Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour de Slovaquie
Banská Bystrica - Štrbské Pleso
Tour de Slovaquie
Banská Bystrica - Štrbské Pleso
Datum
9 juni 2016
Startlocatie
Banská Bystrica
Finish-locatie
Štrbské Pleso
Afstand
170.10 km
Uitslag
Tour de Slovaquie (2.2)
Banská Bystrica → Banská Bystrica (170,10 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Mauro Finetto
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
4:21:46
2
Kiryll Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
3
Vitaliy Buts
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
4
Hamish Schreurs
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 2
5
Mark Christian
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 6
6
Antonio Santoro
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 1:54
7
Kevin Pauwels
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
8
Florian Bissinger
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
9
James Knox
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
10
Matteo Rabottini
,,
11
James Callum Shaw
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 1:56
12
Marek Canecky
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
13
Daniel Pearson
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
14
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
15
Jhonnatan Manuel Narvaez
,,
16
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
17
James McLaughlin
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
18
Maximilian Schachmann
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
19
Mikkel Froelich Honoré
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
20
Peter Schulting
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
21
Liam Holohan
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
22
Bartosz Warchol
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
23
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
24
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
25
Alex Turrin
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
26
Sergiy Lagkuti
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
27
Matteo Spreafico
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
28
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 2:10
29
Frantisek Sisr
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 2:19
30
Derk Abel Beckeringh
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
31
Jan Tratnik
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
32
Stefan Poll
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 2:24
33
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Maratoni.lv
Alpha Baltic - Maratoni.lv
+ 2:26
34
Sven van Luijk
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
35
Mykhaylo Kononenko
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 2:27
36
Leon Rohde
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 2:30
37
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
38
Fabian Schormaier
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 2:35
39
Jim van den Berg
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
40
Tomas Buchacek
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
41
Eriks Toms Gavars
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
42
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 2:36
43
Oleksandr Prevar
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 2:43
44
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 2:55
45
Juraj Bellan
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
46
Lubos Malovec
Cycling Academy Team
Cycling Academy Team
+ 3:00
47
Emiel Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 3:04
48
Dion Beukeboom
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
49
Maximilian Kuen
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
50
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
51
Dieter Vanthourenhout
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 3:08
52
Martin Hunal
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
53
Roman Bronis
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
54
Filip Taragel
+ 3:17
55
Martin Haring
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
56
Andrea Cacciotti
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
57
Andrea Ruscetta
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
58
Venantas Lasinis
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
59
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 3:22
60
Asmund Romstad Lovik
Team Fixit.no
Team Fixit.no
+ 3:33
61
Jan Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 3:58
62
Filippo Fortin
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 3:59
63
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
64
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 4:10
65
Johannes Schinnagel
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
66
Ondrej Glajza
+ 4:32
67
Enrico Salvador
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
+ 5:19
68
Michael Thompson
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 5:46
69
Thomas Joseph
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 6:00
70
Andrea Di Renzo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 6:23
71
Dennis Bakker
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 6:47
72
Sindre Eid Hermansen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
73
Paulius Siskevicius
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
+ 7:03
74
Andreas Umhaller
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 7:46
75
Andi Bajc
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
76
Andriy Vasylyuk
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
77
Milan Menten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
78
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 8:03
79
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 9:03
80
Jannik Steimle
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
81
Lukas Schlemmer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
82
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
83
Mohcine Elkouraji
+ 9:27
84
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 11:20
85
Hardzei Tsishchanka
+ 13:01
86
Vojtech Hacecky
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
+ 14:02
87
Klaus Rubenis
,,
88
Samuel Lowe
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
89
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
90
Tomas Visnovsky
,,
91
Angelo De Clercq
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
92
Markus Kopfauf
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
93
Mykolas Raciunas
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
94
Juraj Karas
,,
95
Andris Smirnovs
Alpha Baltic - Maratoni.lv
Alpha Baltic - Maratoni.lv
,,
96
Jan Sokol
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
97
Soufiane Sahbaoui
,,
98
Michele Viola
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
99
Martin Hebik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
100
Pavel Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
101
Maros Kovac
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
102
Alois Kankovsky
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
103
Oleksandr Surutkovych
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
104
Leon Berger
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
105
Maris Bogdanovics
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
106
Jan William Jensen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
107
Mohamed Amine Er-Rafai
,,
108
Joachim Vanreyten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
109
Yorben Van Tichelt
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
110
Andreas Skjaelo Jacobsen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
111
Martin Mahdar
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
112
Davide Plebani
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
113
Adrian Gjolberg
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
114
Martin Boubal
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
115
Jiri Sorm
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
116
Pavel Gruber
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
117
Matteo Malucelli
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
118
Kristian Zimany
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
119
Sebastian Wotschke
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
120
Yauheni Akhramenka
+ 16:41
121
Yauheni Karaliok
,,
122
Ken Eikeland
Team Fixit.no
Team Fixit.no
+ 26:59
123
Mikhail Shemetau
+ 35:36
124
Raman Tsishkou
,,
125
Svetikas Gintaras
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
DNS
Jonas Bokeloh
Klein Constantia
Klein Constantia
DNF
Mouhssine Lahsaini
DNF
Willi Willwohl
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Mauro Finetto
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
7:23:52
2
Vitaliy Buts
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 9
3
Kiryll Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
4
Hamish Schreurs
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 13
5
Mark Christian
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 19
6
Kevin Pauwels
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 2:03
7
Florian Bissinger
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 2:06
8
Peter Schulting
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
9
Maximilian Schachmann
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 2:07
10
Mikkel Froelich Honoré
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 2:08
11
Marek Canecky
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
12
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
13
James Callum Shaw
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 2:09
14
Bartosz Warchol
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
15
James Knox
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 2:10
16
Alex Turrin
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
17
Antonio Santoro
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 2:11
18
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 2:12
19
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
20
Liam Holohan
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
21
James McLaughlin
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 2:13
22
Jhonnatan Manuel Narvaez
+ 2:14
23
Sergiy Lagkuti
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
24
Matteo Spreafico
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 2:15
25
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 2:16
26
Daniel Pearson
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 2:17
27
Matteo Rabottini
+ 2:18
28
Frantisek Sisr
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 2:26
29
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 2:29
30
Jan Tratnik
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 2:32
31
Derk Abel Beckeringh
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 2:33
32
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Maratoni.lv
Alpha Baltic - Maratoni.lv
+ 2:39
33
Stefan Poll
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 2:42
34
Sven van Luijk
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 2:43
35
Leon Rohde
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 2:45
36
Fabian Schormaier
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 2:46
37
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 2:48
38
Jim van den Berg
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
39
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 2:49
40
Eriks Toms Gavars
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 2:50
41
Tomas Buchacek
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
42
Mykhaylo Kononenko
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
43
Oleksandr Prevar
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 2:56
44
Juraj Bellan
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 3:03
45
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 3:07
46
Lubos Malovec
Cycling Academy Team
Cycling Academy Team
+ 3:13
47
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 3:16
48
Emiel Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
49
Dion Beukeboom
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 3:17
50
Maximilian Kuen
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 3:19
51
Martin Hunal
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
+ 3:24
52
Dieter Vanthourenhout
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
53
Roman Bronis
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 3:29
54
Martin Haring
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 3:30
55
Venantas Lasinis
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
+ 3:31
56
Filip Taragel
+ 3:33
57
Andrea Cacciotti
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
58
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 3:38
59
Andrea Ruscetta
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
60
Asmund Romstad Lovik
Team Fixit.no
Team Fixit.no
+ 3:50
61
Filippo Fortin
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 4:04
62
Jan Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 4:15
63
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 4:18
64
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 4:24
65
Ondrej Glajza
+ 4:44
66
Enrico Salvador
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
+ 5:33
67
Johannes Schinnagel
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 5:50
68
Thomas Joseph
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 6:12
69
Dennis Bakker
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 6:55
70
Sindre Eid Hermansen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
+ 7:04
71
Paulius Siskevicius
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
+ 7:19
72
Michael Thompson
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 7:49
73
Milan Menten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 7:53
74
Andi Bajc
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 8:01
75
Andreas Umhaller
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 8:02
76
Andriy Vasylyuk
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 8:05
77
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 8:16
78
Andrea Di Renzo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 8:22
79
Lukas Schlemmer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 9:16
80
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 9:17
81
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 9:24
82
Jannik Steimle
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 10:41
83
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 11:34
84
Mohcine Elkouraji
+ 12:17
85
Matteo Malucelli
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
+ 14:02
86
Maros Kovac
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 14:11
87
Davide Plebani
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
+ 14:13
88
Vojtech Hacecky
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
89
Maris Bogdanovics
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 14:14
90
Alois Kankovsky
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
91
Yorben Van Tichelt
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 14:15
92
Markus Kopfauf
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
93
Andris Smirnovs
Alpha Baltic - Maratoni.lv
Alpha Baltic - Maratoni.lv
+ 14:16
94
Michele Viola
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
95
Tomas Visnovsky
,,
96
Adrian Gjolberg
Team Fixit.no
Team Fixit.no
+ 14:17
97
Martin Hebik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
98
Martin Mahdar
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
99
Samuel Lowe
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
100
Jiri Sorm
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
+ 14:18
101
Mykolas Raciunas
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
102
Soufiane Sahbaoui
+ 14:19
103
Martin Boubal
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 14:20
104
Pavel Gruber
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
105
Pavel Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
106
Oleksandr Surutkovych
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 14:21
107
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 14:22
108
Leon Berger
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 14:24
109
Angelo De Clercq
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 15:25
110
Andreas Skjaelo Jacobsen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
+ 15:40
111
Jan Sokol
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 15:41
112
Mohamed Amine Er-Rafai
+ 15:47
113
Klaus Rubenis
+ 15:58
114
Juraj Karas
+ 16:03
115
Jan William Jensen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
+ 17:31
116
Kristian Zimany
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 18:15
117
Yauheni Akhramenka
+ 18:46
118
Sebastian Wotschke
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 18:50
119
Yauheni Karaliok
+ 21:16
120
Joachim Vanreyten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 21:29
121
Hardzei Tsishchanka
+ 22:06
122
Ken Eikeland
Team Fixit.no
Team Fixit.no
+ 29:15
123
Svetikas Gintaras
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
+ 37:17
124
Raman Tsishkou
+ 38:26
125
Mikhail Shemetau
+ 44:43
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Mauro Finetto
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren