Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of Fuzhou
Wanglong - Changle
Tour of Fuzhou
Wanglong - Changle
Datum
17 november 2016
Startlocatie
Wanglong
Finish-locatie
Changle
Afstand
126.30 km
Uitslag
Tour of Fuzhou (2.1)
Wanglong → Wanglong (126,30 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Ok Cheol Kim
Seoul Cycling Team
Seoul Cycling Team
2:48:57
2
Mehdi Sohrabi
Tabriz Shahrdari Team
Tabriz Shahrdari Team
,,
3
Luke Parker
State of Matter / Maap
State of Matter / Maap
+ 6
4
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
5
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
6
Ha Jeon Jung
Seoul Cycling Team
Seoul Cycling Team
,,
7
Peeter Pruus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
8
Xiaoyong Dong
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
9
Brandon Feehery
ASTELLAS CYCLING TEAM
ASTELLAS CYCLING TEAM
,,
10
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
11
Marco Zanotti
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
12
Zhao Jingbiao
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
13
Shimpei Fukuda
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
,,
14
Shiki Kuroeda
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
,,
15
Francisco Jarley Colorado Hernandez
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
16
Evan Burtnik
,,
17
Chaohua Xue
+ 24
18
Nazaerbieke Bieken
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
+ 6
19
Jayson Valade
,,
20
Ben Hill
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
21
Valerii Taradai
,,
22
Anton Ivashkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
23
Anuar Manan
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
24
Ruslan Karimov
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
25
Jay Lamoureux
,,
26
Jinde Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
27
En Huang
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
,,
28
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
29
Daeyoung Joo
Seoul Cycling Team
Seoul Cycling Team
,,
30
Timur Maleev
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
,,
31
King Lok Cheung
ORICA BikeExchange
ORICA BikeExchange
,,
32
Brodie Talbot
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
33
Takeaki Ayabe
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
,,
34
Nur Amirul Fakhruddin Marzuki
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
35
Willem Boersma
,,
36
Hiu Fung Choy
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
37
Peter Schulting
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
38
Sanwel Ekiru
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
,,
39
Yehor Dementyev
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
,,
40
Mohammad Gharehbaghi Pouri
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
,,
41
Eamon Lucas Franck
,,
42
Xiaolong Sun
Giant-Champion System Pro Cycling
Giant-Champion System Pro Cycling
,,
43
Sven van Luijk
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
44
Ming Dong Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
45
Mohd Rauf Nur Nisbah
,,
46
Rahim Emami
Pishgaman Giant Team
Pishgaman Giant Team
,,
47
Jason Christie
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
,,
48
Sergey Medvedev
,,
49
Arvin Moazami Godarzi
Pishgaman Giant Team
Pishgaman Giant Team
,,
50
Amir Kolahdozhagh
Pishgaman Giant Team
Pishgaman Giant Team
,,
51
Ahad Kazemi Sarai
Tabriz Shahrdari Team
Tabriz Shahrdari Team
,,
52
Ilya Davidenok
,,
53
Edward Walsh
,,
54
Chenglu Qin
Giant-Champion System Pro Cycling
Giant-Champion System Pro Cycling
,,
55
Saeid Safarzadeh
Tabriz Shahrdari Team
Tabriz Shahrdari Team
,,
56
Che Ku Mohammad Nazmie Che Ku Romli
,,
57
Nicholas Woods
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
58
Ali Nemati Khiavi
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
,,
59
Adne Van Engelen
,,
60
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
61
Muhammad Nur Aimin Mohd Zariff
,,
62
William Elliott
,,
63
Norimran Nor In
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
64
Sean Mackinnon
,,
65
Muradjan Khalmuratov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
,,
66
Hamid Pourhashemi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
67
Masakazu Ito
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
,,
68
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
69
Hossaini Reza
,,
70
Ghader Mizbani Iranagh
Tabriz Shahrdari Team
Tabriz Shahrdari Team
,,
71
Victor Niño Corredor
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
72
Abdullojon Akparov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
,,
73
Zhishan Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
74
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
75
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
76
Thomas Coates
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
,,
77
Mirsamad Pourseyedigolakhour
Tabriz Shahrdari Team
Tabriz Shahrdari Team
,,
78
Vahid Ghaffari
,,
79
Doston Ollamov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
,,
80
Yusrizal Usoff
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
81
Amir Mustafa Rusli
,,
82
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
83
Azman Zulkifli Mohd
,,
84
Milan Veltman
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
85
Shangguo Yuan
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
,,
86
Dilmurdjon Siddikov
,,
87
Ying Hon Yeung
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
88
Cameron Bayly
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
89
Meng Yan
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
90
Jay Dutton
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
91
Fuwen Xue
Giant-Champion System Pro Cycling
Giant-Champion System Pro Cycling
,,
92
Jiancai Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 22
93
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 6
94
Nicholas Katsonis
State of Matter / Maap
State of Matter / Maap
,,
95
Mohammad Rajablou
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
,,
96
Mauricio Ortega Ramirez
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
97
Timothy Cameron
,,
98
Clay Murfet
ASTELLAS CYCLING TEAM
ASTELLAS CYCLING TEAM
,,
99
Martz Alder
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
100
Massimo Graziato
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
101
Oleksandr Golovash
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
102
Akramjon Sunnatov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
,,
103
Wenhui Bi
Giant-Champion System Pro Cycling
Giant-Champion System Pro Cycling
,,
104
Taeho Choi
Seoul Cycling Team
Seoul Cycling Team
,,
105
Muhamad Zawawi Azman
NSC - Mycron
NSC - Mycron
,,
106
Mohd Nor Umardi Rosdi
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
107
Ayub Kinoti
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
,,
108
Roman Seliversov
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
,,
109
Kyeongho Min
Seoul Cycling Team
Seoul Cycling Team
,,
110
Ryohei Komori
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
,,
111
Ka Hoo Fung
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
112
Thomas Rabou
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
113
Zhang Zheng
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
114
Shao Hsuan Lu
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
115
Xin Wang
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
,,
116
Sofian Nabil Mohd Bakri
NSC - Mycron
NSC - Mycron
,,
117
Wen Chung Huang
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
118
Jacob Sitler
ASTELLAS CYCLING TEAM
ASTELLAS CYCLING TEAM
+ 2:40
119
Ryan Aitcheson
ASTELLAS CYCLING TEAM
ASTELLAS CYCLING TEAM
,,
DNS
Patrick Sharpe
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
DNF
Rinat Udod
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Rahim Emami
Pishgaman Giant Team
Pishgaman Giant Team
5:29:28
2
Arvin Moazami Godarzi
Pishgaman Giant Team
Pishgaman Giant Team
+ 16
3
Peter Schulting
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 18
4
Hamid Pourhashemi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 27
5
Hossaini Reza
+ 33
6
Amir Kolahdozhagh
Pishgaman Giant Team
Pishgaman Giant Team
+ 41
7
Ahad Kazemi Sarai
Tabriz Shahrdari Team
Tabriz Shahrdari Team
+ 1:13
8
Francisco Jarley Colorado Hernandez
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 1:17
9
Saeid Safarzadeh
Tabriz Shahrdari Team
Tabriz Shahrdari Team
+ 1:32
10
Sven van Luijk
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 1:37
11
Jason Christie
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
+ 1:38
12
Nazaerbieke Bieken
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
+ 1:39
13
Mauricio Ortega Ramirez
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
14
Ghader Mizbani Iranagh
Tabriz Shahrdari Team
Tabriz Shahrdari Team
+ 1:41
15
Mohammad Rajablou
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
+ 1:46
16
Victor Niño Corredor
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 1:49
17
Ayub Kinoti
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
,,
18
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 2:00
19
Ilya Davidenok
+ 2:07
20
Sean Mackinnon
+ 2:19
21
Ha Jeon Jung
Seoul Cycling Team
Seoul Cycling Team
+ 2:25
22
Adne Van Engelen
,,
23
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
24
Muradjan Khalmuratov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
+ 2:31
25
Shangguo Yuan
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
,,
26
Brodie Talbot
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 2:52
27
Akramjon Sunnatov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
+ 2:53
28
Zhishan Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 3:00
29
Mohammad Gharehbaghi Pouri
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
+ 3:08
30
Zhang Zheng
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 3:13
31
Dilmurdjon Siddikov
+ 3:15
32
William Elliott
+ 3:18
33
Jay Dutton
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
34
Timothy Cameron
,,
35
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 3:51
36
Hiu Fung Choy
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 3:55
37
Yehor Dementyev
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
+ 4:01
38
Chenglu Qin
Giant-Champion System Pro Cycling
Giant-Champion System Pro Cycling
,,
39
Azman Zulkifli Mohd
,,
40
Muhamad Zawawi Azman
NSC - Mycron
NSC - Mycron
,,
41
Sofian Nabil Mohd Bakri
NSC - Mycron
NSC - Mycron
,,
42
Wen Chung Huang
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
43
Peeter Pruus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 4:19
44
Sanwel Ekiru
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
,,
45
Nicholas Katsonis
State of Matter / Maap
State of Matter / Maap
,,
46
Ryohei Komori
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
,,
47
Ali Nemati Khiavi
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
+ 4:22
48
Masakazu Ito
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
+ 4:44
49
Ok Cheol Kim
Seoul Cycling Team
Seoul Cycling Team
+ 5:00
50
Clay Murfet
ASTELLAS CYCLING TEAM
ASTELLAS CYCLING TEAM
+ 5:06
51
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 5:08
52
Xiaolong Sun
Giant-Champion System Pro Cycling
Giant-Champion System Pro Cycling
+ 5:10
53
En Huang
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
+ 5:16
54
Taeho Choi
Seoul Cycling Team
Seoul Cycling Team
+ 5:18
55
Nur Amirul Fakhruddin Marzuki
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 5:22
56
Sergey Medvedev
,,
57
Ben Hill
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 5:28
58
Daeyoung Joo
Seoul Cycling Team
Seoul Cycling Team
+ 5:31
59
Muhammad Nur Aimin Mohd Zariff
+ 5:47
60
Zhao Jingbiao
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 6:02
61
Wenhui Bi
Giant-Champion System Pro Cycling
Giant-Champion System Pro Cycling
+ 6:05
62
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 6:06
63
Thomas Coates
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
+ 6:30
64
Vahid Ghaffari
,,
65
Amir Mustafa Rusli
,,
66
Jiancai Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 22
67
Ka Hoo Fung
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 6:30
68
Shao Hsuan Lu
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
69
Evan Burtnik
+ 6:45
70
Mohd Rauf Nur Nisbah
,,
71
Meng Yan
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
72
Abdullojon Akparov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
+ 6:53
73
Fuwen Xue
Giant-Champion System Pro Cycling
Giant-Champion System Pro Cycling
+ 7:08
74
Doston Ollamov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
+ 7:14
75
Xiaoyong Dong
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 7:22
76
Xin Wang
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
,,
77
Ming Dong Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 7:44
78
Brandon Feehery
ASTELLAS CYCLING TEAM
ASTELLAS CYCLING TEAM
+ 7:46
79
Ying Hon Yeung
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 8:09
80
Chaohua Xue
+ 24
81
Valerii Taradai
+ 8:25
82
King Lok Cheung
ORICA BikeExchange
ORICA BikeExchange
,,
83
Edward Walsh
+ 8:46
84
Ryan Aitcheson
ASTELLAS CYCLING TEAM
ASTELLAS CYCLING TEAM
+ 9:04
85
Anton Ivashkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 9:34
86
Thomas Rabou
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 10:04
87
Jinde Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 11:01
88
Mirsamad Pourseyedigolakhour
Tabriz Shahrdari Team
Tabriz Shahrdari Team
+ 11:03
89
Takeaki Ayabe
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
+ 11:14
90
Kyeongho Min
Seoul Cycling Team
Seoul Cycling Team
,,
91
Eamon Lucas Franck
+ 11:21
92
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 12:08
93
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 12:14
94
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
95
Jayson Valade
,,
96
Timur Maleev
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
,,
97
Nicholas Woods
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
98
Norimran Nor In
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
99
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
100
Oleksandr Golovash
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
101
Mohd Nor Umardi Rosdi
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
102
Cameron Bayly
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 12:24
103
Shimpei Fukuda
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
+ 13:10
104
Shiki Kuroeda
Aisan Racing Team
Aisan Racing Team
,,
105
Jay Lamoureux
,,
106
Willem Boersma
,,
107
Mehdi Sohrabi
Tabriz Shahrdari Team
Tabriz Shahrdari Team
+ 13:30
108
Anuar Manan
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 13:42
109
Ruslan Karimov
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 13:44
110
Roman Seliversov
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
,,
111
Marco Zanotti
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 14:10
112
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
113
Milan Veltman
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
114
Massimo Graziato
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
115
Luke Parker
State of Matter / Maap
State of Matter / Maap
+ 15:09
116
Martz Alder
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 15:13
117
Jacob Sitler
ASTELLAS CYCLING TEAM
ASTELLAS CYCLING TEAM
+ 16:41
118
Yusrizal Usoff
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 16:46
119
Che Ku Mohammad Nazmie Che Ku Romli
+ 25:36
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Ok Cheol Kim
Seoul Cycling Team
Seoul Cycling Team
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Rahim Emami
Pishgaman Giant Team
Pishgaman Giant Team
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren