Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of China II
Chenzhou - Zixing
Tour of China II
Chenzhou - Zixing
Datum
14 oktober 2015
Startlocatie
Chenzhou
Finish-locatie
Zixing
Afstand
136.30 km
Uitslag
Tour of China II (2.1)
Chenzhou → Chenzhou (136,30 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Mattia Gavazzi
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
3:04:01
2
Johim Ariesen
Metec - TKH Team p/b Mantel
Metec - TKH Team p/b Mantel
,,
3
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
4
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
5
Shiki Kuroeda
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
6
Andriy Kulyk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
7
Jos Koop
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
8
Eugenio Bani
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
9
Antonio Viola
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
10
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
11
Feng Qiao
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
12
Rastra Patria
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
13
Luuc Bugter
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
14
Siu Wai Ko
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
15
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
16
Shijin Zhang
,,
17
Chunlong Zhang
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
18
Maris Bogdanovics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
19
Martin Weiss
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
20
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
21
Sergey Vlassenko
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
22
Arin Iswana
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
23
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
24
Theodore Yates
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
25
Boris Shpilevskiy
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
26
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
27
Zhen Wang
,,
28
Ying Chuan Gu
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
29
Gerd de Keijzer
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
30
Kristofers Racenajs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
31
Gleb Gorbachev
,,
32
Kai Deng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
33
Xiaolong Sun
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
34
Lex Nederlof
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
35
Adil Jelloul
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
,,
36
Oleg Zemlyakov
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
37
Lok Chun Wu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
38
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
39
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
40
Ya Ke Hou
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
41
Yusup Abrekov
,,
42
Jamalidin Novardianto
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
43
Dzmitry Zhyhunou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
44
Bart Dielissen
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
45
Patrick Bosman
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
46
Koos Jeroen Kers
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
47
Martins Savickis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
48
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
49
Kaspars Sergis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
50
Meher Hasnaoui
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
,,
51
Stepan Astafyev
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
52
Lars Van de Vall
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
53
Mitchell Lovelock-Fay
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
54
Redi Halilaj
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
55
Deins Kanepejs
,,
56
Teten Rohendi
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
57
Adam Stachowiak
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
58
Guohui Liang
,,
59
Taras Voropayev
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
60
Alexandre Shushemoin
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
61
Fuwen Xue
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
62
Mario Schoibl
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
63
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
64
Vitalijs Kornilovs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
65
Sultan Alhammadi
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
,,
66
Zhao Jingbiao
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
67
Brian Kamstra
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
68
Hari Fitrianto
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
69
Muradjan Khalmuratov
,,
70
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
71
Oleksandr Golovash
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
72
Ma Guangtong
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
73
Alexander Wachter
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
74
Ruslan Karimov
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
75
Zhang Zheng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
76
Jackson Mawby
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
77
Adrian Banaszek
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
78
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
79
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
80
Tomas Vaitkus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
81
Chelly Aristya
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
82
Ilya Gorodnichev
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
83
Volodymyr Zagorodniy
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
84
Lijun Bai
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
85
Akramjon Sunnatov
,,
86
Roy Pieters
,,
87
Zhandos Bizhigitov
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
88
Abdullojon Akparov
,,
89
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
90
Henry Pennell
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
91
Uri Martins
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
+ 11
92
Weipeng Chai
,,
93
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
94
Logan Calder
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
95
Wen Chung Huang
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
96
Yingjun Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
97
Aaron Donnelly
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
98
Tim Sellar
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
99
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
100
Paolo Lunardon
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
101
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
102
Scott Law
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
103
Andrei Piashkun
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
104
Manabu Ishibashi
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
105
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
106
Rino Zampilli
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
107
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
108
Yangyang He
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 28
109
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 1:35
110
Jack Beckinsale
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 1:51
111
James Glasspool
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 16:54
112
Kane Walker
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
113
Benjamin Dilley
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
114
Lars Pria
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
115
Ruipeng Zhao
,,
OTL
Khalid Ibrahim
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
OTL
Jules Goguely
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
OTL
Xue Cheng
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
DNF
Yang Siyu
DNF
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
DNF
Anton Muzychkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Mattia Gavazzi
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
11:26:46
2
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 10
3
Boris Shpilevskiy
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 20
4
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 21
5
Johim Ariesen
Metec - TKH Team p/b Mantel
Metec - TKH Team p/b Mantel
+ 24
6
Jos Koop
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
+ 29
7
Luuc Bugter
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
+ 30
8
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
9
Eugenio Bani
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
10
Oleksandr Golovash
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
11
Andriy Kulyk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 31
12
Shiki Kuroeda
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
13
Alexandre Shushemoin
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
14
Ma Guangtong
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
15
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 32
16
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
17
Koos Jeroen Kers
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
18
Stepan Astafyev
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
19
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
20
Maris Bogdanovics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 33
21
Bart Dielissen
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
22
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
23
Martin Weiss
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 34
24
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
25
Arin Iswana
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
26
Feng Qiao
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
27
Siu Wai Ko
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
28
Ying Chuan Gu
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
29
Shijin Zhang
,,
30
Tomas Vaitkus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
31
Antonio Viola
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
32
Theodore Yates
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
33
Gleb Gorbachev
,,
34
Lex Nederlof
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
35
Adrian Banaszek
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
36
Oleg Zemlyakov
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
37
Adil Jelloul
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
,,
38
Zhen Wang
,,
39
Yusup Abrekov
,,
40
Kai Deng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
41
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
42
Lok Chun Wu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
43
Mario Schoibl
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
44
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
45
Sergey Vlassenko
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
46
Zhao Jingbiao
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
47
Chunlong Zhang
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
48
Meher Hasnaoui
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
,,
49
Adam Stachowiak
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
50
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
51
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
52
Teten Rohendi
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
53
Rastra Patria
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
54
Lars Van de Vall
Babydump Cycling Team
Babydump Cycling Team
,,
55
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
56
Xiaolong Sun
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
57
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
58
Sultan Alhammadi
Skydive Dubai Pro Cycling Team
Skydive Dubai Pro Cycling Team
,,
59
Alexander Wachter
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
60
Guohui Liang
,,
61
Patrick Bosman
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
62
Kristofers Racenajs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
63
Fuwen Xue
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
64
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
65
Redi Halilaj
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
66
Ya Ke Hou
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
67
Brian Kamstra
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
68
Vitalijs Kornilovs
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
69
Volodymyr Zagorodniy
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
70
Gerd de Keijzer
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
71
Kaspars Sergis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
,,
72
Deins Kanepejs
,,
73
Hari Fitrianto
CCN Cycling Team
CCN Cycling Team
,,
74
Jackson Mawby
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
75
Zhandos Bizhigitov
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
76
Lijun Bai
Giant - Champion System Pro Cycling
Giant - Champion System Pro Cycling
,,
77
Akramjon Sunnatov
,,
78
Ilya Gorodnichev
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
79
Taras Voropayev
Vino 4Ever
Vino 4Ever
,,
80
Jamalidin Novardianto
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
81
Chelly Aristya
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
82
Muradjan Khalmuratov
,,
83
Roy Pieters
,,
84
Zhang Zheng
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
,,
85
Abdullojon Akparov
,,
86
Henry Pennell
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
87
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 42
88
Scott Law
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 45
89
Yingjun Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
90
Wen Chung Huang
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
91
Weipeng Chai
,,
92
Uri Martins
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
93
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
94
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
95
Tim Sellar
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
96
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
97
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
98
Manabu Ishibashi
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
99
Aaron Donnelly
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
,,
100
Ruslan Karimov
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 48
101
Yangyang He
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
+ 1:02
102
Paolo Lunardon
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
+ 1:18
103
Logan Calder
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
+ 1:30
104
Andrei Piashkun
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 1:44
105
Martins Savickis
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
Alpha Baltic - Unitymarathons.com
+ 2:06
106
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 2:09
107
Rino Zampilli
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
+ 2:39
108
Dzmitry Zhyhunou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 3:01
109
Mitchell Lovelock-Fay
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 3:03
110
Jack Beckinsale
Avanti Racing Team
Avanti Racing Team
+ 3:09
111
Lars Pria
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 17:28
112
James Glasspool
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
113
Kane Walker
Navitas Satalyst Racing Team
Navitas Satalyst Racing Team
,,
114
Ruipeng Zhao
,,
115
Benjamin Dilley
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 17:46
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Mattia Gavazzi
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren