Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour Down Under
Prospect - Clare
Tour Down Under
Prospect - Clare
Datum
17 januari 2012
Startlocatie
Prospect
Finish-locatie
Clare
Afstand
149.00 km
Uitslag
Tour Down Under (WT)
Prospect → Prospect (149,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
André Greipel
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
4:33:40
2
Alessandro Petacchi
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
3
Yauheni Hutarovich
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
4
Fabio Sabatini
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
5
Daniele Bennati
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
6
Christopher Sutton
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
7
Jonathan Cantwell
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
8
Xavier Florencio Cabre
Katusha Team
Katusha Team
,,
9
Mark Renshaw
Rabobank
Rabobank
,,
10
Manuel Belletti
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
11
Thomas Palmer
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
12
Michael Matthews
Rabobank
Rabobank
,,
13
William Bonnet
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
14
Romain Lemarchand
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
15
Geraint Thomas
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
16
Gatis Smukulis
Katusha Team
Katusha Team
,,
17
Andreas Klier
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
18
Mathew Hayman
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
19
Romain Sicard
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
20
Gorka Izagirre Insausti
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
21
Adam Hansen
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
22
Jan Bakelants
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
23
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
24
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
25
Alex Dowsett
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
26
Marcel Sieberg
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
27
Vicente Reynes Mimo
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
28
Danilo Hondo
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
29
Luke Roberts
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
30
Giampaolo Caruso
Katusha Team
Katusha Team
,,
31
Romain Feillu
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
32
Alessandro Ballan
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
33
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
Movistar Team
,,
34
Ricardo Garcia Ambroa
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
35
Simon Gerrans
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
36
Imanol Erviti
Movistar Team
Movistar Team
,,
37
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
38
Sergey Lagutin
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
39
Hayden Roulston
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
40
Boris Shpilevskiy
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
41
Graeme Brown
Rabobank
Rabobank
,,
42
Federico Canuti
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
43
Alan Marangoni
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
44
Stefano Agostini
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
45
Mauro Da Dalto
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
46
Michael Rogers
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
47
Maxim Belkov
Katusha Team
Katusha Team
,,
48
Serge Pauwels
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
49
Jesse Sergent
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
50
David Lopez Garcia
Movistar Team
Movistar Team
,,
51
Jens Voigt
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
52
Kristijan Koren
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
53
Eduard Vorganov
Katusha Team
Katusha Team
,,
54
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
55
Marcus Burghardt
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
56
Sandy Casar
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
57
Luis Léon Sanchez Gil
Rabobank
Rabobank
,,
58
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
Movistar Team
,,
59
Oscar Freire Gomez
Katusha Team
Katusha Team
,,
60
Mirko Selvaggi
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
61
Matthew Lloyd
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
62
Kristof Goddaert
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
63
Ryder Hesjedal
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
64
Adrian Saez de Arregi Egurrola
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
65
Angel Madrazo Ruiz
Movistar Team
Movistar Team
,,
66
Jack Bauer
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
67
Arnaud Courteille
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
68
Tiago José Pinto Machado
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
69
Linus Gerdemann
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
70
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
71
Edvald Boasson-Hagen
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
72
Mathias Frank
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
73
Valentin Iglinskiy
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
74
Martin Kohler
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
75
Wilco Kelderman
Rabobank
Rabobank
,,
76
Jussi Veikkanen
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
77
Greg Van Avermaet
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
78
Bernard Sulzberger
Team Raleigh - GAC
Team Raleigh - GAC
,,
79
Rohan Dennis
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
80
Assan Bazayev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
81
Marcello Pavarin
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
82
Grega Bole
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
83
Lachlan Norris
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
84
Borut Bozic
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
85
Francesco Masciarelli
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
86
Julien Vermote
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
87
Manuel Quinziato
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
88
Anders Lund
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
89
Jonas Aaen Jörgensen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
90
Daniele Ratto
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
91
Davide Viganò
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 1:20
92
Danny Pate
Sky Procycling
Sky Procycling
+ 0
93
Jay McCarthy
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
94
Tom Leezer
Rabobank
Rabobank
,,
95
Javier Moreno Bazan
Movistar Team
Movistar Team
,,
96
William Clarke
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 1:40
97
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
Movistar Team
+ 0
98
Matthew Brammeier
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
99
Matthew Harley Goss
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
100
Robbie McEwen
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
101
Jaroslaw Marycz
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
102
Leigh Howard
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
103
Jacopo Guarnieri
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
104
Cameron Meyer
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
105
Stuart O'Grady
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
106
Victor Cabedo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
107
Luke Durbridge
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
108
Dmitriy Muravyev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
109
Dmitriy Gruzdev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
110
Gerald Ciolek
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
111
Matteo Trentin
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
112
Gert Steegmans
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
113
Gregory Henderson
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
114
Olivier Kaisen
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
115
Jos van Emden
Rabobank
Rabobank
+ 2:18
116
Martijn Maaskant
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 2:20
117
Andrew Fenn
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 2:27
118
Davide Cimolai
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 2:30
119
Jérémy Roy
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 0
120
Massimo Graziato
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 2:44
121
Adam Blythe
BMC Racing Team
BMC Racing Team
+ 0
122
Nathan Haas
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 2:54
123
Robert Hunter
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 0
124
Heinrich Haussler
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
125
Takashi Miyazawa
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
126
Luca Paolini
Katusha Team
Katusha Team
,,
127
Steele Von Hoff
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
,,
128
Thomas De Gendt
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
129
Kenny Robert van Hummel
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
130
Wouter Mol
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
131
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
132
Jurgen Roelandts
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
133
Frédéric Guesdon
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
André Greipel
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
4:33:30
2
Alessandro Petacchi
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 4
3
Martin Kohler
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
4
Yauheni Hutarovich
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 6
5
Rohan Dennis
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 7
6
Eduard Vorganov
Katusha Team
Katusha Team
+ 8
7
Marcello Pavarin
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
+ 9
8
Fabio Sabatini
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
+ 10
9
Daniele Bennati
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
10
Christopher Sutton
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
11
Jonathan Cantwell
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
12
Xavier Florencio Cabre
Katusha Team
Katusha Team
,,
13
Mark Renshaw
Rabobank
Rabobank
,,
14
Manuel Belletti
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
15
Thomas Palmer
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
16
Michael Matthews
Rabobank
Rabobank
,,
17
William Bonnet
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
18
Romain Lemarchand
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
19
Geraint Thomas
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
20
Gatis Smukulis
Katusha Team
Katusha Team
,,
21
Andreas Klier
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
22
Mathew Hayman
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
23
Romain Sicard
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
24
Gorka Izagirre Insausti
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
25
Adam Hansen
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
26
Jan Bakelants
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
27
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
28
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
29
Alex Dowsett
,,
30
Marcel Sieberg
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
31
Vicente Reynes Mimo
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
32
Danilo Hondo
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
33
Luke Roberts
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
34
Giampaolo Caruso
Katusha Team
Katusha Team
,,
35
Romain Feillu
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
36
Alessandro Ballan
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
37
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
Movistar Team
,,
38
Ricardo Garcia Ambroa
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
39
Simon Gerrans
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
40
Imanol Erviti
Movistar Team
Movistar Team
,,
41
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
42
Sergey Lagutin
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
43
Hayden Roulston
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
44
Boris Shpilevskiy
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
45
Graeme Brown
Rabobank
Rabobank
,,
46
Federico Canuti
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
47
Alan Marangoni
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
48
Stefano Agostini
,,
49
Mauro Da Dalto
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
50
Michael Rogers
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
51
Maxim Belkov
Katusha Team
Katusha Team
,,
52
Serge Pauwels
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
53
Jesse Sergent
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
54
David Lopez Garcia
Movistar Team
Movistar Team
,,
55
Jens Voigt
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
56
Kristijan Koren
Liquigas - Cannondale
Liquigas - Cannondale
,,
57
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
58
Marcus Burghardt
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
59
Sandy Casar
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
60
Luis Léon Sanchez Gil
Rabobank
Rabobank
,,
61
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
Movistar Team
,,
62
Oscar Freire Gomez
Katusha Team
Katusha Team
,,
63
Mirko Selvaggi
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
64
Matthew Lloyd
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
65
Kristof Goddaert
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
66
Ryder Hesjedal
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
67
Adrian Saez de Arregi Egurrola
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
68
Angel Madrazo Ruiz
Movistar Team
Movistar Team
,,
69
Jack Bauer
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
70
Arnaud Courteille
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
71
Tiago José Pinto Machado
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
72
Linus Gerdemann
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
73
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
74
Edvald Boasson-Hagen
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
75
Mathias Frank
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
76
Valentin Iglinskiy
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
77
Wilco Kelderman
Rabobank
Rabobank
,,
78
Jussi Veikkanen
,,
79
Greg Van Avermaet
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
80
Bernard Sulzberger
Team Raleigh - GAC
Team Raleigh - GAC
,,
81
Assan Bazayev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
82
Grega Bole
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
83
Lachlan Norris
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
84
Borut Bozic
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
85
Francesco Masciarelli
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
86
Julien Vermote
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
87
Manuel Quinziato
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
88
Anders Lund
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
89
Jonas Aaen Jörgensen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
90
Daniele Ratto
,,
91
Danny Pate
Sky Procycling
Sky Procycling
,,
92
Jay McCarthy
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
93
Tom Leezer
Rabobank
Rabobank
,,
94
Javier Moreno Bazan
Movistar Team
Movistar Team
,,
95
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
Movistar Team
,,
96
Matthew Brammeier
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
97
Matthew Harley Goss
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
98
Robbie McEwen
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
99
Jaroslaw Marycz
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
100
Leigh Howard
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
101
Jacopo Guarnieri
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
102
Cameron Meyer
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
103
Stuart O'Grady
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
104
Victor Cabedo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
105
Luke Durbridge
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
106
Dmitriy Muravyev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
107
Dmitriy Gruzdev
,,
108
Gerald Ciolek
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
109
Matteo Trentin
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
110
Gert Steegmans
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
,,
111
Gregory Henderson
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
112
Olivier Kaisen
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
113
Jérémy Roy
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
114
Adam Blythe
BMC Racing Team
BMC Racing Team
,,
115
Robert Hunter
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
116
Heinrich Haussler
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
,,
117
Takashi Miyazawa
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
118
Luca Paolini
Katusha Team
Katusha Team
,,
119
Steele Von Hoff
Chipotle Development Team
Chipotle Development Team
,,
120
Thomas De Gendt
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
121
Kenny Robert van Hummel
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
122
Wouter Mol
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
,,
123
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
124
Jurgen Roelandts
Lotto - Belisol Team
Lotto - Belisol Team
,,
125
Frédéric Guesdon
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
126
Davide Viganò
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 1:30
127
William Clarke
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 1:50
128
Jos van Emden
Rabobank
Rabobank
+ 2:28
129
Martijn Maaskant
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 2:30
130
Andrew Fenn
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
+ 2:37
131
Davide Cimolai
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 2:40
132
Massimo Graziato
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 2:54
133
Nathan Haas
Garmin - Sharp
Garmin - Sharp
+ 3:04
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren