Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour de Suisse
Aarberg - Olten
Tour de Suisse
Aarberg - Olten
Datum
12 juni 2012
Startlocatie
Aarberg
Finish-locatie
Olten
Afstand
189.00 km
Uitslag
Tour de Suisse (WT)
Aarberg → Aarberg (189,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Peter Sagan
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
4:36:55
2
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
Movistar Team
,,
3
Michael Albasini
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
4
Heinrich Haussler
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
5
Francesco Gavazzi
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
6
Vladimir Gusev
Katusha Team
Katusha Team
,,
7
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
8
Wout Poels
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
9
Oscar Freire Gomez
Katusha Team
Katusha Team
,,
10
Mathias Frank
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
11
Robert Kiserlovski
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
12
Rémi Cusin
Team Type 1
Team Type 1
,,
13
Johnny Hoogerland
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
14
Maxime Monfort
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
15
Jakob Fuglsang
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
16
Sebastian Langeveld
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
17
Damiano Cunego
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
18
Roman Kreuziger
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
19
Marcus Burghardt
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
20
Georg Preidler
Team Type 1
Team Type 1
,,
21
Zdenek Stybar
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
22
Michael Barry
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
23
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
24
Rui Alberto Costa Da Faria
Movistar Team
Movistar Team
,,
25
Bart De Clercq
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
26
Fränk Schleck
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
27
Robert Gesink
Rabobank
Rabobank
,,
28
Moreno Moser
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
29
Giampaolo Caruso
Katusha Team
Katusha Team
,,
30
Steven Kruijswijk
Rabobank
Rabobank
,,
31
Thomas Danielson
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
32
Greg Van Avermaet
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
33
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
34
Thomas Lövkvist
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
35
Gorka Izagirre Insausti
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
36
Dario Cataldo
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
37
John Gadret
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
38
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
39
Alex Howes
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
40
Thomas Peterson
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
41
Julien El Fares
Team Type 1
Team Type 1
,,
42
Thibaut Pinot
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
43
Morris Possoni
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
44
Dmitriy Muravyev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
45
Chris Anker Sørensen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
46
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
Movistar Team
,,
47
Mikel Astarloza Chaurreau
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
48
Linus Gerdemann
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
49
Laurens ten Dam
Rabobank
Rabobank
,,
50
Tanel Kangert
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
51
Levi Leipheimer
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
52
Rubens Bertogliati
Team Type 1
Team Type 1
,,
53
Martin Kohler
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
54
Andreas Klöden
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
55
Javier Megias Leal
Team Type 1
Team Type 1
,,
56
Tom-Jelte Slagter
Rabobank
Rabobank
,,
57
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
+ 20
58
Grégory Rast
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 21
59
Lars Petter Nordhaug
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 27
60
Fabian Wegmann
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 4:53
61
Alexander Kolobnev
Katusha Team
Katusha Team
,,
62
Laurent Didier
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
63
Fredrik Kessiakoff
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
64
Marco Marcato
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
65
Manuele Mori
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
66
Guillaume Bonnafond
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
67
Timothy Duggan
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
68
Ben Swift
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
69
Cameron Meyer
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
70
Lucas Euser
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
,,
71
Christopher Juul Jensen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
72
Ivan Velasco Murillo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
73
Jérémy Roy
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
74
Volodymir Gustov
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
75
Thomas Dekker
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
76
Salvatore Puccio
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 7:15
77
Brian Bach Vandborg
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
+ 7:37
78
Mathew Hayman
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
79
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
80
Rafael Valls Ferri
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 10:26
81
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
82
Vladimir Isaychev
Katusha Team
Katusha Team
+ 10:43
83
Nick Nuyens
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
84
Leonardo Bertagnolli
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
85
Alessandro Bazzana
Team Type 1
Team Type 1
,,
86
Karsten Kroon
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
87
Baden Cooke
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
88
Grischa Niermann
Rabobank
Rabobank
,,
89
Allan Davis
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
90
Alexander Efimkin
Team Type 1
Team Type 1
,,
91
Stuart O'Grady
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
92
Maarten Wynants
Rabobank
Rabobank
,,
93
Yauheni Hutarovich
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
94
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
95
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
Movistar Team
,,
96
Alessandro Petacchi
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
97
Fabian Cancellara
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
98
Anthony Geslin
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
99
Edward King
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
100
Jacopo Guarnieri
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
101
Daniel Oss
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
102
Tiziano Dall'Antonia
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
103
Peter Velits
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
104
Bauke Mollema
Rabobank
Rabobank
,,
105
Vladimir Karpets
Movistar Team
Movistar Team
,,
106
Daniele Colli
Team Type 1
Team Type 1
,,
107
David Boily
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
,,
108
Jesus Herrada Lopez
Movistar Team
Movistar Team
,,
109
Assan Bazayev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
110
Matti Breschel
Rabobank
Rabobank
,,
111
Grega Bole
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
112
Xabier Zandio Echaide
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
113
Joan Horrach Rippoll
Katusha Team
Katusha Team
,,
114
Stephen Cummings
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
115
Luke Rowe
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
116
Brent Bookwalter
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
117
Stefano Agostini
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
118
Danilo Hondo
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 15:40
119
Raymond Kunzli
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
,,
120
Davide Viganò
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
121
Vicente Reynes Mimo
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
122
Mehdi Sohrabi
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
123
David Boucher
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
124
Cédric Pineau
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
125
Romain Sicard
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
126
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
127
Guillaume Boivin
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
,,
128
Tyler Farrar
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
129
Klaas Lodewyck
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
130
Marzio Bruseghin
Movistar Team
Movistar Team
,,
131
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
132
Caleb Fairly
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
,,
133
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
134
Nikita Novikov
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
135
Steve Chainel
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
136
William Bonnet
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
137
Troels Ronning Vinther
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
138
Michael Morkov
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
139
Ignatas Konovalovas
Movistar Team
Movistar Team
,,
140
Frederique Robert
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
141
Johan Vansummeren
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
142
Tom Boonen
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
143
Gert Steegmans
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
144
Olivier Kaisen
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
145
Elia Viviani
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
146
Matteo Trentin
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
147
Martin Mortensen
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
148
Kris Boeckmans
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
149
Matthew Wilson
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
150
Ryan Anderson
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
,,
151
Niki Terpstra
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
152
Luca Paolini
Katusha Team
Katusha Team
,,
DNF
Sergey Lagutin
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
DNF
Gaetan Bille
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
DNF
Sander Cordeel
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
DNF
Will Routley
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
DNF
Jonas Vangenechten
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
DNF
Aidis Kruopis
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
DNF
Adam Blythe
BMC Racing Team
BMC Racing Team
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Rui Alberto Costa Da Faria
Movistar Team
Movistar Team
15:43:52
2
Fränk Schleck
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 8
3
Roman Kreuziger
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 15
4
Thibaut Pinot
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 19
5
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 21
6
Thomas Lövkvist
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
7
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
Movistar Team
+ 23
8
John Gadret
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 24
9
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 26
10
Thomas Danielson
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 29
11
Robert Kiserlovski
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 32
12
Jakob Fuglsang
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 33
13
Levi Leipheimer
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 37
14
Chris Anker Sørensen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
+ 40
15
Giampaolo Caruso
Katusha Team
Katusha Team
+ 41
16
Steven Kruijswijk
Rabobank
Rabobank
+ 47
17
Damiano Cunego
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 57
18
Vladimir Gusev
Katusha Team
Katusha Team
+ 58
19
Moreno Moser
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
+ 1:01
20
Robert Gesink
Rabobank
Rabobank
+ 1:09
21
Dario Cataldo
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 1:15
22
Mathias Frank
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 1:37
23
Gorka Izagirre Insausti
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 1:39
24
Wout Poels
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 1:43
25
Rubens Bertogliati
Team Type 1
Team Type 1
+ 1:45
26
Tanel Kangert
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 1:47
27
Mikel Astarloza Chaurreau
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 1:55
28
Bart De Clercq
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
+ 1:59
29
Tom-Jelte Slagter
Rabobank
Rabobank
,,
30
Linus Gerdemann
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 2:13
31
Dmitriy Muravyev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 2:15
32
Julien El Fares
Team Type 1
Team Type 1
+ 2:33
33
Georg Preidler
Team Type 1
Team Type 1
+ 2:44
34
Maxime Monfort
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 2:46
35
Laurens ten Dam
Rabobank
Rabobank
,,
36
Michael Barry
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 3:02
37
Thomas Peterson
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 3:18
38
Marcus Burghardt
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 4:12
39
Johnny Hoogerland
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 4:25
40
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
Movistar Team
+ 4:58
41
Francesco Gavazzi
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 5:03
42
Michael Albasini
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 5:47
43
Andreas Klöden
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 5:56
44
Martin Kohler
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 6:21
45
Rémi Cusin
Team Type 1
Team Type 1
+ 6:26
46
Volodymir Gustov
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
47
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
+ 7:14
48
Christopher Juul Jensen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
+ 7:35
49
Lucas Euser
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
+ 8:26
50
Jérémy Roy
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 8:39
51
Zdenek Stybar
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 8:40
52
Greg Van Avermaet
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 8:47
53
Oscar Freire Gomez
Katusha Team
Katusha Team
+ 8:54
54
Alex Howes
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 9:15
55
Grégory Rast
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 9:27
56
Thomas Dekker
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 9:30
57
Timothy Duggan
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
+ 9:34
58
Marco Marcato
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 9:36
59
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 9:53
60
Morris Possoni
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 10:08
61
Ivan Velasco Murillo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 10:30
62
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 10:33
63
Heinrich Haussler
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
64
Sebastian Langeveld
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 10:44
65
Manuele Mori
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 11:50
66
Alexander Kolobnev
Katusha Team
Katusha Team
+ 11:58
67
Peter Sagan
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
+ 12:29
68
Rafael Valls Ferri
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 12:30
69
Javier Megias Leal
Team Type 1
Team Type 1
+ 12:44
70
Peter Velits
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 12:56
71
Brent Bookwalter
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 13:04
72
Stephen Cummings
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 13:10
73
Jesus Herrada Lopez
Movistar Team
Movistar Team
,,
74
Salvatore Puccio
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 13:12
75
Vladimir Karpets
Movistar Team
Movistar Team
+ 13:13
76
Lars Petter Nordhaug
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 13:21
77
Laurent Didier
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 13:41
78
Fabian Wegmann
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 13:50
79
Ben Swift
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 13:56
80
Fredrik Kessiakoff
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 14:14
81
Guillaume Bonnafond
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 14:18
82
Bauke Mollema
Rabobank
Rabobank
+ 14:59
83
Joan Horrach Rippoll
Katusha Team
Katusha Team
+ 16:40
84
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
Movistar Team
+ 17:00
85
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 17:07
86
Vladimir Isaychev
Katusha Team
Katusha Team
+ 17:24
87
Anthony Geslin
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 17:31
88
Leonardo Bertagnolli
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 17:47
89
Marzio Bruseghin
Movistar Team
Movistar Team
+ 17:57
90
Mathew Hayman
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 18:28
91
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 18:31
92
Brian Bach Vandborg
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
+ 18:34
93
Daniel Oss
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
+ 19:14
94
Grischa Niermann
Rabobank
Rabobank
+ 19:29
95
Tiziano Dall'Antonia
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
+ 19:42
96
Maarten Wynants
Rabobank
Rabobank
,,
97
Johan Vansummeren
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 19:50
98
Nick Nuyens
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
99
Allan Davis
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 20:02
100
Steve Chainel
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 20:26
101
Baden Cooke
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 21:08
102
Assan Bazayev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 21:17
103
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 21:18
104
Xabier Zandio Echaide
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 21:19
105
Alessandro Petacchi
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 21:22
106
Yauheni Hutarovich
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 21:59
107
Vicente Reynes Mimo
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
+ 22:09
108
Alexander Efimkin
Team Type 1
Team Type 1
+ 23:52
109
Niki Terpstra
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 24:06
110
Cameron Meyer
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 24:10
111
Fabian Cancellara
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 24:13
112
Karsten Kroon
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
+ 24:29
113
Matti Breschel
Rabobank
Rabobank
+ 24:33
114
Luke Rowe
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 24:36
115
Edward King
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
116
Alessandro Bazzana
Team Type 1
Team Type 1
+ 24:46
117
Jacopo Guarnieri
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 24:56
118
Daniele Colli
Team Type 1
Team Type 1
+ 24:59
119
Raymond Kunzli
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
+ 25:32
120
Tom Boonen
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 26:32
121
Romain Sicard
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 26:49
122
Stefano Agostini
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
+ 27:04
123
Stuart O'Grady
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 28:51
124
Kris Boeckmans
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 29:19
125
Tyler Farrar
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 29:42
126
Klaas Lodewyck
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 29:46
127
Matteo Trentin
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 29:50
128
Michael Morkov
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
+ 30:08
129
Davide Viganò
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 31:00
130
Ignatas Konovalovas
Movistar Team
Movistar Team
+ 32:02
131
William Bonnet
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 32:25
132
Martin Mortensen
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 32:27
133
Olivier Kaisen
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
134
Cédric Pineau
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 32:29
135
David Boily
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
+ 32:40
136
Grega Bole
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 32:43
137
Caleb Fairly
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
+ 33:01
138
Troels Ronning Vinther
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
+ 33:51
139
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 33:52
140
Danilo Hondo
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 34:02
141
David Boucher
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 35:36
142
Elia Viviani
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
+ 37:22
143
Luca Paolini
Katusha Team
Katusha Team
+ 37:34
144
Guillaume Boivin
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
+ 37:37
145
Gert Steegmans
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 37:40
146
Nikita Novikov
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 40:43
147
Mehdi Sohrabi
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
+ 41:02
148
Ryan Anderson
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
+ 42:33
149
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 42:51
150
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 42:53
151
Frederique Robert
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
+ 43:05
152
Matthew Wilson
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 43:24
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Peter Sagan
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
77
2
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
Movistar Team
25
3
Michael Albasini
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
23
4
Baden Cooke
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
20
5
Ben Swift
Sky Procycling
Sky Procycling
16
6
Rui Alberto Costa Da Faria
Movistar Team
Movistar Team
15
7
Heinrich Haussler
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
13
8
Jacopo Guarnieri
Astana Pro Team
Astana Pro Team
13
9
Fränk Schleck
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
12
10
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
12
11
Fabian Cancellara
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
12
12
Wout Poels
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
11
13
Francesco Gavazzi
Astana Pro Team
Astana Pro Team
11
14
Allan Davis
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
11
15
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
10
16
Vladimir Gusev
Katusha Team
Katusha Team
10
17
Moreno Moser
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
10
18
Yauheni Hutarovich
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
10
19
Guillaume Bonnafond
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
9
20
Giampaolo Caruso
Katusha Team
Katusha Team
9
21
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
9
22
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
9
23
Roman Kreuziger
Astana Pro Team
Astana Pro Team
8
24
Thibaut Pinot
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
8
25
Fredrik Kessiakoff
Astana Pro Team
Astana Pro Team
8
26
Tyler Farrar
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
8
27
Michael Morkov
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
7
28
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
7
29
Robert Kiserlovski
Astana Pro Team
Astana Pro Team
7
30
Oscar Freire Gomez
Katusha Team
Katusha Team
7
31
Daniele Colli
Team Type 1
Team Type 1
7
32
Javier Megias Leal
Team Type 1
Team Type 1
6
33
Lars Petter Nordhaug
Sky Procycling
Sky Procycling
6
34
Chris Anker Sørensen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
6
35
Dario Cataldo
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
6
36
Mathias Frank
BMC Racing Team
BMC Racing Team
6
37
Marcus Burghardt
BMC Racing Team
BMC Racing Team
6
38
John Gadret
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
5
39
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
Movistar Team
4
40
Jakob Fuglsang
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
4
41
Tom-Jelte Slagter
Rabobank
Rabobank
4
42
Rémi Cusin
Team Type 1
Team Type 1
4
43
Matti Breschel
Rabobank
Rabobank
4
44
Maxime Monfort
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
3
45
Johnny Hoogerland
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
3
46
Martin Kohler
BMC Racing Team
BMC Racing Team
3
47
Daniel Oss
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
3
48
Vicente Reynes Mimo
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
3
49
Thomas Lövkvist
Sky Procycling
Sky Procycling
2
50
Alessandro Bazzana
Team Type 1
Team Type 1
2
51
Kris Boeckmans
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
2
52
Thomas Danielson
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
1
53
Greg Van Avermaet
BMC Racing Team
BMC Racing Team
1
54
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
1
55
Elia Viviani
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Fränk Schleck
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
20
2
Ryan Anderson
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
20
3
Brian Bach Vandborg
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
17
4
Michael Morkov
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
17
5
Thomas Danielson
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
15
6
Alessandro Bazzana
Team Type 1
Team Type 1
15
7
John Gadret
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
10
8
Lars Petter Nordhaug
Sky Procycling
Sky Procycling
8
9
Mathew Hayman
Sky Procycling
Sky Procycling
8
10
Guillaume Bonnafond
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
6
11
Rui Alberto Costa Da Faria
Movistar Team
Movistar Team
6
12
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
6
13
Manuele Mori
Lampre - ISD
Lampre - ISD
6
14
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
6
15
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
5
16
Chris Anker Sørensen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
4
17
Greg Van Avermaet
BMC Racing Team
BMC Racing Team
4
18
Grégory Rast
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
4
19
Guillaume Boivin
Spidertech Powered By C10
Spidertech Powered By C10
4
20
Moreno Moser
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
2
21
Dario Cataldo
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
2
22
Martin Kohler
BMC Racing Team
BMC Racing Team
2
23
Roman Kreuziger
Astana Pro Team
Astana Pro Team
1
24
Javier Megias Leal
Team Type 1
Team Type 1
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren