Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour du Poitou Charentes
Melle - Poitiers
Tour du Poitou Charentes
Melle - Poitiers
Datum
24 augustus 2012
Startlocatie
Melle
Finish-locatie
Poitiers
Afstand
188.80 km
Uitslag
Tour du Poitou Charentes (2.1)
Melle → Melle (188,80 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Francisco José Ventoso Alberdi
Movistar Team
Movistar Team
4:05:19
2
Thomas Voeckler
Team Europcar
Team Europcar
,,
3
Marco Haller
Katusha Team
Katusha Team
,,
4
Luke Durbridge
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
5
Rui Alberto Costa Da Faria
Movistar Team
Movistar Team
,,
6
Evaldas Siskevicius
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
7
Yohann Gène
Team Europcar
Team Europcar
,,
8
Eduard Vorganov
Katusha Team
Katusha Team
,,
9
Dylan van Baarle
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
10
Sébastien Chavanel
Team Europcar
Team Europcar
,,
11
Mathieu Delaroziere
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
12
Alexandre Pichot
Team Europcar
Team Europcar
,,
13
Renaud Dion
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
14
Steve Houanard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
15
Romain Matheou
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
16
Laszlo Bodrogi
Team Type 1
Team Type 1
,,
17
Jérémy Roy
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
18
Rein Taaramae
Cofidis
Cofidis
,,
19
Ben Hermans
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
20
Lucas Sebastian Haedo
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
21
Pierrick Fédrigo
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
22
Jean-Christophe Peraud
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
23
Jens Keukeleire
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
24
Cyril Lemoine
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
+ 9
25
Ilnur Zakarin
Katusha Team
Katusha Team
+ 11
26
Loïc Desriac
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
27
Sven Vanthourenhout
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 17
28
David Lelay
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
29
Geoffroy Lequatre
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
+ 19
30
Fabrice Jeandesboz
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
31
Yannick Talabardon
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
32
Giampaolo Caruso
Katusha Team
Katusha Team
+ 24
33
Yaroslav Popovych
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 34
34
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 40
35
Marco Minnaard
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 52
36
Ivar Slik
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
37
Gaylord Cumont
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
+ 53
38
Cédric Pineau
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 55
39
Marc Goos
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 0
40
Florian Vachon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
+ 55
41
Enrique Sanz
Movistar Team
Movistar Team
+ 58
42
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 1:09
43
Christian Meier
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 1:24
44
Mickael Delage
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
45
Nicolas Rousseau
Auber '93
Auber '93
,,
46
Morgan Kneisky
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
+ 1:47
47
Kevin Peeters
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
48
Jérôme Coppel
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
+ 2:44
49
Leigh Howard
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 3:03
50
Jussi Veikkanen
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
51
Jimmy Engoulvent
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
+ 3:34
52
Jonathan Breyne
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 8:52
53
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
54
Jimmy Casper
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
55
Kevin Claeys
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
56
Martijn Verschoor
Team Type 1
Team Type 1
,,
57
Javier Iriarte
Movistar Team
Movistar Team
,,
58
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
Movistar Team
,,
59
Rubén Plaza Molina
Movistar Team
Movistar Team
,,
60
Rick Zabel
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
61
Jenning Huizenga
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
62
Petr Ignatenko
Katusha Team
Katusha Team
,,
63
Troels Ronning Vinther
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
64
Joeri Stallaert
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
65
Luke Roberts
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
66
Aidis Kruopis
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
67
Jure Kocjan
Team Type 1
Team Type 1
,,
68
Joost Posthuma
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
69
Lars van der Haar
Rabobank CT
Rabobank CT
,,
70
Robert Wagner
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
71
Haimar Zubeldia Agirre
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
,,
72
Rony Martias
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
73
Yoann Paillot
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
74
Mathieu Teychenne
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
75
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
76
Ronan Racault
Auber '93
Auber '93
,,
77
Christian Patron
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
78
Justin Van Hoecke
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
79
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
80
Aldo Ino Ilesic
Team Type 1
Team Type 1
,,
81
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
82
Romain Guillemois
Team Europcar
Team Europcar
,,
83
Cyril Gautier
Team Europcar
Team Europcar
,,
84
Emmanuel Keo
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
,,
85
Yury Trofimov
Katusha Team
Katusha Team
,,
86
Arnaud Labbe
Cofidis
Cofidis
,,
87
Ricardo Garcia Ambroa
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
88
Rémi Cusin
Team Type 1
Team Type 1
,,
89
Alliaume Leblond
Auber '93
Auber '93
,,
90
Yohan Cauquil
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
91
Guillaume Blot
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
92
Franck Vermeulen
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
93
Fumiyuki Beppu
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
94
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
95
Kévin Denis
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
96
Takashi Miyazawa
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
97
Victor Cabedo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
98
Tomasz Olejnick
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
99
Tomas Vaitkus
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
100
Nicolas Vogondy
Cofidis
Cofidis
,,
101
Fabien Bacquet
Auber '93
Auber '93
,,
102
Yauheni Hutarovich
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
,,
103
Vladimir Karpets
Movistar Team
Movistar Team
,,
104
Adrien Petit
Cofidis
Cofidis
,,
105
Kevin Lalouette
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
106
Volodymir Gustov
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
107
Johan Le Bon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
,,
108
Pierre Cazaux
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
109
Nicolas Edet
Cofidis
Cofidis
,,
110
Rudy Kowalski
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
111
Philippe Legrand
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
112
Brian Nauleau
Team Europcar
Team Europcar
,,
113
Boris Zimine
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
114
Damien Monier
Cofidis
Cofidis
,,
115
Maxime Le Montagner
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
,,
116
Jan Ghyselinck
Cofidis
Cofidis
,,
117
Vasili Kiryienka
Movistar Team
Movistar Team
,,
118
Daniele Callegarin
Team Type 1
Team Type 1
,,
119
Alexander Serebryakov
Team Type 1
Team Type 1
,,
120
Julien Antomarchi
Team Type 1
Team Type 1
,,
DNS
Giacomo Nizzolo
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
DNS
Jasper Bovenhuis
Rabobank CT
Rabobank CT
DNS
Romain Lemarchand
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
DNF
Karsten Kroon
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
DNF
Eric Berthou
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
DNF
Mathieu Halleguen
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
DNF
Aliaksandr Kuschynski
Katusha Team
Katusha Team
DNF
Flavien Dassonville
Auber '93
Auber '93
DNF
Luca Paolini
Katusha Team
Katusha Team
DNF
Nicolas Bazin
Auber '93
Auber '93
DNF
Jean-Eudes Demaret
Cofidis
Cofidis
DNF
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
DNF
Jesse Sergent
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
DNF
Christophe Kern
Team Europcar
Team Europcar
DNF
Steve Chainel
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
DNF
Robin Stenuit
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
DNF
Laurent Evrard
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
DNF
Jonathan Dufrasne
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
DNF
Boris Dron
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
DNF
Benoît Jarrier
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
DNF
Alexis Gougeard
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
DNF
Matthieu Boulo
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
DNF
Anthony Roux
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
DNF
Manuel Belletti
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
DNF
Mathieu Drujon
Auber '93
Auber '93
DNF
Benoit Drujon
Auber '93
Auber '93
DNF
Thomas Vaubourzeix
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
DNF
Laurent Pichon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
DNF
Benjamin Giraud
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
DNF
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
DNF
Brett Lancaster
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Luke Durbridge
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
16:37:13
2
Jérémy Roy
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 6
3
Laszlo Bodrogi
Team Type 1
Team Type 1
+ 11
4
Jean-Christophe Peraud
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 22
5
Thomas Voeckler
Team Europcar
Team Europcar
+ 26
6
Marc Goos
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 35
7
Rui Alberto Costa Da Faria
Movistar Team
Movistar Team
,,
8
Rein Taaramae
Cofidis
Cofidis
+ 37
9
Dylan van Baarle
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 39
10
Ben Hermans
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 44
11
Evaldas Siskevicius
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 54
12
Cyril Lemoine
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
+ 1:03
13
Ilnur Zakarin
Katusha Team
Katusha Team
+ 1:15
14
Eduard Vorganov
Katusha Team
Katusha Team
+ 1:28
15
Loïc Desriac
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
+ 1:29
16
Francisco José Ventoso Alberdi
Movistar Team
Movistar Team
+ 1:34
17
Jens Keukeleire
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
,,
18
David Lelay
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
+ 1:35
19
Fabrice Jeandesboz
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
+ 1:37
20
Steve Houanard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 1:42
21
Marco Haller
Katusha Team
Katusha Team
+ 1:43
22
Yohann Gène
Team Europcar
Team Europcar
+ 1:47
23
Gaylord Cumont
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
+ 1:59
24
Yaroslav Popovych
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 2:15
25
Pierrick Fédrigo
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 2:18
26
Geoffroy Lequatre
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
+ 2:25
27
Sébastien Chavanel
Team Europcar
Team Europcar
+ 2:34
28
Lucas Sebastian Haedo
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
+ 2:36
29
Marco Minnaard
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 2:45
30
Renaud Dion
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
+ 2:47
31
Cédric Pineau
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 2:58
32
Yannick Talabardon
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
+ 3:15
33
Mathieu Delaroziere
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 3:16
34
Mickael Delage
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 3:29
35
Christian Meier
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 3:33
36
Giampaolo Caruso
Katusha Team
Katusha Team
+ 3:35
37
Romain Matheou
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
+ 3:39
38
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 3:48
39
Ivar Slik
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 3:50
40
Nicolas Rousseau
Auber '93
Auber '93
+ 3:55
41
Jérôme Coppel
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
+ 3:57
42
Sébastien Minard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 4:07
43
Alexandre Pichot
Team Europcar
Team Europcar
,,
44
Enrique Sanz
Movistar Team
Movistar Team
+ 4:47
45
Leigh Howard
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 5:06
46
Morgan Kneisky
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
+ 5:07
47
Kevin Peeters
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 5:38
48
Jussi Veikkanen
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 6:34
49
Jimmy Engoulvent
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
+ 8:30
50
Vasili Kiryienka
Movistar Team
Movistar Team
+ 9:12
51
Rubén Plaza Molina
Movistar Team
Movistar Team
+ 9:13
52
Julien Antomarchi
Team Type 1
Team Type 1
+ 9:18
53
Haimar Zubeldia Agirre
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 9:33
54
Luke Roberts
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
+ 9:43
55
Joost Posthuma
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 9:51
56
Vladimir Karpets
Movistar Team
Movistar Team
+ 9:57
57
Jenning Huizenga
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 10:04
58
Yoann Paillot
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
59
Damien Monier
Cofidis
Cofidis
+ 10:15
60
Franck Vermeulen
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
+ 10:16
61
Robert Wagner
RadioShack - Nissan
RadioShack - Nissan
+ 10:20
62
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 10:22
63
Adrien Petit
Cofidis
Cofidis
+ 10:23
64
Johan Le Bon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
+ 10:25
65
Jan Ghyselinck
Cofidis
Cofidis
+ 10:26
66
Troels Ronning Vinther
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
+ 10:30
67
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 10:35
68
Kevin Lalouette
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
+ 10:36
69
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
Movistar Team
+ 10:38
70
Nicolas Vogondy
Cofidis
Cofidis
+ 10:47
71
Rémi Cusin
Team Type 1
Team Type 1
+ 10:54
72
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
73
Rudy Kowalski
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
,,
74
Yury Trofimov
Katusha Team
Katusha Team
+ 10:55
75
Javier Iriarte
Movistar Team
Movistar Team
+ 10:56
76
Tomasz Olejnick
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
+ 10:59
77
Joeri Stallaert
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
78
Aidis Kruopis
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 11:03
79
Nicolas Edet
Cofidis
Cofidis
+ 11:11
80
Volodymir Gustov
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
,,
81
Romain Guillemois
Team Europcar
Team Europcar
+ 11:14
82
Kevin Claeys
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 11:15
83
Emmanuel Keo
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
+ 11:19
84
Jonathan Breyne
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 11:27
85
Pierre Cazaux
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 11:28
86
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
+ 11:39
87
Mathieu Teychenne
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 11:40
88
Ronan Racault
Auber '93
Auber '93
,,
89
Lars van der Haar
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 11:41
90
Yohan Cauquil
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 11:43
91
Arnaud Labbe
Cofidis
Cofidis
+ 11:45
92
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
93
Alexander Serebryakov
Team Type 1
Team Type 1
,,
94
Maxime Le Montagner
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
+ 11:49
95
Cyril Gautier
Team Europcar
Team Europcar
+ 11:52
96
Fumiyuki Beppu
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 11:55
97
Yauheni Hutarovich
FDJ - BigMat
FDJ - BigMat
+ 11:56
98
Petr Ignatenko
Katusha Team
Katusha Team
+ 11:59
99
Rony Martias
Saur - Sojasun
Saur - Sojasun
+ 12:00
100
Martijn Verschoor
Team Type 1
Team Type 1
+ 12:03
101
Takashi Miyazawa
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
Team Saxo Bank - Tinkoff Bank
+ 12:04
102
Justin Van Hoecke
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
+ 12:10
103
Rick Zabel
Rabobank CT
Rabobank CT
+ 12:11
104
Fabien Bacquet
Auber '93
Auber '93
+ 12:14
105
Brian Nauleau
Team Europcar
Team Europcar
+ 12:16
106
Christian Patron
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
,,
107
Jimmy Casper
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 12:18
108
Jure Kocjan
Team Type 1
Team Type 1
+ 12:23
109
Alliaume Leblond
Auber '93
Auber '93
+ 12:33
110
Kévin Denis
Veranda Rideau - Super U
Veranda Rideau - Super U
+ 12:34
111
Philippe Legrand
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
+ 12:39
112
Boris Zimine
Roubaix Lille Metropole
Roubaix Lille Metropole
+ 12:46
113
Guillaume Blot
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
+ 13:01
114
Sven Vanthourenhout
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 13:58
115
Victor Cabedo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 14:43
116
Florian Vachon
Bretagne - Schuller
Bretagne - Schuller
+ 15:24
117
Aldo Ino Ilesic
Team Type 1
Team Type 1
+ 16:00
118
Tomas Vaitkus
Orica-GreenEDGE
Orica-GreenEDGE
+ 21:57
119
Ricardo Garcia Ambroa
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 23:12
120
Daniele Callegarin
Team Type 1
Team Type 1
+ 24:13
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren