Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of China I
Leshan - Leshan
Tour of China I
Leshan - Leshan
Datum
7 oktober 2015
Startlocatie
Leshan
Finish-locatie
Leshan
Afstand
138.60 km
Uitslag
Tour of China I (2.1)
Leshan → Leshan (138,60 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
3:03:06
2
Johim Ariesen
Metec - TKH Team p/b Mantel
Metec - TKH Team p/b Mantel
,,
3
Mattia Gavazzi
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
4
Andriy Kulyk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
5
Luuc Bugter
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
6
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
7
Boris Shpilevskiy
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
8
Jos Koop
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
9
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
10
Patrick Bosman
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
11
Adrian Banaszek
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
12
Maris Bogdanovics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
13
Arin Iswana
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
14
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
15
Kristofers Racenajs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
16
Siu Wai Ko
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
17
Ruslan Karimov
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
18
Shijin Zhang
,,
19
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
20
Fuwen Xue
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
21
Eugenio Bani
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
22
Nikita Abramov
,,
23
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
24
Jules Goguely
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
25
Scott Law
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
26
James Glasspool
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
27
Ying Chuan Gu
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
28
Tomas Vaitkus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
29
Chunlong Zhang
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
30
Rastra Patria
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
31
Gerd de Keijzer
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
32
Meher Hasnaoui
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
,,
33
Lok Chun Wu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
34
Lex Nederlof
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
35
Sergey Vlassenko
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
36
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
37
Feng Qiao
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
38
Theodore Yates
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
39
Ya Ke Hou
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
40
Hossein Alizadeh
Tabriz Shahrdari Team
Tabriz Shahrdari Team
,,
41
Gleb Gorbachev
,,
42
Zhao Jingbiao
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
43
Taras Voropayev
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
44
Kaspars Sergis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
45
Bart Dielissen
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
46
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
47
Lars Van de Vall
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
48
Brian Kamstra
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
49
Sultan Alhammadi
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
,,
50
Alexander Wachter
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
51
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
52
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
53
Martin Weiss
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
54
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
55
Adil Jelloul
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
,,
56
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
57
Lars Pria
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
58
Teten Rohendi
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
59
Zhang Zheng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
60
Zhen Wang
,,
61
Guohui Liang
,,
62
Paolo Lunardon
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
63
Adam Stachowiak
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
64
Oleg Zemlyakov
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
65
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
66
Yingjun Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
67
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
68
Kai Deng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
69
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
70
Kane Walker
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
71
Alexandre Shushemoin
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
72
Jackson Mawby
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
73
Stepan Astafyev
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
74
Yangyang He
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
75
Volodymyr Zagorodniy
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
76
Xiaolong Sun
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
77
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
78
Hari Fitrianto
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
79
Jamalidin Novardianto
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
80
Neil Van der Ploeg
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
81
Weipeng Chai
,,
82
Ma Guangtong
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
83
Henry Pennell
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
84
Akramjon Sunnatov
,,
85
Vitalijs Kornilovs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
86
Redi Halilaj
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
87
Koos Jeroen Kers
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
88
Rino Zampilli
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
89
Chelly Aristya
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
90
Muradjan Khalmuratov
,,
91
Regan Gough
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
92
Uri Martins
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
93
Antonio Viola
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
94
Logan Calder
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
95
Ilya Gorodnichev
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
96
Aaron Donnelly
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
97
Anton Muzychkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
98
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
99
Abdullojon Akparov
,,
100
King Wai Cheung
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
101
Yang Siyu
,,
102
Tim Sellar
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
103
Fraser Gough
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
104
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
105
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
106
Dzmitry Zhyhunou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
107
Zhang Zheng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 15
108
Martins Savickis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 24
109
Roy Pieters
+ 35
110
Ruipeng Zhao
+ 38
111
Lijun Bai
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
112
Jack Beckinsale
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 47
113
Mario Schoibl
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 52
114
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
115
Shiki Kuroeda
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 7:20
116
Andrei Piashkun
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
117
Manabu Ishibashi
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
118
Xue Cheng
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
119
Oleksandr Golovash
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
120
Zhandos Bizhigitov
Vino 4Ever
Vino 4Ever
+ 11:53
DNF
Khalid Ibrahim
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
14:13:53
2
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 13
3
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 22
4
Neil Van der Ploeg
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 33
5
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 41
6
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 42
7
Paolo Lunardon
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
+ 44
8
Patrick Bosman
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 46
9
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 48
10
Luuc Bugter
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
+ 50
11
Zhao Jingbiao
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 51
12
Mattia Gavazzi
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
+ 54
13
Bart Dielissen
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
+ 55
14
Lars Van de Vall
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
+ 56
15
Volodymyr Zagorodniy
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 57
16
Alexander Wachter
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
17
Koos Jeroen Kers
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
+ 58
18
Zhang Zheng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 59
19
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 1:00
20
Adil Jelloul
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
+ 1:01
21
Redi Halilaj
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
22
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
23
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
24
Martin Weiss
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 1:02
25
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 1:05
26
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
27
Oleg Zemlyakov
Vino 4Ever
Vino 4Ever
+ 1:07
28
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 1:08
29
Ilya Gorodnichev
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 1:15
30
Stepan Astafyev
Vino 4Ever
Vino 4Ever
+ 1:21
31
Hossein Alizadeh
Tabriz Shahrdari Team
Tabriz Shahrdari Team
+ 1:24
32
Hari Fitrianto
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
33
Muradjan Khalmuratov
+ 1:25
34
Kane Walker
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
+ 1:30
35
Regan Gough
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 1:43
36
Eugenio Bani
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
+ 2:05
37
Rino Zampilli
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
+ 2:11
38
Xiaolong Sun
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
+ 2:47
39
Jamalidin Novardianto
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 3:03
40
Andriy Kulyk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 3:51
41
Zhen Wang
+ 4:47
42
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 5:15
43
Maris Bogdanovics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 8:20
44
Ma Guangtong
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
45
Siu Wai Ko
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 8:22
46
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 8:28
47
Kristofers Racenajs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 8:33
48
Kai Deng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 9:11
49
Lijun Bai
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
+ 9:39
50
Yingjun Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 10:00
51
King Wai Cheung
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 11:57
52
Sergey Vlassenko
Vino 4Ever
Vino 4Ever
+ 12:02
53
Zhandos Bizhigitov
Vino 4Ever
Vino 4Ever
+ 13:15
54
Tomas Vaitkus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 13:48
55
Scott Law
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
56
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 13:51
57
Lars Pria
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 13:55
58
Arin Iswana
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 13:58
59
Dzmitry Zhyhunou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
60
Antonio Viola
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 13:59
61
Ruslan Karimov
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 14:02
62
Abdullojon Akparov
+ 14:05
63
Taras Voropayev
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
64
Adrian Banaszek
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 14:26
65
Teten Rohendi
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 14:43
66
Ying Chuan Gu
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
+ 14:45
67
Mario Schoibl
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 14:47
68
Akramjon Sunnatov
+ 15:27
69
Uri Martins
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
+ 15:31
70
Jack Beckinsale
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 16:39
71
Shijin Zhang
+ 17:39
72
Yang Siyu
+ 17:45
73
Zhang Zheng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 17:58
74
Ruipeng Zhao
+ 18:10
75
Adam Stachowiak
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 18:21
76
Lok Chun Wu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 18:26
77
Meher Hasnaoui
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
+ 18:49
78
Johim Ariesen
Metec - TKH Team p/b Mantel
Metec - TKH Team p/b Mantel
+ 19:07
79
Boris Shpilevskiy
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 19:15
80
Chelly Aristya
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 19:25
81
Anton Muzychkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 19:32
82
Logan Calder
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
+ 19:33
83
Roy Pieters
+ 19:53
84
Fraser Gough
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
85
Kaspars Sergis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 20:02
86
Rastra Patria
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 20:10
87
Chunlong Zhang
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 20:16
88
Lex Nederlof
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
+ 21:32
89
Gleb Gorbachev
+ 22:00
90
Andrei Piashkun
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 22:26
91
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 22:45
92
Jackson Mawby
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
+ 22:51
93
Tim Sellar
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
+ 22:54
94
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
95
Theodore Yates
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
+ 22:55
96
Jos Koop
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
+ 22:57
97
Brian Kamstra
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 23:00
98
James Glasspool
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 23:02
99
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 23:04
100
Feng Qiao
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 23:05
101
Vitalijs Kornilovs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
102
Aaron Donnelly
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 23:12
103
Guohui Liang
,,
104
Weipeng Chai
+ 23:19
105
Fuwen Xue
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
+ 23:26
106
Oleksandr Golovash
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 23:37
107
Gerd de Keijzer
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 24:53
108
Alexandre Shushemoin
Vino 4Ever
Vino 4Ever
+ 26:13
109
Henry Pennell
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
+ 26:29
110
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 27:06
111
Yangyang He
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 28:33
112
Manabu Ishibashi
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 29:27
113
Nikita Abramov
+ 29:35
114
Jules Goguely
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
+ 30:01
115
Shiki Kuroeda
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 30:30
116
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 30:32
117
Ya Ke Hou
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
+ 31:29
118
Martins Savickis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 34:57
119
Xue Cheng
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
+ 35:09
120
Sultan Alhammadi
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
+ 35:35
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Johim Ariesen
Metec - TKH Team p/b Mantel
Metec - TKH Team p/b Mantel
27
2
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
25
3
Andriy Kulyk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
16
4
Ma Guangtong
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
13
5
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
12
6
Paolo Lunardon
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
11
7
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
10
8
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
10
9
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
10
10
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
10
Powered by
Cyclingflash.com
1
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
28
2
Alexandre Shushemoin
Vino 4Ever
Vino 4Ever
16
3
Abdullojon Akparov
8
4
Stepan Astafyev
Vino 4Ever
Vino 4Ever
8
5
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
6
6
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
6
7
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
6
8
Martin Weiss
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
5
9
Zhandos Bizhigitov
Vino 4Ever
Vino 4Ever
4
10
Oleg Zemlyakov
Vino 4Ever
Vino 4Ever
3
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren