Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour de l'Avenir
Albertville - Saint-François-Longchamp
Tour de l'Avenir
Albertville - Saint-François-Longchamp
Datum
28 augustus 2013
Startlocatie
Albertville
Finish-locatie
Saint-François-Longchamp
Afstand
106.00 km
Uitslag
Tour de l'Avenir (2.NCUP)
Albertville → Albertville (106,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Ruben Fernandez Andujar
Caja Rural
Caja Rural
3:02:23
2
Patrick Konrad
Etixx - iHNed
Etixx - iHNed
+ 1:38
3
Adam Yates
+ 1:42
4
Heiner Rodrigo Parra Bustamente
472 - Colombia
472 - Colombia
+ 1:44
5
Davide Formolo
,,
6
Gavin Mannion
Bontrager Cycling Team
Bontrager Cycling Team
+ 1:46
7
Oskar Nikolai Birger Svendsen
Joker Merida
Joker Merida
+ 1:53
8
Merhawi Kudus Ghebremedhin
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
9
Bakhtiyar Kozhatayev
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 1:59
10
Taylor Eisenhart
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 2:35
11
Daniil Fominykh
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
12
Tilegen Maidos
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 2:40
13
Luka Pibernik
Radenska
Radenska
,,
14
Pierre Gouault
+ 2:44
15
Antonio Pedrero Lopez
+ 2:49
16
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Team Plussbank
Team Plussbank
+ 3:14
17
Damien Howson
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
18
Adam Phelan
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 3:24
19
Emanuel Buchmann
RNR Rad-Net Rose Team
RNR Rad-Net Rose Team
+ 3:32
20
Toms Skujins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 3:44
21
Rasmus Brandstrup Sterobo
Team Cult Energy
Team Cult Energy
+ 3:47
22
Dimitri Peyskens
+ 3:57
23
Diego Antonio Ochoa Camargo
472 - Colombia
472 - Colombia
,,
24
Dylan van Baarle
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 4:15
25
Derk Abel Beckeringh
+ 4:30
26
Guillaume Martin
Sojasun
Sojasun
+ 4:36
27
Clément Chevrier
,,
28
Adrien Chenaux
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
+ 4:51
29
Fredrik Strand Galta
Team Oster Hus - Ridley
Team Oster Hus - Ridley
+ 5:07
30
Dylan Teuns
Ventilair - Steria Cycling Team
Ventilair - Steria Cycling Team
+ 5:11
31
Simon Yates
+ 5:22
32
Benat Txoperena Matxikote
+ 5:41
33
Kristian Haugaard Jensen
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
+ 7:26
34
Alexander Foliforov
Rusvelo
Rusvelo
,,
35
Felix Grossschartner
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
+ 7:33
36
Julian Alaphilippe
Etixx - iHNed
Etixx - iHNed
+ 7:36
37
Andreas Hofer
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
+ 7:48
38
Till Drobisch
,,
39
Isiaka Cisse
+ 7:57
40
Emiel Dolfsma
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 8:24
41
Mykhaylo Polikarpov
+ 9:00
42
Jasha Sütterlin
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 9:07
43
Ever Alexander Rivera Guerrero
472 - Colombia
472 - Colombia
+ 9:20
44
Sven Erik Bystrøm
Team Oster Hus - Ridley
Team Oster Hus - Ridley
+ 9:46
45
Jaka Bostner
Radenska
Radenska
+ 9:57
46
Haritz Orbe Urrutia
Euskadi
Euskadi
+ 10:06
47
Dieter Bouvry
Etixx - iHNed
Etixx - iHNed
+ 10:34
48
Maxat Ayazbayev
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 10:37
49
Fernando Orjuela Gutierrez
472 - Colombia
472 - Colombia
+ 11:36
50
Alexis Gougeard
,,
51
Jeffrey Perrin
,,
52
Alistair Slater
,,
53
Maximilian Werda
Team Stölting
Team Stölting
,,
54
Bradley Linfield
,,
55
Nick Dougall
+ 11:48
56
Louis Vervaeke
,,
57
Matej Mohoric
Sava
Sava
+ 11:57
58
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda
472 - Colombia
472 - Colombia
+ 13:08
59
Roman Buzyle
+ 13:45
60
Manuel Senni
+ 14:23
61
Rick Zabel
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 15:16
62
Stephen Leace
,,
63
Maximilian Kuen
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
64
Lasse Norman Hansen
Blue Water Cycling
Blue Water Cycling
,,
65
Gregory Daniel
Bontrager Cycling Team
Bontrager Cycling Team
,,
66
Jasper Stuyven
Bontrager Cycling Team
Bontrager Cycling Team
,,
67
Mikhail Akimov
Rusvelo
Rusvelo
,,
68
Roman Katyrin
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
69
Andzs Flaksis
Bontrager Cycling Team
Bontrager Cycling Team
,,
70
Samuel Spokes
Etixx - iHNed
Etixx - iHNed
,,
71
Sondre Holst Enger
Team Plussbank
Team Plussbank
,,
72
Magnus Cort Nielsen
Team Cult Energy
Team Cult Energy
,,
73
Martijn Tusveld
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
74
Costa Seibeb
,,
75
Caleb Ewan
,,
76
Stefan Küng
BMC Development Team
BMC Development Team
,,
77
Michael Valgren Andersen
Team Cult Energy
Team Cult Energy
,,
78
Juan Ernesto Chamorro Chitan
472 - Colombia
472 - Colombia
,,
79
Gregor Muhlberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
80
Andrii Bratashchuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
81
Davide Martinelli
,,
82
Gabriel Chavanne
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
83
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
84
Mario Gonzalez Salas
,,
85
Simone Sterbini
,,
86
Simone Andreetta
,,
87
Mark Dzamastagic
Sava
Sava
+ 15:53
88
Calvin Watson
+ 18:34
89
Sean De Bie
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
90
Joseph Perrett
Team IG - Sigma Sport
Team IG - Sigma Sport
,,
91
Mike Teunissen
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
92
Owain Doull
,,
93
Johannes Christoffel Nel
+ 19:29
94
Romain Guillemois
Team Europcar
Team Europcar
+ 19:50
95
Viktor Manakov
Rusvelo
Rusvelo
,,
96
Kirill Yatsevich
Helicopters
Helicopters
+ 19:55
97
Carlos Barbero Cuesta
Euskadi
Euskadi
,,
98
Volodymyr Dzhus
ISD Continental Team
ISD Continental Team
,,
99
Roman Semyonov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 19:57
100
Liam Bertazzo
+ 19:59
101
Colin Chris Stüssi
+ 20:24
102
Tim Mikelj
Sava
Sava
+ 20:39
103
Oleksandr Golovash
+ 20:44
104
Sam Harrison
,,
105
Maris Bogdanovics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 22:19
106
Simon Pellaud
+ 27:17
107
Kristoffer Skjerping
Joker Merida
Joker Merida
,,
108
Krists Neilands
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 27:33
109
Jan Dieteren
Team Stölting
Team Stölting
+ 27:59
110
Janis Dakteris
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 28:06
111
Krisjanis Beitans
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 29:25
112
Jure Bitenc
Sava
Sava
+ 29:46
113
Vladyslav Bakumenko
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 30:35
DNS
Vladislav Gorbunov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
DNS
Lukas Spengler
DNS
Asbjørn Kragh Andersen
Team Trefor
Team Trefor
DNS
Lukas Pöstlberger
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
DNF
Nicky van der Lijke
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
DNF
Tyler Williams
BMC Development Team
BMC Development Team
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Ruben Fernandez Andujar
Caja Rural
Caja Rural
13:22:10
2
Patrick Konrad
Etixx - iHNed
Etixx - iHNed
+ 1:30
3
Davide Formolo
+ 1:39
4
Adam Yates
+ 1:40
5
Gavin Mannion
Bontrager Cycling Team
Bontrager Cycling Team
+ 1:42
6
Heiner Rodrigo Parra Bustamente
472 - Colombia
472 - Colombia
+ 1:44
7
Merhawi Kudus Ghebremedhin
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
+ 1:46
8
Oskar Nikolai Birger Svendsen
Joker Merida
Joker Merida
+ 1:54
9
Bakhtiyar Kozhatayev
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 1:58
10
Luka Pibernik
Radenska
Radenska
+ 2:48
11
Pierre Gouault
,,
12
Antonio Pedrero Lopez
+ 2:56
13
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Team Plussbank
Team Plussbank
+ 2:58
14
Taylor Eisenhart
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 3:06
15
Damien Howson
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 3:20
16
Tilegen Maidos
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 3:31
17
Toms Skujins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 3:41
18
Diego Antonio Ochoa Camargo
472 - Colombia
472 - Colombia
+ 3:51
19
Dimitri Peyskens
,,
20
Emanuel Buchmann
RNR Rad-Net Rose Team
RNR Rad-Net Rose Team
+ 3:57
21
Dylan van Baarle
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 3:59
22
Daniil Fominykh
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 4:23
23
Derk Abel Beckeringh
+ 4:25
24
Guillaume Martin
Sojasun
Sojasun
+ 4:34
25
Clément Chevrier
+ 4:40
26
Rasmus Brandstrup Sterobo
Team Cult Energy
Team Cult Energy
+ 4:41
27
Fredrik Strand Galta
Team Oster Hus - Ridley
Team Oster Hus - Ridley
+ 4:55
28
Simon Yates
+ 5:04
29
Dylan Teuns
Ventilair - Steria Cycling Team
Ventilair - Steria Cycling Team
+ 5:17
30
Adam Phelan
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 5:52
31
Kristian Haugaard Jensen
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
+ 7:11
32
Julian Alaphilippe
Etixx - iHNed
Etixx - iHNed
+ 7:16
33
Alexander Foliforov
Rusvelo
Rusvelo
+ 7:24
34
Adrien Chenaux
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
35
Felix Grossschartner
Team Gourmetfein Simplon
Team Gourmetfein Simplon
+ 7:33
36
Andreas Hofer
Team Vorarlberg
Team Vorarlberg
+ 8:06
37
Emiel Dolfsma
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 8:18
38
Till Drobisch
+ 8:19
39
Jasha Sütterlin
Thüringer Energie Team
Thüringer Energie Team
+ 8:49
40
Benat Txoperena Matxikote
+ 8:51
41
Ever Alexander Rivera Guerrero
472 - Colombia
472 - Colombia
+ 9:21
42
Mykhaylo Polikarpov
+ 9:33
43
Sven Erik Bystrøm
Team Oster Hus - Ridley
Team Oster Hus - Ridley
+ 9:38
44
Haritz Orbe Urrutia
Euskadi
Euskadi
+ 10:02
45
Maxat Ayazbayev
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 10:59
46
Alexis Gougeard
+ 11:12
47
Fernando Orjuela Gutierrez
472 - Colombia
472 - Colombia
+ 11:24
48
Alistair Slater
+ 11:27
49
Nick Dougall
+ 11:37
50
Louis Vervaeke
+ 11:45
51
Matej Mohoric
Sava
Sava
+ 11:49
52
Isiaka Cisse
+ 12:01
53
Dieter Bouvry
Etixx - iHNed
Etixx - iHNed
+ 13:24
54
Jeffrey Perrin
+ 13:30
55
Jaka Bostner
Radenska
Radenska
+ 13:36
56
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda
472 - Colombia
472 - Colombia
+ 13:42
57
Bradley Linfield
+ 14:03
58
Manuel Senni
+ 14:31
59
Maximilian Werda
Team Stölting
Team Stölting
,,
60
Samuel Spokes
Etixx - iHNed
Etixx - iHNed
+ 14:58
61
Stefan Küng
BMC Development Team
BMC Development Team
+ 15:00
62
Davide Martinelli
+ 15:02
63
Caleb Ewan
+ 15:07
64
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 15:08
65
Gregor Muhlberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 15:09
66
Jasper Stuyven
Bontrager Cycling Team
Bontrager Cycling Team
,,
67
Martijn Tusveld
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
68
Rick Zabel
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 15:11
69
Simone Andreetta
+ 15:13
70
Mikhail Akimov
Rusvelo
Rusvelo
+ 15:18
71
Stephen Leace
+ 15:41
72
Maximilian Kuen
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
+ 15:47
73
Michael Valgren Andersen
Team Cult Energy
Team Cult Energy
+ 16:02
74
Mark Dzamastagic
Sava
Sava
+ 16:30
75
Juan Ernesto Chamorro Chitan
472 - Colombia
472 - Colombia
+ 16:39
76
Sondre Holst Enger
Team Plussbank
Team Plussbank
+ 17:50
77
Magnus Cort Nielsen
Team Cult Energy
Team Cult Energy
+ 17:52
78
Sean De Bie
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
+ 18:19
79
Mike Teunissen
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 18:21
80
Simone Sterbini
+ 18:35
81
Costa Seibeb
+ 19:03
82
Andzs Flaksis
Bontrager Cycling Team
Bontrager Cycling Team
+ 19:17
83
Viktor Manakov
Rusvelo
Rusvelo
+ 19:32
84
Roman Katyrin
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 19:38
85
Liam Bertazzo
+ 19:52
86
Carlos Barbero Cuesta
Euskadi
Euskadi
+ 20:00
87
Romain Guillemois
Team Europcar
Team Europcar
+ 20:28
88
Gregory Daniel
Bontrager Cycling Team
Bontrager Cycling Team
+ 20:39
89
Mario Gonzalez Salas
+ 20:57
90
Calvin Watson
+ 21:06
91
Volodymyr Dzhus
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 21:30
92
Roman Semyonov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 21:38
93
Andrii Bratashchuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 21:55
94
Johannes Christoffel Nel
+ 23:29
95
Gabriel Chavanne
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 25:01
96
Maris Bogdanovics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 25:49
97
Lasse Norman Hansen
Blue Water Cycling
Blue Water Cycling
+ 26:32
98
Kirill Yatsevich
Helicopters
Helicopters
+ 26:52
99
Owain Doull
+ 27:40
100
Colin Chris Stüssi
+ 28:10
101
Tim Mikelj
Sava
Sava
+ 29:01
102
Simon Pellaud
+ 31:34
103
Jure Bitenc
Sava
Sava
+ 33:38
104
Kristoffer Skjerping
Joker Merida
Joker Merida
+ 34:47
105
Janis Dakteris
Team Differdange - Losch
Team Differdange - Losch
+ 36:12
106
Jan Dieteren
Team Stölting
Team Stölting
+ 36:18
107
Roman Buzyle
+ 36:19
108
Krisjanis Beitans
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
109
Sam Harrison
+ 36:45
110
Oleksandr Golovash
+ 37:51
111
Joseph Perrett
Team IG - Sigma Sport
Team IG - Sigma Sport
+ 39:30
112
Krists Neilands
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 48:10
113
Vladyslav Bakumenko
ISD Continental Team
ISD Continental Team
+ 53:07
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Caleb Ewan
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Heiner Rodrigo Parra Bustamente
472 - Colombia
472 - Colombia
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren