Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk
Verviers - Jalhay
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk
Verviers - Jalhay
Datum
18 juni 2016
Startlocatie
Verviers
Finish-locatie
Jalhay
Afstand
186.00 km
Uitslag
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk (2.1)
Verviers → Verviers (186,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Sep Vanmarcke
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
4:32:18
2
Wout van Aert
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
3
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 3
4
Sean De Bie
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
5
Anthony Turgis
Cofidis
Cofidis
,,
6
Marco Marcato
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
7
Davide Martinelli
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
8
Søren Kragh Andersen
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
,,
9
Jean-Pierre Drucker
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 7
10
Ramunas Navardauskas
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
+ 9
11
Jos van Emden
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
,,
12
Jetse Bol
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
13
Gijs Van Hoecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 10
14
Thomas Sprengers
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 14
15
Jeroen Meijers
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
16
Filippo Pozzato
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
17
Gianni Vermeersch
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
18
Laurent Evrard
Team 3M
Team 3M
,,
19
Nikolas Maes
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
20
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
21
Roger Kluge
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 22
22
Timothy Dupont
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
23
Tim Kerkhof
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 24
24
Floris Gerts
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
25
Timo Roosen
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
,,
26
Oscar Riesebeek
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
27
Martijn Tusveld
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
28
Gaetan Bille
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
29
Stefan Küng
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
30
Brian van Goethem
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
31
Simon Pellaud
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
32
Tom Scully
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
33
Marcel Kittel
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
34
Adam Phelan
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
35
Peter Velits
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
36
Adriaan Janssen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 30
37
Clement Venturini
Cofidis
Cofidis
,,
38
Vegard Stake Laengen
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
39
Pirmin Lang
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
40
Rick Ottema
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 41
41
Johnny Hoogerland
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
42
Gert Joeaar
Cofidis
Cofidis
+ 49
43
Dries Van Gestel
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
44
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
45
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
46
Rob Ruijgh
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 54
47
Taylor Phinney
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
48
Jasper Ockeloen
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
49
Marco Doets
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
,,
50
Eugert Zhupa
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 1:01
51
Joeri Calleeuw
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 1:06
52
Stijn Steels
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 1:11
53
Gerry Druyts
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 1:15
54
Dennis Coenen
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 2:00
55
Maarten Wynants
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 2:06
56
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
Cofidis
,,
57
Guillaume Van Keirsbulck
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
58
Fabio Sabatini
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
59
Tom Boonen
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
,,
60
Bert De Backer
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
,,
61
Gregory Henderson
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
62
Leigh Howard
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
63
Jonas Ahlstrand
Cofidis
Cofidis
,,
64
Xandro Meurisse
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
65
Mark McNally
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
66
Moreno Moser
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
,,
67
Coen Vermeltfoort
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 2:21
68
Dylan Groenewegen
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 2:26
69
Florian Sénéchal
Cofidis
Cofidis
+ 2:32
70
Gianni Meersman
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 2:36
71
Maarten Tjallingii
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 2:48
72
Tom Leezer
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
,,
73
Joey Rosskopf
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 3:07
74
Liam Bertazzo
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
75
Maxime Monfort
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 3:13
76
André Greipel
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
77
Tom Vermeer
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 3:49
78
Dries Hollanders
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 4:45
79
Elias Van Breussegem
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 4:59
80
Taco van der Hoorn
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
81
Bob Schoonbroodt
Team 3M
Team 3M
+ 6:25
82
Dick Janssens
Team 3M
Team 3M
,,
83
Jimmy Janssens
Team 3M
Team 3M
,,
84
Twan Brusselman
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 7:26
85
Twan van den Brand
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
86
Alan Marangoni
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
,,
87
Luuc Bugter
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
88
Arno van der Zwet
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
89
Amaury Capiot
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
90
Peter Koning
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
91
Rens te Stroet
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
92
Marcel Sieberg
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
93
Robert Wagner
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
,,
94
Davy Gunst
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
95
Kristoffer Skjerping
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
,,
96
Jochem Hoekstra
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
97
Ike Groen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
98
Phillip Gaimon
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
,,
99
Stan Godrie
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
100
Maxime Farazijn
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
101
Joris Blokker
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
102
Michael Vingerling
Team 3M
Team 3M
,,
103
Hugo Hofstetter
Cofidis
Cofidis
,,
104
Robin Stenuit
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
105
Sjoerd Kouwenhoven
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
,,
106
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
107
Kenny Dehaes
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
108
Aimé Degendt
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
109
Tim Merlier
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
110
Rob Peeters
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
,,
111
William Clarke
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
112
Wesley Kreder
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
113
Danilo Napolitano
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
114
Harry Sweering
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 11:07
115
Michael Van Staeyen
Cofidis
Cofidis
,,
116
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
117
Jordi Talen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
118
Ivar Slik
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
119
Wouter Mol
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 11:29
120
Thijs Zonneveld
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 16:32
121
André Looij
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
,,
122
Gert-Jan Bosman
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
123
Jaap de Man
Team 3M
Team 3M
,,
124
Yoeri Havik
Team 3M
Team 3M
,,
125
Wim Stroetinga
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
126
Jens Mouris
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
127
Max Walscheid
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
+ 19:28
128
Jordan Kerby
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
,,
129
Jelle Nieuwpoort
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
130
Merijn Korevaar
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 19:47
131
Kris Boeckmans
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 20:00
132
Mirko Tedeschi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 20:15
133
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
DNS
Rick Zabel
BMC Racing Team
BMC Racing Team
DNS
Ryan Mullen
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
DNF
Tim De Troyer
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
DNF
Remco Te Brake
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
DNF
Andrea Fedi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
DNF
Frederik Frison
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
DNF
Jan Ghyselinck
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
DNF
Jonas Vangenechten
IAM Cycling
IAM Cycling
DNF
Nikias Arndt
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
DNF
Lars van der Haar
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Sep Vanmarcke
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
13:56:05
2
Sean De Bie
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 5
3
Jos van Emden
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 12
4
Søren Kragh Andersen
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
+ 16
5
Davide Martinelli
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 23
6
Ramunas Navardauskas
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
+ 27
7
Roger Kluge
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 30
8
Stefan Küng
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
9
Jean-Pierre Drucker
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 31
10
Gijs Van Hoecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
11
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 33
12
Anthony Turgis
Cofidis
Cofidis
+ 35
13
Marcel Kittel
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 36
14
Timo Roosen
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
,,
15
Tom Scully
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 41
16
Jetse Bol
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 44
17
Marco Marcato
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
18
Nikolas Maes
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 46
19
Oscar Riesebeek
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 48
20
Brian van Goethem
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 49
21
Gaetan Bille
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
,,
22
Martijn Tusveld
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 50
23
Gianni Vermeersch
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 51
24
Floris Gerts
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
25
Simon Pellaud
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 55
26
Thomas Sprengers
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 58
27
Taylor Phinney
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
28
Clement Venturini
Cofidis
Cofidis
+ 59
29
Jeroen Meijers
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 1:00
30
Laurent Evrard
Team 3M
Team 3M
+ 1:01
31
Peter Velits
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 1:08
32
Gert Joeaar
Cofidis
Cofidis
+ 1:10
33
Timothy Dupont
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 1:13
34
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 1:17
35
Rick Ottema
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 1:20
36
Jan-Willem van Schip
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 1:21
37
Pirmin Lang
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 1:29
38
Johnny Hoogerland
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 1:37
39
Marco Doets
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 1:45
40
Stijn Steels
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 1:46
41
Vegard Stake Laengen
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 1:54
42
Eugert Zhupa
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 1:58
43
Dries Van Gestel
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 2:05
44
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 2:14
45
Adriaan Janssen
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
,,
46
Gregory Henderson
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 2:34
47
Tim Kerkhof
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 2:38
48
Dylan Groenewegen
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
,,
49
Adam Phelan
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 2:39
50
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
Cofidis
+ 2:42
51
Coen Vermeltfoort
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 2:46
52
Jonas Ahlstrand
Cofidis
Cofidis
+ 2:48
53
Bert De Backer
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
+ 2:51
54
Jasper Ockeloen
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 2:52
55
Florian Sénéchal
Cofidis
Cofidis
+ 2:58
56
Fabio Sabatini
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 3:04
57
Joeri Calleeuw
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 3:06
58
Filippo Pozzato
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 3:09
59
Gerry Druyts
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 3:28
60
Guillaume Van Keirsbulck
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 3:37
61
Tom Boonen
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 3:41
62
Rob Ruijgh
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 3:54
63
Xandro Meurisse
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 3:56
64
Mark McNally
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 4:02
65
Dennis Coenen
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 4:05
66
Moreno Moser
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
+ 4:33
67
Wout van Aert
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 4:38
68
André Greipel
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 4:43
69
Joey Rosskopf
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 4:54
70
Maarten Wynants
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 4:57
71
Maxime Monfort
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 5:23
72
Leigh Howard
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 5:29
73
Taco van der Hoorn
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 5:50
74
Liam Bertazzo
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 5:52
75
Tom Vermeer
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 5:53
76
Elias Van Breussegem
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 6:30
77
Gianni Meersman
Etixx - Quick Step
Etixx - Quick Step
+ 6:51
78
Dries Hollanders
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 7:00
79
Maarten Tjallingii
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 7:07
80
Tom Leezer
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 7:10
81
Wesley Kreder
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 7:52
82
Tim Merlier
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 7:57
83
Luuc Bugter
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 8:03
84
Robin Stenuit
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 8:07
85
Amaury Capiot
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 8:09
86
Stan Godrie
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
87
Dick Janssens
Team 3M
Team 3M
+ 8:21
88
Davy Gunst
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 8:31
89
Hugo Hofstetter
Cofidis
Cofidis
+ 8:46
90
Marcel Sieberg
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 8:48
91
Jochem Hoekstra
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 9:02
92
Twan van den Brand
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 9:05
93
Bob Schoonbroodt
Team 3M
Team 3M
,,
94
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 9:10
95
Jimmy Janssens
Team 3M
Team 3M
+ 9:13
96
Kristoffer Skjerping
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
,,
97
Twan Brusselman
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 9:20
98
Arno van der Zwet
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 9:33
99
Sjoerd Kouwenhoven
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
+ 9:35
100
Robert Wagner
TEAMLottoNL - Jumbo
TEAMLottoNL - Jumbo
+ 9:36
101
Aimé Degendt
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 10:11
102
Peter Koning
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 10:15
103
Michael Vingerling
Team 3M
Team 3M
+ 10:17
104
Rens te Stroet
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 10:33
105
Alan Marangoni
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
+ 10:40
106
Phillip Gaimon
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
+ 11:00
107
Ike Groen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 11:29
108
Wouter Mol
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 12:04
109
Arvid de Kleijn
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 12:07
110
Joris Blokker
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 12:37
111
Michael Van Staeyen
Cofidis
Cofidis
+ 12:45
112
Jordi Talen
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 13:21
113
Ivar Slik
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 13:23
114
Maxime Farazijn
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 14:03
115
Danilo Napolitano
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 14:22
116
Harry Sweering
Baby-Dump Cycling Team
Baby-Dump Cycling Team
+ 14:29
117
André Looij
Roompot - Oranje Peloton
Roompot - Oranje Peloton
+ 17:21
118
Yoeri Havik
Team 3M
Team 3M
+ 17:23
119
Gert-Jan Bosman
Cyclingteam Jo Piels
Cyclingteam Jo Piels
+ 18:33
120
Jens Mouris
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 19:13
121
Jaap de Man
Team 3M
Team 3M
+ 19:31
122
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 21:07
123
Max Walscheid
Team Giant - Alpecin
Team Giant - Alpecin
+ 21:15
124
Merijn Korevaar
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 21:18
125
Jordan Kerby
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 22:12
126
Mirko Tedeschi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 22:19
127
Kenny Dehaes
Wanty - Groupe Gobert
Wanty - Groupe Gobert
+ 22:45
128
Jelle Nieuwpoort
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 22:48
129
William Clarke
Drapac Professional Cycling
Drapac Professional Cycling
+ 25:44
130
Rob Peeters
Crelan - Vastgoedservice
Crelan - Vastgoedservice
+ 26:32
131
Wim Stroetinga
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 34:52
132
Thijs Zonneveld
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 35:00
133
Kris Boeckmans
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 38:03
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Sean De Bie
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jimmy Janssens
Team 3M
Team 3M
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren