Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk
Breda - Breda
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk
Breda - Breda
Datum
13 juni 2013
Startlocatie
Breda
Finish-locatie
Breda
Afstand
175.70 km
Uitslag
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk (2.1)
Breda → Breda (175,70 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Theo Bos
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
3:53:40
2
André Greipel
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
3
Mark Cavendish
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
4
Blaz Jarc
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
5
Marcel Kittel
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
6
Raymond Kreder
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
7
Gregory Henderson
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
8
Danilo Wyss
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
9
Tom Veelers
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
10
Jetse Bol
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
11
Jurgen Roelandts
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
12
Maurits Lammertink
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
13
Lars Boom
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
14
Steele Von Hoff
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
15
Robert Wagner
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
16
Michal Golas
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
17
Andrew Fenn
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
18
Thomas Dekker
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
19
Marcel Sieberg
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
20
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
21
Jonas Aaen Jörgensen
Team Saxo - Tinkoff
Team Saxo - Tinkoff
,,
22
Luka Mezgec
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
+ 10
23
Bert De Backer
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
+ 16
24
Ramon Sinkeldam
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
+ 27
25
Matteo Trentin
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 1:14
26
Rens te Stroet
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 2:36
27
Steven Lammertink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
28
Roy Curvers
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
29
Takashi Miyazawa
Team Saxo - Tinkoff
Team Saxo - Tinkoff
,,
30
Dries Hollanders
Metec - TKH Continental Cyclingteam
Metec - TKH Continental Cyclingteam
,,
31
Roger Kluge
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
32
Thijs Al
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
+ 4:57
33
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
34
Sergei Pomoshnikov
Rusvelo
Rusvelo
+ 6:37
35
Roman Maikin
Rusvelo
Rusvelo
,,
36
Martijn Keizer
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
37
Jos van Emden
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
38
Tom Van Asbroeck
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
39
Tom Vermeer
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
40
Jim van den Berg
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
41
Arno van der Zwet
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
42
Sjoerd Kouwenhoven
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
43
Maxime Vantomme
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
44
Alessandro Ballan
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
45
Davide Rebellin
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
46
Rob Ruijgh
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
47
Andrei Solomennikov
Rusvelo
Rusvelo
,,
48
Nikolay Trusov
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
49
Johim Ariesen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
50
Igor Boev
Rusvelo
Rusvelo
,,
51
Sébastien Delfosse
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
52
Sjors Roosen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
53
Wouter Mol
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
54
Kurt Hovelijnck
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
55
Frederik Willems
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
56
Robbert de Greef
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
57
Berden de Vries
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
58
Scott Thwaites
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
59
Alexander Serov
Rusvelo
Rusvelo
,,
60
Jay McCarthy
Team Saxo - Tinkoff
Team Saxo - Tinkoff
,,
61
Viktor Manakov
Rusvelo
Rusvelo
,,
62
Michel Kreder
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
63
Michael Van Staeyen
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
64
Nathan Haas
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
65
Rory Sutherland
Team Saxo - Tinkoff
Team Saxo - Tinkoff
,,
66
Markus Eichler
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
67
Jaroslaw Marycz
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
68
Michael Schwarzmann
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
69
Baptiste Planckaert
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
70
Ralf Matzka
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
71
Daan Soete
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
,,
72
Bart Wellens
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
,,
73
Coen Vermeltfoort
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
74
Robin Chaigneau
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
75
Remco Te Brake
Metec - TKH Continental Cyclingteam
Metec - TKH Continental Cyclingteam
,,
76
Bouke Kuiper
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
77
Luc Hagenaars
Metec - TKH Continental Cyclingteam
Metec - TKH Continental Cyclingteam
,,
78
Barry Markus
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
79
Reinier Honig
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
80
Anders Lund
Team Saxo - Tinkoff
Team Saxo - Tinkoff
,,
81
Rick Flens
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
82
Zico Waeytens
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
83
Yves Lampaert
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
84
Christopher Juul Jensen
Team Saxo - Tinkoff
Team Saxo - Tinkoff
,,
85
Huub Duyn
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
86
Pieter Jacobs
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
87
Tobias Ludvigsson
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
88
Wim Botman
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
89
Albert Timmer
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
,,
90
Corné Van Kessel
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
,,
91
Gijs Van Hoecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
92
Adam Hansen
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
93
Frantisek Rabon
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
94
Kenny Robert van Hummel
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
95
Rob Peeters
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
,,
96
Gert Dockx
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
97
Gert Steegmans
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
98
Jasper Hamelink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
99
Brian van Goethem
Metec - TKH Continental Cyclingteam
Metec - TKH Continental Cyclingteam
,,
100
Dylan Groenewegen
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
101
Ronan van Zandbeek
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
102
Tom Meeusen
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
,,
103
Stijn Steels
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
104
Wim Stroetinga
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
105
Jonathan McEvoy
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
106
Adam Blythe
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
107
Frédéric Amorison
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
108
Erick Rowsell
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
109
Pim Ligthart
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
110
Lars Ytting Bak
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
111
Sebastian Lander
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
112
Martijn Maaskant
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
113
Graeme Brown
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
114
Jérôme Pineau
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
115
Sébastien Rosseler
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
116
Sven Vandousselaere
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
117
Jonathan Breyne
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 12:41
118
Joeri Adams
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
,,
119
Adrian Kurek
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
120
Dries Devenyns
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
121
Tomasz Kiendys
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 14:30
122
Evgeny Kovalev
Rusvelo
Rusvelo
,,
123
Jack Bobridge
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
124
Jurriën Bosters
Metec - TKH Continental Cyclingteam
Metec - TKH Continental Cyclingteam
,,
125
Oscar Riesebeek
Metec - TKH Continental Cyclingteam
Metec - TKH Continental Cyclingteam
,,
126
Bart van Haaren
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
127
Stefan Vreugdenhil
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
128
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
DNF
Nick Nuyens
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
DNF
Mateusz Nowak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
DNF
Grzegorz Stepniak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
DNF
Ivan Kovalev
Rusvelo
Rusvelo
DNF
Adrian Palomares Villaplana
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
DNF
Jesper Asselman
Metec - TKH Continental Cyclingteam
Metec - TKH Continental Cyclingteam
DNF
Jeff Vermeulen
Metec - TKH Continental Cyclingteam
Metec - TKH Continental Cyclingteam
DNF
Arnaud Jouffroy
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
DNF
Yannick Eijssen
BMC Racing Team
BMC Racing Team
DNF
Piotr Gawronski
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
DNF
Klaas Lodewyck
BMC Racing Team
BMC Racing Team
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Robert Wagner
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
4:03:20
2
Lars Boom
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 2
3
Marcel Kittel
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
+ 4
4
Andrew Fenn
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 6
5
André Greipel
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
+ 7
6
Michal Golas
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 11
7
Marcel Sieberg
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
+ 13
8
Mark Cavendish
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 14
9
Thomas Dekker
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 21
10
Jetse Bol
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 23
11
Maurits Lammertink
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 24
12
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 29
13
Jurgen Roelandts
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
+ 32
14
Tom Veelers
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
+ 36
15
Blaz Jarc
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
+ 38
16
Jonas Aaen Jörgensen
Team Saxo - Tinkoff
Team Saxo - Tinkoff
+ 45
17
Raymond Kreder
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 46
18
Gregory Henderson
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
+ 47
19
Danilo Wyss
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 51
20
Ramon Sinkeldam
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
+ 1:02
21
Luka Mezgec
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
+ 1:07
22
Bert De Backer
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
+ 1:13
23
Steele Von Hoff
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 1:16
24
Theo Bos
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 1:24
25
Matteo Trentin
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 1:54
26
Roger Kluge
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
+ 2:57
27
Steven Lammertink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 3:02
28
Dries Hollanders
Metec - TKH Continental Cyclingteam
Metec - TKH Continental Cyclingteam
+ 3:06
29
Rens te Stroet
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 3:30
30
Roy Curvers
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
+ 3:37
31
Takashi Miyazawa
Team Saxo - Tinkoff
Team Saxo - Tinkoff
+ 3:43
32
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 5:25
33
Thijs Al
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
+ 5:26
34
Tobias Ludvigsson
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
+ 6:40
35
Alexander Serov
Rusvelo
Rusvelo
+ 6:47
36
Markus Eichler
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
+ 6:48
37
Albert Timmer
Team Argos - Shimano
Team Argos - Shimano
+ 6:53
38
Sébastien Rosseler
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 6:54
39
Nikolay Trusov
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 6:55
40
Stijn Steels
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
41
Arno van der Zwet
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
42
Michel Kreder
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 6:56
43
Rory Sutherland
Team Saxo - Tinkoff
Team Saxo - Tinkoff
,,
44
Rob Ruijgh
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 6:58
45
Wouter Mol
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
46
Martijn Keizer
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
47
Sjors Roosen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 7:01
48
Remco Te Brake
Metec - TKH Continental Cyclingteam
Metec - TKH Continental Cyclingteam
+ 7:03
49
Jaroslaw Marycz
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 7:04
50
Yves Lampaert
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
51
Jérôme Pineau
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
52
Michael Schwarzmann
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
53
Davide Rebellin
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 7:05
54
Brian van Goethem
Metec - TKH Continental Cyclingteam
Metec - TKH Continental Cyclingteam
+ 7:06
55
Kenny Robert van Hummel
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
56
Nathan Haas
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 7:07
57
Christopher Juul Jensen
Team Saxo - Tinkoff
Team Saxo - Tinkoff
,,
58
Wim Stroetinga
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
+ 7:08
59
Coen Vermeltfoort
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
60
Frédéric Amorison
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 7:11
61
Baptiste Planckaert
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 7:13
62
Adam Hansen
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
63
Tom Vermeer
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
64
Maxime Vantomme
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 7:14
65
Berden de Vries
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 7:15
66
Alessandro Ballan
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 7:16
67
Martijn Maaskant
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 7:17
68
Robin Chaigneau
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
69
Zico Waeytens
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
70
Gert Steegmans
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 7:18
71
Pim Ligthart
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
72
Gijs Van Hoecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 7:19
73
Viktor Manakov
Rusvelo
Rusvelo
,,
74
Jos van Emden
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 7:20
75
Sébastien Delfosse
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
76
Ronan van Zandbeek
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
77
Sven Vandousselaere
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 7:21
78
Rick Flens
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
79
Jay McCarthy
Team Saxo - Tinkoff
Team Saxo - Tinkoff
,,
80
Robbert de Greef
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 7:22
81
Rob Peeters
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
+ 7:24
82
Huub Duyn
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
83
Michael Van Staeyen
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 7:25
84
Scott Thwaites
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
+ 7:26
85
Roman Maikin
Rusvelo
Rusvelo
+ 7:27
86
Sebastian Lander
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
87
Frederik Willems
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
88
Ralf Matzka
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
89
Lars Ytting Bak
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
90
Tom Van Asbroeck
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
91
Jim van den Berg
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
+ 7:28
92
Andrei Solomennikov
Rusvelo
Rusvelo
+ 7:31
93
Wim Botman
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
,,
94
Erick Rowsell
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
95
Frantisek Rabon
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 7:32
96
Graeme Brown
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
97
Pieter Jacobs
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 7:33
98
Anders Lund
Team Saxo - Tinkoff
Team Saxo - Tinkoff
,,
99
Jasper Hamelink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
100
Dylan Groenewegen
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 7:35
101
Johim Ariesen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 7:36
102
Corné Van Kessel
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
+ 7:37
103
Jonathan McEvoy
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
104
Sergei Pomoshnikov
Rusvelo
Rusvelo
+ 7:39
105
Kurt Hovelijnck
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
106
Gert Dockx
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
107
Sjoerd Kouwenhoven
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 7:40
108
Tom Meeusen
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
,,
109
Igor Boev
Rusvelo
Rusvelo
+ 7:41
110
Reinier Honig
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 7:45
111
Bart Wellens
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
+ 7:47
112
Adam Blythe
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 7:49
113
Daan Soete
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
,,
114
Luc Hagenaars
Metec - TKH Continental Cyclingteam
Metec - TKH Continental Cyclingteam
+ 7:51
115
Bouke Kuiper
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
+ 7:56
116
Barry Markus
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
117
Dries Devenyns
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 12:49
118
Adrian Kurek
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 13:02
119
Jonathan Breyne
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 13:14
120
Joeri Adams
Telenet - Fidea
Telenet - Fidea
+ 13:28
121
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 14:50
122
Bart van Haaren
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
+ 15:17
123
Tomasz Kiendys
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 15:19
124
Jack Bobridge
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 15:20
125
Oscar Riesebeek
Metec - TKH Continental Cyclingteam
Metec - TKH Continental Cyclingteam
+ 15:21
126
Evgeny Kovalev
Rusvelo
Rusvelo
,,
127
Stefan Vreugdenhil
Koga Cycling Team
Koga Cycling Team
+ 15:35
128
Jurriën Bosters
Metec - TKH Continental Cyclingteam
Metec - TKH Continental Cyclingteam
+ 15:44
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Robert Wagner
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Rens te Stroet
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren