Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour de Slovaquie
Banská Bystrica - Banská Bystrica
Tour de Slovaquie
Banská Bystrica - Banská Bystrica
Datum
7 juni 2016
Startlocatie
Banská Bystrica
Finish-locatie
Banská Bystrica
Afstand
1.10 km
Uitslag
Tour de Slovaquie (2.2)
Banská Bystrica → Banská Bystrica (1,10 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Dennis Bakker
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
1:25
2
Kevin Pauwels
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 1
3
Maros Kovac
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
4
Milan Menten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 2
5
Matteo Malucelli
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
6
Klaus Rubenis
,,
7
Juraj Bellan
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 3
8
Filippo Fortin
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
9
Frantisek Sisr
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
10
Michael Vanthourenhout
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
11
Maximilian Schachmann
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
12
Davide Plebani
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
13
Peter Schulting
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
14
Fabian Schormaier
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
15
Maris Bogdanovics
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 4
16
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
17
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
18
Florian Bissinger
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
19
Mikkel Froelich Honoré
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
20
Airidas Videika
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
21
Marek Canecky
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
22
Emiel Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
23
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
24
Ondrej Glajza
,,
25
Alois Kankovsky
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
26
Thomas Joseph
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
27
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
28
Vojtech Hacecky
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
29
Jannik Steimle
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
30
Daniel Schorn
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
31
Vitaliy Buts
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 5
32
Jan Tratnik
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
33
Yorben Van Tichelt
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
34
Jan Sokol
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
35
Mauro Finetto
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
36
Dion Beukeboom
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
37
Ken Eikeland
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
38
Martin Haring
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
39
Lubos Malovec
Cycling Academy Team
Cycling Academy Team
,,
40
Lukas Schlemmer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
41
Bartosz Warchol
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
42
Markus Kopfauf
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
43
Willi Willwohl
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
44
Jim van den Berg
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
45
Derk Abel Beckeringh
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 6
46
Andris Smirnovs
Alpha Baltic - Maratoni.lv
Alpha Baltic - Maratoni.lv
,,
47
Michele Viola
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
48
Enrico Salvador
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
49
Johannes Schinnagel
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
50
Alex Turrin
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
51
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
52
James Callum Shaw
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
53
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
54
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
55
Jonas Bokeloh
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
56
Yauheni Karaliok
,,
57
Venantas Lasinis
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
58
Tomas Visnovsky
,,
59
Angelo De Clercq
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 7
60
Andi Bajc
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
61
Juraj Karas
,,
62
Eriks Toms Gavars
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
63
Adrian Gjolberg
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
64
Martin Hebik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
65
Andreas Skjaelo Jacobsen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
66
Maximilian Kuen
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
67
Hamish Schreurs
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
68
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Maratoni.lv
Alpha Baltic - Maratoni.lv
,,
69
Leon Rohde
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
70
Tomas Buchacek
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
71
Mark Christian
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
72
Michael Thompson
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
73
Martin Mahdar
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
74
Samuel Lowe
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
75
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 8
76
Jiri Sorm
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
77
James Knox
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
78
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
79
Filip Taragel
,,
80
Andrea Cacciotti
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
81
Martin Hunal
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
82
Paulius Siskevicius
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
83
Jakub Vanco
,,
84
Mykolas Raciunas
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
85
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
86
Andrey Sazanov
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
87
Jurgis Taucius
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
88
Liam Holohan
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
89
Dieter Vanthourenhout
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
90
Kiryll Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
91
Andreas Umhaller
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
92
Yauheni Akhramenka
+ 9
93
Jan William Jensen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
94
Soufiane Sahbaoui
,,
95
James McLaughlin
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
96
Asmund Romstad Lovik
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
97
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
98
Raman Tsishkou
,,
99
Sven van Luijk
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
100
Mohcine Elkouraji
,,
101
Mounir Makhchoun
,,
102
Sindre Eid Hermansen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
103
Adam Szász
,,
104
Mohamed Amine Er-Rafai
,,
105
Jan Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
106
Antonio Santoro
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
107
Filip Vanco
,,
108
Mouhssine Lahsaini
,,
109
Oleksandr Prevar
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 10
110
Martin Boubal
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
111
Stefan Poll
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
112
Sebastian Wotschke
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
113
Jhonnatan Manuel Narvaez
,,
114
Sergiy Lagkuti
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
115
Hardzei Tsishchanka
,,
116
Svetikas Gintaras
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
117
Pavel Gruber
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
118
Pavel Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
119
Joachim Vanreyten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 11
120
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
121
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
122
Andriy Vasylyuk
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
123
Denis Baka
,,
124
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
125
Matteo Spreafico
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
126
Kristian Zimany
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
127
Oleksandr Surutkovych
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
128
Lukáš Batora
+ 12
129
Mikhail Shemetau
,,
130
Andrea Di Renzo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
131
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
132
Dominik Sykora
,,
133
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
134
Roman Bronis
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 13
135
Daniel Pearson
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
136
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
137
Andrea Ruscetta
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
138
Leon Berger
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 14
139
Mykhaylo Kononenko
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 15
140
Matteo Rabottini
+ 16
141
Miroslav Debnar
+ 17
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Dennis Bakker
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
1:25
2
Kevin Pauwels
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 1
3
Maros Kovac
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
4
Milan Menten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 2
5
Matteo Malucelli
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
6
Klaus Rubenis
,,
7
Juraj Bellan
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 3
8
Filippo Fortin
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
9
Frantisek Sisr
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
10
Michael Vanthourenhout
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
11
Maximilian Schachmann
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
12
Davide Plebani
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
13
Peter Schulting
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
14
Fabian Schormaier
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
15
Maris Bogdanovics
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 4
16
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
17
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
18
Florian Bissinger
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
19
Mikkel Froelich Honoré
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
20
Airidas Videika
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
21
Marek Canecky
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
22
Emiel Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
23
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
24
Ondrej Glajza
,,
25
Alois Kankovsky
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
26
Thomas Joseph
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
27
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
28
Vojtech Hacecky
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
29
Jannik Steimle
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
30
Daniel Schorn
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
31
Vitaliy Buts
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 5
32
Jan Tratnik
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
33
Yorben Van Tichelt
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
34
Jan Sokol
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
35
Mauro Finetto
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
36
Dion Beukeboom
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
37
Ken Eikeland
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
38
Martin Haring
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
39
Lubos Malovec
Cycling Academy Team
Cycling Academy Team
,,
40
Lukas Schlemmer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
41
Bartosz Warchol
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
42
Markus Kopfauf
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
43
Willi Willwohl
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
44
Jim van den Berg
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
45
Derk Abel Beckeringh
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 6
46
Andris Smirnovs
Alpha Baltic - Maratoni.lv
Alpha Baltic - Maratoni.lv
,,
47
Michele Viola
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
48
Enrico Salvador
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
49
Johannes Schinnagel
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
50
Alex Turrin
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
51
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
52
James Callum Shaw
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
53
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
54
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
55
Jonas Bokeloh
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
56
Yauheni Karaliok
,,
57
Venantas Lasinis
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
58
Tomas Visnovsky
,,
59
Angelo De Clercq
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 7
60
Andi Bajc
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
61
Juraj Karas
,,
62
Eriks Toms Gavars
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
63
Adrian Gjolberg
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
64
Martin Hebik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
65
Andreas Skjaelo Jacobsen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
66
Maximilian Kuen
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
67
Hamish Schreurs
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
68
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Maratoni.lv
Alpha Baltic - Maratoni.lv
,,
69
Leon Rohde
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
70
Tomas Buchacek
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
71
Mark Christian
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
72
Michael Thompson
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
73
Martin Mahdar
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
74
Samuel Lowe
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
75
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 8
76
Jiri Sorm
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
77
James Knox
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
78
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
79
Filip Taragel
,,
80
Andrea Cacciotti
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
81
Martin Hunal
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
82
Paulius Siskevicius
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
83
Jakub Vanco
,,
84
Mykolas Raciunas
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
85
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
86
Andrey Sazanov
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
87
Jurgis Taucius
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
88
Liam Holohan
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
89
Dieter Vanthourenhout
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
90
Kiryll Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
91
Andreas Umhaller
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
92
Yauheni Akhramenka
+ 9
93
Jan William Jensen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
94
Soufiane Sahbaoui
,,
95
James McLaughlin
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
96
Asmund Romstad Lovik
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
97
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
98
Raman Tsishkou
,,
99
Sven van Luijk
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
100
Mohcine Elkouraji
,,
101
Mounir Makhchoun
,,
102
Sindre Eid Hermansen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
103
Adam Szász
,,
104
Mohamed Amine Er-Rafai
,,
105
Jan Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
106
Antonio Santoro
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
107
Filip Vanco
,,
108
Mouhssine Lahsaini
,,
109
Oleksandr Prevar
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 10
110
Martin Boubal
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
111
Stefan Poll
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
112
Sebastian Wotschke
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
113
Jhonnatan Manuel Narvaez
,,
114
Sergiy Lagkuti
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
115
Hardzei Tsishchanka
,,
116
Svetikas Gintaras
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
117
Pavel Gruber
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
118
Pavel Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
119
Joachim Vanreyten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 11
120
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
121
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
122
Andriy Vasylyuk
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
123
Denis Baka
,,
124
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
125
Matteo Spreafico
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
126
Kristian Zimany
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
127
Oleksandr Surutkovych
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
128
Lukáš Batora
+ 12
129
Mikhail Shemetau
,,
130
Andrea Di Renzo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
131
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
132
Dominik Sykora
,,
133
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
134
Roman Bronis
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 13
135
Daniel Pearson
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
136
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
137
Andrea Ruscetta
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
138
Leon Berger
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 14
139
Mykhaylo Kononenko
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 15
140
Matteo Rabottini
+ 16
141
Miroslav Debnar
+ 17
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren