Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of Hainan
Haikou - Qionghai
Tour of Hainan
Haikou - Qionghai
Datum
22 oktober 2013
Startlocatie
Haikou
Finish-locatie
Qionghai
Afstand
147.40 km
Uitslag
Tour of Hainan (2.HC)
Haikou → Haikou (147,40 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Theo Bos
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
3:19:34
2
Moreno Hofland
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
3
Yuriy Metlushenko
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
4
Lars Boom
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
5
Justin Jules
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
6
José Gonçalves
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
7
Michael Kurth
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
8
Fabian Schnaidt
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
9
Christoph Schweizer
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
10
William Walker
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
11
Boris Shpilevskiy
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
12
Thomas Palmer
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
13
Rico Dene Thomas Rogers
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
14
Christophe Premont
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
15
Bartlomiej Matysiak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
16
Zhi Hui Jiang
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
17
Reinier Honig
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
18
Petr Lechner
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
19
Andris Smirnovs
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
20
Raymond Werst
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
21
Anuar Manan
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
22
Maxim Averin
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
23
Yat Wai Chan
,,
24
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
25
Xiaoyong Dong
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
26
Ying Chuan Gu
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
27
Florian Monreal
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
28
Tom Leezer
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
29
Sergiy Grechyn
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
30
Mykhaylo Kononenko
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
31
Vitaliy Buts
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
32
Federico Butto'
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
+ 9
33
Chao Hua Xue
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
34
Benjamim Edmüller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
35
Uldis Alitis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
36
Wei Kei Chang
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
37
Chenglu Qin
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
38
Shengjun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
39
Lijun Bai
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
40
Siu Wai Ko
,,
41
Feng Qiao
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
,,
42
Kang Zhao
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
,,
43
King Wai Cheung
,,
44
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
45
Burr Ho
,,
46
Joonas Henttala
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
47
Frédéric Amorison
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
48
Christopher Butler
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
49
Chun Wing Leung
,,
50
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
51
Peeter Pruus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
52
Adrian Honkisz
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
53
Darío Hernandez Illana
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
54
Gregor Gazvoda
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
55
Volodymyr Zagorodniy
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
56
André Benoit
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
57
Wen Jie Liu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
58
Lukasz Owsian
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
59
Michael Gogl
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
60
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
61
Aaron Perry
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
62
Clément Saint Martin
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 13
63
Jinde Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
64
Connor McConvey
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
65
Justin Stuart Morris
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
66
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
67
Yilin Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
68
Klaas Sys
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
69
Dennis van Winden
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
70
Robert Retschke
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
71
Nicolas Winter
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
72
Kevin Peeters
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
73
Dan Craven
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
74
Lars Pria
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
75
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
76
Lukas Ranacher
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
77
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
78
Nan Wu
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
79
Jing Yang
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
,,
80
Fuyu Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
81
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
82
Gregoire Tarride
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
83
Fu Xing
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
84
Thomas Rostollan
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
85
Floris Goesinnen
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
86
Yi Hui Ni
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
87
Nikolay Mihaylov
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
88
Xin Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
89
Alex Destribois-Coudroy
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
90
Giorgio Brambilla
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
91
Darren Lapthorne
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
92
Lok Chun Wu
,,
93
Muradjan Khalmuratov
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
94
Moisés Dueñas Nevado
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
95
Paolo Cravanzola
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
96
Marek Rutkiewicz
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
97
Oleksandr Polivoda
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
98
Pengda Jiao
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
99
Chun Hing Chan
,,
100
Kanstantsin Klimiankou
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
101
Antoine Lavieu
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
102
Peilun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
103
Robbie Hucker
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
104
Juan Carlos Riutort Martinez
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
105
Jesus Del Pino Corrochano
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
106
Jonathan Breyne
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
107
Biao Liu
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
108
Dimitriy Sorokins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
109
Malcom Rudolph
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
110
Gang Xu
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
111
Mart Ojavee
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
112
Luc Loozen
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
113
Andreas Mueller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
114
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
115
David Belda Garcia
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
116
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
117
Javier Megias Leal
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
118
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
119
Wenguo Wu
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
,,
120
Jos van Emden
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
121
Hao Shi
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 32
122
Marc Goos
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 47
123
Benedikt Kendler
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
+ 9
124
Bo Cao
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
+ 1:31
125
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
126
Siyuan Chen
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 9
127
Julian Hellmann
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
128
Grzegorz Stepniak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Moreno Hofland
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
9:22:33
2
Frédéric Amorison
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 42
3
Tom Leezer
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 43
4
Fabian Schnaidt
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 47
5
William Walker
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
6
José Gonçalves
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 50
7
Mykhaylo Kononenko
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
8
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 56
9
Theo Bos
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 58
10
Adrian Honkisz
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 59
11
Darío Hernandez Illana
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
12
Jos van Emden
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 1:00
13
Kevin Peeters
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 1:02
14
Volodymyr Zagorodniy
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 1:03
15
Connor McConvey
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 1:07
16
Darren Lapthorne
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
17
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 1:14
18
Yuriy Metlushenko
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
19
Lars Boom
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 1:16
20
Anuar Manan
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
21
Justin Jules
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 1:18
22
Michael Kurth
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
23
Christoph Schweizer
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
24
Petr Lechner
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
25
Maxim Averin
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
26
Thomas Palmer
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
27
Zhi Hui Jiang
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
28
Andris Smirnovs
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
29
Rico Dene Thomas Rogers
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
30
Xiaoyong Dong
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
31
Florian Monreal
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
32
Bartlomiej Matysiak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
33
Ying Chuan Gu
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
34
Raymond Werst
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
35
Reinier Honig
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
36
Boris Shpilevskiy
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
37
Yat Wai Chan
,,
38
Christophe Premont
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
39
Vitaliy Buts
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
40
Sergiy Grechyn
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
41
André Benoit
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
+ 1:23
42
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 1:24
43
King Wai Cheung
+ 1:25
44
Federico Butto'
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
+ 1:27
45
Kang Zhao
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
,,
46
Siu Wai Ko
,,
47
Aaron Perry
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
48
Wei Kei Chang
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
49
Benjamim Edmüller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
50
Peeter Pruus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
51
Chun Wing Leung
,,
52
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
53
Chao Hua Xue
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
54
Uldis Alitis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
55
Christopher Butler
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
56
Lukasz Owsian
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
57
Gregor Gazvoda
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
58
Benedikt Kendler
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
59
Chenglu Qin
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
60
Grzegorz Stepniak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
61
Julian Hellmann
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
62
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
63
Shengjun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
64
Joonas Henttala
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
65
Michael Gogl
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
66
Burr Ho
,,
67
Lijun Bai
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
68
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 1:30
69
Fuyu Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 1:31
70
Dan Craven
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
71
Jinde Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
72
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
73
Peilun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
74
Marek Rutkiewicz
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
75
Nicolas Winter
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
76
Pengda Jiao
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
77
Jonathan Breyne
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
78
Jesus Del Pino Corrochano
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
79
Juan Carlos Riutort Martinez
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
80
Malcom Rudolph
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
81
Alex Destribois-Coudroy
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
82
Giorgio Brambilla
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
83
Clément Saint Martin
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
84
Klaas Sys
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
85
Nikolay Mihaylov
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
86
Muradjan Khalmuratov
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
87
Robbie Hucker
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
88
Floris Goesinnen
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
89
Dennis van Winden
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
90
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
91
Chun Hing Chan
,,
92
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
93
Yilin Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
94
Lok Chun Wu
,,
95
Robert Retschke
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
96
Gregoire Tarride
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
97
Antoine Lavieu
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
98
Kanstantsin Klimiankou
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
99
Moisés Dueñas Nevado
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
100
Oleksandr Polivoda
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
101
Paolo Cravanzola
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
102
Biao Liu
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
103
Luc Loozen
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
104
David Belda Garcia
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
105
Gang Xu
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
106
Javier Megias Leal
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
107
Andreas Mueller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
108
Jing Yang
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
+ 1:46
109
Lukas Ranacher
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
+ 1:49
110
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 2:02
111
Lars Pria
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 2:03
112
Feng Qiao
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
+ 2:13
113
Wen Jie Liu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 2:21
114
Siyuan Chen
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
115
Nan Wu
Max Success Sports
Max Success Sports
+ 2:25
116
Yi Hui Ni
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
117
Xin Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
118
Fu Xing
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
119
Dimitriy Sorokins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
120
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
121
Thomas Rostollan
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 2:36
122
Justin Stuart Morris
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 2:38
123
Marc Goos
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 2:46
124
Hao Shi
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
125
Mart Ojavee
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 2:52
126
Wenguo Wu
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
+ 3:16
127
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 4:50
128
Bo Cao
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
+ 5:56
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Moreno Hofland
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren