Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour du Poitou Charentes
Royan - Melle
Tour du Poitou Charentes
Royan - Melle
Datum
22 augustus 2012
Startlocatie
Royan
Finish-locatie
Melle
Afstand
186.80 km
Uitslag
Tour du Poitou Charentes (2.1)
Royan → Royan (186,80 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Aidis Kruopis
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
5:08:53
2
Adrien Petit
Cofidis
Cofidis
,,
3
Yauheni Hutarovich
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
4
Marco Haller
Katusha Team
Katusha Team
,,
5
Yohann Gène
Team Europcar
Team Europcar
,,
6
Robin Stenuit
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
7
Joeri Stallaert
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
8
Kevin Peeters
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
9
Benjamin Giraud
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
10
Rony Martias
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
11
Takashi Miyazawa
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
12
Luca Paolini
Katusha Team
Katusha Team
,,
13
Denis Flahaut
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
14
Francisco José Ventoso Alberdi
Movistar Team
Movistar Team
,,
15
Benoit Drujon
Auber '93
Auber '93
,,
16
Luke Roberts
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
17
Jimmy Casper
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
18
Maxime Le Montagner
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
19
Romain Matheou
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
20
Giacomo Nizzolo
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
21
Marco Minnaard
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
22
Mickael Delage
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
23
Ivar Slik
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
24
Enrique Sanz
Movistar Team
Movistar Team
,,
25
Cyril Lemoine
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
26
Morgan Kneisky
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
27
Emmanuel Keo
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
28
Justin Van Hoecke
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
29
Alexander Serebryakov
Team Type 1
Team Type 1
,,
30
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
31
Lucas Sebastian Haedo
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
32
Yaroslav Popovych
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
33
Arnaud Labbe
Cofidis
Cofidis
,,
34
Eduard Vorganov
Katusha Team
Katusha Team
,,
35
Tomasz Olejnick
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
36
Guillaume Blot
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
37
Robert Wagner
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
38
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
Movistar Team
,,
39
Boris Zimine
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
40
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
41
Evaldas Siskevicius
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
42
Steve Chainel
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
43
Steve Houanard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
44
Martijn Verschoor
Team Type 1
Team Type 1
,,
45
Jens Keukeleire
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
46
Troels Ronning Vinther
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
47
Jérôme Coppel
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
48
Mathieu Delaroziere
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
49
Jan Ghyselinck
Cofidis
Cofidis
,,
50
Renaud Dion
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
51
Brian Nauleau
Team Europcar
Team Europcar
,,
52
Luke Durbridge
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
53
David Lelay
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
54
Romain Guillemois
Team Europcar
Team Europcar
,,
55
Kévin Denis
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
56
Jean-Christophe Peraud
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
57
Leigh Howard
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
58
Jenning Huizenga
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
59
Joost Posthuma
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
60
Rui Alberto Costa Da Faria
Movistar Team
Movistar Team
,,
61
Mathieu Teychenne
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
62
Mathieu Halleguen
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
63
Rubén Plaza Molina
Movistar Team
Movistar Team
,,
64
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
65
Johan Le Bon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
66
Daniele Callegarin
Team Type 1
Team Type 1
,,
67
Philippe Legrand
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
68
Jérémy Roy
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
69
Laszlo Bodrogi
Team Type 1
Team Type 1
,,
70
Matthieu Boulo
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
71
Jasper Bovenhuis
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
72
Ilnur Zakarin
Katusha Team
Katusha Team
,,
73
Alexandre Pichot
Team Europcar
Team Europcar
,,
74
Rick Zabel
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
75
Cyril Gautier
Team Europcar
Team Europcar
,,
76
Fumiyuki Beppu
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
77
Romain Lemarchand
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
78
Ben Hermans
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
79
Boris Dron
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
80
Bobbie Traksel
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
81
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
82
Yoann Paillot
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
83
Manuel Belletti
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
84
Vladimir Karpets
Movistar Team
Movistar Team
,,
85
Sven Vanthourenhout
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
86
Geoffroy Lequatre
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
87
Mathieu Drujon
Auber '93
Auber '93
,,
88
Marc Goos
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
89
Jure Kocjan
Team Type 1
Team Type 1
,,
90
Damien Monier
Cofidis
Cofidis
,,
91
Volodymir Gustov
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
92
Pierrick Fédrigo
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
93
Yohan Cauquil
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
94
Rein Taaramae
Cofidis
Cofidis
,,
95
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
96
Eric Berthou
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
97
Haimar Zubeldia Agirre
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
98
Nicolas Rousseau
Auber '93
Auber '93
,,
99
Jesse Sergent
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
100
Benoît Jarrier
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
101
Fabien Bacquet
Auber '93
Auber '93
,,
102
Christian Patron
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
103
Yannick Talabardon
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
104
Yury Trofimov
Katusha Team
Katusha Team
,,
105
Jonathan Breyne
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
106
Ricardo Garcia Ambroa
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
107
Alexis Gougeard
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
108
Cédric Pineau
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
109
Petr Ignatenko
Katusha Team
Katusha Team
,,
110
Jimmy Engoulvent
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
111
Pierre Cazaux
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
112
Laurent Evrard
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
113
Christophe Kern
Team Europcar
Team Europcar
,,
114
Vasili Kiryienka
Movistar Team
Movistar Team
,,
115
Flavien Dassonville
Auber '93
Auber '93
,,
116
Rémi Cusin
Team Type 1
Team Type 1
,,
117
Samuel Sánchez Gonzalez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
118
Christian Meier
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
119
Gaylord Cumont
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
120
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
121
Giampaolo Caruso
Katusha Team
Katusha Team
,,
122
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
123
Lars van der Haar
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
124
Dylan van Baarle
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
125
Karsten Kroon
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
126
Laurent Pichon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
127
Loïc Desriac
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
128
Franck Vermeulen
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
129
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
130
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
131
Brett Lancaster
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
132
Nicolas Edet
Cofidis
Cofidis
,,
133
Javier Iriarte
Movistar Team
Movistar Team
,,
134
Rudy Kowalski
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
135
Anthony Roux
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
136
Fabrice Jeandesboz
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
137
Alliaume Leblond
Auber '93
Auber '93
,,
138
Nicolas Vogondy
Cofidis
Cofidis
,,
139
Kevin Claeys
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
140
Tomas Vaitkus
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
141
Nicolas Bazin
Auber '93
Auber '93
,,
142
Jean-Eudes Demaret
Cofidis
Cofidis
,,
143
Ronan Racault
Auber '93
Auber '93
,,
144
Jussi Veikkanen
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
145
Kevin Lalouette
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
146
Aliaksandr Kuschynski
Katusha Team
Katusha Team
,,
147
Victor Cabedo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
148
Thomas Voeckler
Team Europcar
Team Europcar
,,
149
Sébastien Chavanel
Team Europcar
Team Europcar
,,
150
Julien Antomarchi
Team Type 1
Team Type 1
,,
151
Thomas Vaubourzeix
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
152
Florian Vachon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
153
Aldo Ino Ilesic
Team Type 1
Team Type 1
+ 49
154
Jonathan Dufrasne
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
+ 2:45
155
Tom Dernies
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
DNF
Pierre-Luc Perichon
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Aidis Kruopis
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
9:50:27
2
Yauheni Hutarovich
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 8
3
Thomas Vaubourzeix
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 11
4
Adrien Petit
Cofidis
Cofidis
+ 14
5
Mathieu Delaroziere
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
6
Gaylord Cumont
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
7
Laszlo Bodrogi
Team Type 1
Team Type 1
+ 15
8
Evaldas Siskevicius
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 16
9
Johan Le Bon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
+ 17
10
Loïc Desriac
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
11
Robin Stenuit
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
+ 19
12
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
13
Joeri Stallaert
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 20
14
Takashi Miyazawa
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
15
Yohann Gène
Team Europcar
Team Europcar
,,
16
Rony Martias
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
17
Denis Flahaut
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
18
Kevin Peeters
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
19
Maxime Le Montagner
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
20
Alexander Serebryakov
Team Type 1
Team Type 1
,,
21
Marco Haller
Katusha Team
Katusha Team
,,
22
Mickael Delage
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
23
Justin Van Hoecke
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
24
Francisco José Ventoso Alberdi
Movistar Team
Movistar Team
,,
25
Jimmy Casper
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
26
Luke Roberts
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
27
Ivar Slik
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
28
Robert Wagner
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
29
Marco Minnaard
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
30
Romain Matheou
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
31
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
32
Guillaume Blot
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
33
Lucas Sebastian Haedo
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
34
Martijn Verschoor
Team Type 1
Team Type 1
,,
35
Enrique Sanz
Movistar Team
Movistar Team
,,
36
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
Movistar Team
,,
37
Kévin Denis
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
38
Eduard Vorganov
Katusha Team
Katusha Team
,,
39
Jasper Bovenhuis
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
40
Jean-Christophe Peraud
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
41
Emmanuel Keo
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
42
Mathieu Teychenne
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
43
Arnaud Labbe
Cofidis
Cofidis
,,
44
Leigh Howard
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
45
Bobbie Traksel
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
46
Luke Durbridge
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
47
Jan Ghyselinck
Cofidis
Cofidis
,,
48
Jenning Huizenga
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
49
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
50
Jérôme Coppel
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
51
Fabien Bacquet
Auber '93
Auber '93
,,
52
Jure Kocjan
Team Type 1
Team Type 1
,,
53
Boris Dron
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
54
Rui Alberto Costa Da Faria
Movistar Team
Movistar Team
,,
55
Giacomo Nizzolo
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
56
Boris Zimine
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
57
Philippe Legrand
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
58
Fumiyuki Beppu
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
59
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
60
Brian Nauleau
Team Europcar
Team Europcar
,,
61
Joost Posthuma
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
62
Matthieu Boulo
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
63
Mathieu Halleguen
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
64
Jérémy Roy
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
65
Renaud Dion
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
66
David Lelay
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
67
Troels Ronning Vinther
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
68
Rick Zabel
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
69
Romain Lemarchand
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
70
Ben Hermans
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
71
Cyril Gautier
Team Europcar
Team Europcar
,,
72
Benoît Jarrier
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
73
Christian Patron
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
74
Cyril Lemoine
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
75
Yaroslav Popovych
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
76
Benoit Drujon
Auber '93
Auber '93
,,
77
Tomasz Olejnick
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
78
Vasili Kiryienka
Movistar Team
Movistar Team
,,
79
Yoann Paillot
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
80
Luca Paolini
Katusha Team
Katusha Team
,,
81
Sébastien Chavanel
Team Europcar
Team Europcar
,,
82
Morgan Kneisky
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
83
Mathieu Drujon
Auber '93
Auber '93
,,
84
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
85
Steve Houanard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
86
Ricardo Garcia Ambroa
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
87
Manuel Belletti
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
88
Alexandre Pichot
Team Europcar
Team Europcar
,,
89
Yohan Cauquil
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
90
Romain Guillemois
Team Europcar
Team Europcar
,,
91
Christian Meier
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
92
Steve Chainel
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
93
Jens Keukeleire
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
94
Daniele Callegarin
Team Type 1
Team Type 1
,,
95
Christophe Kern
Team Europcar
Team Europcar
,,
96
Marc Goos
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
97
Haimar Zubeldia Agirre
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
98
Vladimir Karpets
Movistar Team
Movistar Team
,,
99
Volodymir Gustov
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
100
Cédric Pineau
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
101
Nicolas Rousseau
Auber '93
Auber '93
,,
102
Geoffroy Lequatre
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
103
Jesse Sergent
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
104
Alexis Gougeard
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
105
Ilnur Zakarin
Katusha Team
Katusha Team
,,
106
Damien Monier
Cofidis
Cofidis
,,
107
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
108
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
109
Yury Trofimov
Katusha Team
Katusha Team
,,
110
Samuel Sánchez Gonzalez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
111
Laurent Pichon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
112
Yannick Talabardon
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
113
Lars van der Haar
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
114
Florian Vachon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
115
Rubén Plaza Molina
Movistar Team
Movistar Team
,,
116
Jimmy Engoulvent
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
117
Rein Taaramae
Cofidis
Cofidis
,,
118
Ronan Racault
Auber '93
Auber '93
,,
119
Pierrick Fédrigo
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
120
Laurent Evrard
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
121
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
122
Alliaume Leblond
Auber '93
Auber '93
,,
123
Dylan van Baarle
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
124
Petr Ignatenko
Katusha Team
Katusha Team
,,
125
Pierre Cazaux
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
126
Giampaolo Caruso
Katusha Team
Katusha Team
,,
127
Flavien Dassonville
Auber '93
Auber '93
,,
128
Kevin Claeys
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
129
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
130
Jonathan Breyne
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
131
Franck Vermeulen
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
132
Nicolas Edet
Cofidis
Cofidis
,,
133
Rémi Cusin
Team Type 1
Team Type 1
,,
134
Javier Iriarte
Movistar Team
Movistar Team
,,
135
Fabrice Jeandesboz
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
136
Karsten Kroon
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
137
Jean-Eudes Demaret
Cofidis
Cofidis
,,
138
Rudy Kowalski
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
139
Nicolas Vogondy
Cofidis
Cofidis
,,
140
Jussi Veikkanen
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
141
Nicolas Bazin
Auber '93
Auber '93
,,
142
Kevin Lalouette
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
143
Julien Antomarchi
Team Type 1
Team Type 1
,,
144
Thomas Voeckler
Team Europcar
Team Europcar
,,
145
Benjamin Giraud
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 2:20
146
Anthony Roux
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
147
Brett Lancaster
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 3:19
148
Victor Cabedo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
149
Aldo Ino Ilesic
Team Type 1
Team Type 1
+ 4:08
150
Eric Berthou
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
+ 4:37
151
Sven Vanthourenhout
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 10:41
152
Tomas Vaitkus
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
153
Aliaksandr Kuschynski
Katusha Team
Katusha Team
,,
154
Jonathan Dufrasne
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
+ 12:01
155
Tom Dernies
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
+ 13:26
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren