Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of China II
Hengqin - Hengqin
Tour of China II
Hengqin - Hengqin
Datum
20 september 2018
Startlocatie
Hengqin
Finish-locatie
Hengqin
Afstand
92.00 km
Uitslag
Tour of China II (2.1)
Hengqin → Hengqin (92,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Seid Lizde
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
1:53:51
2
Michael Freiberg
Bennelong Swisswellness Cycling Team
Bennelong Swisswellness Cycling Team
+ 2
3
Jacopo Mosca
Wilier Triestina - Selle Italia
Wilier Triestina - Selle Italia
,,
4
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
,,
5
Jonas Bokeloh
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
6
Brendon Davids
Bennelong Swisswellness Cycling Team
Bennelong Swisswellness Cycling Team
,,
7
Kaden Groves
St George Continental Cycling Team
St George Continental Cycling Team
,,
8
Mykhaylo Kononenko
,,
9
Alan Marangoni
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
,,
10
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Selle Italia
Wilier Triestina - Selle Italia
+ 4
11
Marco Benfatto
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
12
Federico Nicolas Vivas
,,
13
Zhang Zheng
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
14
Nikolai Shumov
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
15
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
,,
16
Orluis Alberto Aular Sanabria
Start Team Gusto
Start Team Gusto
,,
17
Sebastian Molano
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
,,
18
Mattia Viel
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
19
Jordan Parra
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
,,
20
Mehdi Benhamouda
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
21
Andriy Kulyk
,,
22
Jan Dieteren
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
23
Declan Irvine
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
24
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
25
Zhi Hui Jiang
Mitchelton Bikeexchange
Mitchelton Bikeexchange
,,
26
Metkel Eyob
,,
27
Sergio Andres Higuita
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
,,
28
Matteo Malucelli
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
29
Zisen Li
,,
30
Fabio Mazzucco
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
,,
31
Jose Eduardo Autran Carrillo
,,
32
Philip Weber
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
33
Richard Banusch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
34
Anthony Giacoppo
Bennelong Swisswellness Cycling Team
Bennelong Swisswellness Cycling Team
,,
35
Samuel Jenner
Mitchelton Bikeexchange
Mitchelton Bikeexchange
,,
36
David Galarreta Ugarte
,,
37
Chunlong Zhang
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
,,
38
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
39
Alejandro Manuel Marques Porto
Sporting / Tavira
Sporting / Tavira
,,
40
Oscar Nehuen Bazan Claveles
Start Team Gusto
Start Team Gusto
,,
41
Nicola Toffali
Sporting / Tavira
Sporting / Tavira
,,
42
Muradjan Khalmuratov
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
43
Eduard Vorganov
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
44
Moritz Malcharek
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
45
Pedro Gutierrez
,,
46
Artem Tesler
,,
47
Irwandie Lakasek
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
48
Leo Appelt
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
49
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
50
Sindre Haugsvaer
,,
51
Andris Vosekalns
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
52
Edgar Nohales Nieto
,,
53
Shuai Li
Beijing Xds - Innova Cycing Team
Beijing Xds - Innova Cycing Team
,,
54
Aliaksei Shnyrko
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
55
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
56
Cameron Bayly
Bennelong Swisswellness Cycling Team
Bennelong Swisswellness Cycling Team
,,
57
Nazaerbieke Bieken
Mitchelton Bikeexchange
Mitchelton Bikeexchange
,,
58
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
59
Matteo Spreafico
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
60
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
61
Yikui Niu
Mitchelton Bikeexchange
Mitchelton Bikeexchange
,,
62
Artem Ovechkin
,,
63
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
64
Hiroki Nishimura
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
,,
65
Jean-Denis Thibault
H&R Block Pro Cycling Team
H&R Block Pro Cycling Team
,,
66
Juan Jose Amador Castano
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
,,
67
Daihou Li
Beijing Xds - Innova Cycing Team
Beijing Xds - Innova Cycing Team
,,
68
Mingrun Chen
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
69
Sam Crome
Bennelong Swisswellness Cycling Team
Bennelong Swisswellness Cycling Team
,,
70
Frederico Figueiredo
Sporting / Tavira
Sporting / Tavira
,,
71
Meng Yan
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
72
Masakazu Ito
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
,,
73
Leonel Quintero Arteaga
Start Team Gusto
Start Team Gusto
,,
74
Bernardo Albeiro Suaza Arango
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
,,
75
Oleksii Kasianov
,,
76
Jure Rupnik
H&R Block Pro Cycling Team
H&R Block Pro Cycling Team
,,
77
Ignacio Alejandro Espinoza Ibarra
,,
78
Mauricio Ortega Ramirez
,,
79
Jiankun Liu
Mitchelton Bikeexchange
Mitchelton Bikeexchange
,,
80
Lizhen Wang
Beijing Xds - Innova Cycing Team
Beijing Xds - Innova Cycing Team
,,
81
Wan Hei Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
82
Ruslan Karimov
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
83
Kevin Rivera
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
84
Ilya Davidenok
Apple Team
Apple Team
,,
85
Feng Qiao
,,
86
Choon Huat Goh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
87
Maral-Erdene Batmunkh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
88
Ka Hoo Fung
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
89
Jayson Valade
H&R Block Pro Cycling Team
H&R Block Pro Cycling Team
,,
90
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
91
Hiu Fung Choy
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
92
Yonathan Monsalve
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
93
Luca Raggio
Wilier Triestina - Selle Italia
Wilier Triestina - Selle Italia
,,
94
Filippo Zana
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
,,
95
Ralph Monsalve
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
96
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
97
Emanuel Mini
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
98
Luke Mudgway
H&R Block Pro Cycling Team
H&R Block Pro Cycling Team
,,
99
Moreno Marchetti
Wilier Triestina - Selle Italia
Wilier Triestina - Selle Italia
,,
100
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 20
101
Abderrahim Zahiri
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
,,
102
Manuel Penalver Aniorte
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
+ 24
103
Robin Christofer Jurado Lopez
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
,,
104
Jiancai Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
105
Anton Ivashkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 29
106
Eugert Zhupa
Wilier Triestina - Selle Italia
Wilier Triestina - Selle Italia
+ 49
107
Kohei Uchima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
+ 1:05
108
Simone Bevilacqua
Wilier Triestina - Selle Italia
Wilier Triestina - Selle Italia
+ 1:15
109
Hayato Yoshida
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
,,
110
Reid McClure
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 4:26
111
Rinaldo Nocentini
Sporting / Tavira
Sporting / Tavira
+ 5:31
112
Filipe Afonso Válter Pereira
Sporting / Tavira
Sporting / Tavira
,,
113
David Da Silva Livramento
Sporting / Tavira
Sporting / Tavira
,,
DNS
Steele Von Hoff
Bennelong Swisswellness Cycling Team
Bennelong Swisswellness Cycling Team
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Anthony Giacoppo
Bennelong Swisswellness Cycling Team
Bennelong Swisswellness Cycling Team
7:17:02
2
Kaden Groves
St George Continental Cycling Team
St George Continental Cycling Team
+ 7
3
Seid Lizde
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 13
4
Michael Freiberg
Bennelong Swisswellness Cycling Team
Bennelong Swisswellness Cycling Team
+ 14
5
Samuel Jenner
Mitchelton Bikeexchange
Mitchelton Bikeexchange
+ 16
6
Alejandro Manuel Marques Porto
Sporting / Tavira
Sporting / Tavira
+ 19
7
Artem Ovechkin
+ 20
8
Cameron Bayly
Bennelong Swisswellness Cycling Team
Bennelong Swisswellness Cycling Team
+ 23
9
Mykhaylo Kononenko
+ 26
10
David Galarreta Ugarte
+ 27
11
Sindre Haugsvaer
,,
12
Richard Banusch
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
13
Brendon Davids
Bennelong Swisswellness Cycling Team
Bennelong Swisswellness Cycling Team
+ 29
14
Zhi Hui Jiang
Mitchelton Bikeexchange
Mitchelton Bikeexchange
+ 30
15
Leo Appelt
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 31
16
Matteo Spreafico
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
17
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
+ 32
18
Jacopo Mosca
Wilier Triestina - Selle Italia
Wilier Triestina - Selle Italia
+ 33
19
Mattia Viel
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
20
Maral-Erdene Batmunkh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 34
21
Muradjan Khalmuratov
RTS Racing Team
RTS Racing Team
+ 35
22
Jonas Bokeloh
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
23
Luke Mudgway
H&R Block Pro Cycling Team
H&R Block Pro Cycling Team
,,
24
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
+ 37
25
Sebastian Molano
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
+ 38
26
Nicola Toffali
Sporting / Tavira
Sporting / Tavira
+ 39
27
Sergio Andres Higuita
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
,,
28
Yikui Niu
Mitchelton Bikeexchange
Mitchelton Bikeexchange
,,
29
Sam Crome
Bennelong Swisswellness Cycling Team
Bennelong Swisswellness Cycling Team
,,
30
Fabio Mazzucco
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
+ 40
31
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
32
Jiankun Liu
Mitchelton Bikeexchange
Mitchelton Bikeexchange
,,
33
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 41
34
Ilya Davidenok
Apple Team
Apple Team
,,
35
Bernardo Albeiro Suaza Arango
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
+ 42
36
Moreno Marchetti
Wilier Triestina - Selle Italia
Wilier Triestina - Selle Italia
,,
37
Luca Raggio
Wilier Triestina - Selle Italia
Wilier Triestina - Selle Italia
+ 43
38
Filippo Zana
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
,,
39
Andris Vosekalns
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 44
40
Orluis Alberto Aular Sanabria
Start Team Gusto
Start Team Gusto
,,
41
Alan Marangoni
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
+ 46
42
Marco Benfatto
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
43
Oleksii Kasianov
,,
44
Jure Rupnik
H&R Block Pro Cycling Team
H&R Block Pro Cycling Team
+ 47
45
Jordan Parra
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
+ 49
46
Ka Hoo Fung
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 52
47
Aliaksei Shnyrko
RTS Racing Team
RTS Racing Team
+ 53
48
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 55
49
Meng Yan
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 56
50
Zhang Zheng
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 57
51
Mauricio Ortega Ramirez
,,
52
Frederico Figueiredo
Sporting / Tavira
Sporting / Tavira
,,
53
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 58
54
Kevin Rivera
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
55
Eduard Vorganov
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
56
Robin Christofer Jurado Lopez
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
+ 59
57
Jean-Denis Thibault
H&R Block Pro Cycling Team
H&R Block Pro Cycling Team
,,
58
Leonel Quintero Arteaga
Start Team Gusto
Start Team Gusto
+ 1:01
59
Pedro Gutierrez
+ 1:03
60
Choon Huat Goh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 1:04
61
Juan Jose Amador Castano
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
+ 1:05
62
Declan Irvine
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
63
Edgar Nohales Nieto
,,
64
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
65
Andriy Kulyk
+ 1:06
66
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
67
Masakazu Ito
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
+ 1:08
68
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 1:11
69
Mehdi Benhamouda
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 1:12
70
Chunlong Zhang
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
,,
71
Jose Eduardo Autran Carrillo
+ 1:13
72
Abderrahim Zahiri
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
+ 1:15
73
Moritz Malcharek
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 1:16
74
Feng Qiao
+ 1:18
75
Nazaerbieke Bieken
Mitchelton Bikeexchange
Mitchelton Bikeexchange
+ 1:20
76
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Selle Italia
Wilier Triestina - Selle Italia
,,
77
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 1:21
78
Wan Hei Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
79
Hiroki Nishimura
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
+ 1:22
80
Daihou Li
Beijing Xds - Innova Cycing Team
Beijing Xds - Innova Cycing Team
+ 1:23
81
Jan Dieteren
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
,,
82
Hiu Fung Choy
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
83
Mingrun Chen
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
84
Zisen Li
+ 1:27
85
Matteo Malucelli
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 1:28
86
Shuai Li
Beijing Xds - Innova Cycing Team
Beijing Xds - Innova Cycing Team
+ 1:30
87
Ralph Monsalve
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 1:36
88
Ignacio Alejandro Espinoza Ibarra
+ 1:37
89
Anton Ivashkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
90
Eugert Zhupa
Wilier Triestina - Selle Italia
Wilier Triestina - Selle Italia
+ 1:41
91
Simone Bevilacqua
Wilier Triestina - Selle Italia
Wilier Triestina - Selle Italia
+ 1:45
92
Manuel Penalver Aniorte
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
+ 1:46
93
Federico Nicolas Vivas
+ 1:48
94
Metkel Eyob
+ 1:49
95
Oscar Nehuen Bazan Claveles
Start Team Gusto
Start Team Gusto
+ 1:52
96
Jayson Valade
H&R Block Pro Cycling Team
H&R Block Pro Cycling Team
+ 1:54
97
Yonathan Monsalve
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 1:56
98
Nikolai Shumov
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 1:58
99
Hayato Yoshida
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
+ 2:02
100
Philip Weber
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
+ 2:03
101
Lizhen Wang
Beijing Xds - Innova Cycing Team
Beijing Xds - Innova Cycing Team
+ 2:04
102
Emanuel Mini
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 2:17
103
Jiancai Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 2:24
104
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 2:29
105
Kohei Uchima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
+ 3:56
106
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 5:08
107
Rinaldo Nocentini
Sporting / Tavira
Sporting / Tavira
+ 6:13
108
Filipe Afonso Válter Pereira
Sporting / Tavira
Sporting / Tavira
+ 6:29
109
David Da Silva Livramento
Sporting / Tavira
Sporting / Tavira
+ 6:51
110
Reid McClure
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 7:38
111
Artem Tesler
+ 10:42
112
Irwandie Lakasek
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 11:43
113
Ruslan Karimov
RTS Racing Team
RTS Racing Team
+ 21:48
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Anthony Giacoppo
Bennelong Swisswellness Cycling Team
Bennelong Swisswellness Cycling Team
13
2
Kaden Groves
St George Continental Cycling Team
St George Continental Cycling Team
13
3
Marco Benfatto
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
11
4
Michael Freiberg
Bennelong Swisswellness Cycling Team
Bennelong Swisswellness Cycling Team
11
5
Seid Lizde
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
10
6
Sebastian Molano
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
10
7
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
9
8
Jacopo Mosca
Wilier Triestina - Selle Italia
Wilier Triestina - Selle Italia
9
9
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
9
10
Moreno Marchetti
Wilier Triestina - Selle Italia
Wilier Triestina - Selle Italia
8
11
David Galarreta Ugarte
5
12
Orluis Alberto Aular Sanabria
Start Team Gusto
Start Team Gusto
4
13
Manuel Penalver Aniorte
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
4
14
Jonas Bokeloh
LKT Team Brandenburg
LKT Team Brandenburg
3
15
Bernardo Albeiro Suaza Arango
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
3
16
Zhang Zheng
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
2
17
Zhi Hui Jiang
Mitchelton Bikeexchange
Mitchelton Bikeexchange
1
18
Choon Huat Goh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren