Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour de la Mirabelle
Pont-à-Mousson - Pagny-sur-Moselle
Tour de la Mirabelle
Pont-à-Mousson - Pagny-sur-Moselle
Datum
27 mei 2022
Startlocatie
Pont-à-Mousson
Finish-locatie
Pagny-sur-Moselle
Afstand
174.00 km
Uitslag
Tour de la Mirabelle (2.2)
Pont-à-Mousson → Pont-à-Mousson (174,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Baptiste Vadic
4:04:35
2
Florian Dauphin
,,
3
Adam Foltán
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
4
Nolann Mahoudo
,,
5
Théo Degache
,,
6
Matthew Teggart
Wiv Sungod
Wiv Sungod
,,
7
Mickael Crispin
Cross Team Legendre
Cross Team Legendre
,,
8
Fabio Christen
Ef Education - Nippo Development Team
Ef Education - Nippo Development Team
,,
9
Léo Bouvier
Bike Aid
Bike Aid
,,
10
Matthew Bostock
Wiv Sungod
Wiv Sungod
,,
11
Luc Wirtgen
Bingoal Pauwels Sauces WB
Bingoal Pauwels Sauces WB
,,
12
Jens Delahaye
,,
13
Oliver Wood
Wiv Sungod
Wiv Sungod
,,
14
Steve Chainel
Cross Team Legendre
Cross Team Legendre
,,
15
Lucas Beneteau
,,
16
Alexander Konijn
,,
17
Axel Narbonne Zuccarelli
,,
18
Leander Van Hautegem
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
,,
19
Thomas Armstrong
Electro Hiper Europa - Caldas
Electro Hiper Europa - Caldas
,,
20
Corentin Ermenault
,,
21
Gil Gelders
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
,,
22
Dylan Guinet
Evopro Racing
Evopro Racing
,,
23
Thomas Naudts
,,
24
Andrea Garosio
Biesse-Carrera
Biesse-Carrera
,,
25
Charles Duquette
,,
26
Mathis Le Berre
,,
27
Ethan Villaneda
Ef Education - Nippo Development Team
Ef Education - Nippo Development Team
,,
28
Clément Braz Afonso
,,
29
Heberth Alejandro Gutierrez Rendon
Electro Hiper Europa - Caldas
Electro Hiper Europa - Caldas
,,
30
Dylan Van Den Borre
,,
31
Thomas Acosta
,,
32
James Oram
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
,,
33
Antoine Huby
Cross Team Legendre
Cross Team Legendre
,,
34
Mateu Estelrich Cabanellas
Electro Hiper Europa - Caldas
Electro Hiper Europa - Caldas
,,
35
Aurelien Philibert
Ardennes Cross Team Gecibat
Ardennes Cross Team Gecibat
,,
36
Benjamin Perry
Wiv Sungod
Wiv Sungod
,,
37
Joes Oosterlinck
,,
38
Robert Scott
Wiv Sungod
Wiv Sungod
,,
39
Enzo Paleni
Groupama - FDJ CT
Groupama - FDJ CT
,,
40
Jan-Marc Temmen
Team Dauner | Akkon
Team Dauner | Akkon
,,
41
Ioannis Davarias
,,
42
Jose Maria Garcia Soriano
Electro Hiper Europa - Caldas
Electro Hiper Europa - Caldas
,,
43
Matthew Dinham
Team Bridgelane
Team Bridgelane
,,
44
Felix Stehli
Ef Education - Nippo Development Team
Ef Education - Nippo Development Team
,,
45
Jacob Scott
Wiv Sungod
Wiv Sungod
,,
46
Jago Willems
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
,,
47
Riley Sheehan
Premier Tech U23 Cycling Project
Premier Tech U23 Cycling Project
,,
48
Michael Belleri
Biesse-Carrera
Biesse-Carrera
,,
49
Thibaud Saint Guilheim
,,
50
Corentin Devroute
,,
51
Bailey O'Donnell
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
,,
52
Louis Sparfel
Sorius
Sorius
,,
53
Logan Currie
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
,,
54
Ethan Batt
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
,,
55
Guillaume Dauschy
Premier Tech U23 Cycling Project
Premier Tech U23 Cycling Project
,,
56
Lorenzo Marasco
Sebmotobikes Cx Team
Sebmotobikes Cx Team
,,
57
Roman Duckert
Team Dauner | Akkon
Team Dauner | Akkon
,,
58
Alastair Christie-Johnston
Team Bridgelane
Team Bridgelane
,,
59
Martin Deschatres
,,
60
Jan Sommer
Ka Boom - Krapf
Ka Boom - Krapf
,,
61
Simon Vitzthum
,,
62
Carson Miles
Premier Tech U23 Cycling Project
Premier Tech U23 Cycling Project
,,
63
Mathys Rondel
,,
64
Jonas Fabian Messerschmidt
Team Dauner | Akkon
Team Dauner | Akkon
,,
65
Simon Nagy
,,
66
Welay Berhe
Ef Education - Nippo Development Team
Ef Education - Nippo Development Team
,,
67
Yehor Dementyev
,,
68
Robin Meyer
,,
69
Mathias Piron
,,
70
Stanislav Béres
,,
71
Thomas Gachignard
,,
72
Maël Savignard
,,
73
Wesley Mol
Bike Aid
Bike Aid
,,
74
Juan Esteban Guerrero Arias
Electro Hiper Europa - Caldas
Electro Hiper Europa - Caldas
,,
75
Julien Souton
,,
76
Francis Juneau
Premier Tech U23 Cycling Project
Premier Tech U23 Cycling Project
,,
77
Guerand Le Pennec
,,
78
Nikolaos Michail Drakos
,,
79
Dawit Yemane
Bike Aid
Bike Aid
,,
80
Gaëtan Verleyen
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
,,
81
Benjamin Marais
,,
82
Miguel Angel Ballesteros Canovas
Electro Hiper Europa - Caldas
Electro Hiper Europa - Caldas
,,
83
Samuel Tuka
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
84
Léo Kraemer
,,
85
Nicolas Rivard
Premier Tech U23 Cycling Project
Premier Tech U23 Cycling Project
,,
86
Valère Thiébaud
,,
87
James Whelan
Team Bridgelane
Team Bridgelane
,,
88
Yugi Tsuda
Ef Education - Nippo Development Team
Ef Education - Nippo Development Team
,,
89
Adrien Maire
,,
90
Gilles Mottiez
Cross Team Legendre
Cross Team Legendre
,,
91
Louis Rouland
,,
92
Mathieu Rigolot
,,
93
Killian Verschuren
,,
94
Loris Rouiller
Cross Team Legendre
Cross Team Legendre
,,
95
Byron Munton
Team Dauner | Akkon
Team Dauner | Akkon
,,
96
Alex Vogel
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
,,
97
Enzo Decker
Bike Aid
Bike Aid
,,
98
Arthur Blanc
,,
99
Tom Chapman
Team Bridgelane
Team Bridgelane
,,
100
Ilan Larmet
,,
101
Jacques Lebreton
,,
102
Rémi Lelandais
Cross Team Legendre
Cross Team Legendre
,,
103
Adne Van Engelen
Bike Aid
Bike Aid
,,
104
Emiliano Vila
,,
105
Edward Ouellet
,,
106
Kevin Kuhn
Tormans Cyclo Cross Team
Tormans Cyclo Cross Team
,,
107
Flavien Arnould
,,
108
Hugo Thirotel
,,
109
Timothé Gabriel
,,
110
Joshua Kench
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
,,
111
Pierre Betelli
,,
112
Yan Gras
Podiocom CX
Podiocom CX
,,
113
Alessandro Motta
Biesse-Carrera
Biesse-Carrera
,,
114
Senne Willems
,,
115
Antonin Chatila Brunotte
,,
116
Alessio Bonelli
Biesse-Carrera
Biesse-Carrera
,,
117
Gerben Dewinter
+ 27
118
Juan-Pierre Van Der Merwe
Team Bridgelane
Team Bridgelane
+ 32
119
Matisse Julien
Premier Tech U23 Cycling Project
Premier Tech U23 Cycling Project
+ 34
120
Noah Bögli
+ 46
121
Carloalberto Giordani
Biesse-Carrera
Biesse-Carrera
+ 56
122
Martinos Moutsios
+ 2:53
123
Roman Gladysh
Eurocar GS Cycling Team
Eurocar GS Cycling Team
,,
124
Claudio Imhof
,,
125
Lukás Sokolik
,,
126
Sebastian Niehues
Bike Aid
Bike Aid
,,
127
Evangelos Sarris
,,
128
Lorenzo Gobbo
Biesse-Carrera
Biesse-Carrera
,,
129
Tom Rouyer
,,
130
Raphael Clemencio
+ 2:57
131
Paul Gehrke
Team Dauner | Akkon
Team Dauner | Akkon
+ 4:30
132
Dylan George
Team Bridgelane
Team Bridgelane
,,
133
Cory Greenberg
Team Dauner | Akkon
Team Dauner | Akkon
,,
134
Théo Pahoffer
,,
135
Eddy Le Huitouze
Groupama - FDJ CT
Groupama - FDJ CT
+ 4:32
136
Thibaut Bernard
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
+ 5:59
137
Charlie Quarterman
+ 9:50
138
Vladyslav Shcherban
+ 13:59
139
Vitaliy Hryniv
+ 17:14
140
Adam Gross
+ 17:58
DNF
Maksym Vasilyev
Eurocar GS Cycling Team
Eurocar GS Cycling Team
DNF
Andreas Katopis
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Corentin Ermenault
4:07:39
2
Robert Scott
Wiv Sungod
Wiv Sungod
,,
3
Matthew Bostock
Wiv Sungod
Wiv Sungod
+ 1
4
Simon Vitzthum
+ 2
5
Alex Vogel
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
,,
6
Oliver Wood
Wiv Sungod
Wiv Sungod
,,
7
Jacob Scott
Wiv Sungod
Wiv Sungod
+ 3
8
Baptiste Vadic
+ 5
9
Maël Savignard
+ 6
10
Logan Currie
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
,,
11
Matthew Dinham
Team Bridgelane
Team Bridgelane
,,
12
Ethan Batt
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
,,
13
Guerand Le Pennec
+ 7
14
Jan Sommer
Ka Boom - Krapf
Ka Boom - Krapf
,,
15
James Oram
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
,,
16
Thomas Gachignard
,,
17
Francis Juneau
Premier Tech U23 Cycling Project
Premier Tech U23 Cycling Project
,,
18
Mickael Crispin
Cross Team Legendre
Cross Team Legendre
,,
19
Benjamin Marais
+ 8
20
Dylan Guinet
Evopro Racing
Evopro Racing
,,
21
Adam Foltán
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
22
Alastair Christie-Johnston
Team Bridgelane
Team Bridgelane
,,
23
Kevin Kuhn
Tormans Cyclo Cross Team
Tormans Cyclo Cross Team
,,
24
Guillaume Dauschy
Premier Tech U23 Cycling Project
Premier Tech U23 Cycling Project
+ 9
25
Charles Duquette
,,
26
Thibaud Saint Guilheim
,,
27
Gil Gelders
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
,,
28
Antoine Huby
Cross Team Legendre
Cross Team Legendre
,,
29
Mathis Le Berre
,,
30
Gilles Mottiez
Cross Team Legendre
Cross Team Legendre
,,
31
Ilan Larmet
,,
32
Benjamin Perry
Wiv Sungod
Wiv Sungod
,,
33
Alexander Konijn
,,
34
Riley Sheehan
Premier Tech U23 Cycling Project
Premier Tech U23 Cycling Project
,,
35
Valère Thiébaud
+ 10
36
Théo Degache
,,
37
Matthew Teggart
Wiv Sungod
Wiv Sungod
,,
38
Enzo Paleni
Groupama - FDJ CT
Groupama - FDJ CT
+ 11
39
Mathias Piron
,,
40
Gaëtan Verleyen
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
,,
41
James Whelan
Team Bridgelane
Team Bridgelane
,,
42
Yan Gras
Podiocom CX
Podiocom CX
,,
43
Antonin Chatila Brunotte
,,
44
Fabio Christen
Ef Education - Nippo Development Team
Ef Education - Nippo Development Team
,,
45
Stanislav Béres
,,
46
Michael Belleri
Biesse-Carrera
Biesse-Carrera
,,
47
Felix Stehli
Ef Education - Nippo Development Team
Ef Education - Nippo Development Team
+ 12
48
Tom Chapman
Team Bridgelane
Team Bridgelane
,,
49
Leander Van Hautegem
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
,,
50
Nikolaos Michail Drakos
,,
51
Ethan Villaneda
Ef Education - Nippo Development Team
Ef Education - Nippo Development Team
,,
52
Axel Narbonne Zuccarelli
+ 13
53
Léo Bouvier
Bike Aid
Bike Aid
,,
54
Killian Verschuren
,,
55
Bailey O'Donnell
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
,,
56
Jose Maria Garcia Soriano
Electro Hiper Europa - Caldas
Electro Hiper Europa - Caldas
,,
57
Adrien Maire
,,
58
Welay Berhe
Ef Education - Nippo Development Team
Ef Education - Nippo Development Team
,,
59
Nolann Mahoudo
+ 14
60
Hugo Thirotel
,,
61
Clément Braz Afonso
,,
62
Juan Esteban Guerrero Arias
Electro Hiper Europa - Caldas
Electro Hiper Europa - Caldas
,,
63
Pierre Betelli
,,
64
Alessandro Motta
Biesse-Carrera
Biesse-Carrera
,,
65
Jan-Marc Temmen
Team Dauner | Akkon
Team Dauner | Akkon
,,
66
Robin Meyer
,,
67
Alessio Bonelli
Biesse-Carrera
Biesse-Carrera
,,
68
Thomas Acosta
,,
69
Flavien Arnould
,,
70
Luc Wirtgen
Bingoal Pauwels Sauces WB
Bingoal Pauwels Sauces WB
,,
71
Joes Oosterlinck
+ 15
72
Martin Deschatres
,,
73
Julien Souton
,,
74
Mateu Estelrich Cabanellas
Electro Hiper Europa - Caldas
Electro Hiper Europa - Caldas
,,
75
Jacques Lebreton
,,
76
Joshua Kench
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
,,
77
Senne Willems
,,
78
Nicolas Rivard
Premier Tech U23 Cycling Project
Premier Tech U23 Cycling Project
,,
79
Thomas Armstrong
Electro Hiper Europa - Caldas
Electro Hiper Europa - Caldas
,,
80
Mathys Rondel
+ 16
81
Florian Dauphin
,,
82
Jens Delahaye
,,
83
Steve Chainel
Cross Team Legendre
Cross Team Legendre
,,
84
Heberth Alejandro Gutierrez Rendon
Electro Hiper Europa - Caldas
Electro Hiper Europa - Caldas
,,
85
Aurelien Philibert
Ardennes Cross Team Gecibat
Ardennes Cross Team Gecibat
,,
86
Lucas Beneteau
,,
87
Thomas Naudts
,,
88
Enzo Decker
Bike Aid
Bike Aid
+ 17
89
Louis Sparfel
Sorius
Sorius
,,
90
Jago Willems
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
,,
91
Jonas Fabian Messerschmidt
Team Dauner | Akkon
Team Dauner | Akkon
,,
92
Andrea Garosio
Biesse-Carrera
Biesse-Carrera
,,
93
Lorenzo Marasco
Sebmotobikes Cx Team
Sebmotobikes Cx Team
,,
94
Emiliano Vila
,,
95
Edward Ouellet
+ 18
96
Dawit Yemane
Bike Aid
Bike Aid
,,
97
Simon Nagy
,,
98
Timothé Gabriel
,,
99
Adne Van Engelen
Bike Aid
Bike Aid
,,
100
Rémi Lelandais
Cross Team Legendre
Cross Team Legendre
,,
101
Corentin Devroute
,,
102
Léo Kraemer
+ 19
103
Carson Miles
Premier Tech U23 Cycling Project
Premier Tech U23 Cycling Project
,,
104
Wesley Mol
Bike Aid
Bike Aid
,,
105
Loris Rouiller
Cross Team Legendre
Cross Team Legendre
,,
106
Byron Munton
Team Dauner | Akkon
Team Dauner | Akkon
+ 20
107
Roman Duckert
Team Dauner | Akkon
Team Dauner | Akkon
,,
108
Yehor Dementyev
,,
109
Yugi Tsuda
Ef Education - Nippo Development Team
Ef Education - Nippo Development Team
+ 21
110
Arthur Blanc
,,
111
Louis Rouland
,,
112
Miguel Angel Ballesteros Canovas
Electro Hiper Europa - Caldas
Electro Hiper Europa - Caldas
+ 22
113
Ioannis Davarias
+ 23
114
Samuel Tuka
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
115
Mathieu Rigolot
+ 24
116
Dylan Van Den Borre
+ 27
117
Juan-Pierre Van Der Merwe
Team Bridgelane
Team Bridgelane
+ 44
118
Gerben Dewinter
+ 47
119
Matisse Julien
Premier Tech U23 Cycling Project
Premier Tech U23 Cycling Project
+ 50
120
Noah Bögli
+ 55
121
Carloalberto Giordani
Biesse-Carrera
Biesse-Carrera
+ 1:03
122
Claudio Imhof
+ 2:59
123
Sebastian Niehues
Bike Aid
Bike Aid
+ 3:01
124
Lorenzo Gobbo
Biesse-Carrera
Biesse-Carrera
+ 3:06
125
Roman Gladysh
Eurocar GS Cycling Team
Eurocar GS Cycling Team
,,
126
Evangelos Sarris
+ 3:07
127
Raphael Clemencio
+ 3:08
128
Lukás Sokolik
+ 3:09
129
Martinos Moutsios
,,
130
Tom Rouyer
+ 3:19
131
Dylan George
Team Bridgelane
Team Bridgelane
+ 4:35
132
Eddy Le Huitouze
Groupama - FDJ CT
Groupama - FDJ CT
+ 4:38
133
Paul Gehrke
Team Dauner | Akkon
Team Dauner | Akkon
+ 4:43
134
Cory Greenberg
Team Dauner | Akkon
Team Dauner | Akkon
+ 4:48
135
Théo Pahoffer
+ 5:00
136
Thibaut Bernard
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
Bingoal Pauwels Sauces WB Development
+ 6:10
137
Charlie Quarterman
+ 9:57
138
Vladyslav Shcherban
+ 14:22
139
Vitaliy Hryniv
+ 17:25
140
Adam Gross
+ 18:15
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Baptiste Vadic
17
2
Corentin Ermenault
15
3
Robert Scott
Wiv Sungod
Wiv Sungod
12
4
Florian Dauphin
12
5
Matthew Bostock
Wiv Sungod
Wiv Sungod
11
6
Adam Foltán
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
10
7
Simon Vitzthum
8
8
Nolann Mahoudo
8
9
Eddy Le Huitouze
Groupama - FDJ CT
Groupama - FDJ CT
6
10
Alex Vogel
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy
6
11
Jacob Scott
Wiv Sungod
Wiv Sungod
6
12
Théo Degache
6
13
Oliver Wood
Wiv Sungod
Wiv Sungod
5
14
Matthew Teggart
Wiv Sungod
Wiv Sungod
5
15
Robin Meyer
4
16
Charlie Quarterman
4
17
Mickael Crispin
Cross Team Legendre
Cross Team Legendre
4
18
Benjamin Perry
Wiv Sungod
Wiv Sungod
3
19
Fabio Christen
Ef Education - Nippo Development Team
Ef Education - Nippo Development Team
3
20
Dylan George
Team Bridgelane
Team Bridgelane
3
21
Léo Bouvier
Bike Aid
Bike Aid
2
22
Maël Savignard
1
23
Sebastian Niehues
Bike Aid
Bike Aid
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Benjamin Perry
Wiv Sungod
Wiv Sungod
12
2
Eddy Le Huitouze
Groupama - FDJ CT
Groupama - FDJ CT
6
3
Mateu Estelrich Cabanellas
Electro Hiper Europa - Caldas
Electro Hiper Europa - Caldas
4
4
Charlie Quarterman
3
5
Simon Vitzthum
1
6
Welay Berhe
Ef Education - Nippo Development Team
Ef Education - Nippo Development Team
1
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren