FDJ
FDJ
,,
20
Jelle Wallays
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
21
Michel Kreder
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
,,
22
Nikolas Maes
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
,,
23
Robert Retschke
Team Netapp
Team Netapp
,,
24
Björn Leukemans
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 1:25
25
Anders Lund
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
26
Patrick Gretsch
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
+ 1:27
27
Klaas Lodewyck
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
,,
28
Johan Vansummeren
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
,,
29
Jonas Aaen Jörgensen
Team Saxo Bank - SunGard
Team Saxo Bank - SunGard
,,
30
Sander Oostlander
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 1:36
31
Caleb Fairly
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
,,
32
Kurt Hovelijnck
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
33
Arnaud Gérard
FDJ
FDJ
+ 1:39
34
Tom Stamsnijder
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
35
Bert-Jan Lindeman
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:41
36
Alberto Ongarato
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 1:58
37
Matthieu Sprick
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
38
Romain Feillu
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 2:06
39
Sebastian Langeveld
Rabobank
Rabobank
,,
40
Hayden Roulston
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
,,
41
Sebastian Lang
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
+ 2:41
42
Yoann Offredo
FDJ
FDJ
+ 2:47
43
Bart De Clercq
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
+ 2:59
44
Bram Tankink
Rabobank
Rabobank
+ 4:55
45
Stef Clement
Rabobank
Rabobank
+ 6:21
46
Huub Duyn
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
47
Cédric Pineau
FDJ
FDJ
+ 6:34
48
Olivier Bonnaire
FDJ
FDJ
+ 8:52
49
Pim de Beer
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 11:04
50
Michaël Baer
Team Netapp
Team Netapp
+ 11:06
51
Kenny Dehaes
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
+ 11:07
52
Michael Matthews
Rabobank
Rabobank
+ 12:11
53
Russell Downing
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 13:44
54
Jasper Ockeloen
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
55
Martin Pedersen (1)
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
56
Mark Renshaw
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
,,
57
Guillaume Van Keirsbulck
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
,,
58
Leigh Howard
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
,,
59
Kevin Hulsmans
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
60
David Boucher
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
,,
61
Geert Verheyen
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
62
Dominique Cornu
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
63
Eric Baumann
Team Netapp
Team Netapp
,,
64
Michael Van Staeyen
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
65
Matthew Brammeier
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
,,
66
Sjoerd Kouwenhoven
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
67
Robert Wagner
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
68
Andreas Schillinger
Team Netapp
Team Netapp
,,
69
Johim Ariesen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
70
Michael Schwarzmann
Team Netapp
Team Netapp
,,
71
Sierk-Jan de Haan
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
72
Steven Van Vooren
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
73
Yann Huguet
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
74
Frédéric Guesdon
FDJ
FDJ
,,
75
Bert Scheirlinckx
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
76
Marcello Pavarin
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
77
Juan José Haedo
Team Saxo Bank - SunGard
Team Saxo Bank - SunGard
+ 13:52
78
Lucas Sebastian Haedo
Team Saxo Bank - SunGard
Team Saxo Bank - SunGard
,,
79
Tyler Farrar
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
,,
80
Jens Debusschere
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
,,
81
Timon Seubert
Team Netapp
Team Netapp
,,
82
Andreas Klier
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
,,
83
Julian Dean
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
,,
84
Bart Dockx
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
85
Bert De Waele
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
86
Jérôme Pineau
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
,,
87
Anthony Roux
FDJ
FDJ
,,
88
Alex Rasmussen
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
,,
89
Michael Morkov
Team Saxo Bank - SunGard
Team Saxo Bank - SunGard
,,
90
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank - SunGard
Team Saxo Bank - SunGard
,,
91
Albert Timmer
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
92
Reinier Honig
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
,,
93
William Clarke
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
94
Jens Mouris
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
95
Gorik Gardeyn
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
96
Kevin Van Impe
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
,,
97
Addy Engels
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
,,
98
Rikke Dijkxhoorn
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
99
Giacomo Nizzolo
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
+ 13:58
100
Roger Kluge
Skil - Shimano
Skil - Shimano
+ 14:00
101
Cornelius van Ooijen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 22:27
102
Jelle Posthuma
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 22:29
103
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
104
Theo Bos
Rabobank
Rabobank
,,
105
Yoeri Havik
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
,,
106
Dominic Klemme
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
107
Michael Vanderaerden
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
108
Sander Helven
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
,,
109
Steven Cozza
Team Netapp
Team Netapp
,,
110
Frederique Robert
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
,,
111
Adam Blythe
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
,,
112
Andreas Stauff
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
,,
113
Kris Boeckmans
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 22:33
DNS
Wilfried Cretskens
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
DNS
Brian Megens
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
DNS
Kenny Robert van Hummel
Skil - Shimano
Skil - Shimano
DNS
Baptiste Planckaert
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
DNF
James Spragg
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
DNF
Stefan Vreugdenhil
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
DNF
Remco Te Brake
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
DNF
Bas Krauwel
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
DNF
Ronan van Zandbeek
Skil - Shimano
Skil - Shimano
DNF
Yauheni Hutarovich
FDJ
FDJ
DNF
Martijn Maaskant
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
DNF
Brett Lancaster
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
DNF
Martin Mortensen
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
DNF
Jos van Emden
Rabobank
Rabobank
DNF
Michael Barry
Sky Procycling
Sky Procycling
DNF
Graeme Brown
Rabobank
Rabobank
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Philippe Gilbert
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
14:20:16
2
Niki Terpstra
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
+ 1
3
Ramunas Navardauskas
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
+ 12
4
Joost van Leijen
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 33
5
David Tanner
Team Saxo Bank - SunGard
Team Saxo Bank - SunGard
+ 41
6
Matti Helminen
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
+ 44
7
Johnny Hoogerland
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 1:15
8
Alex Dowsett
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 1:18
9
Patrick Gretsch
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
+ 1:22
10
Davide Appollonio
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 1:23
11
Lars Ytting Bak
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
+ 1:28
12
Dennis van Winden
Rabobank
Rabobank
+ 1:31
13
Gianni Meersman
FDJ
FDJ
+ 1:33
14
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
+ 1:34
15
Jelle Wallays
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 1:40
16
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 1:42
17
Koen de Kort
Skil - Shimano
Skil - Shimano
+ 1:43
18
Sander Oostlander
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 1:44
19
Dimitri Claeys
Team Netapp
Team Netapp
+ 1:45
20
Robert Retschke
Team Netapp
Team Netapp
,,
21
Michel Kreder
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
+ 1:47
22
Johan Coenen
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
,,
23
Johan Vansummeren
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
+ 1:49
24
Nikolas Maes
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
+ 1:50
25
Klaas Lodewyck
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
+ 1:51
26
Björn Leukemans
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 2:00
27
Arnaud Gérard
FDJ
FDJ
,,
28
Laurens De Vreese
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 2:05
29
Anders Lund
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
,,
30
Roy Curvers
Skil - Shimano
Skil - Shimano
+ 2:07
31
Jonas Aaen Jörgensen
Team Saxo Bank - SunGard
Team Saxo Bank - SunGard
,,
32
Sebastian Langeveld
Rabobank
Rabobank
+ 2:11
33
Kurt Hovelijnck
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
+ 2:12
34
Bert-Jan Lindeman
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 2:33
35
Sebastian Lang
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
+ 2:59
36
Hayden Roulston
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
+ 3:04
37
Yoann Offredo
FDJ
FDJ
+ 3:06
38
Romain Feillu
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 3:13
39
Bart De Clercq
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
+ 3:18
40
Alberto Ongarato
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 3:28
41
Bram Tankink
Rabobank
Rabobank
+ 5:06
42
Stef Clement
Rabobank
Rabobank
+ 6:32
43
Matthieu Sprick
Skil - Shimano
Skil - Shimano
+ 6:36
44
Tom Stamsnijder
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
+ 6:39
45
Huub Duyn
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
+ 6:49
46
Cédric Pineau
FDJ
FDJ
+ 7:05
47
Caleb Fairly
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
+ 8:06
48
Olivier Bonnaire
FDJ
FDJ
+ 11:09
49
Kenny Dehaes
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
+ 11:43
50
Michaël Baer
Team Netapp
Team Netapp
+ 11:54
51
Michael Matthews
Rabobank
Rabobank
+ 12:21
52
Pim de Beer
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 12:32
53
Tyler Farrar
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
+ 13:51
54
Anthony Roux
FDJ
FDJ
+ 13:53
55
Dominique Cornu
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 13:56
56
Michael Morkov
Team Saxo Bank - SunGard
Team Saxo Bank - SunGard
+ 14:05
57
Andreas Schillinger
Team Netapp
Team Netapp
+ 14:12
58
Timon Seubert
Team Netapp
Team Netapp
+ 14:13
59
Roger Kluge
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
60
Kevin Van Impe
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
+ 14:16
61
Andreas Klier
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
+ 14:18
62
Frédéric Guesdon
FDJ
FDJ
+ 14:19
63
Juan José Haedo
Team Saxo Bank - SunGard
Team Saxo Bank - SunGard
,,
64
Yann Huguet
Skil - Shimano
Skil - Shimano
,,
65
Giacomo Nizzolo
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
+ 14:20
66
Bert Scheirlinckx
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
+ 14:22
67
Jérôme Pineau
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
+ 14:25
68
Bart Dockx
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
+ 14:30
69
Sjoerd Kouwenhoven
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 14:32
70
Gorik Gardeyn
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
71
Rikke Dijkxhoorn
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 14:34
72
Martin Pedersen (1)
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
+ 14:37
73
Marcello Pavarin
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
74
Bert De Waele
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
+ 14:40
75
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank - SunGard
Team Saxo Bank - SunGard
+ 14:41
76
Geert Verheyen
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
+ 14:49
77
Addy Engels
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
+ 14:51
78
Michael Van Staeyen
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 14:53
79
Leigh Howard
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
+ 14:54
80
Reinier Honig
Landbouwkrediet
Landbouwkrediet
+ 15:04
81
Lucas Sebastian Haedo
Team Saxo Bank - SunGard
Team Saxo Bank - SunGard
+ 15:20
82
Jasper Ockeloen
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
+ 15:21
83
Kevin Hulsmans
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
+ 16:24
84
Albert Timmer
Skil - Shimano
Skil - Shimano
+ 18:15
85
William Clarke
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
+ 20:07
86
Julian Dean
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
+ 20:29
87
Jens Mouris
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 22:44
88
Mark Renshaw
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
+ 22:49
89
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 22:53
90
Adam Blythe
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
+ 24:05
91
Sierk-Jan de Haan
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 25:27
92
Guillaume Van Keirsbulck
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
+ 25:28
93
Eric Baumann
Team Netapp
Team Netapp
+ 25:46
94
Michael Schwarzmann
Team Netapp
Team Netapp
+ 25:47
95
Johim Ariesen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 25:54
96
Alex Rasmussen
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
+ 28:02
97
Steven Van Vooren
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 28:25
98
Russell Downing
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 29:11
99
Matthew Brammeier
Team HTC - Highroad
Team HTC - Highroad
+ 30:17
100
Dominic Klemme
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
+ 34:04
101
Theo Bos
Rabobank
Rabobank
+ 34:12
102
Jens Debusschere
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
+ 34:32
103
Robert Wagner
Team Leopard - Trek
Team Leopard - Trek
+ 34:40
104
Andreas Stauff
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
+ 34:42
105
Jelle Posthuma
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 36:05
106
Kris Boeckmans
Topsport Vlaanderen - Mercator
Topsport Vlaanderen - Mercator
+ 37:13
107
Yoeri Havik
Cyclingteam De Rijke
Cyclingteam De Rijke
+ 37:14
108
Frederique Robert
Quick Step Cycling Team
Quick Step Cycling Team
+ 37:34
109
Sander Helven
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
+ 38:47
110
Steven Cozza
Team Netapp
Team Netapp
+ 43:26
111
David Boucher
Omega Pharma - Lotto
Omega Pharma - Lotto
+ 44:00
112
Michael Vanderaerden
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
+ 53:31
113
Cornelius van Ooijen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:00:07
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Tyler Farrar
Garmin - Cervélo
Garmin - Cervélo
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Huub Duyn
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
Donckers Koffie-Jelly Belly Cycling Team
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren