Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour de Normandie
Bagnoles de l'Orne - Bagnoles de l'Orne
Tour de Normandie
Bagnoles de l'Orne - Bagnoles de l'Orne
Datum
25 maart 2016
Startlocatie
Bagnoles de l'Orne
Finish-locatie
Bagnoles de l'Orne
Afstand
159.00 km
Uitslag
Tour de Normandie (2.2)
Bagnoles de l'Orne → Bagnoles de l'Orne (159,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Benoît Sinner
Armee de Terre
Armee de Terre
3:40:19
2
Romain Bacon
,,
3
Thibault Ferasse
Armee de Terre
Armee de Terre
+ 5
4
Timothy Dupont
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 18
5
Tim De Troyer
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
6
Nicolas Vereecken
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
7
Jasper Bovenhuis
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
8
Cyrille Patoux
,,
9
Kevin Deltombe
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
10
Alex Rasmussen
Team Coloquick
Team Coloquick
,,
11
Milan Menten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
12
Fabio Silvestre
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
13
Marco Mathis
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
14
Dylan Kowalski
,,
15
Olivier Pardini
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
,,
16
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
17
Erwann Corbel
,,
18
Coen Vermeltfoort
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
19
Sebastian Mora Vedri
Team Raleigh Gac
Team Raleigh Gac
,,
20
Christopher Hatz
Team Kuota-Lotto
Team Kuota-Lotto
,,
21
Baptiste Planckaert
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
,,
22
Camille Guerin
,,
23
Corentin Ermenault
,,
24
Trond Hakon Trondsen
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
,,
25
Antoine Leplingard
,,
26
Morgan Kneisky
Team Raleigh Gac
Team Raleigh Gac
,,
27
James Callum Shaw
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
28
Philip Lindau
Team Joker
Team Joker
,,
29
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
Team Joker
,,
30
Cees Bol
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
31
Unai Intziarte
,,
32
Martijn Tusveld
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
33
Jan Brockhoff
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
34
Edvin Wilsson
Team Joker
Team Joker
,,
35
Raffael Freienstein
Team Kuota-Lotto
Team Kuota-Lotto
,,
36
Juanjo AgÜero
,,
37
Michael Goolaerts
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
38
Christopher Piry
,,
39
Troels Ronning Vinther
Riwal Platform Cycling Team
Riwal Platform Cycling Team
,,
40
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
,,
41
Ruben Abello Sanchez
,,
42
Emiel Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
43
Matthieu Boulo
Team Raleigh Gac
Team Raleigh Gac
,,
44
Aidis Kruopis
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
45
Joshua Huppertz
Team Kuota-Lotto
Team Kuota-Lotto
,,
46
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Team Joker
Team Joker
,,
47
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
48
Paul Ourselin
,,
49
Alistair Slater
JLT Condor
JLT Condor
,,
50
Jonas Aaen Jörgensen
Riwal Platform Cycling Team
Riwal Platform Cycling Team
,,
51
Kobus Hereijgers
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
52
Reidar Bohlin Borgersen
Team Joker
Team Joker
,,
53
Thomas Stewart
Madison Genesis
Madison Genesis
,,
54
Taruia Frantz Krainer
,,
55
Erick Rowsell
Madison Genesis
Madison Genesis
,,
56
Andreas Vangstad
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
,,
57
George Pym
Team Raleigh Gac
Team Raleigh Gac
,,
58
Wouter Mol
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
59
Edward Laverack
JLT Condor
JLT Condor
,,
60
Jeroen Meijers
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
61
Daan Meijers
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
62
David Riviere
,,
63
Erwan Brenterch
,,
64
Julien Stassen
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
,,
65
Rasmus Mygind
Riwal Platform Cycling Team
Riwal Platform Cycling Team
,,
66
Ryota Nishizono
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
67
Kristian Aasvold
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
,,
68
Robbert de Greef
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
69
Conor Dunne
JLT Condor
JLT Condor
,,
70
Melvin Rulliere
,,
71
Alexis Bodiot
Armee de Terre
Armee de Terre
,,
72
Jetse Bol
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
73
Markus Hoelgaard
Team Joker
Team Joker
,,
74
Magnus Bak Klaris
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
75
Ludwig De Winter
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
,,
76
Daniel Westmattelmann
Team Kuota-Lotto
Team Kuota-Lotto
,,
77
Joachim Vanreyten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
78
Christian Nyvang Lund
Team Coloquick
Team Coloquick
,,
79
Martijn de Jong
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
80
Benjamin Thomas
Armee de Terre
Armee de Terre
,,
81
Justin Mottier
,,
82
Merijn Korevaar
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
83
Julien Van Haverbeke
,,
84
Taylor Karl Gunman
Madison Genesis
Madison Genesis
,,
85
Sander Cordeel
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
86
Stef Van Zummeren
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
87
Sho Hatsuyama
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
88
Richard Hepworth
Team Raleigh Gac
Team Raleigh Gac
,,
89
Jan Tschernoster
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
90
Jesper Odgaard Nielsen
Team Coloquick
Team Coloquick
,,
91
Patrick Clausen
Riwal Platform Cycling Team
Riwal Platform Cycling Team
,,
92
Clément Bomme
,,
93
Massimo Morabito
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
94
Emiel Wastyn
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 36
95
Joeri Calleeuw
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 38
96
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 47
97
Andreas Erland
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
,,
98
Laurent Vandenbak
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
99
Ryu Suzuki
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 1:57
100
Jack Wilson
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 2:12
101
Julian Braun
Team Kuota-Lotto
Team Kuota-Lotto
+ 2:19
102
Morgan Lamoisson
,,
103
Michel Koch
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 3:14
104
Tobias Knaup
Team Kuota-Lotto
Team Kuota-Lotto
,,
105
Kohei Uchima
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
106
Fridtjof Roeinaas
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
+ 3:17
107
Connor McConvey
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 5:04
108
Risto Raid
,,
109
Aske Vorre Louring
Team Coloquick
Team Coloquick
+ 5:32
110
Jonas Gregaard Wilsly
Riwal Platform Cycling Team
Riwal Platform Cycling Team
+ 6:15
111
Luke Grivell-Mellor
JLT Condor
JLT Condor
,,
112
Patrick Olesen
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
,,
113
Olivier Chevalier
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 7:52
114
Jack Escritt
Team Raleigh Gac
Team Raleigh Gac
+ 13:33
115
Jordan Levasseur
Armee de Terre
Armee de Terre
+ 13:44
116
Nicholas Schultz
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 16:19
117
Jimmi Sorensen
Team Coloquick
Team Coloquick
,,
118
Freddy Ovett
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
119
Patrick Haller
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
,,
120
Kazuo Inoue
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
121
Christian E Kaggestad
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
,,
122
Mitchell Cornelisse
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
123
Senen Landaburu
,,
124
Kevin Guillot
,,
125
Nicolai Brochner
Riwal Platform Cycling Team
Riwal Platform Cycling Team
,,
DNS
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
DNF
Dany Maffeïs
DNF
Adrien Carpentier
DNF
Ismael PiÑera
DNF
Lucas Liß
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
DNF
Vincent Ginelli
DNF
Felix English
Madison Genesis
Madison Genesis
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Benoît Sinner
Armee de Terre
Armee de Terre
17:17:24
2
Olivier Pardini
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 1
3
Martijn Tusveld
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 5
4
Dylan Kowalski
+ 12
5
Coen Vermeltfoort
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 15
6
Jan Brockhoff
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 24
7
Timothy Dupont
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 25
8
Romain Bacon
+ 26
9
Nicolas Vereecken
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 27
10
Cees Bol
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 30
11
Reidar Bohlin Borgersen
Team Joker
Team Joker
+ 37
12
Antoine Leplingard
,,
13
Daniel Westmattelmann
Team Kuota-Lotto
Team Kuota-Lotto
,,
14
Wouter Mol
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 38
15
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 39
16
Baptiste Planckaert
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 41
17
James Callum Shaw
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
18
Christopher Hatz
Team Kuota-Lotto
Team Kuota-Lotto
,,
19
Thomas Stewart
Madison Genesis
Madison Genesis
,,
20
Cyrille Patoux
,,
21
Andreas Vangstad
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
+ 42
22
Philip Lindau
Team Joker
Team Joker
+ 43
23
Thibault Ferasse
Armee de Terre
Armee de Terre
,,
24
Markus Hoelgaard
Team Joker
Team Joker
,,
25
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
26
Corentin Ermenault
+ 44
27
Stef Van Zummeren
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
28
Erick Rowsell
Madison Genesis
Madison Genesis
,,
29
Tim De Troyer
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 46
30
Amund Groendahl Jansen
Team Joker
Team Joker
,,
31
Fabio Silvestre
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 47
32
Daan Meijers
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
+ 48
33
Sebastian Mora Vedri
Team Raleigh Gac
Team Raleigh Gac
,,
34
Jasper Bovenhuis
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
,,
35
Conor Dunne
JLT Condor
JLT Condor
+ 50
36
Jonas Aaen Jörgensen
Riwal Platform Cycling Team
Riwal Platform Cycling Team
+ 51
37
Jeroen Meijers
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
,,
38
Benjamin Thomas
Armee de Terre
Armee de Terre
+ 52
39
Taruia Frantz Krainer
+ 53
40
Paul Ourselin
,,
41
Kobus Hereijgers
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
42
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Team Joker
Team Joker
+ 54
43
Sander Cordeel
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
44
Alexis Bodiot
Armee de Terre
Armee de Terre
,,
45
Kevin Deltombe
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
46
Aidis Kruopis
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
+ 55
47
Edvin Wilsson
Team Joker
Team Joker
,,
48
Robbert de Greef
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
49
Melvin Rulliere
,,
50
Michael Goolaerts
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 56
51
Jetse Bol
Cyclingteam Join's - De Rijke
Cyclingteam Join's - De Rijke
,,
52
Alistair Slater
JLT Condor
JLT Condor
,,
53
Joachim Vanreyten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 57
54
Peter Lenderink
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 58
55
Julien Stassen
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
,,
56
Ludwig De Winter
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 59
57
Raffael Freienstein
Team Kuota-Lotto
Team Kuota-Lotto
,,
58
Jan Tschernoster
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 1:01
59
David Riviere
+ 1:02
60
Camille Guerin
,,
61
Magnus Bak Klaris
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
62
Martijn de Jong
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
63
Joshua Huppertz
Team Kuota-Lotto
Team Kuota-Lotto
+ 1:05
64
Taylor Karl Gunman
Madison Genesis
Madison Genesis
+ 1:06
65
Edward Laverack
JLT Condor
JLT Condor
,,
66
Rasmus Mygind
Riwal Platform Cycling Team
Riwal Platform Cycling Team
,,
67
Troels Ronning Vinther
Riwal Platform Cycling Team
Riwal Platform Cycling Team
,,
68
Matthieu Boulo
Team Raleigh Gac
Team Raleigh Gac
+ 1:07
69
Kristian Aasvold
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
+ 1:12
70
Morgan Kneisky
Team Raleigh Gac
Team Raleigh Gac
+ 1:13
71
Christopher Piry
,,
72
Jesper Odgaard Nielsen
Team Coloquick
Team Coloquick
+ 1:15
73
Julien Van Haverbeke
,,
74
Unai Intziarte
+ 1:20
75
Erwann Corbel
+ 1:21
76
Emiel Wastyn
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 1:26
77
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 1:27
78
Ryota Nishizono
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
,,
79
Trond Hakon Trondsen
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
+ 1:31
80
Milan Menten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 1:32
81
Christian Nyvang Lund
Team Coloquick
Team Coloquick
+ 1:35
82
Sho Hatsuyama
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 1:38
83
Julian Braun
Team Kuota-Lotto
Team Kuota-Lotto
+ 2:55
84
Ryu Suzuki
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 3:15
85
Jack Wilson
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 3:37
86
Connor McConvey
An Post - Chainreaction
An Post - Chainreaction
+ 5:41
87
Tobias Knaup
Team Kuota-Lotto
Team Kuota-Lotto
+ 6:54
88
Jonas Gregaard Wilsly
Riwal Platform Cycling Team
Riwal Platform Cycling Team
+ 7:01
89
Patrick Olesen
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 7:02
90
Joeri Calleeuw
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
,,
91
Luke Grivell-Mellor
JLT Condor
JLT Condor
+ 7:17
92
Richard Hepworth
Team Raleigh Gac
Team Raleigh Gac
+ 8:07
93
Clément Bomme
+ 8:11
94
Emiel Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 8:12
95
Erwan Brenterch
+ 8:32
96
Kohei Uchima
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 11:19
97
Justin Mottier
+ 12:13
98
Merijn Korevaar
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 12:16
99
George Pym
Team Raleigh Gac
Team Raleigh Gac
+ 12:25
100
Ruben Abello Sanchez
+ 12:43
101
Risto Raid
+ 12:57
102
Jordan Levasseur
Armee de Terre
Armee de Terre
+ 14:16
103
Morgan Lamoisson
+ 14:38
104
Fridtjof Roeinaas
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
+ 15:29
105
Marco Mathis
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 16:03
106
Alex Rasmussen
Team Coloquick
Team Coloquick
+ 16:17
107
Juanjo AgÜero
+ 16:48
108
Laurent Vandenbak
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 16:52
109
Nicholas Schultz
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
,,
110
Andreas Erland
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
+ 17:06
111
Nicolai Brochner
Riwal Platform Cycling Team
Riwal Platform Cycling Team
+ 17:22
112
Kevin Guillot
,,
113
Freddy Ovett
SEG Racing Academy
SEG Racing Academy
+ 17:28
114
Olivier Chevalier
Wallonie Bruxelles - Group Protect
Wallonie Bruxelles - Group Protect
+ 17:32
115
Michel Koch
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 19:16
116
Patrick Clausen
Riwal Platform Cycling Team
Riwal Platform Cycling Team
+ 20:16
117
Massimo Morabito
Leopard Pro Cycling
Leopard Pro Cycling
+ 20:31
118
Aske Vorre Louring
Team Coloquick
Team Coloquick
+ 22:10
119
Jack Escritt
Team Raleigh Gac
Team Raleigh Gac
+ 31:51
120
Patrick Haller
Rad-Net Rose Team
Rad-Net Rose Team
+ 32:22
121
Senen Landaburu
+ 32:53
122
Jimmi Sorensen
Team Coloquick
Team Coloquick
+ 33:38
123
Mitchell Cornelisse
Rabobank Development Team
Rabobank Development Team
+ 38:28
124
Christian E Kaggestad
Team Sparenbanken Sor
Team Sparenbanken Sor
+ 40:04
125
Kazuo Inoue
Bridgestone Anchor Cycling Team
Bridgestone Anchor Cycling Team
+ 44:01
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Timothy Dupont
Veranda's Willems Cycling Team
Veranda's Willems Cycling Team
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jonas Gregaard Wilsly
Riwal Platform Cycling Team
Riwal Platform Cycling Team
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren