Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour de Slovénie
Škofja Loka - Vrcic
Tour de Slovénie
Škofja Loka - Vrcic
Datum
15 juni 2013
Startlocatie
Škofja Loka
Finish-locatie
Vrcic
Afstand
170.00 km
Uitslag
Tour de Slovénie (2.1)
Škofja Loka → Škofja Loka (170,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
4:51:11
2
Jan Polanc
Radenska
Radenska
+ 39
3
Patrik Sinkewitz
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 43
4
Tadej Valjavec
Sava
Sava
+ 1:08
5
John Darwin Atapuma Hurtado
Colombia
Colombia
+ 1:31
6
Angelo Pagani
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
+ 1:42
7
Tilegen Maidos
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 2:32
8
Jure Golcer
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 3:05
9
Jeffry Johan Romero Corredor
Colombia
Colombia
+ 3:18
10
Alexander Rybakov
Rusvelo
Rusvelo
+ 3:24
11
Enrico Barbin
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
+ 3:35
12
Tomaz Nose
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 4:04
13
Kristijan Durasek
Lampre - Merida
Lampre - Merida
,,
14
Primož Roglič
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
15
Arthur Vanoverberghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 4:19
16
Harald Totschnig
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 4:25
17
Nazar Jumabekov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 5:01
18
Sergey Firsanov
Rusvelo
Rusvelo
+ 5:36
19
Patrick Facchini
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 6:00
20
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 6:08
21
David Wöhrer
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 6:34
22
Sebastian Langeveld
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 6:38
23
Fabio Felline
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 6:57
24
Sergey Renev
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 7:06
25
Sander Armée
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 7:26
26
Tim Declercq
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 8:43
27
Wesley Sulzberger
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 8:51
28
Pavel Kochetkov
Rusvelo
Rusvelo
,,
29
Kristjan Fajt
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 8:57
30
Mattia Cattaneo
Lampre - Merida
Lampre - Merida
+ 9:45
31
Luca Mazzanti
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 10:18
32
Matteo Rabottini
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 10:38
33
Jure Bitenc
Sava
Sava
+ 12:28
34
Matej Mohoric
Sava
Sava
+ 13:29
35
Andrea Pasqualon
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
+ 13:55
36
Wilson Alexander Marentes Torres
Colombia
Colombia
+ 14:00
37
Alessandro Proni
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 15:01
38
Pavel Ptashkin
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 15:34
39
Cristiano Monguzzi
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
,,
40
Yevgeniy Nepomnyachshiy
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
41
Klemen Stimulak
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 17:16
42
Sergey Klimov
Rusvelo
Rusvelo
+ 17:56
43
Matej Mugerli
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 18:10
44
Laurens De Vreese
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 18:36
45
Clemens Fankhauser
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 20:24
46
Luka Pibernik
Radenska
Radenska
+ 22:32
47
Jaka Bostner
Radenska
Radenska
,,
48
Donato De Ieso
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
+ 22:44
49
Matteo Di Serafino
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 24:00
50
Omar Bertazzo
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
51
Arkimedes Arguelyes Rodriges
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
52
Marko Pavlic
Radenska
Radenska
,,
53
Francesco Failli
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
,,
54
Simon Pavlin
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
55
Tim Mikelj
Sava
Sava
,,
56
Mark Dzamastagic
Sava
Sava
,,
57
Jens Keukeleire
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
58
Brett Lancaster
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
59
Julio Alexis Camacho Bernal
Colombia
Colombia
,,
60
Michael Rodriguez Galindo
Colombia
Colombia
,,
61
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
,,
62
Alexandre Shushemoin
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
63
Martin Weiss
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
64
Svein Tuft
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
65
Tomas Vaitkus
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 24:38
66
Daniele Pietropolli
Lampre - Merida
Lampre - Merida
+ 25:03
67
Nikita Umerbekov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 25:20
68
Massimo Graziato
Lampre - Merida
Lampre - Merida
+ 25:25
69
Alessandro Malaguti
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
70
Adriano Malori
Lampre - Merida
Lampre - Merida
+ 25:33
71
Marco Coledan
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
,,
72
Ariel Maximiliano Richeze
Lampre - Merida
Lampre - Merida
+ 25:38
73
Dalivier Ospina Navarro
Colombia
Colombia
+ 25:45
74
Marco Benfatto
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 26:36
75
Filippo Fortin
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
+ 26:58
76
Mauro Finetto
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 27:03
77
Enrico Rossi
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 27:09
78
Andrea Palini
Lampre - Merida
Lampre - Merida
+ 27:24
79
Christian Delle Stelle
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
+ 27:52
80
Juan Pablo Suarez Suarez
Colombia
Colombia
+ 32:25
81
Artem Ovechkin
Rusvelo
Rusvelo
+ 33:05
82
Sergei Shilov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
83
Kenneth Vanbilsen
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 33:19
84
Alberto Di Lorenzo
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 33:27
85
Artur Ershov
Rusvelo
Rusvelo
+ 33:34
86
Stijn Neirynck
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 33:47
87
Aleksey Rybalkin
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
88
Bruno Maltar
Adria Mobil
Adria Mobil
,,
89
Jan Tratnik
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
90
Roberto De Patre
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
,,
91
Tadej Logar
Sava
Sava
,,
92
Nik Burjek
Sava
Sava
,,
93
Jure Miskulin
Radenska
Radenska
,,
94
Uros Repse
Radenska
Radenska
,,
95
Tadej Hiti
Radenska
Radenska
,,
96
Stefan Praxmarer
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
97
Fabio Taborre
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
,,
98
Boris Shpilevskiy
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
99
Francesco Reda
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
100
Massimo Demarin
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
101
Michael Hepburn
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
102
Antonio Parrinello
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
,,
103
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
104
Ilnur Zakarin
Rusvelo
Rusvelo
,,
105
Antonio Testa
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 35:13
106
Endi irol
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
107
Andrej Rajsp
Radenska
Radenska
+ 35:41
OTL
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
Lokosphinx
OTL
Leonid Krasnov
Rusvelo
Rusvelo
OTL
Patric Schultus
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
OTL
Sander Helven
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
DSQ
Stefano Pirazzi
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
DNF
Ziga Marolt
Sava
Sava
DNF
Ilya Davidenok
Continental Team Astana
Continental Team Astana
DNF
Robinson Eduardo Chalapud Gomez
Colombia
Colombia
DNF
Allan Davis
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil
9:24:52
2
Jan Polanc
Radenska
Radenska
+ 19
3
Patrik Sinkewitz
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 37
4
Tadej Valjavec
Sava
Sava
+ 1:05
5
Angelo Pagani
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
+ 1:48
6
John Darwin Atapuma Hurtado
Colombia
Colombia
+ 2:07
7
Jure Golcer
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 3:02
8
Enrico Barbin
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
+ 3:22
9
Tilegen Maidos
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 3:43
10
Alexander Rybakov
Rusvelo
Rusvelo
+ 3:47
11
Arthur Vanoverberghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 4:03
12
Jeffry Johan Romero Corredor
Colombia
Colombia
+ 4:05
13
Tomaz Nose
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 4:06
14
Kristijan Durasek
Lampre - Merida
Lampre - Merida
+ 4:08
15
Primož Roglič
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 5:33
16
Patrick Facchini
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 6:03
17
Fabio Felline
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 6:26
18
Sebastian Langeveld
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 6:36
19
Harald Totschnig
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 8:22
20
Nazar Jumabekov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
21
Wesley Sulzberger
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 8:49
22
Matteo Rabottini
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 11:15
23
Sergey Firsanov
Rusvelo
Rusvelo
+ 11:27
24
Tim Declercq
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 12:39
25
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 12:46
26
Kristjan Fajt
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 12:57
27
Matej Mohoric
Sava
Sava
+ 14:10
28
David Wöhrer
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 14:44
29
Sander Armée
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 14:47
30
Sergey Renev
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 14:51
31
Luca Mazzanti
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 15:01
32
Alessandro Proni
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 15:17
33
Pavel Kochetkov
Rusvelo
Rusvelo
+ 15:59
34
Mattia Cattaneo
Lampre - Merida
Lampre - Merida
+ 17:55
35
Laurens De Vreese
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 20:08
36
Andrea Pasqualon
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
+ 21:26
37
Yevgeniy Nepomnyachshiy
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 23:08
38
Pavel Ptashkin
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 23:37
39
Klemen Stimulak
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 24:34
40
Sergey Klimov
Rusvelo
Rusvelo
+ 25:18
41
Wilson Alexander Marentes Torres
Colombia
Colombia
+ 26:06
42
Svein Tuft
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 26:10
43
Donato De Ieso
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
+ 26:25
44
Francesco Failli
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 26:53
45
Cristiano Monguzzi
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 27:33
46
Clemens Fankhauser
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 28:02
47
Arkimedes Arguelyes Rodriges
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 28:10
48
Matej Mugerli
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 29:32
49
Mauro Finetto
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 30:01
50
Jaka Bostner
Radenska
Radenska
+ 30:14
51
Luka Pibernik
Radenska
Radenska
+ 30:15
52
Marko Pavlic
Radenska
Radenska
+ 31:41
53
Julio Alexis Camacho Bernal
Colombia
Colombia
+ 31:57
54
Jure Bitenc
Sava
Sava
+ 32:00
55
Jens Keukeleire
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 32:08
56
Adriano Malori
Lampre - Merida
Lampre - Merida
+ 32:23
57
Massimo Graziato
Lampre - Merida
Lampre - Merida
+ 34:02
58
Francesco Reda
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 34:22
59
Andrea Palini
Lampre - Merida
Lampre - Merida
+ 34:39
60
Brett Lancaster
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 35:02
61
Martin Weiss
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 35:39
62
Alexandre Shushemoin
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 36:04
63
Mark Dzamastagic
Sava
Sava
+ 36:06
64
Tomas Vaitkus
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 36:09
65
Tim Mikelj
Sava
Sava
+ 36:10
66
Simon Pavlin
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 36:21
67
Michael Rodriguez Galindo
Colombia
Colombia
+ 36:30
68
Omar Bertazzo
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 36:49
69
Ariel Maximiliano Richeze
Lampre - Merida
Lampre - Merida
+ 37:06
70
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 37:07
71
Marco Coledan
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
,,
72
Matteo Di Serafino
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 37:20
73
Nikita Umerbekov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 37:26
74
Daniele Pietropolli
Lampre - Merida
Lampre - Merida
+ 37:31
75
Alessandro Malaguti
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 38:38
76
Marco Benfatto
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 38:46
77
Filippo Fortin
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
+ 40:08
78
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 41:02
79
Fabio Taborre
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 41:03
80
Stijn Neirynck
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 41:34
81
Juan Pablo Suarez Suarez
Colombia
Colombia
+ 44:26
82
Dalivier Ospina Navarro
Colombia
Colombia
+ 45:02
83
Michael Hepburn
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 45:13
84
Ilnur Zakarin
Rusvelo
Rusvelo
+ 45:16
85
Kenneth Vanbilsen
Topsport Vlaanderen - Baloise
Topsport Vlaanderen - Baloise
+ 45:22
86
Aleksey Rybalkin
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 45:51
87
Nik Burjek
Sava
Sava
+ 45:53
88
Sergei Shilov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 45:57
89
Enrico Rossi
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 46:02
90
Artur Ershov
Rusvelo
Rusvelo
+ 46:40
91
Stefan Praxmarer
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 46:52
92
Massimo Demarin
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 47:15
93
Christian Delle Stelle
Bardiani Valvole - CSF Inox
Bardiani Valvole - CSF Inox
+ 47:23
94
Alberto Di Lorenzo
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
,,
95
Antonio Testa
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 48:09
96
Andrej Rajsp
Radenska
Radenska
+ 49:05
97
Artem Ovechkin
Rusvelo
Rusvelo
+ 51:27
98
Bruno Maltar
Adria Mobil
Adria Mobil
+ 52:46
99
Boris Shpilevskiy
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 52:53
100
Jan Tratnik
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 53:09
101
Antonio Parrinello
Androni Giocattoli
Androni Giocattoli
+ 53:10
102
Jure Miskulin
Radenska
Radenska
+ 53:16
103
Tadej Hiti
Radenska
Radenska
+ 53:22
104
Uros Repse
Radenska
Radenska
+ 53:31
105
Tadej Logar
Sava
Sava
,,
106
Roberto De Patre
Vini Fantini - Selle Italia
Vini Fantini - Selle Italia
+ 53:53
107
Endi irol
Meridiana Kamen Team
Meridiana Kamen Team
+ 55:23
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren