Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour du Poitou Charentes
Villebois-Lavalette - Royan
Tour du Poitou Charentes
Villebois-Lavalette - Royan
Datum
21 augustus 2012
Startlocatie
Villebois-Lavalette
Finish-locatie
Royan
Afstand
182.00 km
Uitslag
Tour du Poitou Charentes (2.1)
Villebois-Lavalette → Villebois-Lavalette (182,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Aidis Kruopis
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
4:41:54
2
Yauheni Hutarovich
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
3
Evaldas Siskevicius
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
4
Alexander Serebryakov
Team Type 1
Team Type 1
,,
5
Takashi Miyazawa
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
6
Joeri Stallaert
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
7
Fabien Bacquet
Auber '93
Auber '93
,,
8
Justin Van Hoecke
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
9
Sébastien Chavanel
Team Europcar
Team Europcar
,,
10
Adrien Petit
Cofidis
Cofidis
,,
11
Rony Martias
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
12
Mickael Delage
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
13
Maxime Le Montagner
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
14
Denis Flahaut
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
15
Mathieu Delaroziere
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
16
Yohann Gène
Team Europcar
Team Europcar
,,
17
Robert Wagner
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
18
Jasper Bovenhuis
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
19
Bobbie Traksel
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
20
Jure Kocjan
Team Type 1
Team Type 1
,,
21
Kevin Peeters
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
22
Robin Stenuit
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
23
Kévin Denis
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
24
Jimmy Casper
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
25
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
26
Francisco José Ventoso Alberdi
Movistar Team
Movistar Team
,,
27
Ivar Slik
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
28
Johan Le Bon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
29
Martijn Verschoor
Team Type 1
Team Type 1
,,
30
Marco Haller
Katusha Team
Katusha Team
,,
31
Luke Roberts
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
32
Guillaume Blot
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
33
Boris Dron
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
34
Mathieu Teychenne
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
35
Jean-Christophe Peraud
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
36
Vasili Kiryienka
Movistar Team
Movistar Team
,,
37
Marco Minnaard
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
38
Lucas Sebastian Haedo
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
39
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
Movistar Team
,,
40
Leigh Howard
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
41
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
42
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
43
Romain Matheou
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
44
Christian Patron
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
45
Fumiyuki Beppu
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
46
Benoît Jarrier
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
47
Jenning Huizenga
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
48
Eduard Vorganov
Katusha Team
Katusha Team
,,
49
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
50
Enrique Sanz
Movistar Team
Movistar Team
,,
51
Luke Durbridge
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
52
Philippe Legrand
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
53
Rui Alberto Costa Da Faria
Movistar Team
Movistar Team
,,
54
Laszlo Bodrogi
Team Type 1
Team Type 1
,,
55
Christian Meier
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
56
Jan Ghyselinck
Cofidis
Cofidis
,,
57
Florian Vachon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
58
Matthieu Boulo
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
59
Ricardo Garcia Ambroa
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
60
Jérôme Coppel
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
61
Rick Zabel
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
62
Christophe Kern
Team Europcar
Team Europcar
,,
63
Romain Lemarchand
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
64
Arnaud Labbe
Cofidis
Cofidis
,,
65
Jérémy Roy
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
66
Ben Hermans
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
67
Emmanuel Keo
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
68
Joost Posthuma
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
69
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
70
Mathieu Halleguen
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
71
Cyril Gautier
Team Europcar
Team Europcar
,,
72
Yoann Paillot
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
73
Ronan Racault
Auber '93
Auber '93
,,
74
Brian Nauleau
Team Europcar
Team Europcar
,,
75
Mathieu Drujon
Auber '93
Auber '93
,,
76
Cédric Pineau
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
77
Yohan Cauquil
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
78
Laurent Pichon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
79
Haimar Zubeldia Agirre
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
80
Boris Zimine
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
81
David Lelay
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
82
Alliaume Leblond
Auber '93
Auber '93
,,
83
Alexis Gougeard
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
84
Renaud Dion
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
85
Lars van der Haar
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
86
Manuel Belletti
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
87
Samuel Sánchez Gonzalez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
88
Marc Goos
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
89
Troels Ronning Vinther
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
90
Nicolas Rousseau
Auber '93
Auber '93
,,
91
Jesse Sergent
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
92
Volodymir Gustov
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
93
Vladimir Karpets
Movistar Team
Movistar Team
,,
94
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
95
Kevin Claeys
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
96
Dylan van Baarle
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
97
Alexandre Pichot
Team Europcar
Team Europcar
,,
98
Giacomo Nizzolo
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
99
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
100
Yury Trofimov
Katusha Team
Katusha Team
,,
101
Jimmy Engoulvent
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
102
Yannick Talabardon
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
103
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
104
Geoffroy Lequatre
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
105
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
106
Laurent Evrard
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
107
Damien Monier
Cofidis
Cofidis
,,
108
Giampaolo Caruso
Katusha Team
Katusha Team
,,
109
Daniele Callegarin
Team Type 1
Team Type 1
,,
110
Nicolas Edet
Cofidis
Cofidis
,,
111
Loïc Desriac
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
112
Franck Vermeulen
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
113
Gaylord Cumont
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
114
Petr Ignatenko
Katusha Team
Katusha Team
,,
115
Tomasz Olejnick
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
116
Yaroslav Popovych
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
117
Romain Guillemois
Team Europcar
Team Europcar
,,
118
Pierre Cazaux
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
119
Flavien Dassonville
Auber '93
Auber '93
,,
120
Rein Taaramae
Cofidis
Cofidis
,,
121
Ilnur Zakarin
Katusha Team
Katusha Team
,,
122
Steve Houanard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
123
Cyril Lemoine
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
124
Fabrice Jeandesboz
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
125
Pierrick Fédrigo
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
126
Javier Iriarte
Movistar Team
Movistar Team
,,
127
Rémi Cusin
Team Type 1
Team Type 1
,,
128
Thomas Vaubourzeix
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
129
Jean-Eudes Demaret
Cofidis
Cofidis
,,
130
Jens Keukeleire
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
131
Jonathan Breyne
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
132
Julien Antomarchi
Team Type 1
Team Type 1
,,
133
Steve Chainel
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
134
Benoit Drujon
Auber '93
Auber '93
,,
135
Morgan Kneisky
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
136
Jussi Veikkanen
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
137
Kevin Lalouette
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
138
Rudy Kowalski
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
139
Nicolas Vogondy
Cofidis
Cofidis
,,
140
Nicolas Bazin
Auber '93
Auber '93
,,
141
Pierre-Luc Perichon
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
142
Karsten Kroon
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
143
Thomas Voeckler
Team Europcar
Team Europcar
,,
144
Luca Paolini
Katusha Team
Katusha Team
,,
145
Anthony Roux
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 2:00
146
Benjamin Giraud
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
147
Rubén Plaza Molina
Movistar Team
Movistar Team
+ 0
148
Brett Lancaster
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 2:59
149
Aldo Ino Ilesic
Team Type 1
Team Type 1
,,
150
Victor Cabedo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
151
Eric Berthou
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
+ 4:17
152
Jonathan Dufrasne
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
+ 8:56
153
Aliaksandr Kuschynski
Katusha Team
Katusha Team
+ 10:21
154
Tomas Vaitkus
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
155
Sven Vanthourenhout
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
156
Tom Dernies
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
DNF
Ran Margaliot
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Aidis Kruopis
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
4:41:44
2
Thomas Vaubourzeix
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 1
3
Yauheni Hutarovich
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 4
4
Gaylord Cumont
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
5
Evaldas Siskevicius
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 6
6
Loïc Desriac
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
+ 7
7
Alexander Serebryakov
Team Type 1
Team Type 1
+ 10
8
Takashi Miyazawa
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
9
Joeri Stallaert
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
10
Fabien Bacquet
Auber '93
Auber '93
,,
11
Justin Van Hoecke
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
12
Sébastien Chavanel
Team Europcar
Team Europcar
,,
13
Adrien Petit
Cofidis
Cofidis
,,
14
Rony Martias
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
15
Mickael Delage
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
16
Maxime Le Montagner
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
17
Denis Flahaut
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
18
Mathieu Delaroziere
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
19
Yohann Gène
Team Europcar
Team Europcar
,,
20
Robert Wagner
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
21
Jasper Bovenhuis
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
22
Bobbie Traksel
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
23
Jure Kocjan
Team Type 1
Team Type 1
,,
24
Kevin Peeters
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
25
Robin Stenuit
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
26
Kévin Denis
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
27
Jimmy Casper
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
28
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
29
Francisco José Ventoso Alberdi
Movistar Team
Movistar Team
,,
30
Ivar Slik
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
31
Johan Le Bon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
32
Martijn Verschoor
Team Type 1
Team Type 1
,,
33
Marco Haller
Katusha Team
Katusha Team
,,
34
Luke Roberts
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
35
Guillaume Blot
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
36
Boris Dron
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
37
Mathieu Teychenne
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
38
Jean-Christophe Peraud
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
39
Vasili Kiryienka
Movistar Team
Movistar Team
,,
40
Marco Minnaard
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
41
Lucas Sebastian Haedo
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
42
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
Movistar Team
,,
43
Leigh Howard
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
44
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
45
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
46
Romain Matheou
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
47
Christian Patron
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
48
Fumiyuki Beppu
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
49
Benoît Jarrier
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
50
Jenning Huizenga
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
51
Eduard Vorganov
Katusha Team
Katusha Team
,,
52
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
53
Enrique Sanz
Movistar Team
Movistar Team
,,
54
Luke Durbridge
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
55
Philippe Legrand
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
56
Rui Alberto Costa Da Faria
Movistar Team
Movistar Team
,,
57
Laszlo Bodrogi
Team Type 1
Team Type 1
,,
58
Christian Meier
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
59
Jan Ghyselinck
Cofidis
Cofidis
,,
60
Florian Vachon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
61
Matthieu Boulo
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
62
Ricardo Garcia Ambroa
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
63
Jérôme Coppel
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
64
Rick Zabel
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
65
Christophe Kern
Team Europcar
Team Europcar
,,
66
Romain Lemarchand
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
67
Arnaud Labbe
Cofidis
Cofidis
,,
68
Jérémy Roy
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
69
Ben Hermans
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
70
Emmanuel Keo
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
71
Joost Posthuma
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
72
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
73
Mathieu Halleguen
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
74
Cyril Gautier
Team Europcar
Team Europcar
,,
75
Yoann Paillot
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
76
Ronan Racault
Auber '93
Auber '93
,,
77
Brian Nauleau
Team Europcar
Team Europcar
,,
78
Mathieu Drujon
Auber '93
Auber '93
,,
79
Cédric Pineau
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
80
Yohan Cauquil
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
81
Laurent Pichon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
82
Haimar Zubeldia Agirre
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
83
Boris Zimine
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
84
David Lelay
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
85
Alliaume Leblond
Auber '93
Auber '93
,,
86
Alexis Gougeard
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
87
Renaud Dion
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
88
Lars van der Haar
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
89
Manuel Belletti
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
90
Samuel Sánchez Gonzalez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
91
Marc Goos
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
92
Troels Ronning Vinther
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
93
Nicolas Rousseau
Auber '93
Auber '93
,,
94
Jesse Sergent
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
95
Volodymir Gustov
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
96
Vladimir Karpets
Movistar Team
Movistar Team
,,
97
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
98
Kevin Claeys
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
99
Dylan van Baarle
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
100
Alexandre Pichot
Team Europcar
Team Europcar
,,
101
Giacomo Nizzolo
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
102
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
103
Yury Trofimov
Katusha Team
Katusha Team
,,
104
Jimmy Engoulvent
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
105
Yannick Talabardon
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
106
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
107
Geoffroy Lequatre
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
108
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
109
Laurent Evrard
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
110
Damien Monier
Cofidis
Cofidis
,,
111
Giampaolo Caruso
Katusha Team
Katusha Team
,,
112
Daniele Callegarin
Team Type 1
Team Type 1
,,
113
Nicolas Edet
Cofidis
Cofidis
,,
114
Franck Vermeulen
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
115
Petr Ignatenko
Katusha Team
Katusha Team
,,
116
Tomasz Olejnick
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
117
Yaroslav Popovych
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
118
Romain Guillemois
Team Europcar
Team Europcar
,,
119
Pierre Cazaux
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
120
Flavien Dassonville
Auber '93
Auber '93
,,
121
Rein Taaramae
Cofidis
Cofidis
,,
122
Ilnur Zakarin
Katusha Team
Katusha Team
,,
123
Steve Houanard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
124
Cyril Lemoine
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
125
Fabrice Jeandesboz
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
126
Pierrick Fédrigo
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
127
Javier Iriarte
Movistar Team
Movistar Team
,,
128
Rémi Cusin
Team Type 1
Team Type 1
,,
129
Jean-Eudes Demaret
Cofidis
Cofidis
,,
130
Jens Keukeleire
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
131
Jonathan Breyne
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
132
Julien Antomarchi
Team Type 1
Team Type 1
,,
133
Steve Chainel
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
134
Benoit Drujon
Auber '93
Auber '93
,,
135
Morgan Kneisky
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
136
Jussi Veikkanen
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
137
Kevin Lalouette
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
138
Rudy Kowalski
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
139
Nicolas Vogondy
Cofidis
Cofidis
,,
140
Nicolas Bazin
Auber '93
Auber '93
,,
141
Pierre-Luc Perichon
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
142
Karsten Kroon
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
143
Thomas Voeckler
Team Europcar
Team Europcar
,,
144
Luca Paolini
Katusha Team
Katusha Team
,,
145
Rubén Plaza Molina
Movistar Team
Movistar Team
,,
146
Anthony Roux
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 2:10
147
Benjamin Giraud
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
148
Brett Lancaster
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 3:09
149
Aldo Ino Ilesic
Team Type 1
Team Type 1
,,
150
Victor Cabedo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
151
Eric Berthou
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
+ 4:27
152
Jonathan Dufrasne
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
+ 9:06
153
Aliaksandr Kuschynski
Katusha Team
Katusha Team
+ 10:31
154
Tomas Vaitkus
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
155
Sven Vanthourenhout
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
156
Tom Dernies
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren