Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk
Buchten - Buchten
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk
Buchten - Buchten
Datum
17 juni 2016
Startlocatie
Buchten
Finish-locatie
Buchten
Afstand
210.00 km
Uitslag
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk (2.1)
Buchten → Buchten (210,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Dylan Groenewegen
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
5:01:15
2
Timothy Dupont
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
3
Sean De Bie
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
4
Søren Kragh Andersen
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
,,
5
Roger Kluge
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
6
Jean-Pierre Drucker
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
7
Gianni Vermeersch
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
8
Jetse Bol
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
9
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
10
Jonas Ahlstrand
Cofidis
Cofidis
,,
11
André Looij
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
12
Ramunas Navardauskas
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
,,
13
Robin Stenuit
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
14
Sep Vanmarcke
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
,,
15
Gijs Van Hoecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
16
Twan Brusselman
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
17
Stan Godrie
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
18
Florian Sénéchal
Cofidis
Cofidis
,,
19
Marcel Kittel
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
20
Amaury Capiot
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
21
Anthony Turgis
Cofidis
Cofidis
,,
22
Timo Roosen
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
,,
23
Coen Vermeltfoort
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
24
Hugo Hofstetter
Cofidis
Cofidis
,,
25
Wesley Kreder
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
26
Marco Marcato
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
27
Gerry Druyts
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
28
Stefan Küng
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
29
Joeri Calleeuw
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
30
Tim Kerkhof
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
31
Jos van Emden
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
,,
32
Luuc Bugter
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
33
Tom Vermeer
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
,,
34
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
35
Taylor Phinney
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
36
Dennis Coenen
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
37
Eugert Zhupa
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
38
Brian van Goethem
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
39
Oscar Riesebeek
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
40
Floris Gerts
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
41
Clement Venturini
Cofidis
Cofidis
,,
42
Gaetan Bille
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
43
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
44
Martijn Tusveld
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
45
Bert De Backer
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
,,
46
Ivar Slik
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
47
Davy Gunst
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
48
Max Walscheid
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
,,
49
Laurent Evrard
Team 3M
Team 3M
,,
50
Jonas Vangenechten
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
51
Joey Rosskopf
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
52
Gregory Henderson
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
53
Peter Velits
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
54
Simon Pellaud
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
55
Vegard Stake Laengen
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
56
Nikolas Maes
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
57
Jeroen Meijers
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
58
Remco Te Brake
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
59
Tom Scully
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
60
Adam Phelan
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
61
Wouter Mol
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
62
Xandro Meurisse
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
63
Ryan Mullen
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
,,
64
Stijn Steels
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
65
Johnny Hoogerland
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
66
Rick Zabel
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
67
Jasper Ockeloen
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
68
Gert-Jan Bosman
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
69
Pirmin Lang
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
70
Thomas Sprengers
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
71
Rick Ottema
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
,,
72
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
73
Arno van der Zwet
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
74
Davide Martinelli
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
75
Mirko Tedeschi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
76
Adriaan Janssen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
77
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
78
Dick Janssens
Team 3M
Team 3M
,,
79
Sjoerd Kouwenhoven
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
80
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
81
Gert Joeaar
Cofidis
Cofidis
,,
82
Elias Van Breussegem
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
83
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
Cofidis
,,
84
Mark McNally
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
85
Yoeri Havik
Team 3M
Team 3M
,,
86
Lars van der Haar
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
,,
87
Frederik Frison
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
88
Jochem Hoekstra
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
89
Kristoffer Skjerping
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
,,
90
Jordi Talen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
91
Marco Doets
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
,,
92
Michael Van Staeyen
Cofidis
Cofidis
,,
93
Dries Van Gestel
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
94
Marcel Sieberg
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 21
95
Tom Boonen
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
96
Fabio Sabatini
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 25
97
Robert Wagner
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 51
98
Filippo Pozzato
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 1:03
99
Guillaume Van Keirsbulck
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
100
Andrea Fedi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
101
Bob Schoonbroodt
Team 3M
Team 3M
,,
102
Jaap de Man
Team 3M
Team 3M
,,
103
Maxime Monfort
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
104
Michael Vingerling
Team 3M
Team 3M
,,
105
Maxime Farazijn
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
106
André Greipel
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 1:05
107
Moreno Moser
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
,,
108
Alan Marangoni
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
,,
109
Jordan Kerby
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
110
Peter Koning
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
111
Dries Hollanders
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
112
Twan van den Brand
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
113
Rens te Stroet
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
114
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
115
Rob Ruijgh
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
116
Liam Bertazzo
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
117
Aimé Degendt
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
118
Jimmy Janssens
Team 3M
Team 3M
,,
119
Jens Mouris
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
120
Maarten Wynants
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
,,
121
Merijn Korevaar
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
122
Tim Merlier
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 1:13
123
Jelle Nieuwpoort
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
124
Harry Sweering
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
,,
125
Phillip Gaimon
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
+ 1:33
126
Tim De Troyer
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
127
Ike Groen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 2:10
128
Nikias Arndt
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
+ 2:13
129
Gianni Meersman
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 2:29
130
Jan Ghyselinck
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
131
Taco van der Hoorn
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 2:33
132
Maarten Tjallingii
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 2:46
133
Tom Leezer
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
,,
134
Leigh Howard
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 2:56
135
Joris Blokker
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 3:13
136
Wout van Aert
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 4:35
137
Danilo Napolitano
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 6:12
138
Kenny Dehaes
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 14:12
139
Kris Boeckmans
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 16:23
140
Rob Peeters
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
141
William Clarke
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
142
Wim Stroetinga
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 17:23
143
Thijs Zonneveld
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
DNS
Jasper Hamelink
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
DNS
David Tanner
IAM Cycling
IAM Cycling
DNS
Johim Ariesen
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
DNS
Aidis Kruopis
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
DNF
Jason Lowndes
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
DNF
Tom Stamsnijder
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
DNF
Niki Terpstra
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
DNF
David Boucher
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
DNF
René Hooghiemster
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
DNF
Koos Jeroen Kers
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
DNF
Wouter Wippert
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
DNF
Jarno Gmelich
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
DNF
Sander Cordeel
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
DNF
Barry Markus
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
DNF
Andrea Dal Col
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
DNF
Boris Dron
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
DNF
Bram Nolten
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
DNF
Maarten Van Trijp
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
DNF
Samuel Spokes
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
DNF
Lander Seynaeve
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
DNF
Marco Zanotti
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
DNF
Martijn Budding
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
DNF
Rick van Breda
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
DNF
Jelle Wolsink
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
DNF
Tristan Timmermans
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
DNF
Gilbert Eugène Ducournau
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Sean De Bie
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
9:23:49
2
Jos van Emden
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 1
3
Taylor Phinney
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 2
4
Stefan Küng
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 4
5
Roger Kluge
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 6
6
Sep Vanmarcke
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 8
7
Dylan Groenewegen
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 10
8
Marcel Kittel
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
9
Timo Roosen
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
,,
10
Søren Kragh Andersen
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
+ 11
11
Ryan Mullen
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
+ 13
12
Tom Scully
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 15
13
Ramunas Navardauskas
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
+ 16
14
Davide Martinelli
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 18
15
Gijs Van Hoecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 19
16
Gert Joeaar
Cofidis
Cofidis
,,
17
Jean-Pierre Drucker
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 22
18
Oscar Riesebeek
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
19
Brian van Goethem
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 23
20
Gaetan Bille
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
21
Coen Vermeltfoort
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
22
Martijn Tusveld
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 24
23
Wesley Kreder
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
24
Florian Sénéchal
Cofidis
Cofidis
+ 25
25
Floris Gerts
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
26
Gregory Henderson
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 26
27
Clement Venturini
Cofidis
Cofidis
+ 27
28
Lars van der Haar
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
+ 28
29
Simon Pellaud
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 29
30
Nikolas Maes
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 30
31
Jonas Vangenechten
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
32
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
33
Anthony Turgis
Cofidis
Cofidis
,,
34
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 32
35
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
36
Jetse Bol
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 33
37
Stijn Steels
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
38
Wouter Mol
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
39
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
Cofidis
+ 34
40
Gianni Vermeersch
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 35
41
Luuc Bugter
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
42
Rick Ottema
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 37
43
Marco Marcato
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 39
44
Robin Stenuit
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
45
Jonas Ahlstrand
Cofidis
Cofidis
+ 40
46
Amaury Capiot
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 41
47
Stan Godrie
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
48
Thomas Sprengers
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 42
49
Peter Velits
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
50
Bert De Backer
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
+ 43
51
Jeroen Meijers
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 44
52
Laurent Evrard
Team 3M
Team 3M
+ 45
53
André Looij
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 47
54
Marco Doets
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 49
55
Timothy Dupont
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
56
Yoeri Havik
Team 3M
Team 3M
,,
57
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 50
58
Johnny Hoogerland
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 54
59
Eugert Zhupa
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 55
60
Fabio Sabatini
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 56
61
Pirmin Lang
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 57
62
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 58
63
Davy Gunst
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 1:03
64
Remco Te Brake
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 1:12
65
Dries Van Gestel
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 1:14
66
Hugo Hofstetter
Cofidis
Cofidis
+ 1:18
67
Marcel Sieberg
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 1:20
68
Vegard Stake Laengen
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 1:24
69
Frederik Frison
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
70
André Greipel
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 1:28
71
Merijn Korevaar
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 1:29
72
Guillaume Van Keirsbulck
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
73
Elias Van Breussegem
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
74
Tom Boonen
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 1:33
75
Jochem Hoekstra
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 1:34
76
Michael Van Staeyen
Cofidis
Cofidis
+ 1:36
77
Twan van den Brand
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:37
78
Twan Brusselman
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:42
79
Tim Merlier
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
80
Adriaan Janssen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
81
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
82
Max Walscheid
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
+ 1:45
83
Kristoffer Skjerping
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
,,
84
Joey Rosskopf
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 1:47
85
Xandro Meurisse
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 1:49
86
Mark McNally
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 1:54
87
Dick Janssens
Team 3M
Team 3M
,,
88
Rick Zabel
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 1:56
89
Jasper Ockeloen
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
90
Joeri Calleeuw
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 1:58
91
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
92
Gert-Jan Bosman
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 1:59
93
Tom Vermeer
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 2:02
94
Mirko Tedeschi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
95
Dennis Coenen
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 2:03
96
Arno van der Zwet
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 2:05
97
Sjoerd Kouwenhoven
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 2:07
98
Robert Wagner
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 2:08
99
Maxime Monfort
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
100
Gerry Druyts
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 2:11
101
Tim Kerkhof
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 2:12
102
Jordi Talen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
103
Adam Phelan
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 2:13
104
Dries Hollanders
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
105
Ivar Slik
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 2:14
106
Moreno Moser
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
+ 2:25
107
Nikias Arndt
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
+ 2:27
108
Bob Schoonbroodt
Team 3M
Team 3M
+ 2:38
109
Jens Mouris
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 2:39
110
Jordan Kerby
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 2:42
111
Liam Bertazzo
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 2:43
112
Aimé Degendt
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
113
Jimmy Janssens
Team 3M
Team 3M
+ 2:46
114
Peter Koning
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 2:47
115
Michael Vingerling
Team 3M
Team 3M
+ 2:49
116
Maarten Wynants
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
,,
117
Filippo Pozzato
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 2:53
118
Jaap de Man
Team 3M
Team 3M
+ 2:57
119
Rob Ruijgh
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 2:58
120
Rens te Stroet
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 3:05
121
Andrea Fedi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 3:10
122
Alan Marangoni
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
+ 3:12
123
Tim De Troyer
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 3:13
124
Jelle Nieuwpoort
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 3:18
125
Harry Sweering
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 3:20
126
Leigh Howard
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 3:21
127
Taco van der Hoorn
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 3:22
128
Phillip Gaimon
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
+ 3:32
129
Jan Ghyselinck
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 3:55
130
Ike Groen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 4:01
131
Gianni Meersman
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 4:13
132
Maarten Tjallingii
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 4:17
133
Tom Leezer
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 4:20
134
Wout van Aert
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 4:42
135
Joris Blokker
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 5:09
136
Maxime Farazijn
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 6:35
137
Danilo Napolitano
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 6:54
138
Kenny Dehaes
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 15:17
139
Kris Boeckmans
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 18:01
140
William Clarke
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 18:16
141
Wim Stroetinga
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 18:18
142
Thijs Zonneveld
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 18:26
143
Rob Peeters
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 19:04
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Dylan Groenewegen
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Twan van den Brand
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren