Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of China I
Wuhan - Wuhan
Tour of China I
Wuhan - Wuhan
Datum
5 oktober 2015
Startlocatie
Wuhan
Finish-locatie
Wuhan
Afstand
109.20 km
Uitslag
Tour of China I (2.1)
Wuhan → Wuhan (109,20 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
2:33:58
2
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
3
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 2
4
Oleg Zemlyakov
Vino 4Ever
Vino 4Ever
+ 35
5
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
6
Johim Ariesen
Metec - TKH Team p/b Mantel
Metec - TKH Team p/b Mantel
,,
7
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
8
Patrick Bosman
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
9
Mattia Gavazzi
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
10
Tomas Vaitkus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
11
Anton Muzychkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
12
Maris Bogdanovics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
13
Edgar Miguel Lemos Pinto
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
,,
14
Sergey Vlassenko
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
15
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
16
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
17
Shiki Kuroeda
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
18
Jos Koop
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
19
Neil Van der Ploeg
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
20
Lars Pria
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
21
Adil Jelloul
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
,,
22
Jules Goguely
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
23
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
24
Feng Qiao
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
25
Zhao Jingbiao
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
26
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
27
Lars Van de Vall
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
28
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
29
Alexander Wachter
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
30
Kristofers Racenajs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
31
Adrian Banaszek
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
32
Luuc Bugter
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
33
Xiaolong Sun
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
34
Martin Weiss
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
35
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
36
Ruslan Karimov
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
37
Redi Halilaj
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
38
Arin Iswana
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
39
Antonio Viola
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
40
Hari Fitrianto
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
41
Abdullojon Akparov
,,
42
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
43
King Wai Cheung
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
44
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
45
Brian Kamstra
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
46
Fraser Gough
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
47
Paolo Lunardon
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
48
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
49
Mario Schoibl
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
50
Zhang Zheng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
51
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
52
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
53
Lok Chun Wu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
54
Bart Dielissen
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
55
Roy Pieters
,,
56
Logan Calder
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
57
Jackson Mawby
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
58
Scott Law
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
59
Koos Jeroen Kers
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
60
Siu Wai Ko
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
61
Ilya Gorodnichev
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
62
Jamalidin Novardianto
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
63
Boris Shpilevskiy
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
64
Taras Voropayev
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
65
Dzmitry Zhyhunou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
66
Ma Guangtong
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 47
67
James Glasspool
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 51
68
Hossein Alizadeh
Tabriz Shahrdari Team
Tabriz Shahrdari Team
,,
69
Zhandos Bizhigitov
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
70
Meher Hasnaoui
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
+ 54
71
Regan Gough
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
72
Stepan Astafyev
Vino 4Ever
Vino 4Ever
+ 56
73
Muradjan Khalmuratov
+ 58
74
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 35
75
Kane Walker
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
+ 1:06
76
Andrei Piashkun
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
77
Rastra Patria
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
78
Kaspars Sergis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
79
Kai Deng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 1:12
80
Ying Chuan Gu
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
81
Lijun Bai
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
+ 1:14
82
Chunlong Zhang
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
83
Teten Rohendi
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
84
Chelly Aristya
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 1:17
85
Andriy Kulyk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 1:23
86
Eugenio Bani
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
+ 1:38
87
Rino Zampilli
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
88
Akramjon Sunnatov
+ 1:48
89
Ya Ke Hou
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
+ 2:02
90
Volodymyr Zagorodniy
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 35
91
Alexandre Shushemoin
Vino 4Ever
Vino 4Ever
+ 2:04
92
Uri Martins
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
93
Yingjun Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
94
Jack Beckinsale
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 2:13
95
Oleksandr Golovash
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 3:00
96
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
97
Lex Nederlof
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
+ 3:25
98
Martins Savickis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
99
Khalid Ibrahim
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
+ 3:57
100
Murad Tarek Obaid
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
,,
101
Shijin Zhang
,,
102
Weipeng Chai
,,
103
Guohui Liang
,,
104
Theodore Yates
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
105
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
106
Yang Siyu
,,
107
Sultan Alhammadi
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
,,
108
Vitalijs Kornilovs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
109
Aaron Donnelly
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
110
Nikita Abramov
,,
111
Gleb Gorbachev
,,
112
Fuwen Xue
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
113
Gerd de Keijzer
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
114
Tim Sellar
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
115
Benjamin Dilley
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
116
Ruipeng Zhao
,,
117
Manabu Ishibashi
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
118
Zhen Wang
,,
119
Henry Pennell
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
120
Zhang Zheng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
121
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
122
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
123
Adam Stachowiak
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 5:05
124
Xue Cheng
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
+ 5:17
125
Yangyang He
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 5:57
DNF
Robert Mark Gitelis
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
7:28:59
2
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 10
3
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 19
4
Neil Van der Ploeg
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 32
5
Johim Ariesen
Metec - TKH Team p/b Mantel
Metec - TKH Team p/b Mantel
+ 38
6
Boris Shpilevskiy
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 40
7
Roy Pieters
+ 43
8
Paolo Lunardon
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
+ 45
9
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
10
Luuc Bugter
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
+ 47
11
Zhao Jingbiao
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 48
12
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
13
Tomas Vaitkus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 49
14
Scott Law
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
15
Edgar Miguel Lemos Pinto
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
+ 50
16
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
17
Patrick Bosman
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 52
18
Bart Dielissen
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
19
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
20
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
21
Lars Van de Vall
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
+ 53
22
Volodymyr Zagorodniy
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 54
23
Alexander Wachter
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
24
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 55
25
Mattia Gavazzi
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
26
Koos Jeroen Kers
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
27
Jackson Mawby
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
+ 56
28
Mario Schoibl
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
29
Zhang Zheng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
30
Lok Chun Wu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 57
31
Maris Bogdanovics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
32
Anton Muzychkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
33
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
34
Ma Guangtong
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
35
King Wai Cheung
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 58
36
Adil Jelloul
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
,,
37
Redi Halilaj
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
38
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
39
Logan Calder
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
40
Siu Wai Ko
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 59
41
Martin Weiss
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
42
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
43
Dzmitry Zhyhunou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
44
Antonio Viola
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 1:00
45
Arin Iswana
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
46
Jamalidin Novardianto
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 1:01
47
Xiaolong Sun
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
48
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 1:02
49
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
50
Jos Koop
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
51
Sergey Vlassenko
Vino 4Ever
Vino 4Ever
+ 1:03
52
Jules Goguely
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
53
Ruslan Karimov
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
54
Oleg Zemlyakov
Vino 4Ever
Vino 4Ever
+ 1:04
55
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 1:05
56
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
57
Brian Kamstra
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
58
Abdullojon Akparov
+ 1:06
59
Taras Voropayev
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
60
Ilya Gorodnichev
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
61
James Glasspool
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 1:07
62
Kristofers Racenajs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 1:10
63
Feng Qiao
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
64
Zhandos Bizhigitov
Vino 4Ever
Vino 4Ever
+ 1:11
65
Regan Gough
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 1:12
66
Hossein Alizadeh
Tabriz Shahrdari Team
Tabriz Shahrdari Team
+ 1:13
67
Shiki Kuroeda
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 1:15
68
Lars Pria
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 1:16
69
Fraser Gough
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 1:18
70
Stepan Astafyev
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
71
Meher Hasnaoui
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
+ 1:20
72
Hari Fitrianto
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
+ 1:21
73
Muradjan Khalmuratov
+ 1:22
74
Kane Walker
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
+ 1:27
75
Adrian Banaszek
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
76
Kaspars Sergis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
77
Andriy Kulyk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 1:33
78
Rastra Patria
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 1:35
79
Lijun Bai
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
+ 1:38
80
Chunlong Zhang
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 1:41
81
Teten Rohendi
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 1:44
82
Ying Chuan Gu
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
+ 1:46
83
Kai Deng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 1:48
84
Chelly Aristya
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 1:56
85
Eugenio Bani
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
+ 2:02
86
Rino Zampilli
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
87
Andrei Piashkun
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 2:07
88
Akramjon Sunnatov
+ 2:28
89
Ya Ke Hou
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
+ 2:31
90
Uri Martins
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
+ 2:32
91
Yingjun Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 2:37
92
Jack Beckinsale
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 2:53
93
Oleksandr Golovash
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 3:18
94
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 3:22
95
Martins Savickis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 3:57
96
Lex Nederlof
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
+ 4:03
97
Tim Sellar
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
+ 4:19
98
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
99
Theodore Yates
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
+ 4:20
100
Henry Pennell
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
101
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 4:24
102
Fuwen Xue
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
+ 4:25
103
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 4:29
104
Vitalijs Kornilovs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 4:30
105
Gleb Gorbachev
+ 4:31
106
Nikita Abramov
+ 4:33
107
Ruipeng Zhao
,,
108
Zhen Wang
+ 4:36
109
Aaron Donnelly
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 4:37
110
Guohui Liang
,,
111
Manabu Ishibashi
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 4:38
112
Sultan Alhammadi
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
+ 4:39
113
Benjamin Dilley
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
114
Shijin Zhang
+ 4:40
115
Murad Tarek Obaid
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
+ 4:42
116
Zhang Zheng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 4:44
117
Weipeng Chai
,,
118
Yang Siyu
+ 4:46
119
Khalid Ibrahim
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
+ 4:55
120
Adam Stachowiak
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 5:22
121
Xue Cheng
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
+ 5:54
122
Gerd de Keijzer
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 6:18
123
Yangyang He
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 6:38
124
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 11:57
125
Alexandre Shushemoin
Vino 4Ever
Vino 4Ever
+ 13:14
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Martin Weiss
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren