Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour de France
Dôle - Saint Gervais
Tour de France
Dôle - Saint Gervais
Datum
16 juli 1992
Startlocatie
Dôle
Finish-locatie
Saint Gervais
Afstand
267.50 km
Uitslag
Tour de France (2.HC)
Dôle → Dôle (267,50 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Rolf Järmann
Ariostea
Ariostea
7:10:56
2
Pedro Delgado Robledo
Banesto
Banesto
+ 3
3
Stephen Roche
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
+ 39
4
Giancarlo Perini
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
+ 1:43
5
Fabrice Philipot
Banesto
Banesto
,,
6
Acacio Da Silva
Festina - Lotus
Festina - Lotus
+ 2:42
7
Francisco Javier Mauleón Unsain
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
8
Jean-Cyril Robin
Castorama
Castorama
,,
9
Jan Nevens
Lotto
Lotto
+ 2:45
10
Arsenio Gonzalez Gutierrez
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
+ 2:52
11
Johan Museeuw
Lotto
Lotto
+ 2:55
12
Laurent Jalabert
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
13
Claudio Chiappucci
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
+ 2:56
14
Miguel Indurain
Banesto
Banesto
,,
15
Gianni Bugno
Gatorade
Gatorade
,,
16
Jens Heppner
Telekom
Telekom
,,
17
Jon Unzaga Bombin
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
18
Gert-Jan Theunisse
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
19
Luc Leblanc
Castorama
Castorama
,,
20
Maurizio Fondriest
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
21
Gérard Rué
Castorama
Castorama
,,
22
Eddy Bouwmans
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
23
Erik Breukink
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
24
Greg LeMond
Z
Z
,,
25
Raul Alcala Gallegos
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
26
Pascal Lino
R.M.O.
R.M.O.
,,
27
Arunas Cepele
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
28
Steven Rooks
Buckler
Buckler
,,
29
Oscar de Jesus Vargas Restrepo
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
30
Franco Chioccioli
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
31
Eric Boyer
Z
Z
,,
32
Javier Murguialday Chasco
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
33
Jerome Simon
Z
Z
,,
34
Laurent Dufaux
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
35
Harald Maier
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
36
Andy Hampsten
Motorola
Motorola
,,
37
Atle Kvalsvoll
Z
Z
,,
38
Fernando Pinero Gallego
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
39
Alberto Elli
Ariostea
Ariostea
,,
40
Thierry Claveyrolat
Z
Z
,,
41
Dominique Arnould
Castorama
Castorama
,,
42
Ramon Gonzalez Arrieta
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
43
Yvon Ledanois
Castorama
Castorama
,,
44
Luc Roosen
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
45
Jesper Skibby
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
46
Luis Perez Garcia
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
47
Laurent Fignon
Gatorade
Gatorade
,,
48
Robert Millar
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
49
Richard Virenque
R.M.O.
R.M.O.
,,
50
Gerardo Moncada Guiza
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
51
Carlos Mario Jaramillo Mesa
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
+ 3:08
52
Jean-François Bernard
Banesto
Banesto
,,
53
Thierry Bourguignon
Castorama
Castorama
+ 3:14
54
Brian Holm
Tulip Computers
Tulip Computers
+ 3:19
55
Neil Stephens
O.N.C.E.
O.N.C.E.
+ 3:21
56
Sammie Moreels
Lotto
Lotto
+ 3:28
57
Jean-Claude Bagot
Castorama
Castorama
+ 4:05
58
Alessandro Giannelli
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
+ 4:15
59
Dominik Krieger
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
+ 4:17
60
Mario Kummer
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
61
Jörg Müller
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
+ 4:27
62
Dmitri Konyshev
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
+ 4:48
63
Arturas Kasputis
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
+ 5:07
64
Fabio Roscioli
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
+ 5:11
65
Phil Anderson
Motorola
Motorola
,,
66
Dimitri Zhdanov
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
67
Jean-Claude Colotti
Z
Z
,,
68
Enrique Alonso Casado
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
69
Mauro Gianetti
Festina - Lotus
Festina - Lotus
+ 5:51
70
Fabian Jeker
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
+ 6:12
71
José Ramon Uriarte Zubero
Banesto
Banesto
,,
72
Jim Van De Laer
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
73
Juan Carlos Martin Martinez
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
74
Franco Vona
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
75
Inaki Gaston Crespo
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
76
Fernando Escartín Coti
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
77
Juan Carlos Martin Martinez
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
78
Ronan Pensec
R.M.O.
R.M.O.
,,
79
Carlos Hernandez Bailo
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
80
Marc Madiot
Telekom
Telekom
,,
81
Valerio Tebaldi
Gatorade
Gatorade
,,
82
Udo Bölts
Telekom
Telekom
,,
83
Yvon Madiot
Telekom
Telekom
,,
84
Gilbert Duclos-Lassalle
Z
Z
,,
85
Martin Earley
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
86
Sean Kelly
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
87
Gilles Delion
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
88
Francisco Espinosa Sempere
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
+ 7:14
89
Thierry Laurent
R.M.O.
R.M.O.
+ 8:10
90
Julian Gorospe Artabe
Banesto
Banesto
,,
91
Abelardo Rondon Vasquez
Gatorade
Gatorade
,,
92
Bruno Cenghialta
Ariostea
Ariostea
,,
93
Eric Caritoux
R.M.O.
R.M.O.
,,
94
Viatcheslav Ekimov
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
95
Pello Ruiz Cabestany
Gatorade
Gatorade
,,
96
Christophe Manin
R.M.O.
R.M.O.
,,
97
Sean Yates
Motorola
Motorola
,,
98
Dirk De Wolf
Gatorade
Gatorade
,,
99
Guido Bontempi
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
100
Aitor Garmendia Arbilla
Banesto
Banesto
+ 8:41
101
Davide Cassani
Ariostea
Ariostea
+ 10:19
102
Massimo Ghirotto
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
103
Roberto Conti
Ariostea
Ariostea
,,
104
Flavio Vanzella
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
105
Steve Bauer
Motorola
Motorola
+ 11:30
106
Philippe Louviot
O.N.C.E.
O.N.C.E.
+ 14:29
107
Guy Nulens
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
+ 15:33
108
Giovanni Fidanza
Gatorade
Gatorade
,,
109
Herminio Diaz Zabala
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
110
Marc Sergeant
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
111
Adrie van der Poel
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
112
Rik Van Slycke
Lotto
Lotto
,,
113
Herman Frison
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
114
François Lemarchand
Z
Z
,,
115
Olaf Ludwig
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
116
Etienne De Wilde
Telekom
Telekom
,,
117
Johnny Weltz
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
118
Maarten den Bakker
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
119
Marino Alonso Monje
Banesto
Banesto
,,
120
Jan Siemons
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
121
Martien Kokkelkoren
Buckler
Buckler
,,
122
Djamolidine Abduzhaparov
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
123
Laurent Pillon
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
124
Armand De Las Cuevas
Banesto
Banesto
,,
125
Peter Roes
Lotto
Lotto
,,
126
Erich Mächler
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
127
Alberto-Luis Camargo Gonzalez
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
128
Mario Chiesa
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
129
Francisco Jose Antequera Alabau
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
130
Alberto Leanizbarrutia Abaunza
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
131
Jesus Montoya Alarcon
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
132
Per Johnny Pedersen
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
133
Michel Dernies
Motorola
Motorola
,,
134
Frankie Andreu
Motorola
Motorola
,,
135
Hendrik Redant
Lotto
Lotto
,,
136
Peter Pieters
Tulip Computers
Tulip Computers
+ 18:10
137
Xavier Aldanondo Luzuriaga
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
138
Soren Lilholt
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
139
Remig Stumpf
Telekom
Telekom
,,
140
Franco Ballerini
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
141
Jelle Nijdam
Buckler
Buckler
,,
142
Rob Harmeling
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
143
Andrea Chiurato
Gatorade
Gatorade
,,
144
Allan Peiper
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
145
Henri Manders
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
146
Ad Wijnands
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
147
Jean-Paul van Poppel
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
148
Dante Rezze
R.M.O.
R.M.O.
,,
149
Andreas Kappes
Telekom
Telekom
,,
150
Peter De Clercq
Lotto
Lotto
,,
151
Rolf Gölz
Ariostea
Ariostea
,,
152
Eric Vanderaerden
Buckler
Buckler
,,
153
Julio Cesar Ortegon Duque
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
154
Thierry Marie
Castorama
Castorama
,,
155
Jos van Aert
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
156
Mario Scirea
Gatorade
Gatorade
,,
157
Alvaro Mejia Castrillon
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
158
Jacky Durand
Castorama
Castorama
,,
159
Fernando Quevedo Salazar
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
160
Mario De Clercq
Buckler
Buckler
,,
161
Peter Meinert Nielsen
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
162
Frans Maassen
Buckler
Buckler
,,
163
Noel Segers
Buckler
Buckler
,,
164
Edwig Van Hooydonck
Buckler
Buckler
,,
165
Stephen Hodge
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
166
Ron Kiefel
Motorola
Motorola
,,
DNS
William Palacio Navarro
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
DNS
Zenon Jaskula
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
DNS
Alex Zülle
O.N.C.E.
O.N.C.E.
DNF
Marc Wauters
Lotto
Lotto
DNF
Charly Mottet
R.M.O.
R.M.O.
DNF
Uwe Ampler
Telekom
Telekom
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Pascal Lino
R.M.O.
R.M.O.
55:46:51
2
Miguel Indurain
Banesto
Banesto
+ 1:27
3
Stephen Roche
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
+ 1:58
4
Pedro Delgado Robledo
Banesto
Banesto
+ 4:08
5
Greg LeMond
Z
Z
+ 4:27
6
Gianni Bugno
Gatorade
Gatorade
+ 4:39
7
Claudio Chiappucci
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
+ 4:54
8
Giancarlo Perini
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
+ 5:31
9
Yvon Ledanois
Castorama
Castorama
+ 5:52
10
Laurent Fignon
Gatorade
Gatorade
+ 7:32
Powered by
Cyclingflash.com
1
Johan Museeuw
Lotto
Lotto
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Claudio Chiappucci
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren