Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour de France
Valkenburg - Koblenz
Tour de France
Valkenburg - Koblenz
Datum
12 juli 1992
Startlocatie
Valkenburg
Finish-locatie
Koblenz
Afstand
206.50 km
Uitslag
Tour de France (2.HC)
Valkenburg → Valkenburg (206,50 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Jan Nevens
Lotto
Lotto
4:45:23
2
Jesper Skibby
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
+ 3
3
Massimo Ghirotto
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
4
Alberto Leanizbarrutia Abaunza
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
5
Flavio Vanzella
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
+ 56
6
Yvon Ledanois
Castorama
Castorama
,,
7
Alex Zülle
O.N.C.E.
O.N.C.E.
+ 2:26
8
Olaf Ludwig
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
+ 2:30
9
Frans Maassen
Buckler
Buckler
,,
10
Jens Heppner
Telekom
Telekom
+ 2:32
11
Laurent Jalabert
O.N.C.E.
O.N.C.E.
+ 4:18
12
Adrie van der Poel
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
13
Johan Museeuw
Lotto
Lotto
,,
14
Giovanni Fidanza
Gatorade
Gatorade
,,
15
Mario De Clercq
Buckler
Buckler
,,
16
Frankie Andreu
Motorola
Motorola
,,
17
Djamolidine Abduzhaparov
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
18
Marc Sergeant
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
19
Soren Lilholt
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
20
Giancarlo Perini
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
21
Sean Kelly
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
22
Martien Kokkelkoren
Buckler
Buckler
,,
23
Acacio Da Silva
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
24
Dominik Krieger
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
25
Javier Murguialday Chasco
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
26
Jim Van De Laer
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
27
Claudio Chiappucci
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
28
Dmitri Konyshev
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
29
Gianni Bugno
Gatorade
Gatorade
,,
30
Philippe Louviot
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
31
Johan Capiot
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
32
Etienne De Wilde
Telekom
Telekom
,,
33
Charly Mottet
R.M.O.
R.M.O.
,,
34
Steven Rooks
Buckler
Buckler
,,
35
Pascal Lino
R.M.O.
R.M.O.
,,
36
Stephen Roche
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
37
Maurizio Fondriest
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
38
Guy Nulens
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
39
Fabio Roscioli
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
40
Jörg Müller
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
41
Erik Breukink
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
42
Eddy Bouwmans
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
43
Miguel Indurain
Banesto
Banesto
,,
44
José Ramon Uriarte Zubero
Banesto
Banesto
,,
45
Gilbert Duclos-Lassalle
Z
Z
,,
46
Richard Virenque
R.M.O.
R.M.O.
,,
47
Eric Caritoux
R.M.O.
R.M.O.
,,
48
Robert Millar
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
49
Fabian Jeker
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
50
Gérard Rué
Castorama
Castorama
,,
51
Luc Roosen
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
52
Zenon Jaskula
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
53
Arsenio Gonzalez Gutierrez
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
54
Jerome Simon
Z
Z
,,
55
Dante Rezze
R.M.O.
R.M.O.
,,
56
Ronan Pensec
R.M.O.
R.M.O.
,,
57
Juan Carlos Martin Martinez
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
58
Luis Perez Garcia
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
59
Pedro Delgado Robledo
Banesto
Banesto
,,
60
Raul Alcala Gallegos
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
61
Gert-Jan Theunisse
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
62
Eric Boyer
Z
Z
,,
63
Uwe Ampler
Telekom
Telekom
,,
64
Stephen Hodge
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
65
Andy Hampsten
Motorola
Motorola
,,
66
Laurent Fignon
Gatorade
Gatorade
,,
67
Thierry Bourguignon
Castorama
Castorama
,,
68
Francisco Javier Mauleón Unsain
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
69
Herminio Diaz Zabala
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
70
Greg LeMond
Z
Z
,,
71
Oscar de Jesus Vargas Restrepo
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
72
Alessandro Giannelli
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
73
Arunas Cepele
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
74
Yvon Madiot
Telekom
Telekom
,,
75
Mario Kummer
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
76
Marc Wauters
Lotto
Lotto
,,
77
Phil Anderson
Motorola
Motorola
,,
78
Jan Siemons
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
79
Harald Maier
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
80
Neil Stephens
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
81
Jose-Roberto Sierra Aguerro
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
82
Enrique Alonso Casado
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
83
Jos van Aert
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
84
Dominique Arnould
Castorama
Castorama
,,
85
Jean-Claude Bagot
Castorama
Castorama
,,
86
Fernando Escartín Coti
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
87
Jean-Cyril Robin
Castorama
Castorama
,,
88
Carlos Mario Jaramillo Mesa
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
89
Thierry Claveyrolat
Z
Z
,,
90
Jean-Claude Leclercq
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
91
Franco Chioccioli
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
92
Udo Bölts
Telekom
Telekom
,,
93
Luc Leblanc
Castorama
Castorama
,,
94
Fernando Pinero Gallego
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
95
Rolf Järmann
Ariostea
Ariostea
,,
96
Steve Bauer
Motorola
Motorola
,,
97
Alvaro Mejia Castrillon
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
98
Alberto Elli
Ariostea
Ariostea
,,
99
Eric Vanderaerden
Buckler
Buckler
,,
100
Brian Holm
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
101
Mario Scirea
Gatorade
Gatorade
,,
102
Marc Madiot
Telekom
Telekom
,,
103
Maarten den Bakker
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
104
Atle Kvalsvoll
Z
Z
,,
105
Jean-François Bernard
Banesto
Banesto
,,
106
Davide Cassani
Ariostea
Ariostea
,,
107
Francisco Espinosa Sempere
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
108
Peter Meinert Nielsen
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
109
Martin Earley
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
110
Sean Yates
Motorola
Motorola
,,
111
Jon Unzaga Bombin
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
112
Rob Harmeling
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
113
Inaki Gaston Crespo
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
,,
114
Alberto-Luis Camargo Gonzalez
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
115
Carlos Hernandez Bailo
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
116
Julian Gorospe Artabe
Banesto
Banesto
,,
117
Jesus Montoya Alarcon
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
118
Viatcheslav Ekimov
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
119
Arturas Kasputis
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
120
Peter De Clercq
Lotto
Lotto
,,
121
Abelardo Rondon Vasquez
Gatorade
Gatorade
,,
122
Sammie Moreels
Lotto
Lotto
,,
123
Julio Cesar Ortegon Duque
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
124
Andreas Kappes
Telekom
Telekom
,,
125
Franco Vona
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
126
Gerardo Moncada Guiza
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
,,
127
Gilles Delion
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
128
Michel Dernies
Motorola
Motorola
,,
129
Per Johnny Pedersen
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
130
Laudelino Cubino
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
131
Francisco Jose Antequera Alabau
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
132
Johnny Weltz
O.N.C.E.
O.N.C.E.
,,
133
Guido Bontempi
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
134
Ramon Gonzalez Arrieta
Festina - Lotus
Festina - Lotus
+ 5:08
135
Rik Van Slycke
Lotto
Lotto
,,
136
Valerio Tebaldi
Gatorade
Gatorade
+ 5:38
137
Marino Alonso Monje
Banesto
Banesto
+ 6:07
138
Dimitri Zhdanov
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
+ 8:15
139
Thierry Laurent
R.M.O.
R.M.O.
+ 9:45
140
Jelle Nijdam
Buckler
Buckler
,,
141
Wilfried Nelissen
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
,,
142
Hendrik Redant
Lotto
Lotto
,,
143
Peter Roes
Lotto
Lotto
,,
144
Olaf Jentzsch
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
145
Jean-Paul van Poppel
PDM-Ultima-Concorde
PDM-Ultima-Concorde
,,
146
Rolf Gölz
Ariostea
Ariostea
,,
147
Herman Frison
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
148
Edwig Van Hooydonck
Buckler
Buckler
,,
149
Franco Ballerini
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
150
Andrea Chiurato
Gatorade
Gatorade
,,
151
Dirk De Wolf
Gatorade
Gatorade
,,
152
Pello Ruiz Cabestany
Gatorade
Gatorade
,,
153
Fabrice Philipot
Banesto
Banesto
,,
154
Roberto Conti
Ariostea
Ariostea
,,
155
Mario Chiesa
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
,,
156
Jean-Claude Colotti
Z
Z
,,
157
Mauro Gianetti
Festina - Lotus
Festina - Lotus
+ 11:09
158
Erich Mächler
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
159
Ron Kiefel
Motorola
Motorola
,,
160
François Lemarchand
Z
Z
,,
161
Thierry Marie
Castorama
Castorama
+ 11:56
162
Jacky Durand
Castorama
Castorama
,,
163
Remig Stumpf
Telekom
Telekom
,,
164
Aitor Garmendia Arbilla
Banesto
Banesto
,,
165
Armand De Las Cuevas
Banesto
Banesto
,,
166
Xavier Aldanondo Luzuriaga
O.N.C.E.
O.N.C.E.
+ 14:43
167
Juan Carlos Martin Martinez
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
168
William Palacio Navarro
Postobon - Manzana - Ryalcao
Postobon - Manzana - Ryalcao
+ 17:36
169
Laurent Pillon
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
170
Peter Pieters
Tulip Computers
Tulip Computers
,,
171
Henri Manders
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
172
Ad Wijnands
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
,,
173
Noel Segers
Buckler
Buckler
,,
174
Bruno Cenghialta
Ariostea
Ariostea
,,
175
Laurent Dufaux
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
,,
176
Christophe Manin
R.M.O.
R.M.O.
,,
177
Fernando Quevedo Salazar
Amaya Seguros
Amaya Seguros
,,
178
Allan Peiper
Tulip Computers
Tulip Computers
+ 22:02
179
Francis Moreau
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
GB - MG Boys Maglificio - Bianchi
,,
DNF
Eric Van Lancker
Panasonic-Sportlife
Panasonic-Sportlife
DNF
Fabio Enrique Parra Pinto
Amaya Seguros
Amaya Seguros
DNF
Rolf Aldag
Helvetia - Fichtel & Sachs
Helvetia - Fichtel & Sachs
DNF
Moreno Argentin
Ariostea
Ariostea
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Pascal Lino
R.M.O.
R.M.O.
35:35:26
2
Jens Heppner
Telekom
Telekom
+ 2:51
3
Jesper Skibby
TVM-Sanyo
TVM-Sanyo
+ 2:54
4
Steve Bauer
Motorola
Motorola
+ 3:11
5
Yvon Ledanois
Castorama
Castorama
+ 3:23
6
Claudio Chiappucci
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
+ 3:34
7
Stephen Roche
Carrera - Vagabond-Tassoni
Carrera - Vagabond-Tassoni
+ 4:11
8
Richard Virenque
R.M.O.
R.M.O.
+ 4:15
9
Alberto Leanizbarrutia Abaunza
Clas-Cajastur
Clas-Cajastur
+ 4:24
10
Greg LeMond
Z
Z
+ 4:29
Powered by
Cyclingflash.com
1
Laurent Jalabert
O.N.C.E.
O.N.C.E.
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Richard Virenque
R.M.O.
R.M.O.
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren