Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of Hainan
Sanya - Sanya
Tour of Hainan
Sanya - Sanya
Datum
28 oktober 2012
Startlocatie
Sanya
Finish-locatie
Sanya
Afstand
88.20 km
Uitslag
Tour of Hainan (2.HC)
Sanya → Sanya (88,20 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Alexander Serebryakov
Team Type 1
Team Type 1
2:20:47
2
Ramon Sinkeldam
Argos-Shimano
Argos-Shimano
,,
3
Joeri Stallaert
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
4
Leonid Krasnov
Rusvelo
Rusvelo
,,
5
Kevin Peeters
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
6
Benjamin Giraud
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
7
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
8
Ryan Macanally
,,
9
Anuar Manan
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
10
Michael Kurth
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
,,
11
Georgios Karatzios
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
,,
12
Valentin Iglinskiy
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
13
Mohd Zamri Saleh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
14
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
15
Raphael Addy
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
16
Joaquin Sobrino Martinez
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
,,
17
Roman Maikin
Rusvelo
Rusvelo
,,
18
Mykhaylo Kononenko
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
19
Ioannis Tamouridis
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
,,
20
Bert De Backer
Argos-Shimano
Argos-Shimano
,,
21
Marcel Aregger
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
22
Konstantin Volik
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
23
Oleksandr Prevar
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
24
Frédéric Amorison
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
25
Anton Samokhvalov
Rusvelo
Rusvelo
,,
26
Vitaliy Buts
Lampre - ISD
Lampre - ISD
,,
27
Lukas Ranacher
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
28
Dmitriy Gruzdev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
29
Tobias Ludvigsson
Argos-Shimano
Argos-Shimano
,,
30
Joeri Bueken
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
31
King Lok Cheung
,,
32
Burr Ho
,,
33
Vasileios Simantirakis
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
,,
34
Ki Ho Choi
,,
35
Oleksandr Polivoda
,,
36
Benedikt Kendler
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
37
Nur Amirul Fakhruddin Marzuki
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
38
Alexsandr Dyachenko
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
39
Peter Erdin
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
40
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
41
Victor De La Parte Gonzalez
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
,,
42
David McCann
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
43
Aldo Ino Ilesic
Team Type 1
Team Type 1
,,
44
Anwar Azis Muhd Shaiful
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
45
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
46
Baptiste Planckaert
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
47
Christopher Butler
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
48
Thomas Vaubourzeix
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
49
Ying Hon Yeung
,,
50
Alexander Nordhoff
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
,,
51
Andrey Zeits
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
52
Patrick Schelling
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
53
Joshua Lucas Prete
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
,,
54
Gregoire Tarride
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
55
Yusup Abrekov
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
56
Yohan Cauquil
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
57
Alexander Budaragin
Rusvelo
Rusvelo
,,
58
Alex Coutts
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
59
Robert Retschke
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
,,
60
Fabio Calabria
Team Type 1
Team Type 1
,,
61
Alexander Khatuntsev
Rusvelo
Rusvelo
,,
62
Zhiqiang Duan
Malak Cycling Team
Malak Cycling Team
,,
63
Rubens Bertogliati
Team Type 1
Team Type 1
,,
64
Daniel Westmattelmann
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
,,
65
Julien Antomarchi
Team Type 1
Team Type 1
,,
66
Jordan Kerby
,,
67
Joey Rosskopf
Team Type 1
Team Type 1
,,
68
Aaron Donnelly
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
,,
69
Roy Curvers
Argos-Shimano
Argos-Shimano
+ 11
70
Muradjan Khalmuratov
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
+ 13
71
Evgeny Kovalev
Rusvelo
Rusvelo
,,
72
Artem Topchanyuk
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
+ 17
73
Mohd Nor Umardi Rosdi
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 19
74
Mathieu Delaroziere
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 22
75
Fuyu Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 36
76
Tom Stamsnijder
Argos-Shimano
Argos-Shimano
+ 1:35
77
Cheng Ji
Argos-Shimano
Argos-Shimano
+ 1:54
78
Craig Lewis
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 2:15
79
Kun Jiang
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
80
Sergey Renev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
81
Ivan Kovalev
Rusvelo
Rusvelo
,,
82
Periklis Ilias
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
+ 2:17
83
Matthias Bertling
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
+ 4:13
84
Florian Salzinger
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
85
Xin Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
86
Gang Xu
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
87
Yilin Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
88
Fu Xing
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
89
Pengda Jiao
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
90
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
91
Sergiy Grechyn
Konya Torku Seker Spor
Konya Torku Seker Spor
,,
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Dmitriy Gruzdev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
34:12:33
2
Valentin Iglinskiy
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 17
3
Tobias Ludvigsson
Argos-Shimano
Argos-Shimano
+ 26
4
Anton Samokhvalov
Rusvelo
Rusvelo
+ 39
5
Victor De La Parte Gonzalez
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
+ 1:08
6
Ramon Sinkeldam
Argos-Shimano
Argos-Shimano
+ 1:11
7
Christopher Butler
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 1:17
8
Oleksandr Polivoda
+ 1:18
9
Frédéric Amorison
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 1:19
10
King Lok Cheung
+ 1:22
11
Ioannis Tamouridis
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
+ 1:23
12
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 1:24
13
Marcel Aregger
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
+ 1:26
14
Baptiste Planckaert
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 0
15
Alexsandr Dyachenko
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 1:30
16
Benjamin Giraud
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 1:33
17
Vitaliy Buts
Lampre - ISD
Lampre - ISD
+ 1:40
18
David McCann
RTS Racing Team
RTS Racing Team
+ 2:03
19
Patrick Schelling
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
+ 2:16
20
Alexander Budaragin
Rusvelo
Rusvelo
+ 2:17
21
Artem Topchanyuk
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
+ 2:25
22
Roman Maikin
Rusvelo
Rusvelo
+ 2:29
23
Bert De Backer
Argos-Shimano
Argos-Shimano
+ 2:31
24
Joshua Lucas Prete
Whirlpool - Author
Whirlpool - Author
+ 2:49
25
Peter Erdin
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
+ 2:51
26
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 3:01
27
Ying Hon Yeung
+ 3:13
28
Alex Coutts
RTS Racing Team
RTS Racing Team
+ 3:25
29
Kevin Peeters
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 3:32
30
Roy Curvers
Argos-Shimano
Argos-Shimano
+ 3:53
31
Alexander Nordhoff
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
+ 4:15
32
Vasileios Simantirakis
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
+ 0
33
Julien Antomarchi
Team Type 1
Team Type 1
+ 4:33
34
Oleksandr Prevar
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 4:41
35
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 4:44
36
Mykhaylo Kononenko
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 4:56
37
Periklis Ilias
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
+ 5:20
38
Muradjan Khalmuratov
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
+ 5:28
39
Nur Amirul Fakhruddin Marzuki
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 5:29
40
Alexander Serebryakov
Team Type 1
Team Type 1
+ 5:41
41
Ki Ho Choi
+ 5:53
42
Zhiqiang Duan
Malak Cycling Team
Malak Cycling Team
+ 6:09
43
Joaquin Sobrino Martinez
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
+ 6:26
44
Gregoire Tarride
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 0
45
Robert Retschke
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
+ 6:36
46
Andrey Zeits
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 6:41
47
Fabio Calabria
Team Type 1
Team Type 1
+ 7:46
48
Yusup Abrekov
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
+ 8:11
49
Daniel Westmattelmann
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
+ 8:14
50
Benedikt Kendler
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
+ 8:29
51
Konstantin Volik
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
+ 8:34
52
Joeri Bueken
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 8:39
53
Joey Rosskopf
Team Type 1
Team Type 1
+ 9:09
54
Fuyu Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 9:56
55
Cheng Ji
Argos-Shimano
Argos-Shimano
+ 10:08
56
Leonid Krasnov
Rusvelo
Rusvelo
+ 10:33
57
Craig Lewis
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 10:38
58
Michael Kurth
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
+ 10:39
59
Aaron Donnelly
Team Jayco - AIS
Team Jayco - AIS
+ 12:25
60
Lukas Ranacher
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
+ 12:28
61
Anwar Azis Muhd Shaiful
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 0
62
Yilin Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 12:44
63
Jordan Kerby
+ 13:02
64
Rubens Bertogliati
Team Type 1
Team Type 1
+ 13:20
65
Thomas Vaubourzeix
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 14:02
66
Evgeny Kovalev
Rusvelo
Rusvelo
+ 14:12
67
Matthias Bertling
Team Eddy Merckx - Indeland
Team Eddy Merckx - Indeland
+ 15:52
68
Alexander Khatuntsev
Rusvelo
Rusvelo
+ 0
69
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 16:11
70
Raphael Addy
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
+ 16:16
71
Anuar Manan
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 16:55
72
Burr Ho
+ 16:56
73
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 17:02
74
Joeri Stallaert
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 17:58
75
Florian Salzinger
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
+ 18:43
76
Ivan Kovalev
Rusvelo
Rusvelo
+ 20:19
77
Sergiy Grechyn
Konya Torku Seker Spor
Konya Torku Seker Spor
+ 20:33
78
Aldo Ino Ilesic
Team Type 1
Team Type 1
+ 22:01
79
Tom Stamsnijder
Argos-Shimano
Argos-Shimano
+ 22:10
80
Mohd Nor Umardi Rosdi
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 22:18
81
Xin Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 22:36
82
Pengda Jiao
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 23:51
83
Yohan Cauquil
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 24:29
84
Georgios Karatzios
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
+ 24:45
85
Mathieu Delaroziere
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 24:58
86
Ryan Macanally
+ 28:36
87
Gang Xu
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 28:43
88
Sergey Renev
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 29:06
89
Mohd Zamri Saleh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 30:59
90
Kun Jiang
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 34:20
91
Fu Xing
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 38:16
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren