Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour de France
Brussel - Valkenburg
Tour de France
Brussel - Valkenburg
Datum
11 juli 1992
Startlocatie
Brussel
Finish-locatie
Valkenburg
Afstand
196.50 km
Uitslag
Tour de France (2.HC)
Brussel → Brussel (196,50 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Gilles Delion
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
4:21:47
2
Stephen Roche
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
3
Rolf Järmann
Ariostea
Ariostea
+ 4
4
Valerio Tebaldi
Gatorade
Gatorade
+ 8
5
Massimo Ghirotto
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
+ 1:00
6
Dmitri Konyshev
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
7
Brian Holm
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
8
Gert-Jan Theunisse
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
9
Olaf Ludwig
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
+ 1:05
10
Laurent Jalabert
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
11
Jacky Durand
Castorama
Castorama
,,
12
Sean Kelly
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
13
Johan Museeuw
Lotto
Lotto
,,
14
Maurizio Fondriest
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
15
Jesper Skibby
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
16
Claudio Chiappucci
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
17
Giancarlo Perini
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
18
Adrie van der Poel
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
19
Raul Alcala Gallegos
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
20
Steven Rooks
Buckler
Buckler
,,
21
Eddy Bouwmans
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
22
Alessandro Giannelli
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
23
Javier Murguialday Chasco
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
24
Greg LeMond
Z
Z
,,
25
Harald Maier
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
26
Laurent Dufaux
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
27
Eric Boyer
Z
Z
,,
28
Francisco Javier Mauleón Unsain
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
29
Pedro Delgado Robledo
Banesto
Banesto
,,
30
Miguel Indurain
Banesto
Banesto
,,
31
Dominique Arnould
Castorama
Castorama
,,
32
Uwe Ampler
Telekom
Telekom
,,
33
Jens Heppner
Telekom
Telekom
,,
34
Arsenio Gonzalez Gutierrez
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
35
Luc Leblanc
Castorama
Castorama
,,
36
Gérard Rué
Castorama
Castorama
,,
37
Gianni Bugno
Gatorade
Gatorade
,,
38
Charly Mottet
R.M.O.
R.M.O.
,,
39
Yvon Ledanois
Castorama
Castorama
,,
40
Jan Nevens
Lotto
Lotto
,,
41
Erik Breukink
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
42
Ronan Pensec
R.M.O.
R.M.O.
,,
43
Jerome Simon
Z
Z
,,
44
Atle Kvalsvoll
Z
Z
,,
45
Jean-Cyril Robin
Castorama
Castorama
,,
46
Franco Chioccioli
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
47
Pascal Lino
R.M.O.
R.M.O.
,,
48
Soren Lilholt
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
49
Phil Anderson
Motorola
Motorola
,,
50
Jean-Claude Bagot
Castorama
Castorama
,,
51
Guido Bontempi
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
52
Andy Hampsten
Motorola
Motorola
,,
53
Fernando Pinero Gallego
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
54
Steve Bauer
Motorola
Motorola
,,
55
Frans Maassen
Buckler
Buckler
,,
56
Herminio Diaz Zabala
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
57
Peter Meinert Nielsen
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
58
Luc Roosen
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
59
Laurent Fignon
Gatorade
Gatorade
,,
60
Robert Millar
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
61
Alberto Elli
Ariostea
Ariostea
+ 0
62
Laudelino Cubino
Amaya Seguros
Amaya Seguros
+ 1:18
63
Thierry Bourguignon
Castorama
Castorama
,,
64
Arunas Cepele
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
65
Luis Perez Garcia
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
66
Richard Virenque
R.M.O.
R.M.O.
,,
67
Alberto Leanizbarrutia Abaunza
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
68
Jose-Roberto Sierra Aguerro
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
69
Inaki Gaston Crespo
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
+ 1:26
70
Laurent Pillon
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
+ 1:34
71
Rob Harmeling
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
72
Juan Carlos Martin Martinez
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
73
Alvaro Mejia Castrillon
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
74
Julian Gorospe Artabe
Banesto
Banesto
,,
75
Eric Caritoux
R.M.O.
R.M.O.
,,
76
Fabian Jeker
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
77
Remig Stumpf
Telekom
Telekom
,,
78
Gerardo Moncada Guiza
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
79
Udo Bölts
Telekom
Telekom
,,
80
Andy Bishop
Motorola
Motorola
,,
81
Peter De Clercq
Lotto
Lotto
,,
82
Mauro Gianetti
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
83
Jan Siemons
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
84
Jos van Aert
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
85
Thierry Claveyrolat
Z
Z
,,
86
Martin Earley
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
87
Dominik Krieger
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
88
Thierry Laurent
R.M.O.
R.M.O.
,,
89
Jörg Müller
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
90
Ad Wijnands
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
91
Jim Van De Laer
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
92
Djamolidine Abduzhaparov
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
93
Acacio Da Silva
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
94
Giovanni Fidanza
Gatorade
Gatorade
,,
95
Eric Vanderaerden
Buckler
Buckler
,,
96
Jean-François Bernard
Banesto
Banesto
,,
97
François Lemarchand
Z
Z
,,
98
José Ramon Uriarte Zubero
Banesto
Banesto
,,
99
Jelle Nijdam
Buckler
Buckler
,,
100
Jon Unzaga Bombin
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
+ 0
101
Enrique Alonso Casado
Festina - Lotus
Festina - Lotus
+ 1:34
102
Alex Zülle
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
103
Fabio Enrique Parra Pinto
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
104
Francisco Jose Antequera Alabau
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
105
Francisco Espinosa Sempere
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
106
Fernando Escartín Coti
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
107
Carlos Hernandez Bailo
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
108
Yvon Madiot
Telekom
Telekom
,,
109
Marc Madiot
Telekom
Telekom
,,
110
Mario Kummer
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
111
Oscar de Jesus Vargas Restrepo
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
112
Franco Vona
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
113
Franco Ballerini
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
114
Martien Kokkelkoren
Buckler
Buckler
,,
115
Dante Rezze
R.M.O.
R.M.O.
,,
116
Olaf Jentzsch
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
117
Davide Cassani
Ariostea
Ariostea
,,
118
Zenon Jaskula
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
119
Alberto-Luis Camargo Gonzalez
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
120
Johnny Weltz
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
121
Marc Wauters
Lotto
Lotto
,,
122
Etienne De Wilde
Telekom
Telekom
,,
123
Peter Pieters
Tulip Computers
Tulip Computers
+ 0
124
Armand De Las Cuevas
Banesto
Banesto
+ 1:34
125
Gilbert Duclos-Lassalle
Z
Z
,,
126
Herman Frison
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
127
Jean-Paul van Poppel
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
+ 1:57
128
Philippe Louviot
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
129
Thierry Marie
Castorama
Castorama
,,
130
Sammie Moreels
Lotto
Lotto
,,
131
Maarten den Bakker
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
132
Flavio Vanzella
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
133
Aitor Garmendia Arbilla
Banesto
Banesto
,,
134
Fabrice Philipot
Banesto
Banesto
,,
135
Jean-Claude Colotti
Z
Z
,,
136
Bruno Cenghialta
Ariostea
Ariostea
,,
137
Dimitri Zhdanov
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
138
Christophe Manin
R.M.O.
R.M.O.
,,
139
Xavier Aldanondo Luzuriaga
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
140
Juan Carlos Martin Martinez
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
141
Carlos Mario Jaramillo Mesa
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
142
Guy Nulens
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
143
Marc Sergeant
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
144
Arturas Kasputis
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
145
Pello Ruiz Cabestany
Gatorade
Gatorade
,,
146
Rolf Gölz
Ariostea
Ariostea
,,
147
Stephen Hodge
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
148
Mario Chiesa
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
149
Edwig Van Hooydonck
Buckler
Buckler
,,
150
Jesus Montoya Alarcon
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
151
Sean Yates
Motorola
Motorola
+ 3:03
152
Mario Scirea
Gatorade
Gatorade
+ 3:06
153
Michel Dernies
Motorola
Motorola
+ 3:43
154
Wilfried Nelissen
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
+ 8:04
155
Eric Van Lancker
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
156
Viatcheslav Ekimov
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
157
Andrea Chiurato
Gatorade
Gatorade
,,
158
Allan Peiper
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
159
Johan Capiot
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
160
Rik Van Slycke
Lotto
Lotto
,,
161
Marino Alonso Monje
Banesto
Banesto
,,
162
Mario De Clercq
Buckler
Buckler
,,
163
Andreas Kappes
Telekom
Telekom
,,
164
Ron Kiefel
Motorola
Motorola
,,
165
Fabio Roscioli
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
166
Henri Manders
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
167
Peter Roes
Lotto
Lotto
,,
168
Dirk De Wolf
Gatorade
Gatorade
,,
169
Noel Segers
Buckler
Buckler
,,
170
Erich Mächler
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
171
William Palacio Navarro
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
172
Per Johnny Pedersen
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
173
Jean-Claude Leclercq
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
174
Hendrik Redant
Lotto
Lotto
,,
175
Julio Cesar Ortegon Duque
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
176
Frankie Andreu
Motorola
Motorola
,,
177
Fernando Quevedo Salazar
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
178
Moreno Argentin
Ariostea
Ariostea
+ 11:08
179
Roberto Conti
Ariostea
Ariostea
,,
180
Francis Moreau
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
181
Abelardo Rondon Vasquez
Gatorade
Gatorade
,,
182
Neil Stephens
O.N.C.E.
O.N.C.E.
+ 22:55
183
Ramon Gonzalez Arrieta
Festina - Lotus
Festina - Lotus
+ 23:08
184
Rolf Aldag
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
+ 27:50
DNF
Mario Cipollini
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
DNF
Falk Boden
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
DNF
Massimiliano Lelli
Ariostea
Ariostea
DNF
Maximilian Sciandri
Motorola
Motorola
DNF
Eros Poli
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
DNF
Gerrit de Vries
Buckler
Buckler
DNF
Bruno Cornillet
Z
Z
DNF
Patrick Verschueren
Lotto
Lotto
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Pascal Lino
R.M.O.
R.M.O.
30:45:45
2
Steve Bauer
Motorola
Motorola
+ 3:11
3
Claudio Chiappucci
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
+ 3:34
4
Stephen Roche
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
+ 4:11
5
Richard Virenque
R.M.O.
R.M.O.
+ 4:15
6
Greg LeMond
Z
Z
+ 4:29
7
Jens Heppner
Telekom
Telekom
+ 4:37
8
Valerio Tebaldi
Gatorade
Gatorade
+ 4:51
9
Gianni Bugno
Gatorade
Gatorade
+ 5:06
10
Miguel Indurain
Banesto
Banesto
+ 5:33
Powered by
Cyclingflash.com
1
Laurent Jalabert
O.N.C.E.
O.N.C.E.
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Richard Virenque
R.M.O.
R.M.O.
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren