Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour de Slovaquie
Štrbské Pleso - Zuberec
Tour de Slovaquie
Štrbské Pleso - Zuberec
Datum
10 juni 2016
Startlocatie
Štrbské Pleso
Finish-locatie
Zuberec
Afstand
193.20 km
Uitslag
Tour de Slovaquie (2.2)
Štrbské Pleso → Štrbské Pleso (193,20 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
4:32:09
2
Jan Tratnik
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 1
3
Frantisek Sisr
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
4
Filippo Fortin
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
5
Marek Canecky
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
6
Dion Beukeboom
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
7
Fabian Schormaier
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
8
Matteo Rabottini
,,
9
Emiel Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
10
Florian Bissinger
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
11
Adrian Gjolberg
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
12
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
13
Joachim Vanreyten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
14
Peter Schulting
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
15
Jan Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
16
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
17
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
18
Dieter Vanthourenhout
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
19
Bartosz Warchol
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
20
Mark Christian
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
21
Lubos Malovec
Cycling Academy Team
Cycling Academy Team
,,
22
Paulius Siskevicius
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
23
James Callum Shaw
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
24
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Maratoni.lv
Alpha Baltic - Maratoni.lv
,,
25
Johannes Schinnagel
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
26
Mauro Finetto
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
27
Kiryll Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
28
Jim van den Berg
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
29
Angelo De Clercq
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
30
Eriks Toms Gavars
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
31
Vitaliy Buts
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
32
Sven van Luijk
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
33
Tomas Buchacek
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
34
Jhonnatan Manuel Narvaez
,,
35
James McLaughlin
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
36
Mikkel Froelich Honoré
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
37
Antonio Santoro
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
38
Martin Hunal
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
39
Kevin Pauwels
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
40
Liam Holohan
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
41
Matteo Spreafico
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
42
Lukas Schlemmer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
43
Sergiy Lagkuti
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
44
Ondrej Glajza
,,
45
Hamish Schreurs
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
46
Mykhaylo Kononenko
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
47
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
48
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
49
Juraj Bellan
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
50
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
51
Derk Abel Beckeringh
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
52
Daniel Pearson
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
53
Maximilian Schachmann
Klein Constantia
Klein Constantia
,,
54
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
55
James Knox
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
56
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
57
Stefan Poll
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
58
Mohcine Elkouraji
,,
59
Alex Turrin
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
60
Roman Bronis
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
61
Martin Haring
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
62
Enrico Salvador
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
63
Martin Boubal
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
64
Michael Thompson
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
65
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
,,
66
Pavel Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
67
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
68
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
69
Sindre Eid Hermansen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
70
Andi Bajc
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 19
71
Yorben Van Tichelt
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 26
72
Klaus Rubenis
+ 40
73
Asmund Romstad Lovik
Team Fixit.no
Team Fixit.no
+ 44
74
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 46
75
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 51
76
Maximilian Kuen
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 1:02
77
Thomas Joseph
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 1:22
78
Andris Smirnovs
Alpha Baltic - Maratoni.lv
Alpha Baltic - Maratoni.lv
+ 2:11
79
Andrea Ruscetta
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 2:20
80
Dennis Bakker
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 1
81
Oleksandr Prevar
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 2:21
82
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 2:53
83
Juraj Karas
+ 19:34
84
Vojtech Hacecky
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
85
Milan Menten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
86
Jan William Jensen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
87
Hardzei Tsishchanka
,,
88
Sebastian Wotschke
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
89
Andreas Umhaller
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
90
Soufiane Sahbaoui
,,
91
Markus Kopfauf
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
92
Jan Sokol
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
,,
93
Leon Berger
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
94
Alois Kankovsky
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
95
Maros Kovac
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
96
Mykolas Raciunas
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
97
Andreas Skjaelo Jacobsen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
,,
98
Maris Bogdanovics
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
99
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
100
Filip Taragel
,,
101
Samuel Lowe
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
102
Tomas Visnovsky
,,
103
Martin Hebik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
104
Jiri Sorm
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
105
Leon Rohde
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
106
Andriy Vasylyuk
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
107
Jannik Steimle
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
,,
108
Andrea Cacciotti
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
109
Yauheni Karaliok
+ 23:58
110
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
111
Kristian Zimany
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
112
Michele Viola
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
113
Pavel Gruber
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
114
Martin Mahdar
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
115
Svetikas Gintaras
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
116
Yauheni Akhramenka
,,
117
Matteo Malucelli
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
118
Oleksandr Surutkovych
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
119
Davide Plebani
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
DNF
Andrea Di Renzo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
DNF
Ken Eikeland
Team Fixit.no
Team Fixit.no
DNF
Mikhail Shemetau
DNF
Raman Tsishkou
DNF
Mohamed Amine Er-Rafai
DNF
Venantas Lasinis
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Mauro Finetto
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
11:56:02
2
Vitaliy Buts
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 7
3
Kiryll Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 9
4
Hamish Schreurs
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 13
5
Mark Christian
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 19
6
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 1:59
7
Kevin Pauwels
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 2:03
8
Peter Schulting
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
9
Maximilian Schachmann
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 2:04
10
Florian Bissinger
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 2:06
11
Mikkel Froelich Honoré
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 2:08
12
Marek Canecky
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
,,
13
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
14
Alex Turrin
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
+ 2:09
15
James Callum Shaw
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
16
Bartosz Warchol
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
17
James Knox
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 2:10
18
Antonio Santoro
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 2:11
19
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 2:12
20
Liam Holohan
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
21
James McLaughlin
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 2:13
22
Jhonnatan Manuel Narvaez
+ 2:14
23
Sergiy Lagkuti
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
24
Matteo Spreafico
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 2:15
25
Daniel Pearson
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 2:16
26
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
27
Matteo Rabottini
+ 2:18
28
Frantisek Sisr
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 2:22
29
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 2:29
30
Derk Abel Beckeringh
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 2:33
31
Jan Tratnik
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 2:36
32
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Maratoni.lv
Alpha Baltic - Maratoni.lv
+ 2:37
33
Stefan Poll
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 2:42
34
Sven van Luijk
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 2:43
35
Fabian Schormaier
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 2:46
36
Przemyslaw Kasperkiewicz
Klein Constantia
Klein Constantia
+ 2:48
37
Jim van den Berg
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
38
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 2:49
39
Eriks Toms Gavars
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 2:50
40
Tomas Buchacek
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
41
Mykhaylo Kononenko
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
42
Juraj Bellan
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 3:03
43
Edward Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 3:07
44
Lubos Malovec
Cycling Academy Team
Cycling Academy Team
+ 3:13
45
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 3:16
46
Emiel Planckaert
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
,,
47
Dion Beukeboom
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 3:17
48
Martin Hunal
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
+ 3:24
49
Dieter Vanthourenhout
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
,,
50
Roman Bronis
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 3:29
51
Martin Haring
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 3:30
52
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 3:38
53
Filippo Fortin
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 4:04
54
Jan Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 4:15
55
Maximilian Kuen
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 4:20
56
Asmund Romstad Lovik
Team Fixit.no
Team Fixit.no
+ 4:33
57
Ondrej Glajza
+ 4:44
58
Oleksandr Prevar
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 5:16
59
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 5:19
60
Enrico Salvador
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
+ 5:33
61
Johannes Schinnagel
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 5:50
62
Andrea Ruscetta
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 5:57
63
Dennis Bakker
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 6:55
64
Sindre Eid Hermansen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
+ 7:04
65
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
GM Europa Ovini
+ 7:10
66
Paulius Siskevicius
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
+ 7:19
67
Thomas Joseph
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 7:33
68
Michael Thompson
Team Wiggins
Team Wiggins
+ 7:49
69
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 8:16
70
Andi Bajc
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 8:19
71
Lukas Schlemmer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 9:16
72
Mohcine Elkouraji
+ 12:17
73
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 12:24
74
Adrian Gjolberg
Team Fixit.no
Team Fixit.no
+ 14:17
75
Martin Boubal
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 14:20
76
Pavel Stöhr
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
,,
77
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 14:22
78
Yorben Van Tichelt
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 15:00
79
Angelo De Clercq
Marlux - Napoleon Games
Marlux - Napoleon Games
+ 15:25
80
Andris Smirnovs
Alpha Baltic - Maratoni.lv
Alpha Baltic - Maratoni.lv
+ 16:26
81
Klaus Rubenis
+ 16:37
82
Joachim Vanreyten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 21:29
83
Leon Rohde
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 22:18
84
Filip Taragel
+ 23:06
85
Andrea Cacciotti
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
,,
86
Milan Menten
Lotto - Soudal U23
Lotto - Soudal U23
+ 27:26
87
Andreas Umhaller
Amplatz - BMC
Amplatz - BMC
+ 27:35
88
Andriy Vasylyuk
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 27:38
89
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 28:50
90
Jannik Steimle
Team Felbermayr Simplon Wels
Team Felbermayr Simplon Wels
+ 30:14
91
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 33:21
92
Vojtech Hacecky
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
+ 33:43
93
Maros Kovac
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 33:44
94
Maris Bogdanovics
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 33:47
95
Alois Kankovsky
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
96
Markus Kopfauf
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 33:48
97
Tomas Visnovsky
+ 33:49
98
Martin Hebik
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 33:50
99
Samuel Lowe
Team Wiggins
Team Wiggins
,,
100
Jiri Sorm
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
+ 33:51
101
Mykolas Raciunas
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
,,
102
Soufiane Sahbaoui
+ 33:52
103
Leon Berger
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 33:57
104
Andreas Skjaelo Jacobsen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
+ 35:13
105
Jan Sokol
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
+ 35:14
106
Juraj Karas
+ 35:36
107
Jan William Jensen
Team Fixit.no
Team Fixit.no
+ 37:04
108
Matteo Malucelli
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
+ 37:58
109
Davide Plebani
Unieuro Wilier
Unieuro Wilier
+ 38:10
110
Michele Viola
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 38:13
111
Martin Mahdar
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 38:14
112
Pavel Gruber
CK Pribram Fany Gastro
CK Pribram Fany Gastro
+ 38:17
113
Oleksandr Surutkovych
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 38:18
114
Sebastian Wotschke
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 38:23
115
Hardzei Tsishchanka
+ 41:39
116
Kristian Zimany
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 42:12
117
Yauheni Akhramenka
+ 42:43
118
Yauheni Karaliok
+ 45:13
119
Svetikas Gintaras
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
+ 1:01:14
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Frantisek Sisr
Klein Constantia
Klein Constantia
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Helmut Trettwer
WSA - Greenlife
WSA - Greenlife
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren