Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour Alsace
Colmar - Carspach
Tour Alsace
Colmar - Carspach
Datum
29 juli 2011
Startlocatie
Colmar
Finish-locatie
Carspach
Afstand
km
Uitslag
Tour Alsace (2.2)
Colmar → Colmar
RIT
AK
PNT
BERG
1
Arnaud Démare
3:33:00
2
Leonid Krasnov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
3
Aleksey Tsatevich
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
4
Jasper Bovenhuis
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
5
Mathieu Chiocca
,,
6
Nacer Bouhanni
FDJ
FDJ
,,
7
Alexander Krieger
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
8
Romain Hardy
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
9
Benjamin Cantournet
,,
10
Nicky van der Lijke
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
11
Armindo Fonseca
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
12
Christian Mager
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
13
Alexandre Blain
Endura Racing
Endura Racing
,,
14
Daan Olivier
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
15
Guillaume Faucon
Big Mat - Auber 93
Big Mat - Auber 93
,,
16
Clément Koretzky
,,
17
Natnael Berhane
,,
18
Matthias Plarre
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
19
Raphael Addy
Atlas Personal
Atlas Personal
,,
20
Gaël Malacarne
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
21
Marcus Johansson
,,
22
Alex Meenhorst
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
23
Fabien Schmidt
,,
24
Mathieu Teychenne
,,
25
Pirmin Lang
Atlas Personal
Atlas Personal
,,
26
Oscar Riesebeek
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
27
Bjorn Thurau
Team NSP
Team NSP
,,
28
Jonathan Fumeaux
Atlas Personal
Atlas Personal
,,
29
Thomas Welter
,,
30
Wouter Wippert
,,
31
Stefan Schäfer
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
32
Nikita Novikov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
33
Garrit Broeders
Jong Vlaanderen - Bauknecht
Jong Vlaanderen - Bauknecht
,,
34
Paul Voss
Endura Racing
Endura Racing
,,
35
Niels Vandyck
Jong Vlaanderen - Bauknecht
Jong Vlaanderen - Bauknecht
,,
36
Iker Camaño Ortuzar
Endura Racing
Endura Racing
,,
37
Maxime Del Piro
,,
38
Arvin Moazami Godarzi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
39
Nico Schneider
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
40
Jacob Fiedler
Team NSP
Team NSP
,,
41
Peter Kusztor
Atlas Personal
Atlas Personal
,,
42
Sondre Gjerdevik Sortveit
Joker Merida
Joker Merida
,,
43
Jack Bauer
Endura Racing
Endura Racing
,,
44
Thomas Sprengers
,,
45
Evan Ferrand Prevot
,,
46
Anton Vorobyev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
47
Niels Albert
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
48
Jean-Marc Bideau
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
49
Arnaud Courteille
FDJ
FDJ
,,
50
Michael Weicht
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
51
Jimmy Turgis
,,
52
Wietse Bosmans
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
53
Mathieu Cloarec
,,
54
Sascha Weber
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
55
Florian Guillou
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
56
Stian Remme
Joker Merida
Joker Merida
,,
57
Mario Vogt
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
58
Franck Charrier
,,
59
Erwan Teguel
,,
60
Remco Broers
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
61
Dimitri Le Boulch
Big Mat - Auber 93
Big Mat - Auber 93
,,
62
Johann Rigoulay
,,
63
Christer Rake
Joker Merida
Joker Merida
,,
64
Dieter Vanthourenhout
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
65
Guillaume Malle
,,
66
Emilien Viennet
,,
67
Jean Philippe Maheau
,,
68
Alexis Coulon
,,
69
Renaud Vincent
,,
70
Daniel Teklehaimanot Girmazion
,,
71
Thomas Lebas
,,
72
Wilco Kelderman
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
73
Jeroen Hoorne
Jong Vlaanderen - Bauknecht
Jong Vlaanderen - Bauknecht
,,
74
Mathieu Desniou
,,
75
Herberts Pudans
,,
76
Maxime Robert
,,
77
Sebastien Harbonnier
,,
78
Kilian Moser
,,
79
Ludovic Viennet
,,
80
Yann Guyot
,,
81
Julien Jégou
,,
82
Nicolas Baldo
Atlas Personal
Atlas Personal
,,
83
Timofey Kritskiy
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
84
Vegard Stake Laengen
Joker Merida
Joker Merida
,,
85
Nicolas Rousseau
Big Mat - Auber 93
Big Mat - Auber 93
,,
86
Christian Heule
Champion Systems - LBS
Champion Systems - LBS
,,
87
Mirco Saggiorato
Atlas Personal
Atlas Personal
,,
88
Gediminas Kaupas
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
89
Tsgabu Gebremaryam Grmay
,,
90
Frederik Verkinderen
,,
91
Dronin Roman
,,
92
Pierre-Luc Perichon
,,
93
Willem Wauters
,,
94
Vegard Breen
Joker Merida
Joker Merida
,,
95
Stijn Steels
Jong Vlaanderen - Bauknecht
Jong Vlaanderen - Bauknecht
,,
96
Maxime Mederel
Big Mat - Auber 93
Big Mat - Auber 93
,,
97
Dmitry Ignatyev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
98
Olivier Lefrancois
,,
99
Dominik Fuchs
,,
100
Fabien Sidaner
,,
101
Marius Jessenberger
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
102
Stephane Rossetto
,,
103
Sébastian Baldauf
Team NSP
Team NSP
,,
104
Kevin Fouache
,,
105
Sebastien Gredy
,,
106
Florian Salzinger
Atlas Personal
Atlas Personal
,,
107
Rene Mandri
Endura Racing
Endura Racing
,,
108
Brian Bulgac
,,
109
Thibaut Pinot
FDJ
FDJ
,,
110
Franck Vermeulen
,,
111
Frederik Wilmann
Joker Merida
Joker Merida
,,
112
Benoît Jarrier
,,
113
Rohan Dennis
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
114
Benoît Sinner
,,
115
Cédric Pineau
FDJ
FDJ
,,
116
Aurélien Ribet
,,
117
Alexander Wetterhall
Endura Racing
Endura Racing
,,
118
Jonas Schmeiser
Team NSP
Team NSP
,,
119
Mathieu Converset
,,
120
Eric Berthou
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
121
Pierre Bonnet
,,
122
Cyril Vincenti
,,
123
Kenny Elissonde
,,
124
Raymond Kunzli
,,
125
Yoann Barbas
,,
126
Francis Mourey
FDJ
FDJ
,,
127
Philipp Walsleben
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
128
Nils Plötner
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
129
Cédric Gaoua
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
130
Clément Penven
,,
131
Jean Edouard Antz
,,
132
Edouard Lauber
,,
133
Anthony Vignes
,,
134
Radomir Simunek
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
135
Grégor Weiss
,,
136
Willy Roseau
,,
137
Fabien Le Coguic
+ 1:56
138
Tino Meier
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 5:11
139
Johannes Heider
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
140
Arnaud Van den Abeele
Jong Vlaanderen - Bauknecht
Jong Vlaanderen - Bauknecht
,,
141
Jules Pijourlet
,,
142
Florian Mallegol
+ 6:41
143
Alexis Vuillermoz
,,
DNF
Sandro Jelmini
DNF
Nico Brüngger
DNF
Gerard Beghin
DNF
Johan Nystrand
DNF
Thomas Rostollan
DNF
Benjamin Pascual
DNF
Tobias Lergenmüller
Team Heizomat
Team Heizomat
DNF
Matthieu Jeannes
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Niels Albert
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
10:20:06
2
Jean-Marc Bideau
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
+ 8
3
Dimitri Le Boulch
Big Mat - Auber 93
Big Mat - Auber 93
+ 10
4
Stian Remme
Joker Merida
Joker Merida
+ 14
5
Paul Voss
Endura Racing
Endura Racing
+ 48
6
Clément Koretzky
+ 50
7
Sondre Gjerdevik Sortveit
Joker Merida
Joker Merida
,,
8
Alex Meenhorst
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
9
Vegard Stake Laengen
Joker Merida
Joker Merida
+ 51
10
Fabien Schmidt
+ 52
11
Armindo Fonseca
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
12
Iker Camaño Ortuzar
Endura Racing
Endura Racing
,,
13
Florian Guillou
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
14
Wilco Kelderman
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
15
Romain Hardy
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
+ 53
16
Daan Olivier
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
17
Guillaume Faucon
Big Mat - Auber 93
Big Mat - Auber 93
,,
18
Natnael Berhane
,,
19
Thomas Sprengers
,,
20
Niels Vandyck
Jong Vlaanderen - Bauknecht
Jong Vlaanderen - Bauknecht
,,
21
Nikita Novikov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
22
Sascha Weber
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
23
Peter Kusztor
Atlas Personal
Atlas Personal
,,
24
Bjorn Thurau
Team NSP
Team NSP
,,
25
Nicolas Baldo
Atlas Personal
Atlas Personal
,,
26
Christer Rake
Joker Merida
Joker Merida
,,
27
Daniel Teklehaimanot Girmazion
,,
28
Jeroen Hoorne
Jong Vlaanderen - Bauknecht
Jong Vlaanderen - Bauknecht
,,
29
Tsgabu Gebremaryam Grmay
,,
30
Thomas Lebas
,,
31
Mathieu Teychenne
,,
32
Frederik Verkinderen
,,
33
Erwan Teguel
,,
34
Maxime Robert
,,
35
Mirco Saggiorato
Atlas Personal
Atlas Personal
,,
36
Guillaume Malle
,,
37
Stephane Rossetto
,,
38
Dronin Roman
,,
39
Alexis Vuillermoz
,,
40
Dieter Vanthourenhout
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
41
Dmitry Ignatyev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
42
Maxime Mederel
Big Mat - Auber 93
Big Mat - Auber 93
,,
43
Pierre-Luc Perichon
,,
44
Sebastien Gredy
,,
45
Sébastian Baldauf
Team NSP
Team NSP
,,
46
Kenny Elissonde
,,
47
Mathieu Converset
,,
48
Thibaut Pinot
FDJ
FDJ
,,
49
Edouard Lauber
,,
50
Christian Mager
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 2:49
51
Willy Roseau
+ 3:03
52
Yoann Barbas
,,
53
Rene Mandri
Endura Racing
Endura Racing
+ 4:55
54
Aurélien Ribet
,,
55
Vegard Breen
Joker Merida
Joker Merida
+ 5:36
56
Mario Vogt
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 7:55
57
Remco Broers
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
58
Arnaud Courteille
FDJ
FDJ
,,
59
Dominik Fuchs
,,
60
Francis Mourey
FDJ
FDJ
,,
61
Philipp Walsleben
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
62
Pirmin Lang
Atlas Personal
Atlas Personal
+ 10:56
63
Jimmy Turgis
,,
64
Emilien Viennet
,,
65
Raymond Kunzli
,,
66
Arnaud Démare
+ 16:47
67
Aleksey Tsatevich
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 16:52
68
Benoît Jarrier
+ 16:55
69
Renaud Vincent
+ 16:56
70
Mathieu Chiocca
+ 16:57
71
Michael Weicht
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
72
Cédric Pineau
FDJ
FDJ
,,
73
Frederik Wilmann
Joker Merida
Joker Merida
,,
74
Alexandre Blain
Endura Racing
Endura Racing
+ 16:58
75
Alexander Krieger
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 16:59
76
Gaël Malacarne
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
77
Evan Ferrand Prevot
,,
78
Thomas Welter
,,
79
Nico Schneider
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
80
Wietse Bosmans
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
81
Stefan Schäfer
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
82
Garrit Broeders
Jong Vlaanderen - Bauknecht
Jong Vlaanderen - Bauknecht
,,
83
Johann Rigoulay
,,
84
Alexis Coulon
,,
85
Nicolas Rousseau
Big Mat - Auber 93
Big Mat - Auber 93
,,
86
Arvin Moazami Godarzi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
87
Mathieu Cloarec
,,
88
Jean Philippe Maheau
,,
89
Jonathan Fumeaux
Atlas Personal
Atlas Personal
,,
90
Sebastien Harbonnier
,,
91
Florian Salzinger
Atlas Personal
Atlas Personal
,,
92
Cyril Vincenti
,,
93
Ludovic Viennet
,,
94
Marius Jessenberger
Team Heizomat
Team Heizomat
,,
95
Eric Berthou
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
96
Willem Wauters
,,
97
Olivier Lefrancois
,,
98
Fabien Sidaner
,,
99
Brian Bulgac
,,
100
Franck Charrier
,,
101
Franck Vermeulen
,,
102
Clément Penven
,,
103
Kevin Fouache
,,
104
Stijn Steels
Jong Vlaanderen - Bauknecht
Jong Vlaanderen - Bauknecht
,,
105
Rohan Dennis
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
106
Cédric Gaoua
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
107
Pierre Bonnet
,,
108
Jean Edouard Antz
,,
109
Grégor Weiss
,,
110
Nils Plötner
Team Heizomat
Team Heizomat
+ 17:27
111
Christian Heule
Champion Systems - LBS
Champion Systems - LBS
+ 17:38
112
Jasper Bovenhuis
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 19:30
113
Jacob Fiedler
Team NSP
Team NSP
+ 19:31
114
Nicky van der Lijke
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 19:34
115
Raphael Addy
Atlas Personal
Atlas Personal
,,
116
Benjamin Cantournet
,,
117
Oscar Riesebeek
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
118
Marcus Johansson
,,
119
Anton Vorobyev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
120
Jack Bauer
Endura Racing
Endura Racing
,,
121
Timofey Kritskiy
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
122
Kilian Moser
,,
123
Maxime Del Piro
,,
124
Mathieu Desniou
,,
125
Benoît Sinner
,,
126
Julien Jégou
,,
127
Alexander Wetterhall
Endura Racing
Endura Racing
,,
128
Herberts Pudans
,,
129
Matthias Plarre
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
130
Gediminas Kaupas
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
131
Yann Guyot
,,
132
Radomir Simunek
BKCP-Powerplus
BKCP-Powerplus
,,
133
Anthony Vignes
,,
134
Leonid Krasnov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 19:38
135
Wouter Wippert
+ 19:44
136
Nacer Bouhanni
FDJ
FDJ
+ 19:48
137
Jonas Schmeiser
Team NSP
Team NSP
+ 19:54
138
Fabien Le Coguic
+ 21:30
139
Johannes Heider
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 22:10
140
Florian Mallegol
+ 23:40
141
Tino Meier
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 24:45
142
Arnaud Van den Abeele
Jong Vlaanderen - Bauknecht
Jong Vlaanderen - Bauknecht
,,
143
Jules Pijourlet
+ 25:05
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren